Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

φροσω1992

Νεοφερμένος

Η φροσω1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλησπερα σε ολους..επειδη ειμαι καινουργιο μελος και ειναι αδυνατον να ψαξω ολες τις σελιδες θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν πολλοι εδω που ενδιαφερονται για παιδαγωγικο νπιαγωγων ροδου η φλωρινας η ιωαννινων..επισης θεωρειται αδυνατον να περασω παιδαγωγικο νηπιαγωγων ροδου με 16.016 μορια?(η σχολη περυσι με το 10% ειχε 14.990)..ευχαριστω για τον χρονο σας..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
παιδια η υποβολη των μηχανογραφικων ποτε θα είναι περιπου? επισης πια ημερομηνια θα εχουμε εμεις δικαιωμα να κανουμε υποβολη του μηχανογραφικου γιατι ξερω οτι σε καθε σχολειο βαζουν συγκεκριμενη ημερομηνια υποβολης,επισης τι πιστευεται φετος οτι θα γινει?τελικα θα υπαρχει μειωση των εισαχθεντων και κλεισιμο σχολων???

Λογικά τις ίδιες ημερομηνίες με πέρσι να είναι, άντε λίγο νωρίτερα.
Θα πάρεις τηλέφωνο στο σχολείο σου μόλις ακούσεις τις ημερομηνιες των μηχανογραφικών να σε ενημερώσουν πότε θα πας :)
Επίσης βγήκε ο αριθμός εισακτέων και 24 τει δε δέχονται εισακτέους, Υπάρχει σχετικό thread στο forum.

καλησπερα σε ολους..επειδη ειμαι καινουργιο μελος και ειναι αδυνατον να ψαξω ολες τις σελιδες θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν πολλοι εδω που ενδιαφερονται για παιδαγωγικο νπιαγωγων ροδου η φλωρινας η ιωαννινων..επισης θεωρειται αδυνατον να περασω παιδαγωγικο νηπιαγωγων ροδου με 16.016 μορια?(η σχολη περυσι με το 10% ειχε 14.990)..ευχαριστω για τον χρονο σας..:)


Τίποτα δεν είναι αδύνατον εκτος από το να κάνουμε προβλέψεις. :P
Εσυ θα δηλώσεις τις σχολές που θέλεις και θα περιμένεις μεχρι τον Αύγουστο. Μην εμπιστεύεσαι προβλέψεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νανσυ22

Νεοφερμένος

Η Νανσυ22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησο κατι θελω να κανω 10% και ειχα δηλωσει ειδικο μαθημα γερμανικα αλλα δεν πηγα να τα δοσω και θελω να δηλωσω τουριστικων επαγγελματων γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostoul

Νεοφερμένος

Ο nikostoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησο κατι θελω να κανω 10% και ειχα δηλωσει ειδικο μαθημα γερμανικα αλλα δεν πηγα να τα δοσω και θελω να δηλωσω τουριστικων επαγγελματων γινεται?


Εφόσον φαινεται στη βεβαιωση πρόσβασης οτι το έχεις δηλώσει νομιζω ότι μπορεις να δηλώσεις...ασχετα που δεν εγραψες και λογικα ο βαθμός θα φαίνεται μηδέν....

Να ρωτησω και εγώ κατι με την σειρα μου. Αν ειμαι σε μια σχολή οπως για παραδειγμ πληροφορικης στα Γρεβενα και θελω με το 10% να ερθω θεσσαλονικη και τελικα μπορέσω τα μαθηματα που εχω περάσει στην πρωτη σχολή αν υπαρχουν ομοια και στην δευτερη μπορω να κερδισω κατι?? Ή ολα απο την αρχη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iwanna S.D

Νεοφερμένος

Η iwanna S.D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας,εχω και εγω μια απορια..περσι εγραψα αγγλικα.ο βαθμος μου θα ισχυσει κανονικα με το 10% για τις σχολες που χρειαζονται ξενη γλωσσα ή θα πρεπει να ξαναδωσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κανονικά θα ισχύει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
ceid πατρας, πληροφορική γιαννενα και επιστήμη υπολογιστών εγώ btw. Μην τολμήσετε να τα δηλώσετε. :P

Συγγνωμη αλλα εγω θα κανω μια προσπαθεια για το 1ο :P ποσα μορια εχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LDM

Νεοφερμένος

Ο LDM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
σχεδιαζει κανενας απο εσας να δηλωσει με το 10% για σχολη θεατρου ή κινηματογραφου στην σαλονικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

waterlemon

Νεοφερμένος

Η waterlemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδιά , ποιοι θα δηλώσουν ΗΜΜΥ με 10% σε ποια πόλη και με πόσα μόρια ;

Εγω θελω για θεσσαλονικη. εχω 18.935 μορια. Εσύ? Πια πολη θελεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra1992

Νεοφερμένος

Η dimitra1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Τελικά τα μηχανογραφικά του 10% θα γίνουν τον Ιούλιο?Επίσης,θα γίνουν ηλεκτρονικά ή θα τα καταθέσουμε σε σχολείο,στο οποίο θα μας ενημερώσουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
εχω ακουσει πως ειναι η τελευταια χρονια που θα ισχυσει .. δηλαδη αν εμεις φετος δν περασουμε εκει που θελουμε, δεν θα μπορουμε να υποβαλλουμε ξανα τα χαρτια μας του χρονου με το 10% ? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apla

Νεοφερμένος

Ο apla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Προφανώς. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
εχω ακουσει πως ειναι η τελευταια χρονια που θα ισχυσει .. δηλαδη αν εμεις φετος δν περασουμε εκει που θελουμε, δεν θα μπορουμε να υποβαλλουμε ξανα τα χαρτια μας του χρονου με το 10% ? :confused:

δεν ξερει κανενας σιγουρα? ειναι αναγκη!.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
δεν ξερει κανενας σιγουρα? ειναι αναγκη!.. :/:

Ναι είναι η τελευταία χρονιά. Απο του χρόνου όποιος θέλει να πάει σε άλλη σχολή πρέπει να ξαναδώσει κανονικά πανελλαδικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
παιδια το 10 τοισ εκατο ισχυει και για παιδια με χωρισμενουσ γονεισ??Αν ισχυει μαμα μπαμπα χωρισατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
παιδια το 10 τοισ εκατο ισχυει και για παιδια με χωρισμενουσ γονεισ??Αν ισχυει μαμα μπαμπα χωρισατε
Δεν έχει τέτοιο κριτήριο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
παιδια το 10 τοισ εκατο ισχυει και για παιδια με χωρισμενουσ γονεισ??Αν ισχυει μαμα μπαμπα χωρισατε
Ισχυει μονο για εφετος(τελευταια χρονια) κ για ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
οχι γ@##$ο ελεος παντα καντεμης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos21309

Νεοφερμένος

Ο thanos21309 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
καλησπέρα σε όλους σας. είμαι νέο μέλος και θα ήθελα τα φώτα σας. είμαι κ εγώ ένας που θα κάνει 10% φέτος. φέτος θα είναι δύσκολα τα πράγματα απ'ότι βλέπω. ενδιαφέρεται κανείς για αγροτική ανάπτυξη ορεστιάδα? ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top