Τι ποτά πίνετε;

Nikos_T

Active member

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 304 μηνύματα.

Iratus

New member

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 397 μηνύματα.
:clapup::clapup:

tntqaz

New member

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.

grotesque_mask

New member

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,010 μηνύματα.
κρασί ημίγλυκο <3 ^^

simosgl3

New member

Ο Σίμος ή Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σίνδος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
το αψεντι ειναι όντως επικύνδιο?
Δεν ειναι απο την αποψη των παραισθησεων αλλα δεν παυει να ναι ενα ποτο με 70% περιεκτικοτητα οποτε το καθιστα αρκετα δυνατο.Με αλλα λογια ειναι 2πλασια επικινδυνο απο μια βοτκα επειδη σε μεθαει ευκολοτερα.

το παρανομο ή το νομιμο λες? :P
Δεν υπαρχει παρανομο και νομιμο ενα και νομιμο ειναι
οτι αφορα το αψεντι το ξερω καλα αυτα περι ναρκωτικων ουσιων και παραισθησεων ειναι βλακιες να ψαρωνουν τα παιδακια

nikosxdxd

New member

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.
παιδια το apsenth απλα εχει πολυ αλκοολ, οχι κατι παραπανω!ολα αυτα περι "πρασινης νεραιδας" και τα σχετικα απλα ειναι διαδοσεις 15χρονων που δεν ξερουν να πινουν. σας το λεω μετα βεβαιοτητας επειδη συχνα πυκνα πινω...ειναι βαρυ αλλα μεχρι εκει :P

maria90

New member

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Baylies και Martini.. μου αρέσουν πάαααρα πολύ!

Superhuman

Well-known member

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 549 μηνύματα.

nikosxdxd

New member

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.

chemysterious

New member

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Το πλήρες ή το διαίτης;
Εγώ όταν βγαίνω έξω παραγγέλνω το άπαχο γιατί είναι και βράδυ και μπορεί να μου κάτσει και βαρύ..
Το πλήρες το πίνω πρωί και μετά πηγαίνω σα ζαβλακομένο..
Ναι, μου φέρνει υπνηλία.

Demlogic

New member

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 596 μηνύματα.
χημο πορτοκαλι, κοκα κολα , ρεντμπουλ

nikosxdxd

New member

βλεπω ολοι ειστε πολυ ποτες :P

chemysterious

New member

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Σε τέτοια ηλικία πλήρες πρέπει να πίνουμε! Καλά κάνεις και εγώ μαζί σου.

βλεπω ολοι ειστε πολυ ποτες :P
Μια τέτοια κοπελίτσα να βρεις.. Συμφέρει..
Μόνο 0,50 το σφινάκι με γάλα.. (άπαχο) :)

Katerina S

New member

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Tequila sunrise εχω μαγευτει αν και τωρα το εχω κοψει. Ο καθενας με τα γουστα του. Παντως οποιος δεν τηνν εχει δοκιμασει να το κανει! δεν θα χασει:)

Σπυρακος (^^)

Well-known member

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,589 μηνύματα.

Johnnaousa

New member

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

panos1994

New member

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
γιόκο τσόκο :whistle:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...