Τι ποτά πίνετε;

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Δεν πίνω καθόλου αλκοόλ...Γενικά τα ποτά δεν μου αρέσουν...

:no1:
Επιτέλους!!! Είχα αρχίσει να ανησυχώ πως είμαι το μοναδικό άτομο που δεν του αρέσει το αλκοόλ! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Σιγά το έγκλημα βρε παιδιά. Άλλωστε το 90% των ποτών έχουν χάλια γεύση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=cXy6JHYa5Ks[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
πσσσσσσ. Κομματάρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
δεν πινω καθολου...ειχα παθει μια αρρωστια(λοιμωδη μονοπυρηνωση)κ με πειραξε στο συκωτι κ απο τοτε δν ξαναηπια.....για την ακριβεια μ'αρεσει το κρασι κ αν εχει κπ φιλοσ/η γενεθλια coca with jonnie...αλλα πολυ λιγο....γιατι δν μάρεσει αυτη η πικρα που βγαζει..
γενικα δν μπορω να καταλαβω τι ακριβωσ σασ αρεσει στο αλκοολ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
εγω πινω ursus me coca cola 'η smirnof north sprite
ειδικα το δευτερο ειναι σαν να πινεις σιροπι με sprite:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos4o

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
E ένταξη πίνω όταν βγαίνω με παρέα (Όχι κρασί, μπίρα, τσίπουρο κλπ), αλλα "άσχημα" αποτελέσματα είχα μονο 2-3 φορες λόγο γενεθλίων, γιορτής και πρωτοχρονιάς..! Δεν με πειράζει ιδιαιτερα το αλκοόλ μπορώ να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agent007

Νεοφερμένος

Ο agent007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μόνος όταν είμαι δεν κατεβαίνει πίνω με το ζόρι δηλαδή
άμα είμαι όμως με παρέα γίνεται χαμός
Τις περισσότερες φορές καταλήγω πίτα :P πρώτος κιόλας
αλλα το κακό είναι οτι ανακατεύω συχνά ποτα και την επόμενη το κεφάλι ειναι καζάνι και ειναι πολύ σπαστικός πονοκέφαλος.

Αγαπημένα ποτά:
Ολα τα ουισκάκια
Σφηνάκια mix
βότκα πορτοκάλι
Ρακόμελα
Τελάρα με μπύρες :P
Αδε και κανα ουζάκι ή κρασάκι οταν ψήνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.

Ωραίος.Και προσθέτω:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=wNg4aFJs1cw[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5x781jcQuFE[/ame]

OnTopic: Από αλκοόλ μονο μπυρες.McFarland και Murphy's Irish Stout ειδικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
τι θα πιούμε σήμερις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Τον γκαημό μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ μπεκροπίνω συχνά.
Από τα αγαπημένα μου είναι η βότκα(πόρωση) και λίγο τζιν και ελάχιστο ρούμι.
Αγαπημένα ποτά
-Ursus Roter
-Ursus Caipirinha
-Smirnof
-Avana
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
τι θα πιούμε σήμερις;
ενα τσιγαρο πιασε,φιλε
:P
εαν πιω(σπανια)θα προτιμησω μπυριτσα(ή μπυριτσες:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Την μπυρίτσα πως την πίνετε ρε,είναι απαίσια δεν μου αρέσει καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Την μπυρίτσα πως την πίνετε ρε,είναι απαίσια δεν μου αρέσει καθόλου.
γουστα ειναι αυτα.
για παραδειγμα τα ποτα που ειπες οτι σου αρεσουν,τα βρισκω απαισια.
και το κρασακι ειναι ωραιο(τωρα που το θυμηθηκα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Την μπυρίτσα πως την πίνετε ρε,είναι απαίσια δεν μου αρέσει καθόλου.
Και τι να πινουμε ρε? Bayleys? Μπυρα θα πιουμε για το φουσκωμα και την γευση ειδικα μετα απο πιτσα οτι καλυτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Την μπυρίτσα πως την πίνετε ρε,είναι απαίσια δεν μου αρέσει καθόλου.

:!: Απαίσια η μπύρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Την μπυρίτσα πως την πίνετε ρε,είναι απαίσια δεν μου αρέσει καθόλου.
Ντάξει άμα λες για heiniken , amstel και τις λοιπές κλασσικές θα συμφωνήσω εν μέρη .. δεν είναι πολύ καλές αλλα ντάξει πίνονται :P
άμα όμως μιλάς για σοβαρές μπίρες θα διαφωνήσω :nono::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Και τι να πινουμε ρε? Bayleys? Μπυρα θα πιουμε για το φουσκωμα και την γευση ειδικα μετα απο πιτσα οτι καλυτερο.
Πιες μια ursus roter να δεις την χαρά του αλκοόλ:P
:!: Απαίσια η μπύρα;
Ναι έλα ντε δεν μου αρέσει.Ενώ γενικά πίνω όλα τα ποτά από βότκα μέχρι τζιν εχώ προσπαθεί αρκετές φορές να πιώ μπύρα αλλά δεν μου αρέσει καθόλου.
Μάλλον εχώ μια προτίμηση στα βαριά μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ντάξει άμα λες για heiniken , amstel και τις λοιπές κλασσικές θα συμφωνήσω εν μέρη .. δεν είναι πολύ καλές αλλα ντάξει πίνονται :P
άμα όμως μιλάς για σοβαρές μπίρες θα διαφωνήσω :nono::P

" Beer is good Beer is great
There is no Beer that I hate "


Μια χαρά είναι και αυτές,ειδικά η heineken από τις καλύτερες.Τώρα τελευταία προτιμώ Μαύρες ή Κόκκινες βεβαια αλλα ok.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top