Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
ΕΤΣΙ!

Τους δύο τόμους με τίτλο:"Θερμοδυναμική για μηχανικούς", των Boles και Cengel.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
3η έκδοση παρακαλώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ΕΤΣΙ!

Τους δύο τόμους με τίτλο:"Θερμοδυναμική για μηχανικούς", των Boles και Cengel.

χαχ :P

αν το παμε ετσι εγω διαβαζω απο τον 2ο και 3ο τομο του SERWAY Physics for Scientists & Engineers Ηλεκτρομαγνητισμο και Οπτικη!~! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Οι κόσμοι των Κρεστομάνσι. Τέλειωσα το "Η εβδομάδα με τις Μάγισσες". Τώρα διαβάζω το "Οι μάγοι της Καπρόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Βρε, Γιάννη, δεν άφησες μάγο για μάγο!
Ήταν καλά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
3η έκδοση παρακαλώ.

:P

χαχ :P

αν το παμε ετσι εγω διαβαζω απο τον 2ο και 3ο τομο του SERWAY Physics for Scientists & Engineers Ηλεκτρομαγνητισμο και Οπτικη!~! :P

Ε, αυτό τυγχάνει να διαβάζω. Εγώ φταίω; Οπτική και ειδικά ηλεκτρομαγνητισμός σαξ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
:P



Ε, αυτό τυγχάνει να διαβάζω. Εγώ φταίω; Οπτική και ειδικά ηλεκτρομαγνητισμός σαξ :P

οχι! Ωραιος ειναι ο ηλεκτρομαγνητισμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
"Περήφανη καρδιά" - Πέρλ Μπάκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Salonika City of Ghost
Mark Mazower
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
οχι! Ωραιος ειναι ο ηλεκτρομαγνητισμος.

Πάντως, δεν είναι βιβλία της σχολής μου αν αυτό εννοούσες. Για μένα τα διαβάζω. Κάψιμο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Βρε, Γιάννη, δεν άφησες μάγο για μάγο!
Ήταν καλά;

Το πρώτο καλό ήταν. Τώρα ξενέρωσα λίγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Πάντως, δεν είναι βιβλία της σχολής μου αν αυτό εννοούσες. Για μένα τα διαβάζω. Κάψιμο. :P

lol! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εγώ τωρα διαβάζω το "Όταν έκλαψε ο Νίτσε" καλό φαίνεται.Φέτος έπιασα πολύ την φιλοσοφία :lol:
Τελείωσα σε χρόνο ρεκορ το 1984 του Όργουελ, βέβαια στο τέλος με απογοήτευσε λιγάκι αλλά προβάλλει πολύ την πραγματικότητα και τον ρεαλισμό :!:
Έχω ακούσει οτι είναι καλό και το "Να ζεις, να αγαπάς και να μαθαίνεις" μήπως ξέρει κανείς την υπόθεση?
Κανένα άλλο που να βγάζεις διάφορα νοήματα όπως το προηγούμενα δύο που ανέφερα ξέρει κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Διάβασε τον Κόσμο της Σοφίας (Γκάαρντερ Γιοστέιν) εαν σε ενδιαφέρει η φιλοσοφία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
το logicomix διαβασα προσφατα πολυ καλο και πρωτοτυπο.

Πολύ ωραίο βιβλίο, λέει πολλά χρήσιμα πράγματα.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
κουκΛίνα!πολυ καλο!με μια κοπελα που της εστελνε e-mail ενα αγνοστο crazyboy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Το έχω διαβάζει....
Να σου πω ποιος τελικά είναι ο crazyboy??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαΚαΧα

Νεοφερμένος

Η ΜαΚαΧα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Έχω ακούσει οτι είναι καλό και το "Να ζεις, να αγαπάς και να μαθαίνεις" μήπως ξέρει κανείς την υπόθεση?
Του Λέο Μπουσκάλια! Και μόλις χθες το ανέσυρα από την βιβλιοθήκη μου! Το βιβλίο στηρίζεται σε διαλέξεις του και όπως λέει και ο ίδιος είναι απλώς ιδέες, έννοιες και συναισθήματα που θέλησα να μοιραστώ χαρούμενα με τους άλλους. Αν θυμάμαι καλά στηρίζεται πάρα πολύ στην αγάπη και στην διδασκαλία. Είναι ένα βιβλίο που άλλοτε δεν υπήρχε παιδί που να μην το έχει διαβάσει. Κάτι σαν τον Μικρό Πρίγκιπα ένα πράγμα, αλλά με διαφορετικό περιεχόμενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
" Ο Χριστός ξανασταυρώνεται " του Νίκου Καζαντζάκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Aυτό δεν ήταν και σειρά στην τηλεόραση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top