Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Είναι ισπανικά:Los supervivientes de los Andes,El orfenato.Είναι και τα δυο υπεροχα!!Βγαίνουν όμως μόνο στα ισπανικά:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bicoolini

Νεοφερμένος

Η bicoolini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Eγώ τώρα τελείωσα το Breaking dawn και δεν ξέρω ποιο να ξεκινήσω..τι έχετε να προτίνετε?Δε θέλω πάλι κάτι με μαγικά πλάσματα και λοιπά...Να ξεφύγω λίγω..Έχω το logicomix του Απ. Δοξιάδη αλλά δεν ξέρω..το έχει διαβάσει κανένας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill_fc

Νεοφερμένος

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Our man in Havana-Graham Greene:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Έχω το logicomix του Απ. Δοξιάδη αλλά δεν ξέρω..το έχει διαβάσει κανένας?
Και του Παπαδημητρίου, μην τον ξεχνάμε :P
Θέλω να το διαβάσω κι εγώ αυτό, δεν ξέρω πόσο καλό είναι όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sapienzia

Νεοφερμένος

Η Sapienzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Η πολη των αγγελων- Michael Conelly
Φανταστικο κατα τη γνωμη μου.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N@D!@

Νεοφερμένος

Η N@D!@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ειναι ο Tom Sawyer(Sawyer αχ :inlove: )-Mark Twein

εσεις?


ναι το εχω διαβασει πολη καλο βιβλιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:iagree::iagree::iagree:
Το αστερι του βορα
Κογκο:εκει οπου ο ανθρωπος ειναι ειδος προς εξαφανιση:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Eγώ τώρα τελείωσα το Breaking dawn και δεν ξέρω ποιο να ξεκινήσω..τι έχετε να προτίνετε?Δε θέλω πάλι κάτι με μαγικά πλάσματα και λοιπά...Να ξεφύγω λίγω..Έχω το logicomix του Απ. Δοξιάδη αλλά δεν ξέρω..το έχει διαβάσει κανένας?

Το έχω διαβάσει εγώ. Πολύ ωραίο, με πάρα πολλές χρήσιμες πληροφορίες πάνω στην Επιστήμη και τους Επιστήμονες της λογικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

444ever

Νεοφερμένος

Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Μελλοντια,το κοριτσι που γενηθηκε στο μελλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Πρακτική Φιλοσοφία Ε.Π. Παπανούτσος. Εξαιρετικό βιβλίο θα έλεγα. Και τον είχα παρεξηγήσει απο κάποια σχολικά κείμενα. Το προτείνω ανεπιφύλακτα. Βασικά άρχισα απο το Α μέρος (βιοσοφία) στο κεφ. έρωτας. Πραγματικά συμφωνώ σε μεγάλο βαθμό μαζί του.Αλλα είναι εξαιρετικά δύσκολο να "γαλουχήσεις" την επιθυμία(sex) όποιος το έχει διβάσει καταλαβαίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
το ειχα αρχισει αλλα μου φανηκε λιγο δυσνοητο και ετσι ειπα,θα το διαβασω σε μεγαλυτερη ηλικια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Μαυρη Καλλονη απο Anna Sewell.
Καλουτσικο ειναι.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ηλίθιος (1) του Ντοστογιεφσκι.
Ωραίο βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Κι εμένα μου είχε κάνει τρομερή εντύπωση αυτό το βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oLgA 19956

Νεοφερμένος

Η olga-maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Το "Μπρισινγκρ" του Κριστοφερ Παολίνι!!!! Τέλειο!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Eγώ τώρα τελείωσα το Breaking dawn και δεν ξέρω ποιο να ξεκινήσω..τι έχετε να προτίνετε?Δε θέλω πάλι κάτι με μαγικά πλάσματα και λοιπά...Να ξεφύγω λίγω..Έχω το logicomix του Απ. Δοξιάδη αλλά δεν ξέρω..το έχει διαβάσει κανένας?

Το breaking dawn, με τα μαγικά πλάσματα, ποιανού είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Εγω τωρα θα παρω το Ο αγων μου (Μein Kampf)
Oχι δεν ειμαι εθνικοσοσιαλιστης .
https://www.e-shop.gr/show_bks.phtml?id=BKS.0151084
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bicoolini

Νεοφερμένος

Η bicoolini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Το breaking dawn, με τα μαγικά πλάσματα, ποιανού είναι;
Είναι το 4ο μέρος απο τη σειρά του "Λυκόφως"'..Της Stephenie Meyer..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
O Άρχοντας των Δαχτυλιδιών, Η Συντροφιά του Δαχτυλιδιού - J. R. R. Tolkien.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
Perfume-Patrick Ziskuint....(καπως ετσι δε ξερω πωσ γραφεται):D

απλα υπεροχο.......το τελειωσα πριν λιγο ομως...πειραζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top