Φίλοι που μετανιώσατε να έχετε

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ετσι ετσι! Αυτο εχουμε εμεις τα ατομα που δεν ξεχναμε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Μα εννοείται δεν ξεχνώ όταν κάποιος μου κάνει κακό...Και δεν το συγχωρώ κιόλας αυτό το άτομο, εφόσον δεν το αξίζει :punch:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλα κανεις. Κι εγω ετσι κανω. Αν και ωρες-ωρες, λογω διπλωματικης φυσεως, μπορει να προσποιηθω οτι ξεχασα, αλλα στην πραγματικοτητα αυτο δε συμβαινει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Ε ναι...άλλο "προσπερνώ", άλλο "ξεπερνώ/ξεχνώ" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αναλογα ποιους σκοπους θελεις να εξυπηρετησεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Ε ναι αλλά παίζει ρόλο και ο χαρακτήρας του καθενός. Εγώ ας πούμε αν ξενερώσω πολύ με κάποιο άτομο, δεν του φέρομαι όπως κάποτε, αλλά και το πιο πιθανό είναι να μην του ξαναμιλήσω ποτέ...Άντε κανά τυπικό "γεια" κι αυτό αν με πετύχει στις καλές μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Babalu

Νεοφερμένος

Η Λουιζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
εγω παλι ειμαι το χαρακτηριστικο παραδειγμα ατομου που την παταει, την 3αναπαταει και -επιμενοντας στο να μην μαθαινει απο τα λαθη του- την 3αναπαταει:D

νομιζω οτι ειναι απλα στη φυση μου να εμπιστευομαι τους ανθρωπους παραπανω απ'οτι πρεπει και να πιστευω οτι μπορουν να αλλαξουν....η πραγματικοτητα ομως διαφερει ε και πολυ λιγοι το κανουν...
συγχωρω, ναι, αλλα επισης δεν 3εχναω....[μονο που θελει τουλαχιστον 3φορες για εμπεδωση]
χοχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Εγώ πάλι είμαι της άποψης, πως αν κάποιος σου κάνει κάτι 1 φορά, να περιμένεις να στο ξανακάνει....Κάποτε συγχωρούσα και γενικά έπαιζα πολύ συχνά το ρόλο του :whatever: (σόρρυ κιόλας!), αλλά εδώ και πάρα πολύ καιρό έχω αλλάξει τελείως. Εμπιστεύομαι πάρα πολύ δύσκολα κάποιον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Εγώ πάντως με την πρώην "κολλητή" δεν θέλω ούτε καλημέρα αλλά ούτε και να την πετύχω πουθενά γιατί θα χαλαστώ... :down:


κι εγω μια απο τα ιδια!η φιλη που λεω παραπανω εχει μια αλλη φιλη με την οποια ειχαμε τσακωθει και βριστει αγρια και αυτη επιμενει να μας τα φτιαξει και μου μιλαει συνχεια γι αυτη!οτι καια καλα εκεινη με συμπαθει.ας κοψει και το λαιμο της(καλυτερα:P),εμενα δε με νοιαζει

εγω παλι ειμαι το χαρακτηριστικο παραδειγμα ατομου που την παταει, την 3αναπαταει και -επιμενοντας στο να μην μαθαινει απο τα λαθη του- την 3αναπαταει:D

νομιζω οτι ειναι απλα στη φυση μου να εμπιστευομαι τους ανθρωπους παραπανω απ'οτι πρεπει και να πιστευω οτι μπορουν να αλλαξουν....η πραγματικοτητα ομως διαφερει ε και πολυ λιγοι το κανουν...
συγχωρω, ναι, αλλα επισης δεν 3εχναω....[μονο που θελει τουλαχιστον 3φορες για εμπεδωση]

και δεν ξερω πως γινεται,αλλα κι εγω την ξαναπαταω

Εγώ πάλι είμαι της άποψης, πως αν κάποιος σου κάνει κάτι 1 φορά, να περιμένεις να στο ξανακάνει....Κάποτε συγχωρούσα και γενικά έπαιζα πολύ συχνά το ρόλο του :whatever: (σόρρυ κιόλας!), αλλά εδώ και πάρα πολύ καιρό έχω αλλάξει τελείως. Εμπιστεύομαι πάρα πολύ δύσκολα κάποιον...

δεν ξερω πως γινεται να συμφωνω και εδω!:Dαλλα εμπιστευομαι πολυ δυσκολα καποιον αλλα οταν τον εμπιστευτω θα του εχω τυφλη εμπιστοσυνη μεχρι να την πατησω.και να την ξαναπατησω.και να την ξαναπατησω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanos__

Νεοφερμένος

Ο Thanos__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδια ακριβως τα ιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ναι το έχω πάθει αλλά τώρα έμαθα να ξεχωρίζω τους ψεύτικους φίλους από τους αληθινούς ! Οι αληθινοί πρώτα από όλα σε συγχωρούν ότι και να έχεις κάνει συζητούν μαζί σου τα προβλήματα τους και σου λένε αν έχουν κάποιο πρόβλημα μαζί σου και τα ξαναβρίσκουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εγώ πάλι ως topic starter βαρέθηκα τους εχθρούς μου και δεν αναφέρομαι σε διαδικτυακούς αλλά ξέρετε σε ποιους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ μετάνιωσα με 3 που είχα πιο παλιά. Τώρα είμαι με έναν κολλητό μου ακόμα κολητοί. Ακόμη με τον ξαδερφό μου που πάμε καμιά φορά μαζι για σκι. Τελικά ο καλύτερος φίλος αποδείχτεικε το χιόνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ είχα στο παρελθόν πολλές κολλητές για τις οποίες τώρα αναρωτιέμαι τι λέγαμε τις ατέλειωτες ώρες που είμασταν μαζί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παυλος

Νεοφερμένος

Ο βλ.πανω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Έχει τύχει ποτέ να είναι κπ φίλος σας ανυπόφορος και να θέλετε να τον ξεφορτωθείτε, αλλά να μην καταλαβαίνει τπτ; Έγω και άλλοι 6 φίλοι μου δεν τον αντέχουμε πια καθώς είναι ζώον κολλητσίδα ξερόλας και σπαστικός. Το πως θα τον ξεφορτωθούμε είναι το θέμα!

μια απτα ιδια!ειναι 1 στην παρεα κ δεν ξερω πως να τον ξεφορτωθω!!!(οχι μονο εγω)!!!!!!:s:s:s:s:s:s:s:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_kal

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Και εγώ κάπως έτσι...Συνειδητοποίησα τώρα πια ότι το να είσαι σε παρέα αγοριών είναι πολύ καλύτερο από κοριτσιών..Χωρίς να συμβαίνει κάτι μεταξύ μας...Τα αγόρια είναι πιο ξεκάθαρα, ενώ τα κορίτσια είναι ύπουλα...Όταν με συγχίζουν ή τις βαριέμαι, πάω στην παρέα φίλων μου που είναι αγόρια και περνάω τέλεια...Έχουν πολύ γέλιο...Δεν ξέρω, η άποψη μου είναι...Θα ήθελα και εσείς να μου πείτε τι πιστεύετε για φιλίες μεταξύ αγοριών και κοριτσιών και για το αν κάνετε παρέα (φιλικά) με άτομα του αντίθετου φύλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black princess

Νεοφερμένος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πιστεύω είναι πολύ δύσκολο να βρεις στις μέρες μας πραγματικούς φίλους.. Πολλές φορές έχω προδοθεί και απογοητευτεί από ανθρώπους που εμπιστεύτηκα και έδωσα πολλά χωρίς όμως να πάρω τίποτα.. :(
Παρόλα αυτά τώρα έχω βρει 4 κοπέλες που έχουμε κολλήσει και τα πάμε πολύ καλά..:D
Τώρα για το αν υπάρχει φιλία ανάμεσα σε άτομα διαφορετικού φύλου, νομίζω πως ναι. Και χωρίς βέβαια να υπάρχει το ερωτικό στοιχείο στη σχέση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mafiozos_16

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Δεν μετάνοιωσα ποτέ για κάποιον φίλο μου...
Και αυτό επειδή καταλάβαινα τους σκάρτους από την αρχή και τους έδιωχνα...
Εξάλλου λίγοι και καλοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
κάποτε είχα μία φίλη καλλητή.... αλλά επειδή είχε άλλα σχέδια για να γίνει φίλη με κάποια που πήρε τη σημαία στην παρέλαση...Μετάνιωνα συνέχεια .... Αλλά στο γυμνάσιο συνάντησα ένα κορίτσι που ακόμα είμαστε φίλες... Μ΄ αποτέλεσμα στο λύκειο να συναντήσω και άλλα 3 κορίτσια και από το α' λυκείο με το κορίτσι από το γυμνάσιο και με τα 3 κορίτσια του λυκείου να είμαστε πραγματι οι καλύτερες φίλες..... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel123456

Νεοφερμένος

Η Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ααααααααααααααααααααααααα:'(:'(
και εγω σας αγαπαωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top