Τι ποτά πίνετε;

MangaLover

Νεοφερμένος

Ο MangaLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Στις φλεβες μου κυλαει αποσταγμα Τζιν και συγκεκριμενα Tanqueray. Παρα πολλα μεθυσια με tanqueray λεμονι. Μετα τεκιλα σφηνακια ,σαμπουκα μαυρη κυριως . Απο cocktails ελαχιστα, μονο μοχιτο και αν. Και αρκετη μπυρα, κυριως FIX , Fischer, McFarland και τη μοναδικη Erdinger που σπανιζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeratul

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Vodka λεμόνι , bacardi cola (λόγο της παρέας , συνήθως όταν παίρνουμε μπουκάλι διαλέγουν bacardi) και φυσικά άπειρη μπύρα :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Καλά η μπύρα πλέον είναι συνώνυμη με το νερό. :P
Anw, μετά από πολύ κακό ανακάτεμα ποτών, έχω κόψει το κρασί, ανακατεύομαι μόνο που το σκέφτομαι.
Επικά βράδια με τσίπουρα κι ακόμα πιο επικά εκείνα που ξεκινάνε με τσίπουρο, συνεχίζουν με βότκα και τελειώνουν με σφηνάκια τεκίλα, ατάκες του τύπου "Άσε με τώρα, είμαι ευτυχισμένη". :loltooth:

Ή απλά, για να γλιτώσουμε το ξεπαράδιασμα στο ποτό, επειδή αν δεν σε πιάνει το γαμημένο δεν συμφέρει, προτιμάμε τη γλυκόριζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
pina colada .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MangaLover

Νεοφερμένος

Ο MangaLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλά η μπύρα πλέον είναι συνώνυμη με το νερό. :P
Anw, μετά από πολύ κακό ανακάτεμα ποτών, έχω κόψει το κρασί, ανακατεύομαι μόνο που το σκέφτομαι.
Επικά βράδια με τσίπουρα κι ακόμα πιο επικά εκείνα που ξεκινάνε με τσίπουρο, συνεχίζουν με βότκα και τελειώνουν με σφηνάκια τεκίλα, ατάκες του τύπου "Άσε με τώρα, είμαι ευτυχισμένη". :loltooth:

Ή απλά, για να γλιτώσουμε το ξεπαράδιασμα στο ποτό, επειδή αν δεν σε πιάνει το γαμημένο δεν συμφέρει, προτιμάμε τη γλυκόριζα.

Την προτιμαμε την γλυκοριζα σε πολλες περιστασεις , if u know what I mean.
Και συνδυαστικα ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
την μπυρα την αφηνω απ εξω ειναι μια κατηγορια μονη της :look: :D

κυριως πινω τεκιλα(κιτρινη με λιγο λεμονι), καμια ουρσους ή κανα north! απο σφηνακια τεκιλα ή Β52 αντε και κανα ρακομελο αμα βρουμε!

επισης κρασι και τσιπουρο σε ταβερνες

γενικα δεν εχω μεγαλη ποικιλια σε αυτα που πινω( σε αντιθεση με την ποσοτητα που τα πινω) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
τελικα... να μας πεις που το πουλανε το ποτο αυτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
τελικα... να μας πεις που το πουλανε το ποτο αυτο :P

τεκιλα διορθωνω :P

ο δαιμων του πληκτρολογιου φιλτατε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ο δαιμων ονοματι τελικα θες να πεις :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
στο λεω (χικ) ειμαι τελειως (χικ) νηφαλιος (χικ) :look:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ρε παδιά ένα κόκκινο ποτό με φρούτα που πίνουν όλοι πως το λένε ακριβώς;;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Τεκίλα λεμόνι ή Tanqueray με στημένο. Και μπύρα.

Στο σπίτι συχνά και κρασάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Ρε παδιά ένα κόκκινο ποτό με φρούτα που πίνουν όλοι πως το λένε ακριβώς;;;:worry:

την σανγκρια λες? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καλά η μπύρα πλέον είναι συνώνυμη με το νερό. :P
Anw, μετά από πολύ κακό ανακάτεμα ποτών, έχω κόψει το κρασί, ανακατεύομαι μόνο που το σκέφτομαι.
Επικά βράδια με τσίπουρα κι ακόμα πιο επικά εκείνα που ξεκινάνε με τσίπουρο, συνεχίζουν με βότκα και τελειώνουν με σφηνάκια τεκίλα, ατάκες του τύπου "Άσε με τώρα, είμαι ευτυχισμένη". :loltooth:

Ή απλά, για να γλιτώσουμε το ξεπαράδιασμα στο ποτό, επειδή αν δεν σε πιάνει το γαμημένο δεν συμφέρει, προτιμάμε τη γλυκόριζα.
Καλα σε μερη οπως η Κομοτηνη η μπυρα ειναι φθητονερη απο ενα μπουκαλακι νερο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
την σανγκρια λες? :hmm:
μάλλον αυτό θα είναι!!!!! εγώ πάντως προτιμώ καμιά μπύρα, οποιαδήποτε μάρκας!! άντε και κανένα gordon's space:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
το αψεντι ειναι όντως επικύνδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ρε παδιά ένα κόκκινο ποτό με φρούτα που πίνουν όλοι πως το λένε ακριβώς;;;:worry:
Kαι εμένα μου αρέσει. :redface: Σανγκρία είναι.
Αλλά γενικά προτιμώ κόκκινο κρασί ημίγλυκο και μπύρες (mcfarland,erdinger κυρίως)

Τσίπουρα και τέτοια δεν τα μπορώ πάρα πολύ,μου χαλάν το στομάχι και κάνω πολύ γρήγορα κεφάλι. :P
Σε μεγάλα κέφια,κανένα Martini Rosato ή Smirnoff North,αλλά εξαιρετικά σπάνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Kαι εμένα μου αρέσει. :redface: Σανγκρία είναι.
Αλλά γενικά προτιμώ κόκκινο κρασί ημίγλυκο και μπύρες (mcfarland,erdinger κυρίως)

Τσίπουρα και τέτοια δεν τα μπορώ πάρα πολύ,μου χαλάν το στομάχι και κάνω πολύ γρήγορα κεφάλι. :P
Σε μεγάλα κέφια,κανένα Martini Rosato ή Smirnoff North,αλλά εξαιρετικά σπάνια.
α ωραίο το μαρτίνι!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
μάλλον αυτό θα είναι!!!!! εγώ πάντως προτιμώ καμιά μπύρα, οποιαδήποτε μάρκας!! άντε και κανένα gordon's space:)

Η σαγκριά είναι κρασί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top