Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ας πω κι εγω την γνωμη μου για ξυρισμα μασχαλης και ποδιων στα αγορια.
Προσωπικα το θεωρω υπερβολικο.
Ρε φιλε, ΔΕΝ θα κατσω να δω αν σου πεταγονται 2-3 τριχες αν φορας φανελακι, μην ανησυχεις, δεν σου χαλαει αυτο το ιματζ.
Βαλε ενα καλο αποσμητικο και ξεμπερδεψες.
Οσο για τα ποδια, προσωπικα ξενερωνω οταν βλεπω αγορι με ξυρισμενο ποδι.
Δηλαδη WOW, Γιωργακη θελω να μεγαλωσουμε, και οταν παντρευτουμε να ανταλλαζουμε τα ξυραφακια μας.:zilia:
Wtf?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic ftw

Νεοφερμένος

Η lunatic ftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Ξυρισμα στο σωμα???:sick::s????Με τιποτα!!!:attack::scared::warning:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
εγώ κουρεύω τα παπάρια μου
μετράει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
αν ημουν σαν αρκουδα νομιζω οτι θα ξυριζομουν αλλα εχω λιγες τριχες και δεν με ενοχλει.
-----------------------------------------
εγώ κουρεύω τα παπάρια μου
μετράει?

:lol::P:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
μια φορά είχα γρατσουνιστεί και δν ξαναχρησιμόποιησα ψαλίδi εκεί πέρα :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
μια φορά είχα γρατσουνιστεί και δν ξαναχρησιμόποιησα ψαλίδi εκεί πέρα :S
Και απο τοτε τι?
Με μηχανη του γκαζον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
ναι το περιφημο μοντέλο husqvarna 2000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Αι στο διαλο.!:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Να σου πω την αλήθεια, δεν βρίσκω κάποιο λόγο προς το παρόν. Και μου φαίνεται και κάπως δύσκολο να το κάνω μόνος μου.

ΥΓ. Υποθέτω αυτό ήταν κάποιου είδους επίθεση. Ας παίξω τον ηλίθιο.
1)πες στην μανα σου να σε βοηθησει.
2)δεν χρειαζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
1)πες στην μανα σου να σε βοηθησει.
2)δεν χρειαζεται.

τσόγλανος κιέτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Τι θες ρε napstor, του αρέσουν οι άτριχοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
1)πες στην μανα σου να σε βοηθησει.
2)δεν χρειαζεται.
Πολύ επιθετικός και δεν καταλαβαίνω το γιατί, napstor.
Την άποψη μου πάνω στην ερώτηση του νήματος είπα και μετά είπα να δω αν θα το τραβήξεις παρακάτω.
Τώρα, τι σόι ανασφάλειες έχεις, δεν ξέρω. Εγώ πάντως είμαι ακίνδυνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Πολύ επιθετικός και δεν καταλαβαίνω το γιατί, napstor. Εγώ πάντως είμαι ακίνδυνος.
1)ειμαι επιθετικος με αποψεις που ειναι το λιγοτερο χαζες.εφοσον εκφραζεις την αποψη σου σε μια δημοσια κοινοτητα,θα δεχτεις και την αναλογη κριτικη απο οσους την ασκησουν.(καλη ή κακη).
2)ποιος ειπε το αντιθετο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
1)ειμαι επιθετικος με αποψεις που ειναι το λιγοτερο χαζες.εφοσον εκφραζεις την αποψη σου σε μια δημοσια κοινοτητα,θα δεχτεις και την αναλογη κριτικη απο οσους την ασκησουν.(καλη ή κακη).
2)ποιος ειπε το αντιθετο?

Δεν δέχτηκα κάποιου είδους κριτική (με αόρατη μελάνη την έγραψες; ), πράγμα που δεν θα με ενοχλούσε, αλλά θα εξακολουθούσα να το θεωρούσα περίεργο/άτοπο μιας και το νήμα έχει να κάνει με προσωπικές επιλογές.
Πιστεύω ότι η απάντηση σου ήταν κακόβουλη και θέλησα να το επιβεβαιώσω.
Αν μπορείς να τεκμηριώσεις την κριτική που λες ότι άσκησες, για μένα δεν τίθεται πλέον θέμα.

Συγγνώμη για την παρεκτροπή της συζήτησης και για το «θράσος» μου ως φρέσκο ακόμα μέλος στο φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Δεν δέχτηκα κάποιου είδους κριτική (με αόρατη μελάνη την έγραψες; ), πράγμα που δεν θα με ενοχλούσε, αλλά θα εξακολουθούσα να το θεωρούσα περίεργο/άτοπο μιας και το νήμα έχει να κάνει με προσωπικές επιλογές.
Πιστεύω ότι η απάντηση σου ήταν κακόβουλη και θέλησα να το επιβεβαιώσω.
Αν μπορείς να τεκμηριώσεις την κριτική που λες ότι άσκησες, για μένα δεν τίθεται πλέον θέμα.

Συγγνώμη για την παρεκτροπή της συζήτησης και για το «θράσος» μου ως φρέσκο ακόμα μέλος στο φόρουμ.
σε οτι και αν γραψεις στο φορουμ,μπορει να δεχτεις κριτικη.εγω εκανα μια κριτικη στην επιλογη σου,αν δεν την βλεπεις,δεν φταιω εγω.
δεν εχεις καθολου ''θρασος'' και ουτε εκανες παρεκτροπη της συζητησης.δεν ειμαστε στρατιωτακια που μιλαμε για ενα απολυτα συγκεκριμενο θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
^1σε οτι και αν γραψεις στο φορουμ,μπορει να δεχτεις κριτικη.εγω ^2εκανα μια κριτικη στην επιλογη σου,αν δεν την βλεπεις,δεν φταιω εγω.
δεν εχεις καθολου ''θρασος'' και ουτε εκανες παρεκτροπη της συζητησης.δεν ειμαστε στρατιωτακια που μιλαμε για ενα απολυτα συγκεκριμενο θεμα.

^1. Ασφαλώς, κι αυτό είναι ένα από τα καλά του διαδικτύου. Δεν θα είχα πρόβλημα αν δεχόμουν κριτική κι όχι επίθεση, επαναλαμβάνω.
^2. Ειλικρινά, είμαι αρκετά ανοιχτόμυαλος. Αν υπήρχε κάπου κριτική, θα την έβλεπα. Ίσως να την έκανες quote για να την δω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Δεν μπορω να καταλαβω τι τσακωνεστε.
Το εχει πει και ο Ψινακης..
Η εποχη που θελαν τους αντρες ατριχους εχει περασει.. Τι να λεμε απο κει και περα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
^1. Ασφαλώς, κι αυτό είναι ένα από τα καλά του διαδικτύου. Δεν θα είχα πρόβλημα αν δεχόμουν κριτική κι όχι επίθεση, επαναλαμβάνω.
^2. Ειλικρινά, είμαι αρκετά ανοιχτόμυαλος. Αν υπήρχε κάπου κριτική, θα την έβλεπα. Ίσως να την έκανες quote για να την δω.
ψαξε καλυτερα αν κοπτεσαι τοσο πολυ να βρεις την κριτικη μου.το θεμα εχει ληξει ως προς την συζητηση μας,δεν υπαρχει κατι αλλο να πουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top