Τι ποτά πίνετε;

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
vodka μονο απο βαρια





bottoms up
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
δεν πινω γιατι οδηγαω.Το πολυ καμια μπυρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
err this is pure οινοπνευμα
Το χειροτερο ειναι πως δε σε βαραει για κανα 15λεπτο και αν εισαι βλακας μπορεις να πιεις 2-3 σφηνακια. Μετα θα πεσεις για κανα 15ωρο και δε θα σε ξυπναν ουτ ελεφαντες.8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
i like this shit besides
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μπύρες πράσινες κόκκινες μαυρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Ρετσίνα με coca cola; :confused: Τι είν'τούτο; :P
Για να κατεβαίνει πιο εύκολα και καλά :P Γιατί γενικά η ρετσίνα έχει το χάλι της το μαύρο από γεύση :hehe:
-----------------------
Υπάρχει πράσινη μπύρα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
τις μπυρες τις εχω κοψει ( ξερετε γιατι :P )
γενικα πριν κατι μηνες ηπια πρωτη φορα αλκοολ .... jonnie walker και bacardi ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Υπάρχει πράσινη μπύρα; :worry:
Πράσινη μπύρα! Η καλύτερη για εμένα προσωπικά και είναι μία....

Οι απλοί κοινοί θνητοί την ονομάζουν και Heineken αλλα οι λάτρεις... ΠΡΑΣΙΝΗ ! :P:D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πράσινη μπύρα! Η καλύτερη για εμένα προσωπικά και είναι μία....

Οι απλοί κοινοί θνητοί την ονομάζουν και Heineken αλλα οι λάτρεις... ΠΡΑΣΙΝΗ ! :P:D



Πέστα ρε φίλεελεος να μην ξερονυ την πρασινη την καλυτερη μπυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πράσινη μπύρα! Η καλύτερη για εμένα προσωπικά και είναι μία....

Οι απλοί κοινοί θνητοί την ονομάζουν και Heineken αλλα οι λάτρεις... ΠΡΑΣΙΝΗ ! :P:D


Η χάινεκεν είναι υπέροχη πάντως. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
αααααααααχ να είχα τώρα μια πράσινη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
τις μπυρες τις εχω κοψει ( ξερετε γιατι :P )
γενικα πριν κατι μηνες ηπια πρωτη φορα αλκοολ .... jonnie walker και bacardi ;)
Και η μπύρα έχει αλκοόλ :P
Πράσινη μπύρα! Η καλύτερη για εμένα προσωπικά και είναι μία....

Οι απλοί κοινοί θνητοί την ονομάζουν και Heineken αλλα οι λάτρεις... ΠΡΑΣΙΝΗ ! :P:D


Δεν πίνω μπύρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Και η μαύρη ποια είναι; Η μαύρη έκπληξη της φιξ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
κάτουρο είναι η Heineken σε αντίθεση με στυλ Βεργίνα, Pills Hellas, Berlin, Fischer
βέβαια όχι τόσο κάτουρο όσο η Amstel αλλά οκ

προσωπικά από ποτά προτιμώ gin ή tequila ( το δεύτερο όχι σκέτο )
από μπύρες αυτές που αναφέρω πιο πάνω συν Paulaner από weiss συν Murpheys και Kozel από μαύρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
κάτουρο είναι η Heineken σε αντίθεση με στυλ Βεργίνα, Pills Hellas, Berlin, Fischer
βέβαια όχι τόσο κάτουρο όσο η Amstel αλλά οκ

προσωπικά από ποτά προτιμώ gin ή tequila ( το δεύτερο όχι σκέτο )
από μπύρες αυτές που αναφέρω πιο πάνω συν Paulaner από weiss συν Murpheys και Kozel από μαύρες

Με τι συνδυάζεται η τεκιλα; Ειναι ωραια γενικα; μονο σκετη σε σφηνακι εχω πιει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Με τι συνδυάζεται η τεκιλα; Ειναι ωραια γενικα; μονο σκετη σε σφηνακι εχω πιει.

το πορτοκάλι είναι το standard. ( και σε σφηνάκι μπορεί να το χεις δει )
τώρα οκ εγώ είμαι της άποψης αν σ αρέσει η βάση το συνοδεύεις με ό,τι θες
σκέτη αν κάτσεις και πιεις μόνο σφηνάκι, σαν ποτό μου φαίνεται λίγο δηλητήριο αλλά οκ υπάρχουν και χειρότερα ποτά ( μαύρο ρούμι ας πούμε δε μπορώ να πιω με ό,τι κι αν το συνδιάσεις )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherchez

Νεοφερμένος

Ο Cherchez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Aν και δεν ειμαι πολυ του αλκοολ, ενα mojito το πινω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
οταν βγαινω πινω η μπυρα η bacardi cola η vodka λεμονι (χεχεεχχε χ8εσ δοκιμασα κ vodka με coca cola αλλα δεν μαρεσε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teobak

Νεοφερμένος

Ο Teobak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ampseti σφηνάκι για να γίνουμε και Havana με κόκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top