Τι ποτά πίνετε;

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
κρασί πίνω κυρίως αλλά και πράσινη μπύρα...τα υπόλοιπα τύπου βότκας κλπ δε μ αρέσουν μου χαλάν το στομάχι

Ελπιζω πρασινη να εννοεις τη Fischer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Fischer καλη...!!!
Η Heineken δεν ειναι απλως μπυρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
χαχα...Ισως..Γιατι απο τη μια δε σε λενε ξενερωτη που δε πινεις(οχι οτι εσενα σου καιγεται καρφι)και απο την αλλη δε μπορουν και να σε μεθυσουν με Heineken.Μπορεις να παρεις και μια "λεμοναδα"(Gordon Space)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
χαχα...Ισως..Γιατι απο τη μια δε σε λενε ξενερωτη που δε πινεις(οχι οτι εσενα σου καιγεται καρφι)και απο την αλλη δε μπορουν και να σε μεθυσουν με Heineken.Μπορεις να παρεις και μια "λεμοναδα"(Gordon Space)


Μπλιαχ το Gordons δε μ αρέσει καθόλου!Όσο για το αν μεθάς με τη Heineken μην παίρνεις και όρκο γιατί εγώ με 2 μπουκάλια που ήπια στη Β Γυμνασίου κόντεψα να πέσω σε κόμμα και έλιωσα απο τον εμετό!!!μλπιαχχχ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Μπλιαχ το Gordons δε μ αρέσει καθόλου!Όσο για το αν μεθάς με τη Heineken μην παίρνεις και όρκο γιατί εγώ με 2 μπουκάλια που ήπια στη Β Γυμνασίου κόντεψα να πέσω σε κόμμα και έλιωσα απο τον εμετό!!!μλπιαχχχ!!

χαχαχ....Δε μιλαω για το κανονικο αλλα για το Space.Εκεινο το ασπρο μπουκαλακι που ειναι σαν λεμοναδα...Ε καλα Β γυμνασιου??Τοτε ακομη γαλα πειναμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
χαχαχ....Δε μιλαω για το κανονικο αλλα για το Space.Εκεινο το ασπρο μπουκαλακι που ειναι σαν λεμοναδα...Ε καλα Β γυμνασιου??Τοτε ακομη γαλα πειναμε
Speak for yourself
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
χαχαχ....Δε μιλαω για το κανονικο αλλα για το Space.Εκεινο το ασπρο μπουκαλακι που ειναι σαν λεμοναδα...Ε καλα Β γυμνασιου??Τοτε ακομη γαλα πειναμε

Εγώ πίνω ακόμη γάλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Χθες ήπια μισό ποτήρι ούζο ξεροσφύρι... Αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να το καθιερώσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.

Ε, δεν χρειάζεται να πίνεις κι απ'τα δεκατρία σου. Αρχίζεις σταδιακά και προχωράς. Προσωπικά πινω αρκετά αλλά δεν ειμαι ούτε πότης, ούτε μεθάω ποτέ. Αλλά μια φορά στα 13 μου δεν έπινα και δεν προτείνω να πινει κανεις γενικά. Το πολύ μια μπύρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
εγώ τα κανα ανάποδα και τωρα γύρισα στο γάλα!
:no1::lol:




εγω μεχρι το καλοκαιρι δεν επινα καθοοολου...αλλα ιουλιο αυγουστο εχω να θυμαμαι τρελαα μεθυσια..smirnoff,malibu,margarita,tequila,mohito,smirnof north,cosmopolitan,ursus....κανενα δ μ αρεσει πολυυ malibu k cosmopolitan k margarita οκ τα πινωω αλλα γενικα δν μ αρσει τ καψιμο στ λαιμο..βεβαια μετα τ δευτερο ποτο (με πιανει κ γρηγορα τ ατιμο) δεν καταλαωαινω γευση ,δεν μ μυριζει τπτ, τα πινω ολα..

στη γιορτη μ τν 15αυγουστο γ ν αποδειξω στουσ φιλουσ μ οτι δεν ειμαι μεθυσμενη τουσ αναγκαζα να μ βαζουν ε3ισωσεισ να λυσω:P

η χειροτερη φαση δεν ειναι το 3ενερωμα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Ε, δεν χρειάζεται να πίνεις κι απ'τα δεκατρία σου. Αρχίζεις σταδιακά και προχωράς. Προσωπικά πινω αρκετά αλλά δεν ειμαι ούτε πότης, ούτε μεθάω ποτέ. Αλλά μια φορά στα 13 μου δεν έπινα και δεν προτείνω να πινει κανεις γενικά. Το πολύ μια μπύρα.
Ενταξη προφανως, μπηρα, κιντερ, κανα γκορντον κλπ. Δεν του πα να πιει αψεντι και ρακι.
-----------------------------------------
η χειροτερη φαση δεν ειναι το 3ενερωμα??
Η χειροτερη φαση ειναι το εντερικο της επομενης μερας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
χθες δοκιμασα την mcfarnald.η καλυτερη μπυρα που εχω πιει(συνοδευοταν και με σουβλακια,και ηταν τελεια:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δε μ' αρέσει πολύ το αλκοόλ. Πιο πολύ μ' αρέσει το ούζο και η μπύρα, αλλά κι αυτά, σε λογικές ποσότητες και σχετικά σπάνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top