Φίλοι που μετανιώσατε να έχετε

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
δεν εχω τετοια πραγματα εγω ουτε μετανιωνω για τις γνωριμιες που εχω κανει θα πω οτι παιζει να μην νιωθω κανεναν ως φιλο ομως εχω καλες σχεσεις σχεδον ολους ολους τους μαθητες του σχολειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loveforensics

Νεοφερμένος

Η loveforensics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω την εχω "πατησει" δυο φορες η μια προσπαθισε μα με μπλεξει ασχημα σε μια κατασταση και απο τοτε ξεκοψα και η δευτερη ζηλευει παθολογικα και με αποκλειει απο καθε αλλη παρεα. το κακο με την δευτερη ειναι πως δεν μπορω να απομακρυνθω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
εγω την εχω "πατησει" δυο φορες η μια προσπαθισε μα με μπλεξει ασχημα σε μια κατασταση και απο τοτε ξεκοψα και η δευτερη ζηλευει παθολογικα και με αποκλειει απο καθε αλλη παρεα. το κακο με την δευτερη ειναι πως δεν μπορω να απομακρυνθω:(
Γιατί δεν μπορείς; Δεν κατάλαβα, τι είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magical_xionati

Νεοφερμένος

Η magical_xionati αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Δεν έχω μετανοιώσει για κανένα, γιατί μέσα από τις σχέσεις σ με άλλους ανθρώπους μαθαίνεις και συνειδιτοποιήσεις πολλά ακόμη και αν δεν καταλήγουν έτσι όπως θα ήθελες.... Δεν μπορείς να απαρνηθείς τη γνώση, ούτε τη συναναστροφή με άλλους ανθρώπους.... Ακόμη και αν σε πλήγωσαν, είναι ένας τρόπος να γίνεις πιο δυνατή και προσεχτική στη συνέχεια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DespinaP

Νεοφερμένος

Η Δέσποινα Αθανασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ναι... μου έχει τύχει....έλεος όμως αλλά εντάξει ξεκόψαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purplebutterfly

Νεοφερμένος

Η purplebutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ουου!παρα πολλοι αυτοι π μ προδωσαν!!κ μετιανιωσα π τσ εκανα παρεα...
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Νομίζω δεν υπάρχει λόγος να μετανιώσει κανείς για κάποια φιλία. Μόνο και μόνο η εμπειρία αξίζει. Αλλά δεν μου αρέσει η επιφανειακή φιλία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleno0zZz

Νεοφερμένος

Η eleno0zZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μετανιωσα που ειχα φιλη την καλυτερη μου φιλη απο το δημοτικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Δεν μετανιωσα για φιλους η παρεα, ειχα μια παρεα παλαιοτερα και μια κολλητη, αλλα επειδη μου εκαναν μεγαλο κακο απομακρυνθηκα αμεσως! εμαθα απο τα λαθη μου, καλυτερα που εγιναν ετσι τα πραγματα πιστευω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_st8

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
για κανεναν και για τιποτα δεν εχω μετανιωσει στη ζωη μου...οσο για φιλους..
οσοι μου βγηκαν σκαρτοι.....χαλαλι τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
για κανεναν και για τιποτα δεν εχω μετανιωσει στη ζωη μου...οσο για φιλους..
οσοι μου βγηκαν σκαρτοι.....χαλαλι τους...


συμφωνώ και συμπληρώνω....
...... ότι μετανιώνω μόνο για αυτά που δεν έχω κάνει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oLgA 19956

Νεοφερμένος

Η olga-maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εγώ μόνο μία φορά την έχω πατήσει στο δημοτικό όταν η καλύτερή μου φίλη -υποτύθετε-μου έπερνε τα βιβλία και τα τετράδια για να μην διαβάζω και για να μην γραφω!!! Το καλύτερο όμως που έκανε ήταν η προσπάθεια της να με πείσει να σταματήσω το πιάνο με την δικαιολογία οτι δεν μου παει!!!! ( Πράγμα που δεν κατάφερε γιατί το πιάνο το λατρεύω!!!!!!!!!!!!!!!!! :inlove:):mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Εμένα και την παρέα μου, τέτοιοι ανθρωποι δεν μας αντέχουν και συνήθως φεύγουν μόνοι τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
μετανιωσα για ατομα που εμπιστευομουν κ μου θαβανε 10 μετρα λακο απο πισω μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Δεν μετανιωσα ποτε φιλους που ειχα, γιατι πολυ απλα για εναν γνωστο μου να γινει φιλος μου παιρναει μια μεγαλη δοκιμασια και μεγαλο χρονικο διαστημα, οι 3 φιλοι που εχω (απο 7-8 χρωνον, αλλα τους θεωρησα πραγματικους φιλους στα 16) μονο σε εναν απο αυτους θα αφηνα μου προσεχει την πλατη, μονο σε εναν θα εμπιστευομουν τα νοτα μου, οι αλλοι δυο θα τρεξουν στα σκουρα, οποτε ακομα και τωρα μετα απο τοσο καιρο εχω μαθει να κραταω αποστασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δέν είχα ποτέ φίλους οπότε δεν μετάνιωσα για κανέναν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madness

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
δυστυχώς εγώ την έπαθα από μια κοπέλα που την θεωρούσα κολλητή μου για αρκετά χρόνια ενώ εκείνη μου το έπαιζε καλή μπροστά μου ενώ από πίσω έλεγε διάφορα πράγματα για μένα..και εννοείται όχι καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Κι εγώ είχα μια φίλη που μου το έπαιζε και κολλητή. τελικά ανακάλυψα ο,τι μα ζήλευε ΠΑΡΑ πολύ σε ότι αφορά βαθμούς στο σχολείο κτλ. Αποφάσισα ότι θα το κόψω μαζί της.... Η ζήλεια, τα ψέματα και η μυστικοπάθεια σε θέματα περί διαβάσματος και βαθμών ξεπερνούσε κάθε όριο της ανοχής μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Δυστυχώς πρόσφατα μου έτυχε και εμένα. Τους νόμιζα για φίλους και τελικά ήταν φίδια! Δε πειράζει, όμως, κάθε εμπόδιο για καλό δε λένε......Η ζωή συνεχίζεται και χωρίς αυτους και μάλιστα θα είναι καλύτερη στο μέλλον με άτομα που το αξίζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makisr91

Νεοφερμένος

Ο makisr91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Πολλές φορές. Τις περισσότερες φορές και απ'όταν ήμουν πιο μικρός έκανα φίλους λάθος άτομα. Παρ'όλα αυτά συνεχίζω να κάνω παρέα με άτομα που στην ουσία δεν αξίζουν για φίλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top