Φοιτητικές Εστίες Θεσσαλονίκης

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Άνετα παίρνεις μην ανησυχείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sinnlos

Νεοφερμένος

Ο sinnlos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ φίλε για την απάντηση....Μακάρι να είναι έτσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ Γ.

Νεοφερμένος

Η Ηρώ Γ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά, μήπως γνωρίζει κάποιος για τη ζωή στις φοιτητικές εστίες στη Θεσσαλονίκη?? Μπορεί να απαντήσει κάποιος που ζεί ή έζησε εκεί?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Παιδιά, μήπως γνωρίζει κάποιος για τη ζωή στις φοιτητικές εστίες στη Θεσσαλονίκη?? Μπορεί να απαντήσει κάποιος που ζεί ή έζησε εκεί?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Μένει μια γνώστη μου και θυμάμαι τα εξής: υπάρχουν δύο κτήρια, στο ένα συγκατοικείς με ένα άτομο και έχετε τουαλέτα στο δωμάτιο, ενώ στο άλλο μένεις μόνος σου και υπάρχουν μόνο κοινόχρηστες τουαλέτες. Α, και ότι η θέρμανση είναι πολύ καλή και κάποιες φορές σκας.. αν κάνω κάποιο λάθος, διορθώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kappa97

Νεοφερμένος

Η kappa97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Πότε περίπου θα ανακοινώνονται τα αποτελέσματα για τους πρωτοετείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Αν θυμαμαι καλα απο κατι φιλους καπου οκτωβρη νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kappa97

Νεοφερμένος

Η kappa97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Αν θυμαμαι καλα απο κατι φιλους καπου οκτωβρη νομιζω

Ευχαριστω. Πήρα τηλεφωνο και ρώτησα. Τέλη Σεπτέμβρη-αρχές Οκτώβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kappa97

Νεοφερμένος

Η kappa97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν επιτρέπεται να βάλεις δικά σου έπιπλα στις εστίες? Δηλ. δικό σου κρεβάτι κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν επιτρέπεται να βάλεις δικά σου έπιπλα στις εστίες? Δηλ. δικό σου κρεβάτι κλπ?


ναι εσυ τα βάζεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kappa97

Νεοφερμένος

Η kappa97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ξερετε πότε θα βγουν τα αποτελέσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semi

Νεοφερμένος

Η semi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω όσους γνωρίζουν: τα ρούχα πού τα πλένουμε??? (πλυντήριο απαγορεύεται από τον κανονισμό από ό,τι ξέρω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω όσους γνωρίζουν: τα ρούχα πού τα πλένουμε??? (πλυντήριο απαγορεύεται από τον κανονισμό από ό,τι ξέρω)
Στο χέρι;:P Just guessing
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elevag

Νεοφερμένος

Ο elevag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπέρα! Έχω μια απορία και θα εκτιμούσα αν κάποιος μπορεί να μου την λύσει. Σπουδάζω στο ΑΠΘ, αλλά μένω στα περίχωρα της Θεσσαλονίκης με αποτέλεσμα με τα λεωφορεία να κάνω κάθε μέρα απόσταση μια μισής ώρας για να πάω και μιάμιση ώρα να γυρίσω. Έχω κουραστεί! Μήπως δικαιούμαι δωμάτιο στις εστίες του ΑΠΘ, παρόλο που έχουμε μόνιμη κατοικία εντός του ΝΟΜΟΥ Θεσσαλονικής; Έχουμε αρκετά χαμηλό οικογενειακό εισόδημα, ο πατέρας μου έχει >67% αναπηρία και ο αδερφός μου σπουδάζει κι αυτός στο ΑΠΘ.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,590 μηνύματα.
Καλησπέρα! Έχω μια απορία και θα εκτιμούσα αν κάποιος μπορεί να μου την λύσει. Σπουδάζω στο ΑΠΘ, αλλά μένω στα περίχωρα της Θεσσαλονίκης με αποτέλεσμα με τα λεωφορεία να κάνω κάθε μέρα απόσταση μια μισής ώρας για να πάω και μιάμιση ώρα να γυρίσω. Έχω κουραστεί! Μήπως δικαιούμαι δωμάτιο στις εστίες του ΑΠΘ, παρόλο που έχουμε μόνιμη κατοικία εντός του ΝΟΜΟΥ Θεσσαλονικής; Έχουμε αρκετά χαμηλό οικογενειακό εισόδημα, ο πατέρας μου έχει >67% αναπηρία και ο αδερφός μου σπουδάζει κι αυτός στο ΑΠΘ.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας!
ε οχι...αν εχεις σπιτι θεσσαλονικη οχι δεν δικαιουσαι..
οι ωρες που αναφερεις παντως ειναι για αθηνα φυσιολογικες ...
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Καλησπέρα! Έχω μια απορία και θα εκτιμούσα αν κάποιος μπορεί να μου την λύσει. Σπουδάζω στο ΑΠΘ, αλλά μένω στα περίχωρα της Θεσσαλονίκης με αποτέλεσμα με τα λεωφορεία να κάνω κάθε μέρα απόσταση μια μισής ώρας για να πάω και μιάμιση ώρα να γυρίσω. Έχω κουραστεί! Μήπως δικαιούμαι δωμάτιο στις εστίες του ΑΠΘ, παρόλο που έχουμε μόνιμη κατοικία εντός του ΝΟΜΟΥ Θεσσαλονικής; Έχουμε αρκετά χαμηλό οικογενειακό εισόδημα, ο πατέρας μου έχει >67% αναπηρία και ο αδερφός μου σπουδάζει κι αυτός στο ΑΠΘ.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας!
Είναι ακόμη ανοικτές οι αιτήσεις;
 

elevag

Νεοφερμένος

Ο elevag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Νομίζω πως όχι. Έλεγα για του χρόνου
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Νομίζω πως όχι. Έλεγα για του χρόνου
Νομίζω πληροίς τρία κριτήρια. Σίγουρα μπορεί να σε επηρεάσει το γεγονός ότι έχετε ήδη κατοικία στην Θεσσαλονίκη αλλά κάνε μια προσπάθεια αν την έχεις τόσο ανάγκη
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top