Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ναι σίγουρα ισχυεί αυτο που λες οτι δεν κάνει η τριχα τη βρώμα αλλά εσένα ποτε σου φαινεται πιο καθαρη μια μασχαλη οταν ειναι ξυρισμενη η αξυριστη?εγω την αξυριστη τη θεωρω βρωμικη για να βάλω απο πανω αποσμητικο...

αυτο ειναι καθαρα ψυχολογικο και δεν εχει να κανει με το αν οντως ειναι βρωμικες ή καθαρες
και ναι εγω μια χαρα καθαρες θεωρω τις τριχες ειδικα αν ειναι μετα το μπανιο
σημασια εχει καθε ποτε πλενεσαι οχι ποσες τριχες εχεις
btw κι εγω τις ξυριζω αλλα οχι με ιδιαιτερη ορεξη, απλα σκεφτομαι οτι θα με ενοχλουν αν τις αφησω να μακρυνουν γιαυτο και συνεχιζω να τις ξυριζω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
σου λέω δε γινεται να μην τις πλύνω κάθε μέρα κια να μη βάλω αποσμητικό!δεν τις αφηνω ποτε αξυριστες γτ έτσι μου δινουν την αισθηση οτι ειναι πιο καθαρες...το ιδιο πιστευω και για το υπολοιπο σώμα μου...

και εγω αυτο κανω, και δεν μυριζω.




(μα αν τις ξυρισεις, δεν εχεις τριχες για να ειναι βρωμικες...:hmm:)



ας μη λεμε ο,τι θελουμε, οι τριχες δεν ειναι απο μονες τους βρωμικες. αν δεν προσεχεις λιγο την προσωπικη υγιεινη λογικο ειναι να μυριζεις, ειτε ξυρισμενες τριχες εχεις, είτε οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αν δε κανω λαθος στους ποδοσφαιριστες ειναι απαραιτητο να ξυριζουν τα ποδια τους ειναι κατι σαν "νομος"..στους επαγγελματιες ποδοσφαιριστες αναφερομαι...ομως οταν τς βλεπω μου φαινονται πολυ παραξενοι σαν να ειναι αρρωστοι..κατι τους λειπει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ναι σίγουρα ισχυεί αυτο που λες οτι δεν κάνει η τριχα τη βρώμα αλλά εσένα ποτε σου φαινεται πιο καθαρη μια μασχαλη οταν ειναι ξυρισμενη η αξυριστη?εγω την αξυριστη τη θεωρω βρωμικη για να βάλω απο πανω αποσμητικο...

ειμαι βρωμιαρης δηλαδη που κανω αυτο το πραγμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
αυτο ειναι καθαρα ψυχολογικο και δεν εχει να κανει με το αν οντως ειναι βρωμικες ή καθαρες
και ναι εγω μια χαρα καθαρες θεωρω τις τριχες ειδικα αν ειναι μετα το μπανιο
σημασια εχει καθε ποτε πλενεσαι οχι ποσες τριχες εχεις
btw κι εγω τις ξυριζω αλλα οχι με ιδιαιτερη ορεξη, απλα σκεφτομαι οτι θα με ενοχλουν αν τις αφησω να μακρυνουν γιαυτο και συνεχιζω να τις ξυριζω :(

όχι απολυτα ψυχολογικό ειναι και αναλογα με τον οργανισμό εγω ιδρώνω πολύ εύκολα και χρειαζονται συνεχως καθαρισμα για να μη μυρισει ο ιδρωτας...
-----------------------------------------
ειμαι βρωμιαρης δηλαδη που κανω αυτο το πραγμα;


είσαι άντρας δεν ξυρίζεις τις μασχάλες σου!οι άντρες πραγματικά δεν ξέρω τι κάνουν και δε μυρίζουν!πιο πολλες φορες μου έχουν μυρισει γυναικες παρά άντρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
όχι απολυτα ψυχολογικό ειναι και αναλογα με τον οργανισμό εγω ιδρώνω πολύ εύκολα και χρειαζονται συνεχως καθαρισμα για να μη μυρισει ο ιδρωτας...

καλα ισως, εγω δεν εχω τετοιο προβλημα καθως ιδρωνω πολυ λιγο, χρησιμοποιω και αντιιδρωτικο αποσμητικο βεβαια αλλα και παλια που δε χρησιμοποιουσα δεν ιδρωνα ευκολα, οποτε γιαυτο δε το θεωρω τοσο τραγικο οσο εσυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
όχι απολυτα ψυχολογικό ειναι και αναλογα με τον οργανισμό εγω ιδρώνω πολύ εύκολα και χρειαζονται συνεχως καθαρισμα για να μη μυρισει ο ιδρωτας...
-----------------------------------------



είσαι άντρας δεν ξυρίζεις τις μασχάλες σου!οι άντρες πραγματικά δεν ξέρω τι κάνουν και δε μυρίζουν!πιο πολλες φορες μου έχουν μυρισει γυναικες παρά άντρες!

απλο ειναι, πλενομαστε. δεν ειναι θεμα γυναικας ή αντρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
και εγω αυτο κανω, και δεν μυριζω.




(μα αν τις ξυρισεις, δεν εχεις τριχες για να ειναι βρωμικες...:hmm:)



ας μη λεμε ο,τι θελουμε, οι τριχες δεν ειναι απο μονες τους βρωμικες. αν δεν προσεχεις λιγο την προσωπικη υγιεινη λογικο ειναι να μυριζεις, ειτε ξυρισμενες τριχες εχεις, είτε οχι


ναι εννοώ οτι δε θέλω τρίχες στο σωμα μου για αισθητικους κυριως λόγους αλλά με τις μασχάλες τουλαχιστον με τις δικες μου είναι αλλιώς...επειδη ιδρωνω νιωθω οτι αν τις αφήσω θα επιδεινώσουν την κακοσμία!χαχαχα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εμένα νομίζω οτι θα μου φαινόταν χειρότερο αν ίδρωνα πολύ και δεν είχα τις τρίχες να συγκρατούν λίγο τον ιδρώτα και έτρεχε ο χείμαρρος κάπως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Εμένα νομίζω οτι θα μου φαινόταν χειρότερο αν ίδρωνα πολύ και δεν είχα τις τρίχες να συγκρατούν λίγο τον ιδρώτα και έτρεχε ο χείμαρρος κάπως.


χείμαρρος :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ναι εννοώ οτι δε θέλω τρίχες στο σωμα μου για αισθητικους κυριως λόγους αλλά με τις μασχάλες τουλαχιστον με τις δικες μου είναι αλλιώς...επειδη ιδρωνω νιωθω οτι αν τις αφήσω θα επιδεινώσουν την κακοσμία!χαχαχα :lol:

δεχομαι οτι δεν σου αρεσουν αισθητικα, αλλα αυτο που λες με τις μασχαλες δε νομιζω οτι ισχυει...
-----------------------------------------

και καποιοι αλλοι μιλανε για θαμνους:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
δεχομαι οτι δεν σου αρεσουν αισθητικα, αλλα αυτο που λες με τις μασχαλες δε νομιζω οτι ισχυει...
-----------------------------------------

δεν ξέρω ίσως είναι χαζομάρα αλλά εμένα έτσι μου φαινεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου να κάνουν αποτρίχωση οι άντρες! Τους προτιμώ όπως τους γέννησε η φύση :jumpy::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Mιλάς σωστά γυναίκα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
η φυση,ατριχουσ,μασ,γενησε,

ΣΤΗΝ,ΠΟΡΕΙΑ,ΧΑΛΑΣΑΜΕ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
νταξει παιδια η αποτριχωση ειναι πρωτα απ ολα θεμα υγιεινης και μετα ολα τα αλλα και για τα 2 φυλα ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
νταξει παιδια η αποτριχωση ειναι πρωτα απ ολα θεμα υγιεινης και μετα ολα τα αλλα και για τα 2 φυλα ^^

η τριχα δεν σημαινει βρωμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Πες τα ρε άνθρωπε, ένα σωρό φορές το χουμε πει(το έχετε πει για την ακρίβεια:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top