Φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ναι, ζούμε λίγο στον κόσμο μας κι επειδή εμείς πιστεύουμε ότι μπορούμε πάντα να διαχωρίσουμε τη φιλία από την έλξη μεταξύ των διαφορετικών φύλων, θεωρούμε ότι το ίδιο είναι αυτονόητο και για τα αγόρια.

Άρχισα να γενικεύω ε, μάλλον θέλω ύπνο. :P

Η ουσία είναι ότι πως δεν υπάρχουν μόνο τα δύο άκρα αλλά πολλές ενδιάμεσες καταστάσεις: θα έχει ανθρώπους που μπορούν να κάνουν φίλους άλλου φύλου και να μην οδηγήσει αυτό σε κάποια πραγματική έλξη, άλλους που το παραπάνω σενάριο τους είναι αδιανόητο, άλλους που μπορεί να ερωτευτούν φίλους τους στην πορεία, και ο καθένας απαντάει ανάλογα με τις εμπειρίες ή τις προσδοκίες του. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choco7

Νεοφερμένος

Ο choco7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ πιστεύω οτι υπάρχει φιλία μεταξύ στα 2 φύλα γιατί το έχω ζήσει κιόλας αλλά μπορεί να κάνω λάθος και να είναι μοναδική περίπτωση! Γιατί εγώ έχω μια φιλία με ένα κορίτσι για πολλά χρόνια και είμαστε οι καλύτεροι φίλοι για αυτό αυτή είναι η άποψή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Mηπως υπάρχει φιλια στο ένα φυλο για να εξετάσουμε στα δυο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Mηπως υπάρχει φιλια στο ένα φυλο για να εξετάσουμε στα δυο;

Στο δικό μας μια χαρά φιλία υπάρχει.. Εσείς έχετε το πρόβλημα. :D:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.

PADI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Στο δικό μας μια χαρά φιλία υπάρχει.. Εσείς έχετε το πρόβλημα. :D:D:lol:

Ε καλα!Σ'αυτο συμφωνω απολύτως...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εγω πιστευω πως υπαρχει φιλα στα 2 φυλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
γιατι να μην υπαρχει ρε παιδια κακο ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
γιατι να μην υπαρχει ρε παιδια κακο ειναι
Οταν λεμε φιλια δεν εννουμε απλα να κανεις παρεα με ατομο του αντιθετου φυλου.Αυτο δεν ειναι κακο αλλα δυσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
γιατι ρε παιδια δυσκολο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Γιατι αμα ηταν ευκολο δεν θα υπηρχε thread στο ischool:P.Οταν μεγαλωσεις λιγο θα καταλαβεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
τελως παντων εχγω και κολλητες και κολλητους...!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popular

Νεοφερμένος

Ο popular αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ναί το πιστεύω.Οι φίλοι μου είναι μόνο κορίτσια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ναί το πιστεύω.Οι φίλοι μου είναι μόνο κορίτσια!!!
Ξέρεις ένα περίπου τι σχόλια θα ακολουθήσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Φυσικα και μπορει να υπαρξει φιλια αναμεσα στα δυο φυλα..Δηλαδη τι?το ενα φυλο θα κοιταει το αλλο παντα με ''αλλο'' τροπο?Οχι βεβαια...Εγω προσοπικα εχω εναν κολιτο φιλο εδω και πολλα χρονια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Οχι βεβαια...Εγω προσοπικα εχω εναν κολιτο φιλο εδω και πολλα χρονια...:P

κάτσε να δούμε πως θα τον βλέπεις ή θα σε βλέπει σε ένα ή δυο χρόνια από τώρα....:D :D

(πολλά ακούγονται τώρα και άλλα βλέπουμε μετά από καιρό ;) :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ε, μα...
Τα παιδιά του γυμνασίου όλους φίλους τους βλέπουν..
Κάτσε να περάσουν τα χρόνια, εκεί να δεις ....:D

Καλή φάση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Υπαρχει...αλλα αν προκειται για καμια κουκλαρα τοτε ξεχναμε φιλιες και το παμε αλλου :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmmmm

Νεοφερμένος

Η xmmmm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Καλά δε λέω ότι γίνεται πάντα..και φυσικα πολλές φορες ένας απο τους δυο τουλαχιστον θα το σκεφτει αλλα δεν ειναι και απολυτο ρε παιδια..
(εεεχμ...θελω να πιστευω δηλαδη:Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
κάτσε να δούμε πως θα τον βλέπεις ή θα σε βλέπει σε ένα ή δυο χρόνια από τώρα....:D :D

(πολλά ακούγονται τώρα και άλλα βλέπουμε μετά από καιρό ;) :D)
Οχ μην λες τετοια και φοβουμε:P:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top