Τουρνουά σκακιού - iSchool Edition

Πότε σας βολεύει να γίνουν οι αγώνες;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Demlogic , Bemanos , SonnY , antwwwnis
ειστε στο group μαζι μου.
το username μου στο chess ειναι john1994lse

στειλτε μου προσκληση

και τελικα να πουμε και τον χρονο του παιχνιδιου?
δεν ειναι καλο να κανονιζουμε μονοι μας γιατι θα διαφωνουμε πιστευω και τελοσπαντων πρεπει να συνηθισουμε σε ενα στυλ παιχνιδιου..

προτεινω το 15 λεπτα + 10 sec. στην κινηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
συμφωνω στον χρονο 15+10 sec και επισης με λενε subtlex καντε με add :-P

καταμετρήστε ήττα για μένα στον αγώνα με τον antwwwwnis :X συχαρητηρια :X ατιμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Και ναι, το πρώτο ματς πραγματοποιήθηκε επιτυχώς.

Έπαιξα με τον Demlogic (δε χασαμε καιρό :D ), νίκησα με ματ.
Μια πολύ ωραία παρτίδα, που αν και κάναμε και οι δυο λαθάκια, ηταν μια αξιοπρεπής αρχή.
Ξεχωρίζω ένα πολύ ενδιαφέρον άνοιγμα εκ μέρους του Dem και το άλογο μου που διέσχισε τη σκακιέρα για να βοηθήσει τη βασίλισσά του στο ματ!
Επισυνάπτω την παρτίδα

Καλή αρχή στους υπόλοιπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Αντωνη μην αντιγραφεις τον Κασπαροβ:P
https://www.youtube.com/watch?v=NbZtVrRVsxE
Βασικα πως ξερουμε ποιος παιζει με ασπρα ή μαυρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
εμμμ, εμένα δε μου έστειλε κανείς pm για να απαντήσω.. :confused: έχω χάσει επεισόδια..

Σου έχει σταλθεί.:)

Τουρνουά σκακιού - iSchool Edition -- Πμ επιβεβαίωσης συμμετοχής
ALEX1996 , andy27 , Bemanos , Giorgos216 , john1994 , Johnny15 , justin pieper , kiriazispao4ever , mitsaras41 , SonnY , stathis1214
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ είμαι στο γκρουπ #4.
Τι κάνω τώρα δηλαδή; (αρχές ιουλίου δεν θα έχω ίντερνετ, οπότε ό,τι γίνει να γίνει σύντρομα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Βρίσκεις τους συμπαίκτες σου και κανονίζετε πότε μέσα στις επόμενες 4 ημέρες θα παίξετε.

Σημείωση: Υπεύθυνοι πλέον του τουρνουά σκακιού είναι ο Τάσος97 και ο jj! καθώς αποχωρώ από την ομάδα διαχείρισης, ευχαριστώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Μια ερωτηση ομως.Μονοι μας καθοριζουμε ποιος θα εχει τα μαυρα ή τα ασπρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ναι, μόνοι σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σημείωση: Τα αποτελέσματα του αγώνα να τα αναρτάτε εδώ στο θέμα με έντονα γράμματα, ώστε να μη χανόμαστε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Kανεις διαθεσιμος απ τον ομιλο μου για σημερα απογευμα η βραδυ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Και επίσης την ίδια ερώτηση με τον στράτο έχω εγώ.
Όποιος από τον όμιλο θέλει να παίξει ας στείλει πριβέ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Σου έχει σταλθεί.:)
Δεν βλέπω κάτι, μάλλον δεν μου έχουν σταλεί.. :( Τέσπα, μπορώ να επιβεβαιώσω τώρα τη συμμετοχή μου και να μπω και γω σε έναν όμιλο; (Αν έχετε αρχίσει όλοι, δεν πειράζει, next time :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δεν βλέπω κάτι, μάλλον δεν μου έχουν σταλεί.. :( Τέσπα, μπορώ να επιβεβαιώσω τώρα τη συμμετοχή μου και να μπω και γω σε έναν όμιλο; (Αν έχετε αρχίσει όλοι, δεν πειράζει, next time :))

Πφφφφ, μπορείς άνετα να αντικαταστήσεις κάποιον που δεν θα εμφανιστεί! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Παιξαμε με τον jKaradov και εχασα:(:(...!!!! βαλτε του λοιπον ενα ποντο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Andy 27 - Jkaradov 1-0


vassilakos , μπες αν μπορεις να παίξουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το παιχνίδι μου με τον vassilakos εδώ και το παιχνίδι μου με τον Andy27 εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Group #3
Τάσος97
infinity
Giorgos216
StratosRIP
Wild_Boy

Αύριο νωρίς είναι καλά για μένα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
natasoula 0-1 jkaradakov
Το παιχνίδι εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Brainiac

Νεοφερμένος

Ο Mr.Brainiac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Οποιος μπορει απο τους αντιπαλους μου ας μπει τωρα :) ChES_MaNiAc το account μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top