Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
το τοπικ περι τριχες εννουσα οχι τις τριχες συγκεκριμενα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
το τοπικ περι τριχες εννουσα οχι τις τριχες συγκεκριμενα :lol:
οχι ρε δε με ενοχλει απλα πλακιζαααα!!
και γω το χα απορια αν πρεπει νε τις ξυρισω ολες και παντου!!
τι μου προτεινετε??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
οχι ρε δε με ενοχλει απλα πλακιζαααα!!
και γω το χα απορια αν πρεπει νε τις ξυρισω ολες και παντου!!
τι μου προτεινετε??:)
Οχι ολες παντου, μασχαλες αμα ειναι πολλες και σου φαινονται ασχημες, στα γενετικα σου οργανα. Απο εκει και περα οπου θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
οχι ρε δε με ενοχλει απλα πλακιζαααα!!
και γω το χα απορια αν πρεπει νε τις ξυρισω ολες και παντου!!
τι μου προτεινετε??:)

Ο,τι αισθανεσαι εσυ ανετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Οχι ολες παντου, μασχαλες αμα ειναι πολλες και σου φαινονται ασχημες, στα γενετικα σου οργανα. Απο εκει και περα οπου θες.
μπα αμασχαλες δε θελω ουτε ειναι και δασος
στα γεννητικα(pubic region) μερικες φορες ειναι αναποφευκτο (μιλαω για περιπτωσεις σαν το δασος του Αμαζονιου)
αλλα εκει που οι τριχες ειναι απαισιες ειναι στην πλατη ..εχω δει κατι μαμουθ(απο αποψη τριχας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Οχι ολες παντου, μασχαλες αμα ειναι πολλες και σου φαινονται ασχημες, στα γενετικα σου οργανα. Απο εκει και περα οπου θες.

να τις αφησει κατω τις μασχαλες του :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ο,τι αισθανεσαι εσυ ανετα...

ευτυχως καποιος μου δινει την ελευθερη επιλογη!!
για τις βλεφαριδες σκεφτομουν...:P
-----------------------------------------
να τις αφησει κατω τις μασχαλες του :nono:
κατω??:what: πανω ειναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ευτυχως καποιος μου δινει την ελευθερη επιλογη!!
για τις βλεφαριδες σκεφτομουν...:P

αυτο θελω να το κανω κ γω γιατι λενε μετα που μεγαλωνουν ειναι πιο μακριες =/
-----------------------------------------
-----------------------------------------

κατω??:what: πανω ειναι :D

εννοω ησυχες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Αμα ειναι πολλες δεν πρεπει να της αφησει ησυχες. Φαντασου να φοραει αμανικη και να φαινεται ολος ο θαμνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
αυτο θελω να το κανω κ γω γιατι λενε μετα που μεγαλωνουν ειναι πιο μακριες =/


Δεν ήξερα ότι έπρεπε να πάω να βγάλω τις βλεφαρίδες μου επειδή είναι μακριές..:P



Αμα ειναι πολλες δεν πρεπει να της αφησει ησυχες. Φαντασου να φοραει αμανικη και να φαινεται ολος ο θαμνος.
Σιγά ρε... Ας τις ψαλιδίζει... Γιατί να τις βγάλει όλες? Έλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Δεν ήξερα ότι έπρεπε να πάω να βγάλω τις βλεφαρίδες μου επειδή είναι μακριές..:P




Σιγά ρε... Ας τις ψαλιδίζει... Γιατί να τις βγάλει όλες? Έλεος
αμ μπραβο δικες μου ειναι οτι θελω τις κανω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν ήξερα ότι έπρεπε να πάω να βγάλω τις βλεφαρίδες μου επειδή είναι μακριές..:P


δεν εννοω αυτο ρε συ ελεος!
απλα εχω ακουσει οτι αμα κοψεις τις βλεφαριδες σου οταν ξαναβγουν και μεγαλωσουν θα ειναι πιο πυκνες κ πιο μακριες αρα πιο ωραιες!! βεβαια αυτο το κανουν συνηθως οι μαναδες στα παιδια οταν ειναι ακομα μωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mercurius

Νεοφερμένος

Ο θράσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ναι βρε kansas rocks, ειπαμε, σε φυσιολογικά πλαίσια... αμα έβλεπα καμια κοπέλα με τρίχες σαν τις δικές μου ε, θα κομπλαρα λίγο ομολογω:P αλλά κατα κανόνα οι γυναίκες δεν έχουν τρίχες σαν των αντρών αλλά τις αποκτούν μετά από επαλληλο ξυρισμα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Βρε παιδιάααα ε όχι και να ξυρίζουμε και τα χέρια και μάλιστα όπως διάβασα πιο πριν να είναι και ''must'' για τα κορίτσια :jumpy::jumpy:... αυτό μόνο υπερβολή μπορεί να είναι.
Στο κάτω κάτω σ'όποιον αρέσουμε!!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Σιγά ρε... Ας τις ψαλιδίζει... Γιατί να τις βγάλει όλες? Έλεος
χμμ, ξυρισμα 1 λεπτο υποθεση. Ψαλιδισμα κανα 10 λεπτο.
Προτιμω το πρωτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
χμμ, ξυρισμα 1 λεπτο υποθεση. Ψαλιδισμα κανα 10 λεπτο.
Προτιμω το πρωτο.


Ωραία, ας κάνει ο καθένας οτι προτιμάει να τελειώνουμε... Εγώ πάντως το ξύρισμα στις μασχάλες στους άντρες το θεωρώ υπερβολικό, εκτός και αν είναι αθλητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι εγώ.Μασχάλη και πόδι δεν το αντέχω ως θέαμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Έχοντας αποκτήσει τραυματική εμπειρία βλέποντας ημίγυμνο συμμαθητή, του οποίου η τριχοφυΐα στις μασχάλες ήταν αρκετή για τη δημιουργία 6 περουκών ή 3 πουλόβερ, δηλώνω «ξύρισμα all the way».

Προσωπικά, ξύρισμα μασχάλες και trim «εκεί κάτω» για λόγους υγιεινής (σωστά τό 'γραψα; ). Αν υπάρχει και κάποια DIY μέθοδος για τα πόδια, πειραματίζομαι άνετα.

Αυτό για τα χέρια που διάβασα πιο πάνω, τεράστια υπερβολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Έχοντας αποκτήσει τραυματική εμπειρία βλέποντας ημίγυμνο συμμαθητή, του οποίου η τριχοφυΐα στις μασχάλες ήταν αρκετή για τη δημιουργία 6 περουκών ή 3 πουλόβερ, δηλώνω «ξύρισμα all the way».

Προσωπικά, ξύρισμα μασχάλες και trim «εκεί κάτω» για λόγους υγιεινής (σωστά τό 'γραψα; ). Αν υπάρχει και κάποια DIY μέθοδος για τα πόδια, πειραματίζομαι άνετα.

Αυτό για τα χέρια που διάβασα πιο πάνω, τεράστια υπερβολή.
τον κωλο,τον ξυρισες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
τον κωλο,τον ξυρισες?
Να σου πω την αλήθεια, δεν βρίσκω κάποιο λόγο προς το παρόν. Και μου φαίνεται και κάπως δύσκολο να το κάνω μόνος μου.

ΥΓ. Υποθέτω αυτό ήταν κάποιου είδους επίθεση. Ας παίξω τον ηλίθιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top