[Φοιτητές] Είστε υπέρ ή κατά των καταλήψεων;

[Φοιτητές] Είστε υπέρ ή κατά των καταλήψεων;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 105)
  • Υπέρ

    Ψήφοι: 25 23.8%
  • Κατά

    Ψήφοι: 77 73.3%
  • Δεν έχω άποψη

    Ψήφοι: 3 2.9%

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ενδιαφερον θα ειναι η δημοσκοπηση

Εγώ γιατί πιστεύω ότι θα είναι ενδιαφέρουσα? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
γυρω στο 40 60 θα παει πιστευω:D

Απο την στιγμη που θα ειναι συνεχως ανοιχτη τα ποσοστα δεν θα ειναι σταθερα.Προβλεπω πως οι κατα θα ειναι περισσοτεροι,οπως αλλωστε πιστευω οτι ειναι στην πραγματικοτητα

Εγώ γιατί πιστεύω ότι θα είναι ενδιαφέρουσα? :whistle:

Μπα λαθος πιστευεις:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,761 μηνύματα.
https://athens.indymedia.org/local/webcast/uploads/1l8ujs9.jpg
Η σημαια πανω πανω.
Το παρουσιαζουν με υπερηφανεια στο blog τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
https://athens.indymedia.org/local/webcast/uploads/1l8ujs9.jpg
Η σημαια πανω πανω.
Το παρουσιαζουν με υπερηφανεια στο blog τους.
αυτός που έγραψε το πανό πολυ αρτίστας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,761 μηνύματα.
https://katalipsi-fsasoee.blogspot.com/
Αρχειοθήκη ιστολογίου ==> Μέρες και δρώμενα στην κατειλημμένη Ασοεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
https://athens.indymedia.org/local/webcast/uploads/1l8ujs9.jpg
Η σημαια πανω πανω.
Το παρουσιαζουν με υπερηφανεια στο blog τους.

Αν επιτρέπεται, τι σκατά σημαία είναι αυτή; Γιατί κυματίζει και δεν φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,761 μηνύματα.
Οι ιδιο μου λενε οτι ειναι της antifa. Εχει σημασια ομως? Δεν ειμαι εθνικιστης, αλλα πιστευω οτι η σημαια, που συμβολιζει τοσους ηρωικους αγωνες, επρεπε να μεινει στην θεση της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Της antifa είναι,ναι.

Dreamweaver,η ελληνική σημαία,συμβολίζει "ηρωικούς αγώνες" για τον αστικό πολιτισμό,που αποδέχεται και εγκολπώνει το φαντασιακό του έθνους ως υπαρκτό στοιχείο της κοινωνίας,για ένα ταξικό κίνημα,μια εθνική σημαία δεν σημαίνει τίποτα.Διάβασε λίγη πολιτική και φιλοσοφία,προτού κρίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Dreamweaver,η ελληνική σημαία,συμβολίζει "ηρωικούς αγώνες" για τον αστικό πολιτισμό,που αποδέχεται και εγκολπώνει το φαντασιακό του έθνους ως υπαρκτό στοιχείο της κοινωνίας,για ένα ταξικό κίνημα,μια εθνική σημαία δεν σημαίνει τίποτα.Διάβασε λίγη πολιτική και φιλοσοφία,προτού κρίνεις.

Αὐτὰ νὰ τὰ ἔχουν ὑπ' ὄψιν τους ὅσοι ἀφελεῖς πιστεύουν ὅτι οἱ καταλήψεις καὶ ὅλου αὐτοῦ τοῦ εἴδους ὁ ἀκτιβισμὸς ἔχει ὥς σκοπὸ τὴν καλυτέρευση τῆς παιδείας. Οὐδέποτε οἱ θιασῶτες αὐτοῦ τοῦ εἴδους τῆς δράσης ἀρνήθηκαν ὅτι στὸ βάθος ἐπιθυμοῦν τὴ διάλυση τοῦ Ἑλληνικοῦ κράτους καὶ τὴν ἐξαφάνιση τῆς ἐθνικῆς ταυτότητας. Τὸ ἄσχημο εἶναι ὅτι πολλοὶ φοιτητές, ἐνῷ δὲ συνυπογράφουν ὅλην αὐτὴν τὴν ἰδεολογικὴ πλατφόρμα, παρασύρονται ἀπὸ τὰ συνθήματα περὶ «ἀγῶνα γιὰ τὴν παιδεία» καὶ στηρίζουν ἄθελά τους τέτοιες ἀνθελληνικὲς κινήσεις.

Βέβαια, νὰ συμπληρώσω ἐδῶ ὅτι ἡ δύναμη ὅλων αὐτῶν τῶν γκρουπούσκουλων ἐξαντλεῖται στὴ δύναμη ποὺ ἔχουν στοὺς φοιτητὲς καθὼς ὅταν ἕνας ἄνθρωπος βγῇ στὴν πραγματικὴ ζωή, πλέον καταλαβαίνει ὅτι εἶναι ἄσκοπο νὰ στηρίζῃ τέτοιου εἴδους ἀκραῖες κινήσεις.

Τελειώνοντας, καὶ φυσικὰ ὅσοι θὰ διαφωνήσουν θὰ μὲ ποῦν πάλι συνωμοσιολόγο, εἶναι ἐξαιρετικὰ περίεργο πῶς πολλὰ συνθήματα τῶν ἀντίφα καὶ ὅλων αὐτῶν τῶν κινήσεων (βλ. ἀνοιχτὰ σύνορα κλπ) ταυτίζονται μὲ τὰ συνθήματα αὐτοῦ τοῦ «φιλανθρώπου» κυρίου στὴν παρακάτω φωτογραφία....



---



Γιὰ νὰ μὴν ξεχνιώμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,761 μηνύματα.
Ρε Crowley, ασε για λιγο την ιδεολογια σου και πιασε το μαρκετινγκ, εκει αιμοραγειτε ακατασχετα. Ναι εχετε την τηλεοραση εναντιων σας, αλλα με εξυπνες κινησεις στις γειτονιες και στην σχολη( πχ να την βαψετε ή να επισκευασετε κατι που να φαινεται-και ΟΧΙ ΓΚΡΑΦΙΤΙ) κερδιζετε τον κοσμο. Αλλωστε ολοι συμφωνουν οτι η τηλεοραση λεει παραλαπιπες, αλλα χρειαζονται να δουν οτι πραγματι δεν ειστε βρωμιαρηδες ανεγκεφαλοι αναρχικοι που θελουν να τα γαμησουν ολα, αλλα νοιαζεστε για τη σχολη και την κοινωνια. Και να εισαι αναρχικος δεν το δειχνεις οταν υπαρχει αρνητικο κλιμα, πρωτα το διορθωνεις και μετα λες οτι θες. Και δεν κατεβαζεις την σημαια, οτι και να γινει, γιατι καταστρεφεις την εικονα σου. BTW, οι μισες σχολες ανοιξαν ηδη, 160 τελουν υπο καταληψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Τελειώνοντας, καὶ φυσικὰ ὅσοι θὰ διαφωνήσουν θὰ μὲ ποῦν πάλι συνωμοσιολόγο, εἶναι ἐξαιρετικὰ περίεργο πῶς πολλὰ συνθήματα τῶν ἀντίφα καὶ ὅλων αὐτῶν τῶν κινήσεων (βλ. ἀνοιχτὰ σύνορα κλπ) ταυτίζονται μὲ τὰ συνθήματα αὐτοῦ τοῦ «φιλανθρώπου» κυρίου στὴν παρακάτω φωτογραφία....


Γιὰ νὰ μὴν ξεχνιώμαστε...

ποιος ειναι ο κυριος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
ποιος ειναι ο κυριος???

Ὁ George Soros, «φιλάνθρωπος» ἐπιχειρηματίας, ἱδρυτὴς τοῦ περίφημου «Ἰνσιτούτου ἀνοιχτῆς κοινωνίας», ὑπερασπιστὴς καὶ χρηματοδότης ἐνίοτε τῶν κάθε λογῆς «ὰντιρατσιστικῶν» ὀργανώσεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the_truth

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the_truth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Αὐτὰ νὰ τὰ ἔχουν ὑπ' ὄψιν τους ὅσοι ἀφελεῖς πιστεύουν ὅτι οἱ καταλήψεις καὶ ὅλου αὐτοῦ τοῦ εἴδους ὁ ἀκτιβισμὸς ἔχει ὥς σκοπὸ τὴν καλυτέρευση τῆς παιδείας. Οὐδέποτε οἱ θιασῶτες αὐτοῦ τοῦ εἴδους τῆς δράσης ἀρνήθηκαν ὅτι στὸ βάθος ἐπιθυμοῦν τὴ διάλυση τοῦ Ἑλληνικοῦ κράτους καὶ τὴν ἐξαφάνιση τῆς ἐθνικῆς ταυτότητας. Τὸ ἄσχημο εἶναι ὅτι πολλοὶ φοιτητές, ἐνῷ δὲ συνυπογράφουν ὅλην αὐτὴν τὴν ἰδεολογικὴ πλατφόρμα, παρασύρονται ἀπὸ τὰ συνθήματα περὶ «ἀγῶνα γιὰ τὴν παιδεία» καὶ στηρίζουν ἄθελά τους τέτοιες ἀνθελληνικὲς κινήσεις.

Βέβαια, νὰ συμπληρώσω ἐδῶ ὅτι ἡ δύναμη ὅλων αὐτῶν τῶν γκρουπούσκουλων ἐξαντλεῖται στὴ δύναμη ποὺ ἔχουν στοὺς φοιτητὲς καθὼς ὅταν ἕνας ἄνθρωπος βγῇ στὴν πραγματικὴ ζωή, πλέον καταλαβαίνει ὅτι εἶναι ἄσκοπο νὰ στηρίζῃ τέτοιου εἴδους ἀκραῖες κινήσεις.

Τελειώνοντας, καὶ φυσικὰ ὅσοι θὰ διαφωνήσουν θὰ μὲ ποῦν πάλι συνωμοσιολόγο, εἶναι ἐξαιρετικὰ περίεργο πῶς πολλὰ συνθήματα τῶν ἀντίφα καὶ ὅλων αὐτῶν τῶν κινήσεων (βλ. ἀνοιχτὰ σύνορα κλπ) ταυτίζονται μὲ τὰ συνθήματα αὐτοῦ τοῦ «φιλανθρώπου» κυρίου στὴν παρακάτω φωτογραφία....
Τι εγινε μολις ακουσες οτι η εννοια του εθνους ειναι τεχνητη σου πιασαν τα ακροδεξια αντανακλαστικα?Θεωριες συνωμοσιες,αντισημιτισμος,οτι ο σορος χρηματοδοτει αντιρατσιστικες οργανωσεις,πολυ κακο ρε παιδι μου.Βλεπω και αρχαιο πολυτονικο συμπληρωνεται το ''περιτυλιγμα''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
πφφ ρε παιδια εχω προβλημα με τις ρημαδες τις καταληψεις....:'(:'(διαφωνω με καποια απο την σχολη στο θεμα των καταληψεων και αυτη παρεξηγηθηκε και δεν θα μου μιλαει...λολ τραγικο...φοβαμαι να παω στην γσ...ξεφτιλα;; ειμαι ρεζιλης;:/::/::/:τι να κανω;:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Είμαι υπέρ των καταλήψεων όταν υπάρχουν σοβαροί και όχι έτσι για το γαμώτο.

(Τωρα είδα ότι είναι για φοιτητές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Είμαι υπέρ των καταλήψεων όταν υπάρχουν σοβαροί και όχι έτσι για το γαμώτο.

και οταν υπαρχει προοπτικη για να βγει ακρη...πολλοι με καθε ευκαιρια προτεινουν να κλεισουμε την σχολη...δεν γινεται ετσι παντα δουλεια ομως:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
πφφ ρε παιδια εχω προβλημα με τις ρημαδες τις καταληψεις....:'(:'(διαφωνω με καποια απο την σχολη στο θεμα των καταληψεων και αυτη παρεξηγηθηκε και δεν θα μου μιλαει...λολ τραγικο...φοβαμαι να παω στην γσ...ξεφτιλα;; ειμαι ρεζιλης;:/::/::/:τι να κανω;:worry::worry:

Γιατί, δαγκώνουν εκεί; :hmm:




"λολ" και "τραγικό" πάνε μαζί; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Γιατί, δαγκώνουν εκεί; :hmm:




"λολ" και "τραγικό" πάνε μαζί; :P

να σου πω εχω σοβαρο προβλημα αμα ειναι να αρχησεις την επιθεση πεστο μου να φυγω.!
οταν λεω λολ τραγικο εννοω οτι μου ερχεται ενα τραγικο γελιο...πως φτασαμε ως εδω;; να μην μιλιουνται μερικοι επειδη απλως διαφωνουμε σε αυτο το θεμα ...οσο για το αν δαγκωνουν...εννοω οτι δεν θελω να ερθουμε σε ανοιχτη αντιπαραθεση...αλλα δεν θα το αποφυγω....θα παω γιατι θελω να ψηφισω και εγω...αλλα θα μου ειναι δυσαρεστο...επαναλαμβανω δειξε κατανοηση...ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top