Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Το έχω διαβάζει....
Να σου πω ποιος τελικά είναι ο crazyboy??:)
Έμαθες ποιός είναι;
Πολύ... απροσδόκητο, έτσι; :P
Εγώ πήρα χτες το Φι-Γαμα-Πι και το τελείωσα μέσα σ' ένα βράδυ.
Τώρα νυστάζω κι έχω μαύρους κύκλους + δεν θα έχω βιβλίο για τις διακοπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Διάβασε τον Κόσμο της Σοφίας (Γκάαρντερ Γιοστέιν) εαν σε ενδιαφέρει η φιλοσοφία.

Πράγματι, είναι πολύ ωραίο!

Aυτό δεν ήταν και σειρά στην τηλεόραση?

Δεν ξέρω... Ήταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Πράγματι, είναι πολύ ωραίο!



Δεν ξέρω... Ήταν;


Έτσι νομίζω...:)
-----------------------------------------
Έμαθες ποιός είναι;
Πολύ... απροσδόκητο, έτσι;
:P
Εγώ πήρα χτες το Φι-Γαμα-Πι και το τελείωσα μέσα σ' ένα βράδυ.
Τώρα νυστάζω κι έχω μαύρους κύκλους + δεν θα έχω βιβλίο για τις διακοπές.


Ναι έμαθα...
Να σου πω την αλήθεια απογοητεύτηκα λίγο...!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Έτσι νομίζω...:)

Ναί, ήταν! Δίκιο είχες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΥΛΗ :Η ΠΕΜΠΤΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
Krauss, Lawrence Μ.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΥΛΗ :Η ΠΕΜΠΤΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
Krauss, Lawrence Μ.
Α καλά που μου το θύμισες αυτό, το είχα ξεκινήσει και δεν το τέλειωσα. Ας το πιάσω πάλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
το νησί -πολύ ωραίο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Πρακτική Φιλοσοφία-Ε.Π.Παπανούτσος.
Τέλειο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Α καλά που μου το θύμισες αυτό, το είχα ξεκινήσει και δεν το τέλειωσα. Ας το πιάσω πάλι :P



Φτού κι απ' την αρχή?!?!?!?!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ο κώδικας του Αρχιμήδη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteveBB

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τον αρκτικο κυκλο του Dan Brown :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Τον αρκτικο κυκλο του Dan Brown :no1:
γεια σου στεφανε και απο εδω.
εγω διαβαζω το πρωτοτοκο(η συνεχεια του εραγκον) και μολις το τελειωσω λεω να παρω κατι με θερμοδυναμικα πεδια:hmm:
στεφανε ξερεις φυσικα οτι το καλυτερο βιβλιο ειναι το black book:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Το βιβλίο που διαβάζω τον τελευταίο καιρό είναι ο Μάρξ στο Σόχο..! γιατί είδα την αντίστοιχη θεατρική παράσταση και μου άσεσε πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
τέλειωσα το twilight και τώρα έχω αρχίσει Χάρι Πότερ γιατί ήθελα να πάρω μια γεύση για να δω πως είναι.. μιας και έχει τόσο πολλούς φάν.. αλλά αξίζει.. είναι ωραίο ως εδώ που έχω φτάσει.. και όπως πάντα εγώ το ανάποδο παιδι, δεν έχω διαβάσει το ένα.. το δύο διαβάζω.. "η κάμαρα με τα μυστικά":)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
τελείωσα το twilight και τώρα διαβάζω την νέα σελήνη....είναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
γεια σου στεφανε και απο εδω.
εγω διαβαζω το πρωτοτοκο(η συνεχεια του εραγκον) και μολις το τελειωσω λεω να παρω κατι με θερμοδυναμικα πεδια:hmm:
στεφανε ξερεις φυσικα οτι το καλυτερο βιβλιο ειναι το black book:P

Με απογοητεύεις...:( ακόμα δεν τα έχεις διαβάσει και τα δύο;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Με απογοητεύεις...:( ακόμα δεν τα έχεις διαβάσει και τα δύο;;;:P
ε,σε κανα μηνα θα το εχω τελειωσει,διαβαζω με πολυ χαμηλο ρυθμο.αλλα δεν με βιαζει κιολας το οτι δεν εχει βγει το 3 στα ελληνικα,ωποτε εχω χρονοοοο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Vampire the Masquerade
Gehenna: The Final Nights :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bicoolini

Νεοφερμένος

Η bicoolini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω το breaking dawn (το 4ο από τη σειρά του λυκόφωτος) και είναι πολύ ωραίο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
εγω χτες τελειωσα το ''μπλιαχ'' της χαρας γιαννακοπουλου.......τελειο μιλαμε!τωρα σκοπευω να αρχισω '''το θεωρημα του παπαγαλου''' του ντενι γκετζ!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top