Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimitra1992

Νεοφερμένος

Η dimitra1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Σε περιπτωση που η σχολη ειναι η ιδια αλλα σε αλλη πολη τοτε ισως αναγνωρισουν καποια μαθηματα, ειχα γνωστο φιλο που δεν του αναγνωρισαν σχεδον τιποτα και ξεκινησε απο την αρχη.
Αφου λες περσι πηρες μετταγραφη μπορει φετος να μην σου δωσουν διοτι αλλαζουν τα μετρα.
Για να παρεις ομως μεττεγραφη θα πρεπει πρωτα να πας να γραφτεις στην σχολη που θα περασεις πραγμα που σημαινει πως θα χασεις την σχολη που εισαι τωρα.

σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.... εγώ δε θέλω μετεγγραφή , 10% θα κάνω , το οπόιο μου έχουν πει στο υπουργείο πως μπορώ να το κάνω για την αρχική σχολή, απλώς φοβάμαι μήπως λόγο μορίων δεν με πάρουν ... τώρα αυτό που μου λες με ανησυχεί ...έχεις ακούσει πως δεν έχω δικαίωμα να κάνω 10% για την αρχική σχολή ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.... εγώ δε θέλω μετεγγραφή , 10% θα κάνω , το οπόιο μου έχουν πει στο υπουργείο πως μπορώ να το κάνω για την αρχική σχολή, απλώς φοβάμαι μήπως λόγο μορίων δεν με πάρουν ... τώρα αυτό που μου λες με ανησυχεί ...έχεις ακούσει πως δεν έχω δικαίωμα να κάνω 10% για την αρχική σχολή ;

εννοεις να ξαναπερασεις στην ιδια σχολη που περασες περυσι;
αυτο δεν το γνωριζω ρωτα στον υπουργειο
δεν ηθελες να παρεις μετταγραφη περυσι και τωρα θες να πας στην αρχικη σχολη σε αλλη πολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φροσω1992

Νεοφερμένος

Η φροσω1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γεια σας παιδια ..!εχω κι εγω πολυ ανχος οπως και οι περισσοτεροι οι οποιοι αποφασισαν να κανουν το 10%..περιμενω πως και πως να περασει ο καιρος να βγουνε οι βασεις..εγω περασα περυσι φιλοσοφικη αλλα δεν με ενδιαφερει η σχολη αυτη.συγκεντρωσα 16.020 μορια κ θελω να ρωτησω αν πιστευετε οτι μπορει να πιασω φετος με το 10% νηπιαγωγος στη ροδο η οποια σχολη περυσι ειχε 14.900 μορια ..:worry:ευχαριστω εκ των προτερων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra1992

Νεοφερμένος

Η dimitra1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εννοεις να ξαναπερασεις στην ιδια σχολη που περασες περυσι;
αυτο δεν το γνωριζω ρωτα στον υπουργειο
δεν ηθελες να παρεις μετταγραφη περυσι και τωρα θες να πας στην αρχικη σχολη σε αλλη πολη;

σε ευχαριστω ξανά για την απάντηση:) .Εγώ πέρασα το 2010 στη σχολή Α που είναι στην επαρχία. Το 2010 πήρα μεταγραφή στη Β σχολή και θέλω να κάνω 10% για την Α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Δινω με το 10% φετος και αναρωτιεμαι αν πρεπει να βγαλω δελτιο εξεταζομενου παλι απο την αρχη η μπορω να χρησιμοποιησω το παλιο!Αν εχω χασει το
παλιο θα μου βγαλουν αλλο καινουριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Δινω με το 10% φετος και αναρωτιεμαι αν πρεπει να βγαλω δελτιο εξεταζομενου παλι απο την αρχη η μπορω να χρησιμοποιησω το παλιο!Αν εχω χασει το
παλιο θα μου βγαλουν αλλο καινουριο?

Δεν νομίζω ότι το χρειάζεσαι με το 10%, δε δίνεις πανελλήνιες.
Εξάλλου τα πάντα υπάρχουν πάνω στη βεβαίωση + απολυτήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
καλησπέρες. φέτος κάνω κ γω μηχανογραφικό με το 10% κ μέχρι πριν λίγο καιρό ήμουν απόλυτα σίγουρη ότι θα μπω γεωπονική θεσσαλονίκης η οποία είχε βάση με το 10% 14.033 μόρια κ γω έχω στο 2ο κ 4ο 16.396 μόρια, αλλά τώρα λίγο έχω αγχωθεί για το αν θα μπω ή όχι γιατί ακούγονται πολλά για τις θέσεις εισακτέων ειδικά θεσσαλονίκη κ αθήνα κ τρελαίνομαι σιγά σιγά.. θα δηλώσω ακόμα κ δασολογία στο ΑΠΘ που είχε βάση 12.000 μόρια γιατί γενικά με ενδιαφέρει, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.. όση διαφορά ασφαλείας κ αν έχω μπορεί να γίνει καμιά στραβή, έτσι δεν είναι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra1992

Νεοφερμένος

Η dimitra1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
καλησπέρες. φέτος κάνω κ γω μηχανογραφικό με το 10% κ μέχρι πριν λίγο καιρό ήμουν απόλυτα σίγουρη ότι θα μπω γεωπονική θεσσαλονίκης η οποία είχε βάση με το 10% 14.033 μόρια κ γω έχω στο 2ο κ 4ο 16.396 μόρια, αλλά τώρα λίγο έχω αγχωθεί για το αν θα μπω ή όχι γιατί ακούγονται πολλά για τις θέσεις εισακτέων ειδικά θεσσαλονίκη κ αθήνα κ τρελαίνομαι σιγά σιγά.. θα δηλώσω ακόμα κ δασολογία στο ΑΠΘ που είχε βάση 12.000 μόρια γιατί γενικά με ενδιαφέρει, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.. όση διαφορά ασφαλείας κ αν έχω μπορεί να γίνει καμιά στραβή, έτσι δεν είναι ?

σε καταλαβαίνω απόλυτα .... η αλήθεια είναι ότι έχεις περιθώριο :/: εύχομαι να πάνε όλα καλά....
*** ξέρεις μήπως αν η μείωση θέσεων αφορά και επαρχιακές πόλεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
μακάρι να πάνε όλα μια χαρά.. είμαι αισιόδοξη, αλλά έτσι ήμουν κ με τις βάσεις πέρσι που έδωσα πανελλαδικές κ δεν πήγαν όλα όπως ήθελα.. τέλος πάντων, θα δείξει. υπομονή χρειάζεται. γενικά έχω ακούσει ότι μπορεί να υπάρξει μείωσε των θέσεων σε ποσοστό 7-10% στο σύνολο οπότε λογικά και στις επαρχιακές πόλεις, αλλά όχι τόσο όσο αθήνα κ θεσσαλονίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra1992

Νεοφερμένος

Η dimitra1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
μακάρι να πάνε όλα μια χαρά.. είμαι αισιόδοξη, αλλά έτσι ήμουν κ με τις βάσεις πέρσι που έδωσα πανελλαδικές κ δεν πήγαν όλα όπως ήθελα.. τέλος πάντων, θα δείξει. υπομονή χρειάζεται. γενικά έχω ακούσει ότι μπορεί να υπάρξει μείωσε των θέσεων σε ποσοστό 7-10% στο σύνολο οπότε λογικά και στις επαρχιακές πόλεις, αλλά όχι τόσο όσο αθήνα κ θεσσαλονίκη.

thanks.......δλδ πόσες πέριπου ήταν οι θέσεις πέρυσι στο σύνολο ;

** αα, σορυ το βρήκα . ήταν πριπου 69.000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rania07/03/11

Νεοφερμένος

Η rania07/03/11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Λοιπόν για να σας κατατοπίσω....διάβασα σε άρθρο μιας γνωστής εφημερίδας ότι ο υφυπουργός παιδείας πρότεινε να μειωθούν ο αριθμός των εισακτέων των ΤΕΙ κ των πανεπιστημίων στο 20% αλλά σύμφωνα με κύκλους του υπουργείου παιδείας η Διαμαντοπούλου για να αποφύγει απεργίες συγκεντρώσεις συλλαλητήρια από τους γονείς κ ενδεχόμενες καταλήψεις αποφάσισε οι ΦΕΤΙΝΈΣ μειώσεις να'ναι αμελητέες.......κ από του χρόνου από αρχή της χρονιάς θα ειδοποιήσουν τους μαθητές για τις τρομερά μεγάλες (όπως ακούγεται)μειώσεις στις θέσεις......θα θελα μια χάρη....ΌΣΟΙ μπορείτε βοηθήστε......από εδώ,,, κ γενικά από γνωστούς σας κ φίλους σας.....έχετε ακούσει να θέλουν να δηλώσουν πολλά παιδιά τα ΕΦΑΡΜΟΣΜΈΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΆ ΚΡΉΤΗΣ?????????ΕΠΊΣΗΣ πόσοι από δώ μέσα θα δηλώσετε αυτή την σχολή κ τι μόρια έχετε???ευχαριστώ προκαταβολικά...κ μακάρι όλοι μας να έχουμε καλή επιτυχία.....ΑΑΑ κ κάτι τελευταίο...βλέπω ότι πολλά παιδιά δεν είναι σίγουρα για το αν θα παρακολουθήσουν την σχολή που θα δηλώσουν με το 10% .....κανείς δεν στερεί το δικαίωμα από αυτά τα παιδιά(τα αναποφάσιστα) ,γιατί σίγουρα κάποιοι κακοπροαίρετοι αυτό θα σπεύσουν να πουν..απλά βρε παιδιά να κάνετε μηχανογραφικό αν πρόκειται σίγουρα να πάτε σε άλλη σχολή κ όχι έτσι επειδή το κάνουν όλοι......γιατί με το να δηλώσετε μια σχολή που δεν θα πάτε στερείτε την θέση από κάποιον που θέλει πραγματικά να μπει στην σχολή κ λόγω ατυχίας η λάθους την έχασε με τις πανελλήνιες....μην ξεχνάτε το 10% είναι μια 2η ευκαιρία σε άτομα που ξέρουν τι θέλουν και θυσίασαν πολλά για αυτό.......ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra1992

Νεοφερμένος

Η dimitra1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Λοιπόν για να σας κατατοπίσω....διάβασα σε άρθρο μιας γνωστής εφημερίδας ότι ο υφυπουργός παιδείας πρότεινε να μειωθούν ο αριθμός των εισακτέων των ΤΕΙ κ των πανεπιστημίων στο 20% αλλά σύμφωνα με κύκλους του υπουργείου παιδείας η Διαμαντοπούλου για να αποφύγει απεργίες συγκεντρώσεις συλλαλητήρια από τους γονείς κ ενδεχόμενες καταλήψεις αποφάσισε οι ΦΕΤΙΝΈΣ μειώσεις να'ναι αμελητέες.......κ από του χρόνου από αρχή της χρονιάς θα ειδοποιήσουν τους μαθητές για τις τρομερά μεγάλες (όπως ακούγεται)μειώσεις στις θέσεις......θα θελα μια χάρη....ΌΣΟΙ μπορείτε βοηθήστε......από εδώ,,, κ γενικά από γνωστούς σας κ φίλους σας.....έχετε ακούσει να θέλουν να δηλώσουν πολλά παιδιά τα ΕΦΑΡΜΟΣΜΈΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΆ ΚΡΉΤΗΣ?????????ΕΠΊΣΗΣ πόσοι από δώ μέσα θα δηλώσετε αυτή την σχολή κ τι μόρια έχετε???ευχαριστώ προκαταβολικά...κ μακάρι όλοι μας να έχουμε καλή επιτυχία.....ΑΑΑ κ κάτι τελευταίο...βλέπω ότι πολλά παιδιά δεν είναι σίγουρα για το αν θα παρακολουθήσουν την σχολή που θα δηλώσουν με το 10% .....κανείς δεν στερεί το δικαίωμα από αυτά τα παιδιά(τα αναποφάσιστα) ,γιατί σίγουρα κάποιοι κακοπροαίρετοι αυτό θα σπεύσουν να πουν..απλά βρε παιδιά να κάνετε μηχανογραφικό αν πρόκειται σίγουρα να πάτε σε άλλη σχολή κ όχι έτσι επειδή το κάνουν όλοι......γιατί με το να δηλώσετε μια σχολή που δεν θα πάτε στερείτε την θέση από κάποιον που θέλει πραγματικά να μπει στην σχολή κ λόγω ατυχίας η λάθους την έχασε με τις πανελλήνιες....μην ξεχνάτε το 10% είναι μια 2η ευκαιρία σε άτομα που ξέρουν τι θέλουν και θυσίασαν πολλά για αυτό.......ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...!!!!!:clapup:
( εγώ δεν ξέρω κάποιον-α που θα δηλώσει , ως πρώτη επιλογή ,την σχολή αυτή... :) ξέρεις μήπως αν οι θέσεις θα είναι λιγότερες σε σχέση με πέρυσι μόνο ή λιγότερες από κάθε άλλη φορά ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε ολους οσους θακανουν 10% φετος!!!! Θεωρω οτι ειναι η πιο δυσκολη χρονια για το 10% και η πιο αμφιρροπη γιατη δεν ξερουμε πραγματικα τι εχει να γινει!!!! Θα πω και εγω ομως οτι επειδη ειναι τελευταια χρονια και για καποιους ειναι ζητημα ζωης και θανατου να περασουν σε μια αλλη σχολη να μην κανουν ατομα 10% για την πλακα τους η για να περασει η ωρα γιατι ειναι πραγματικα αδικο και κριμα για τους αλλους! Μονο τα ατομα που πραγματικα ενδιαφερονται πρεπει να το δηλωσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rania07/03/11

Νεοφερμένος

Η rania07/03/11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
( εγώ δεν ξέρω κάποιον-α που θα δηλώσει , ως πρώτη επιλογή ,την σχολή αυτή... :) ξέρεις μήπως αν οι θέσεις θα είναι λιγότερες σε σχέση με πέρυσι μόνο ή λιγότερες από κάθε άλλη φορά ;


Δημητρά μου ..απότι λένε φέτος απλά θα μειωθούν λίγο οι θέσεις......πχ αν σε μια σχολή έπαιρναν 20 άτομα φέτος ίσως πάρουν 18 η 19.....κ σε άλλες σχολές ίσως να μην μειωθούν καθόλου.....από του χρόνου πάντως προβλέπετε τσεκούρωμα στις θέσεις....!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε ολους οσους θακανουν 10% φετος!!!! Θεωρω οτι ειναι η πιο δυσκολη χρονια για το 10% και η πιο αμφιρροπη γιατη δεν ξερουμε πραγματικα τι εχει να γινει!!!! Θα πω και εγω ομως οτι επειδη ειναι τελευταια χρονια και για καποιους ειναι ζητημα ζωης και θανατου να περασουν σε μια αλλη σχολη να μην κανουν ατομα 10% για την πλακα τους η για να περασει η ωρα γιατι ειναι πραγματικα αδικο και κριμα για τους αλλους! Μονο τα ατομα που πραγματικα ενδιαφερονται πρεπει να το δηλωσουν!

Αυτό ακριβώς. :/:
Άμα δεν έχετε σκοπό να πάτε τελικώς στην σχολή, μην την δηλώσετε επίσης. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς. :/:
Άμα δεν έχετε σκοπό να πάτε τελικώς στην σχολή, μην την δηλώσετε επίσης. :/:

Ετσι το 10% δεν ειναι ουτε χαβαλες ουτε καποιο παιχνιδακι εξασφαλησης καποιας θεσης και μετα δεν παω καν!!! Αμα καποιος δεν παει να γραφτει η θεση μενει κενη η πηγαινει στον πρωτο με μορια που εχασε την σχολη και την ειχε δηλωσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ετσι το 10% δεν ειναι ουτε χαβαλες ουτε καποιο παιχνιδακι εξασφαλησης καποιας θεσης και μετα δεν παω καν!!! Αμα καποιος δεν παει να γραφτει η θεση μενει κενη η πηγαινει στον πρωτο με μορια που εχασε την σχολη και την ειχε δηλωσει?

Απ'όσο ξέρω μένει κενή. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
να ρωτησω...οσοι θα κανουν με το 10% πρεπει να βγαλουν καινουριο ατομικο δελτιο εξεταζομενου τελευταιας ταξης απο το σχολειο για να το παρουν μαζι με το απολυτηριο και τη βεβαιωση προσβασης στη καταθεση μηχανογραφικου???ξερει κανεις να με κατατοπισει?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
παιδια τι χαρτια χρειαζομαστε για το 10% επισης οσοι δεν θελουν στρατιωτικες-αστυνομικες σχολες δεν χρειάζεται να εχουν κανει χαρτια απο το μαρτιο ετσι;εμφανιζονται οταν ειναι τα μηχανογραφικα του 90% με τα χαρτια τους και το καταθετουν κανονικα το δικο τους ή πρεπει να εχουν κανει καποια χαρτια πρωτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra1992

Νεοφερμένος

Η dimitra1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδιά , ποιοι θα δηλώσουν ΗΜΜΥ με 10% σε ποια πόλη και με πόσα μόρια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top