Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Εγω εχω μια αλλη απορια που με βασανιζει χρονια τωρα....με ποιο σκεπτικο στα διαφορα φορουμ,στις συζητησεις στις παρεες τους,στο δρομο και γενικα οπου αλλου τυχει και τ παιρνει τ αυτι μου,βλεπω ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ 13-14 αντε 15 χρονων να θεωρουν τους εαυτους τους ΓΥΝΑΙΚΕΣ....ΔΗΛΑΔΗ ειναι να τραβας τα μαλλια σου...χαζευα τωρα στο θεμα αυτο με τις τριχες και βλεπω κατι τρελα ποστ απο 14χονα κοριτσακια να λενε ξερω γω "ναι εμεις οι γυναικες εχουμε τριχες εδω,εκει κλπ"...δηλαδη ελεος....μομολα....(χωρις παρεξηγηση!!!σας αγαπαω ολες...:) :) :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Εγω εχω μια αλλη απορια που με βασανιζει χρονια τωρα....με ποιο σκεπτικο στα διαφορα φορουμ,στις συζητησεις στις παρεες τους,στο δρομο και γενικα οπου αλλου τυχει και τ παιρνει τ αυτι μου,βλεπω ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ 13-14 αντε 15 χρονων να θεωρουν τους εαυτους τους ΓΥΝΑΙΚΕΣ....ΔΗΛΑΔΗ ειναι να τραβας τα μαλλια σου...χαζευα τωρα στο θεμα αυτο με τις τριχες και βλεπω κατι τρελα ποστ απο 14χονα κοριτσακια να λενε ξερω γω "ναι εμεις οι γυναικες εχουμε τριχες εδω,εκει κλπ"...δηλαδη ελεος....μομολα....(χωρις παρεξηγηση!!!σας αγαπαω ολες...:) :) :) )
ε ρε φιλε αφου εχουν τριχουλες απο μικρες...τι να κανουν και αυτες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ενώ εσύ στα 15 ήσουν ένα άτριχο παιδακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
-.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
:sick:ελατε ρε παιδια ειναι απαισιο να μην κανεισ αποτριχωση!οχι μονο για λογουσ αισθητικησ αλλα και για λογουσ υγειινησ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
:sick:ελατε ρε παιδια ειναι απαισιο να μην κανεισ αποτριχωση!οχι μονο για λογουσ αισθητικησ αλλα και για λογουσ υγειινησ!
:no1::no1:ακριβως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Αποτριχωση σε αντρες

Τι γνωμη εχετε? (ποδια κυριως) ,το παρατηρω συχνα,εμενα δε μ'αρεσει παντως :nono:

E καλα εκτος και αν εισαι grizzly bear,τοτε ενα ξυρισματακι λογικο,αλλα αμα εισαι σε φυσιολογικα επιπεδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ουτε εγω το προτιμω... αλλα δεν ειμαι και αρκουδα...εμενα δε μου αρεσουν οι τριχες στην πλατη...μπλιαχ ειναι ρε..
μια ερωτηση ...τα γεννητικα οργανα ειναι προτιμοτερο να τα περιποιεισαι με ξυραφακι ,ψαλιδακι η μηχανη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Eγω εχω στην πλατη και γενικοτερα και στα χερια απο το δημοτικο αρκετες,αλλα ειναι ξανθες και δε φαινονται :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ουτε εγω το προτιμω... αλλα δεν ειμαι και αρκουδα...εμενα δε μου αρεσουν οι τριχες στην πλατη...μπλιαχ ειναι ρε..
μια ερωτηση ...τα γεννητικα οργανα ειναι προτιμοτερο να τα περιποιεισαι με ξυραφακι ,ψαλιδακι η μηχανη??
με τσεκουρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Με κάλυψε ο προλαλήσας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Δεν εννοουσα το θεμα της τριχας ρε παιδαι...Κια οχι φυσικα,στα 15 δεν ημουν ενα ατριχο παιδακι...Αλλα εσυ στα 14 σου θεωρουσες τον εαυτο σου ...γυναικα??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Με κάλυψε ο προλαλήσας.
ωστε αποκαλυφθηκες...με τσεκουρι...προσοχη θελει ρε συ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όπως νομίζω έχω ξαναπεί ξύρισμα σε άντρες μπορώ να ανεχτώ στην πλάτη και στο στέρνο.
Αν δω ξυρισμένα πόδια,μασχάλες α καλά.:P
Πεθαίνω λίγο στα γέλια.Σόρρυ κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Λογικη σε βρισκω ,αν και στην πλατη δε ξερω πως ακριβως θα ξυριστει ο αλλος.χεχε

ισως να ναι και ευκολο δεν το ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
αν τη στιγμη που χρειαστει εσυ κ ο καλος σου να χρησιμοποιησετε τα ποιο αποκρυφα μερη του σωματος σας(δε μπορω να το πω περισσοτερο κοσμια...:))και τον δεις κατω....γλομπο θα ξενερωνες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ αναφέρομαι σε αυτά που φαίνονται στην παραλία.Δεν συχνάζω σε παραλία γυμνιστών όμως.:P Οπότε τα απόκρυφα δεν θα τα σχολιάσω. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
ουτε εγω το προτιμω... αλλα δεν ειμαι και αρκουδα...εμενα δε μου αρεσουν οι τριχες στην πλατη...μπλιαχ ειναι ρε..
μια ερωτηση ...τα γεννητικα οργανα ειναι προτιμοτερο να τα περιποιεισαι με ξυραφακι ,ψαλιδακι η μηχανη??

Ψαλιδάκι στην αρχή, μετά ξύρισμα (μην βάλεις after shave) μετά κάθε Χ μέρες με μηχανή, άμα τα έχεις ήδη κοντά μόνο μηχανή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos

Νεοφερμένος

Ο Giwrgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Δεν βρισκω κατι ασχημο στις τριχες, απλά πρεπει να ειναι περιποιημένες, meaning οτι στην πλατη τις ξυριζουμε αλλα σε ολα τα αλλ μερη της κοβουμε στο επιθημητο μέγεθος, δεν τις αφηνουμε να γινουν αρκουδισιες κτλ.

Τωρα για τα αποκρυφα τι να σας πω ειναι προσωπικη επιλογη, αλλα οχι εγω δεν τις ξυριζω όλες και εκει ελεγχομενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top