Φοιτητές Οικονομικού Παν.Αθηνών 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
παιδες απορια , υπαρχει οικονομικο κριτηριο για την δωρεαν σιτηση ? και εαν ναι ποιο ειναι αυτο ?

στην πραξη οχι. απλα αν εχεισ υψηλο θα αργησουν να στην εκδοσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
στην πραξη οχι. απλα αν εχεισ υψηλο θα αργησουν να στην εκδοσουν

τι θεωρειτε υψηλο ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
30000 το χρόνο :P

(έχει ένα θέμα ένας φίλος μου και του λέμε να πληρώνει με τσεκ lol)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Γεια σας, επειδή ενδιαφέρομαι για το τμήμα οικονομικής επιστήμης στο Ο.Π.Α. θα ήθελα να ρωτήσω ,πιο είναι περίπου το επίπεδο των μαθηματικών ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Γεια σας, επειδή ενδιαφέρομαι για το τμήμα οικονομικής επιστήμης στο Ο.Π.Α. θα ήθελα να ρωτήσω ,πιο είναι περίπου το επίπεδο των μαθηματικών ;
Τα μαθηματικά του πρώτου εξαμήνου πάντως είναι λίγο τσαπατσούλικα
Μη περιμένεις να δεις δηλαδή κανένα θεώρημα με απόδειξη και τα λοιπά,δίνεται έμφαση περισσότερο στο να μάθεις μεθόδους επίλυσης ποσοτικών προβλημάτων που προκύπτουν συχνά στην οικονομική ανάλυση.
Δύσκολα δε τα λες πάντως.

Προσθήκη:Στη Γ' Λυκείου,πιο αυστηρά Μαθηματικά κάνεις:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Ρε παιδιά,τελικά τα Μαθηματικά Ι του Οικονομικού,έχουνε βγει ή όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
μιας που ρωτας για μαθηματικα 1!
να σας ενημερωσω πως για το τμημα στατιστικης, το ποσοστο επιτυχιας πρωτοετων στο μαθημα μαθηματικος λογισμος 1 ειναι 6%, ενω το ποσοστο επι του συνολου ειναι 18%
οι βαθμολογιες ειναι οι εξης,
1 ατομο εγραψε 7
6 ατομα εγραψαν 6
6 ατομα εγραψαν 5
10 ατομα εγραψαν 4
10 ατομα εγραψαν 3
18 ατομα εγραψαν 2
16 ατομα εγραψαν 1
7 ατομα εγραψαν 0


η πασπ ζηταει να επαναληφθει η εξεταστικη, συμφωνειτε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Έλεος ρε! Τι να πω 18% άρα κάτι γίνεται λάθος ρε παιδιά (από τον καθηγητή; από τους φοιτητές; δεν ξέρω). :) Και σε εμάς εγινε το ίδιο πέρυσι σε ένα μάθημα (20% πέρασε) έγινε λίγο χαμός αλλά τελικά τίποτα... Αν και υπήρχαν καλύτεροι βαθμοί( πάλι καλά) και όχι τέτοια κηδεία...

Σιγά μην επαναληφθεί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,895 μηνύματα.
Πρέπει να ντρέπονται όσοι κόπηκαν. Με ντενεκέ λάδι πέρασαν στο Πανεπιστήμιο; Υποτίθεται ότι δεν κάνετε τόσο δύσκολα μαθηματικά σε στάθμη όπως σε ένα Τμήμα Μαθηματικών ή Φυσικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Άσχετο, αλλά κι εμείς όταν γράφαμε Διανυσματικό & Απειροστικό Λογισμό έγινε μεγάλη κηδεία. Διαβασμένοι έγραψαν μηδενικά. Εμένα μου είπε ότι εφόσον είχα λάθος την 1η άσκηση δεν είδε καν τι έγραφα στα παρακάτω και φυσικά με έκοψε.
Στη δε Στατιστική πέρασαν 9 άτομα με το ζόρι.
Στη Γραμμική Άλγεβρα, το χρωστούσαν 350 και 180 εμείς (χαμός :P) και ίσως να το πέρασαν 50 άτομα μόνο.
Τα μαθηματικά έχουν κάψει κόσμο σε όλο τον πλανήτη.

Σ'αυτό το 6μηνο που είμαι τώρα και κάνω ΗλεκτροΜαγνητισμό ο καθηγητής μας ξεκαθάρισε ότι κάθε χρόνο περνάει ένα 3-4%.

Μερικά μαθήματα είναι απλά απέραστα!

Σόρρυ για το τόσο άσχετο, αλλά ήθελα να πω κάπου τον πόνο μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Πρέπει να ντρέπονται όσοι κόπηκαν. Με ντενεκέ λάδι πέρασαν στο Πανεπιστήμιο; Υποτίθεται ότι δεν κάνετε τόσο δύσκολα μαθηματικά σε στάθμη όπως σε ένα Τμήμα Μαθηματικών ή Φυσικής.

Το ενδεχόμενο να είναι πυροβολημένος ο καθηγητής το αποκλείουμε ε;

Γενικά οι μαθηματικοί είναι λίγο ό,τι να ναι βέβαια...

α, και γενικά δεν νομίζω πως ισχύει αυτό περί επιπέδου σε σχέση με τμήματα μαθηματικών όπως λες ( η φυσική είναι άσχετη ). Το περιεχόμενο και οι απαιτήσεις αλλάζουν, όχι το επίπεδο δυσκολίας σαν σύνολο. Και σε μαθηματικά λυκείου να τον εξετάσεις τον άλλο αν θες το κάνεις και περνά το 2% δεν είναι θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
μιας που ρωτας για μαθηματικα 1!
να σας ενημερωσω πως για το τμημα στατιστικης, το ποσοστο επιτυχιας πρωτοετων στο μαθημα μαθηματικος λογισμος 1 ειναι 6%, ενω το ποσοστο επι του συνολου ειναι 18%
οι βαθμολογιες ειναι οι εξης,
1 ατομο εγραψε 7
6 ατομα εγραψαν 6
6 ατομα εγραψαν 5
10 ατομα εγραψαν 4
10 ατομα εγραψαν 3
18 ατομα εγραψαν 2
16 ατομα εγραψαν 1
7 ατομα εγραψαν 0


η πασπ ζηταει να επαναληφθει η εξεταστικη, συμφωνειτε ?


τα ποσοστα επιτυχιας δεν λενε καποιες φορες την αληθεια για την δυσκολια του μαθηματος . πχ σε εμας( οδε) το μαθημα μαρκετινγκ 1( αρχες μαρκετινγκ) που αντικειμενικα θεωρειται ευκολο ειναι απο τα πιο δυσκολα μαθηματα και απο τα μαθηματα για πτυχιο λογω καθηγητη.......ποσοστο αποτυχιασ απ οσο θυμαμαι αγγιζει το 78%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,895 μηνύματα.
Σας εξετάζουν θεωρήματα και θεωρητικές ασκήσεις με συναρτήσεις dirichlet με ε-δ; Αν είναι αυτά τότε ναι είναι παλούκια. Ειδάλλως αν είναι υπολογιστικές ασκήσεις ..δεν είναι και τόσο τρομερά. Μήπως κολλάτε σε απλά αναπτύγματα ή γινόμενα παραγόντων που είναι επιπέδου γυμνασίου; Μήπως δεν μπορείτε να κάνετε εφαρμογή των θεωρημάτων ακροτάτων τιμών; Σας εξετάζουν δύυσκολες θεωρητικές ασκήσεις με αθροίσματα Riemann; Αν όχι, ε μας πως στο διάολο γράψανε το 20άρι στις πανελλήνιες; Με σκονάκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Έλεος ρε! Τι να πω 18% άρα κάτι γίνεται λάθος ρε παιδιά (από τον καθηγητή; από τους φοιτητές; δεν ξέρω). :) Και σε εμάς εγινε το ίδιο πέρυσι σε ένα μάθημα (20% πέρασε) έγινε λίγο χαμός αλλά τελικά τίποτα... Αν και υπήρχαν καλύτεροι βαθμοί( πάλι καλά) και όχι τέτοια κηδεία...

Σιγά μην επαναληφθεί :)

καλα ναι, σαφως και δεν θα επαναληφθει, αλλα το ζητημα ειναι εαν ειναι σωστο να ξαναγινει ή οχι! προσωπικα δεν συμφωνω!

Πρέπει να ντρέπονται όσοι κόπηκαν. Με ντενεκέ λάδι πέρασαν στο Πανεπιστήμιο; Υποτίθεται ότι δεν κάνετε τόσο δύσκολα μαθηματικά σε στάθμη όπως σε ένα Τμήμα Μαθηματικών ή Φυσικής.

ξερεις πως εχω σε εκτιμηση πολλα τμηματα, απο ποστ που εχω κανει, και εχω συμφωνησει σε πολλα μαζι σου, αλλα (χωρις να ξερω) μην ορκιζεσαι , στο τι ειναι πιο δυσκολο! επειδη καποια τμηματα δεν ακουγονται δεν σημαινει πως ειναι πιο ευκολα!
μολις δω καλυτερα τι γινετε στην σχολη μου, και τα επομενα εξαμηνα, τοτε θα εχω μια πιο ολοκληρωμενη αποψη, και εαν ειμαστε ακομα εδω να το συζητησουμε πιο σοβαρα!

Άσχετο, αλλά κι εμείς όταν γράφαμε Διανυσματικό & Απειροστικό Λογισμό έγινε μεγάλη κηδεία. Διαβασμένοι έγραψαν μηδενικά. Εμένα μου είπε ότι εφόσον είχα λάθος την 1η άσκηση δεν είδε καν τι έγραφα στα παρακάτω και φυσικά με έκοψε.
Στη δε Στατιστική πέρασαν 9 άτομα με το ζόρι.
Στη Γραμμική Άλγεβρα, το χρωστούσαν 350 και 180 εμείς (χαμός :P) και ίσως να το πέρασαν 50 άτομα μόνο.
Τα μαθηματικά έχουν κάψει κόσμο σε όλο τον πλανήτη.

Σ'αυτό το 6μηνο που είμαι τώρα και κάνω ΗλεκτροΜαγνητισμό ο καθηγητής μας ξεκαθάρισε ότι κάθε χρόνο περνάει ένα 3-4%.

Μερικά μαθήματα είναι απλά απέραστα!

Σόρρυ για το τόσο άσχετο, αλλά ήθελα να πω κάπου τον πόνο μου. :P

μερικα? μακαρι να ειναι μονο μερικα!
εισαγωγη στις πιθανοτητες
20% των πρωτοετων και 26% επι του συνολου πετυχαν!
2 ατομα εγραψαν 7
5 ατομα εγραψαν 6
16 ατομα εγραψαν 5
15 ατομα εγραψαν 4
13 ατομα εγραψαν 3
18 ατομα εγραψαν 2
17 ατομα εγραψαν 1
και 3 στομα εγραψαν 3

δυστιχως αυτα ειναι τα 2 απο τα 4 μαθηματα που κανουμε στο πρωτο εξαμηνο!

Σας εξετάζουν θεωρήματα και θεωρητικές ασκήσεις με συναρτήσεις dirichlet με ε-δ; Αν είναι αυτά τότε ναι είναι παλούκια. Ειδάλλως αν είναι υπολογιστικές ασκήσεις ..δεν είναι και τόσο τρομερά. Μήπως κολλάτε σε απλά αναπτύγματα ή γινόμενα παραγόντων που είναι επιπέδου γυμνασίου; Μήπως δεν μπορείτε να κάνετε εφαρμογή των θεωρημάτων ακροτάτων τιμών; Σας εξετάζουν δύυσκολες θεωρητικές ασκήσεις με αθροίσματα Riemann; Αν όχι, ε μας πως στο διάολο γράψανε το 20άρι στις πανελλήνιες; Με σκονάκι;

κοιτα η βαση του τμηματος ειναι πιο υψηλη απο πολλα περιφερειακα τμηματα μαθηματικων και φυσικης , τοσο φετος, οσο και καθε χρονια! αρα δεν γινετε οι φοιτητες καθε χρονο να μην ξερουν απλα πραγματα! αν και ΝΑΙ η βαση του τμηματος δεν λεει και πολλα!
συναρτησεις dirichlet οχι δεν κανουμε, βασικα δεν ορκιζομαι κιολας :P
απο θεωρητικες ασκησεις, μας εχει φυγει η παναγια, και μαλιστα δεν χρειαζονται πουθενα γαμω το κερατο μου, για αυτο πηγα στατιστικη για να μην κανω θεωρητικες ασκησεις μαθηματικων! τον κυριο Riemann δεν τον εχουμε αφησει σε ησυχια! στην κυριολεξια. θα τριζουν τα κοκκαλα του!
αν θες, μηπως καταλαβεις κατι καλυτερα, εσυ που εισαι του αντικειμενου, το βιβλιο ειναι τοθ spivak διαφορικος και ολοκληρωτικος λογισμος!
το βιβλιο βεβαια καλα τα λεει, οι σημειωσεις , και οι ασκησεις που κανουμε στα φροντηστηρια, δεν τα λενε καλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
20% των πρωτοετων και 26% επι του συνολου πετυχαν!
LOL!!
Για εμάς 26% επί του συνόλου θεωρείται ένα πολύ καλό ποσοστό και η εξέταση του μαθήματος κρίνεται εύκολη!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
LOL!!
Για εμάς 26% επί του συνόλου θεωρείται ένα πολύ καλό ποσοστό και η εξέταση του μαθήματος κρίνεται εύκολη!...

ναι μονο που εσεις δεν εχετε πιστωτικες μοναδες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
ναι μονο που εσεις δεν εχετε πιστωτικες μοναδες :D
Τι είναι αυτό;:confused:
Πάντως αν δεν σου έχουν κόψει 3 μονάδες (ολόκληρο το θέμα) επειδή πήρες τη ρίζα του 4 ίση με 4 (προφανώς από βιασύνη), σου αφαιρώ το δικαίωμα να σου φαίνεται δύσκολο να γράψεις καλό βαθμό ή να περάσεις μάθημα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Καλά τώρα πέρα από την πλάκα βέβαια τέτοια φαινόμενα δεν είναι να χαίρεται κανείς. Ό,τι και να λέμε δε δικαιολογείται σε ένα μάθημα το ποσοστο επιτυχίας να είναι κάτω από 70-80% άσχετα από το ότι δε συμβαίνει σχεδόν ποτέ. Σε τέτοιες περιπτώσεις ή ο καθηγητής το χει το πρόβλημα ή οι φοιτητές ( συνήθως και οι 2 ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Τι είναι αυτό;:confused:
Πάντως αν δεν σου έχουν κόψει 3 μονάδες (ολόκληρο το θέμα) επειδή πήρες τη ρίζα του 4 ίση με 4 (προφανώς από βιασύνη), σου αφαιρώ το δικαίωμα να σου φαίνεται δύσκολο να γράψεις καλό βαθμό ή να περάσεις μάθημα!:P

2o εξαμηνο ειμαι! ψαχνομαι να δω τι γινετε γυρω μου!
παντως θα σας αποδειξω ποσο πιο δυσκολο τμημα ειναι η στατιστικη γιατι ακουτε ασοεε, και νομιζετε οτι κανουμε οικονομικες θεωριες και παπαγαλια!
θα αποκαταστησω το ονομα της!
σοβαρα δεν ξερεις τι ειναι οι πιστωτικες μοναδες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Καλά τώρα πέρα από την πλάκα βέβαια τέτοια φαινόμενα δεν είναι να χαίρεται κανείς. Ό,τι και να λέμε δε δικαιολογείται σε ένα μάθημα το ποσοστο επιτυχίας να είναι κάτω από 70-80% άσχετα από το ότι δε συμβαίνει σχεδόν ποτέ. Σε τέτοιες περιπτώσεις ή ο καθηγητής το χει το πρόβλημα ή οι φοιτητές ( συνήθως και οι 2 ).
Τέτοια ποσοστά ίσως στα Παιδαγωγικά, αν και εκεί δύσκολο για όλα τα μαθήματα...
2o εξαμηνο ειμαι! ψαχνομαι να δω τι γινετε γυρω μου!
παντως θα σας αποδειξω ποσο πιο δυσκολο τμημα ειναι η στατιστικη γιατι ακουτε ασοεε, και νομιζετε οτι κανουμε οικονομικες θεωριες και παπαγαλια!
θα αποκαταστησω το ονομα της!
σοβαρα δεν ξερεις τι ειναι οι πιστωτικες μοναδες ?
Πρωτάκι;:P
Τα ECTS λες; Ξέρω τι είναι, αλλά δεν κατάλαβα το πώς συνδέονται με το ποσοστό επιτυχίας, για αυτό παραξενεύτηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top