Τι πιστεύουν οι γύρω σας ότι σπουδάζετε και πως σας αντιμετωπίζουν όσοι δεν σπουδάζουν ;

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
:hehe: :hehe: :hehe:

Αναρωτιεμαι αν φετος θα παρει καποια πιο υψηλη θεση:hmm:
Θα πάρει αμέσως πτυχίο στα 2 χρόνια :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Σημερινη συζητηση μεταξυ εμενα(E) και γνωστης μου(M) που ειναι 2ο ετος στο Φ.Π.Ψ:
Μ:Γεια! Τι κανεις? Εμαθα πηγες να δεις τη σχολη.
Ε:Γεια! Καλα,εσυ? Ναι,πηγα πριν λιγες ημερες και θα ξαναπαω για την εγγραφη.
Μ:Μια χαρα! Που ειπαμε οτι περασες?
Ε:Κοινωνικη Διοικηση στην Κομοτηνη
Μ:Ααα...και τι βγαινεις απο εκει? Τυχερη εισαι! Θα ζησεις τη φοιτητικη ζωη, ενω εγω οχι...:(
(Σε αυτο το σημειο πεταγεται η μητερα της και λεει με ειρωνια και με λιγο εκνευρισμο: "Γιατι??? Ζηλευεις τη Χρυσουλα? Εσυ Μ... μου εισαι πρυτανης!") :whatever:
Ε:Αν επιλεξω την κατευθυνση κοινωνικη εργασια, βγαινω κοινωνικος λειτουργος.
Μ:Μαλιστα...θα δωσεις παλι πανελληνιες? Αν ειναι, να σου κανω ιδιαιτερα στα αρχαια και γενικα στα φιλολογικα μαθηματα.
Ε:Δεν χρειαζεται γιατι δεν θα δωσω παλι πανελληνιες. Μου αρεσει το τμημα που περασα!
Μ:Καλα,οπως θες...Γιατι δεν εβαλλες Φ.Π.Ψ?
Ε:Δεν με ενδιεφερε σαν αντικειμενο.
Μ:Γιατι? Το Φ.Π.Ψ ειναι το καλυτερο τμημα! Βγαζει τους καλυτερους Φιλολογους και Ψυχολογους!
Ε:Δεν μου αρεσει σαν αντικειμενο.
Μ:E...ενταξει...με τα μορια που εβγαλλες και να το δηλωνες,δεν θα περναγες.
Ε:Και περισσοτερα μορια να ειχα, παλι δεν θα το εβαζα.
Μ:Καλα...Παντως εγω ειμαι πολυ περηφανη για τον εαυτο μου. Εβγαλλα περυσι 16.500! Περασα Φ.Π.Ψ! Ενα τμημα που μου ταιριαζει απολυτα! Αν δεν εχεις ωραια μαλλια και φατσα, ολα τα αλλα φτιαχνονται!
(Το συγκεκριμενο δεν ξερω που κολλαει.:confused:)
Ε:Kαι εγω επισης που προσπαθησα και περασα σε κατι που μου αρεσει!

Πω, θα της είχα ρίξει μπουνιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Την μιλάς ακόμα??Πάντως πράβο λογική!!!σε 4 χρόνια αυτή παίρνει πτυχίο ψυχολόγου φιλολόγου φιλόσοφου, αν κάνει και κανένα μάθημα αγγλικών σίγουρα θα παίρνει και δικαιώματα αγγλικού φιλλόλογου............:clapup: :clapup:

Της μιλαω και σπαω πλακα με τα λεγομενα της!:D
Το πτυχιο του φιλολογου το εχει παρει απο τωρα, πριν λιγους μηνες μου προτεινε να μου κανει ιδιαιτερα και να της δινω 20 ευρω την ωρα!
:hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Θα πάρει αμέσως πτυχίο στα 2 χρόνια :hehe:

Κάθε έτος αυτή παίρνει και μια ειδικότητα!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Της μιλαω και σπαω πλακα με τα λεγομενα της!:D
Το πτυχιο του φιλολογου το εχει παρει απο τωρα, πριν λιγους μηνες μου προτεινε να μου κανει ιδιαιτερα και να της δινω 20 ευρω την ωρα!
:hehe: :hehe: :hehe:
:hehe:, άντε και πρωθυπουργός:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Αυτο το θέμα ειναι λίγο αξιοθρήνητο,δεν βρίσκετε;

Εκτος από τα μηνύματα που ειναι όντως ον τόπικ,τα υπόλοιπα είναι απόδειξη κομπλεξισμού.

Το να διαβαζω να γραφει ενα παιδι απο το ΗΜΜΥ ή ενας 1ετης φοιτητής ιατρικής ''Μου την ειπαν επειδή συνεδεσαν τη σχολή μου με ηλεκτρολογία/βιοχημεία..Αλλά εγω ξέρω οτι όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια δεν νομίζετε οτι ειναι κομπλεξικο ως φράση; Αφού προφανώς το ΗΜΜΥ και Ιατρική για κάποιους ειναι πολυ ψηλά,και ίσως θεωρούν μια άλλη σχολή παρακατιανή, για τους ιδιους ''καποιους''μια τετοια φραση ειναι νορμαλ..Μια σχολή που απλώς έχει λιγότερα μόρια.

Αγαπητοι τάδε,και γω Ιατρική σπούδασα,και γω είχα γράψει καλά και μένα χαίρεται ο μπακάλης της θείας μου της Κουλας οταν με βλέπει και με ρωτα τι ειδικότητα θελω.Αλλα εγω δεν χαίρομαι τόσο γιατι αν και υπεραγαπώ τη σχολή μου,εγώ θα διαβασω να την τελειωσω,εγω θα σκιστω στην Παθολογια και οχι ο μπακαλης.Βλεπετε,η σχολή δεν ειναι απλα ενας τιτλος,oπως φανταζεται ο μπακαλης μας :P.Αρα,να μην ζορίζεστε τόσο αν μπερδεύουν τη σχολη σας με μια άλλη χαμηλοτερων μοριων-μπραβο για τα τοσα μορια σας βεβαια- γιατι....το καλάμι πονάει κατα την προσγείωση.Δεν κρατήθηκα να μην το γράψω.Ο κομπλεξισμος συχνα ειναι αμφιμονοσημαντος.Να το προσεχετε μερικοι-μερικοι.


Οσο για τα πραγματικα-που ειναι και αρκετα σε αριθμο-περιστατικα κομπλεξισμου 3ων,μην ιδρωνει το αυτι σας.Αν δεν ειχαμε καποιες νοοτροπιες,μπορει τωρα να ειχαμε για πρωθυπουργο ενα δευτερο περικλη και να διανυαμε ενα 2ο χρυσο αιωνα :P

Ps τα λαθη οφειλονταν σε κινητο,σρυ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Χαχα.:hehe:
Φανταστείτε πώς θα έκανε η συγκεκριμένη, αν έβγαζε 19.000 μόρια.:P

Έλεος κιόλας... ΦΠΨ σπουδάζει, δε σπουδάζει πυρηνική φυσική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Χαχα.:hehe:
Φανταστείτε πώς θα έκανε η συγκεκριμένη, αν έβγαζε 19.000 μόρια.:P

Έλεος κιόλας... ΦΠΨ σπουδάζει, δε σπουδάζει πυρηνική φυσική!
Πήγαινε να της μιλήσεις και να μας πείς μετά τις εντυπώσεις σου απο την δημιουργική σας συζήτηση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Πάντως και για πιο υψηλόβαθμες σχολές τα πράγματα δεν είναι καλύτερα...
Το τμήμα που είμαι εγώ είναι το τρίτο πιο υψηλόβαθμο του 5ου πεδίου. Έχει τύχει λοιπόν να με ρωτήσουν:
- Συγχαρητήρια! Πού πέρασες τελικά;
- Στο Τμήμα Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας του ΟΠΑ.
- Τι είναι αυτό;
- Κάτι σχετικό με τα οικονομικά. (δεν ξέρει και η γιαγιά από οικονομικές ειδικότητες)
- Α, καλά. Ξέρεις, και ο παλιός σου συμμαθητής ο Γιώργος οικονομικά πέρασε. (και ο Γιώργος έχει περάσει ΤΕΙ Λογιστικής Μεσολογγίου) Η Ειρήνη βέβαια πέρασε ΑΣΟΕΕ. (και η Ειρήνη στο τμήμα Μάρκετινγκ)

Το πιο κουφό που έχω ακούσει:
- Πού πέρασες;
- Στο ΔΕΤ του ΟΠΑ.
- Α... Θα ξαναδώσεις;
- Ε........
- Δε βαριέσαι... Πάνω απ' όλα υγεία!
Τα ιδια περναω και γω. Οι περισσοτεροι δεν ξερουν καν το τμημα. Και ετσι εγω λεω ενα σκετο οτι περασα ΑΣΟΕΕ και ξεμπερδευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Πήγαινε να της μιλήσεις και να μας πείς μετά τις εντυπώσεις σου απο την δημιουργική σας συζήτηση:P

Δε θα έκανα συζήτηση μαζί της. ΧΑ!
Εμένα δεν τολμά να μου μιλήσει κανείς έτσι.;):P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Δε θα έκανα συζήτηση μαζί της. ΧΑ!
Εμένα δεν τολμά να μου μιλήσει κανείς έτσι.;):P:P
Χαχαχα, κρίμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Και ετσι εγω λεω ενα σκετο οτι περασα ΑΣΟΕΕ και ξεμπερδευω.
Και κάπως έτσι δίνεις λόγο στο να διαιωνίζεται η ελληνική βλακεία περί ονομάτων:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Esgrimista

Νεοφερμένος

Ο Esgrimista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
(από τις πρώτες συζητήσεις)
Εγώ: Βασικά μάνα, θα ήταν πολύ καλά αν περνούσα Ηλεκτρολόγος Μηχανικός.
Μάνα: *facepalm*
Εγώ: Τι έγινε τώρα;
Μάνα: Θα πληρώνω φροντιστήρια για να αλλάζεις λάμπες;!
...έχω την υπόνοια πως δεν ήμουν το μόνο θύμα. Τώρα βέβαια το 'χει καμάρι, κατάλαβες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Σημερινη συζητηση μεταξυ εμενα(E) και γνωστης μου(M) που ειναι 2ο ετος στο Φ.Π.Ψ:
Μ:Γεια! Τι κανεις? Εμαθα πηγες να δεις τη σχολη.
Ε:Γεια! Καλα,εσυ? Ναι,πηγα πριν λιγες ημερες και θα ξαναπαω για την εγγραφη.
Μ:Μια χαρα! Που ειπαμε οτι περασες?
Ε:Κοινωνικη Διοικηση στην Κομοτηνη
Μ:Ααα...και τι βγαινεις απο εκει? Τυχερη εισαι! Θα ζησεις τη φοιτητικη ζωη, ενω εγω οχι...:(
(Σε αυτο το σημειο πεταγεται η μητερα της και λεει με ειρωνια και με λιγο εκνευρισμο: "Γιατι??? Ζηλευεις τη Χρυσουλα? Εσυ Μ... μου εισαι πρυτανης!") :whatever:
Ε:Αν επιλεξω την κατευθυνση κοινωνικη εργασια, βγαινω κοινωνικος λειτουργος.
Μ:Μαλιστα...θα δωσεις παλι πανελληνιες? Αν ειναι, να σου κανω ιδιαιτερα στα αρχαια και γενικα στα φιλολογικα μαθηματα.
Ε:Δεν χρειαζεται γιατι δεν θα δωσω παλι πανελληνιες. Μου αρεσει το τμημα που περασα!
Μ:Καλα,οπως θες...Γιατι δεν εβαλλες Φ.Π.Ψ?
Ε:Δεν με ενδιεφερε σαν αντικειμενο.
Μ:Γιατι? Το Φ.Π.Ψ ειναι το καλυτερο τμημα! Βγαζει τους καλυτερους Φιλολογους και Ψυχολογους!
Ε:Δεν μου αρεσει σαν αντικειμενο.
Μ:E...ενταξει...με τα μορια που εβγαλλες και να το δηλωνες,δεν θα περναγες.
Ε:Και περισσοτερα μορια να ειχα, παλι δεν θα το εβαζα.
Μ:Καλα...Παντως εγω ειμαι πολυ περηφανη για τον εαυτο μου. Εβγαλλα περυσι 16.500! Περασα Φ.Π.Ψ! Ενα τμημα που μου ταιριαζει απολυτα! Αν δεν εχεις ωραια μαλλια και φατσα, ολα τα αλλα φτιαχνονται!
(Το συγκεκριμενο δεν ξερω που κολλαει.:confused:)
Ε:Kαι εγω επισης που προσπαθησα και περασα σε κατι που μου αρεσει!
Και μετά από αυτή τη στιχομυθία. "μάνα φέρε τη μπουκάλα με το ήλιο, να ταπώσω τον επόμενο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
@^Dark Angel^

Ξέρω, ξέρω κάθε κριτική θα πρέπει να γίνεται στις απόψεις, στα λόγια και όχι στους ανθρώπους... αλλά δεν κρατιέμαι.... ζζζώωωωοοονννν!!! Κυρίως για τα παρακάτω... αλλά και για την όλη συμπεριφορά!

Μ:Μαλιστα...θα δωσεις παλι πανελληνιες? Αν ειναι, να σου κανω ιδιαιτερα στα αρχαια και γενικα στα φιλολογικα μαθηματα.
[...]
Το Φ.Π.Ψ ειναι το καλυτερο τμημα! Βγαζει τους καλυτερους Φιλολογους και Ψυχολογους!
χαχαχαχ δεν υπάρχει η κοπέλα, πραγματικά! Είναι βλήμα! Εγώ θα την δούλευα...
του τύπου: "ναι Μ... μου, ωωω εγώ η δύστυχη θα 'θελα πολύ να περάσω στο τόσο μουρέ ΦΠΨ, να 'μασταν και μαζί γλυκιάααα μου :happy: αλλά δυστυχώς δε μπορούμε να τα καταφέρουμε όλοι τόσο καλά, δεν είμαστε όλοι γεννημένοι να διαπρέψουμε στη ζωή μας." Και στο τέλος με ένα βλέμμα γεμάτο απορία;
:confused: "Μα καλά αφού εσείς δεν κάνετε αρχαία, διαβάζεις και μόνη σου εεε; Μπράβο, μπράβο κοπέλα μου! Σε ζηλεύω δε το κρύβω! Θα φτάσεις ψηλά κάποια μέρα εσύ... να με θυμηθείς!" :loltooth:

Αυτάααα!
Ναι είμαι ολίγον τι "κατινίτσα"... δε το κρύβω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Της μιλαω και σπαω πλακα με τα λεγομενα της!:D
Το πτυχιο του φιλολογου το εχει παρει απο τωρα, πριν λιγους μηνες μου προτεινε να μου κανει ιδιαιτερα και να της δινω 20 ευρω την ωρα!
:hehe: :hehe: :hehe:

20??? θελει και 20 ευρω την ωρα? :P

(από τις πρώτες συζητήσεις)
Εγώ: Βασικά μάνα, θα ήταν πολύ καλά αν περνούσα Ηλεκτρολόγος Μηχανικός.
Μάνα: *facepalm*
Εγώ: Τι έγινε τώρα;
Μάνα: Θα πληρώνω φροντιστήρια για να αλλάζεις λάμπες;!
...έχω την υπόνοια πως δεν ήμουν το μόνο θύμα. Τώρα βέβαια το 'χει καμάρι, κατάλαβες;

αααχ αυτοι οι γονεις παντα σε παραλληλο συμπαν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Σ' ένα χειρουργείο, όταν ήμουν ακόμη 1ο έτος.

Αναισθησιολόγος: Επ, τι κάνεις εσύ εδώ; Καινούργιος φοιτητής;
Εγώ: Ναι
Αυτή: Ιατρικά εργαστήρια, ήρθες για το εξάμηνο της πρακτικής;
Εγώ: Όχι, ιατρική 1ο έτος.
Αυτή: Και γιατί είσαι εδώ και όχι για καφέ; :P
Καλά ρε Dmitse, απορία το έχω: Στην Αθήνα σάς επιτρέπουν να αλωνίζετε στο νοσοκομείο και στα εργαστήρια, να κάνετε σε ασθενείς ράμματα αν και πρωτοετείς, να πηγαίνετε κατά το δοκούν στα πτώματα και ό,τι άλλο έχεις πει μέχρις στιγμής;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Ρε παιδιά τόσο κόμπλεξ πια;;; :worry:

Που τους βρίσκετε όλους αυτούς ήθελα να ήξερα :blink:

Εγώ που είμαι σε ΤΕΙ, αν ήμουν κάποιος από εσάς φαντάζομαι τι θα είχα ακούσει...
Οκ, σε γέρους κουτοπόνηρους ξερόλες έχω πέσει κι εγώ, αλλά τόσο δηλητήριο δεν μου έχει τύχει, ειδικά από φίλους και κοινωνικό περίγυρο...:|

δεν καταλαβαίνω ειλικρινά τι παίζει! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ρε παιδιά τόσο κόμπλεξ πια;;; :worry:

Που τους βρίσκετε όλους αυτούς ήθελα να ήξερα :blink:

Εγώ που είμαι σε ΤΕΙ, αν ήμουν κάποιος από εσάς φαντάζομαι τι θα είχα ακούσει...
Οκ, σε γέρους κουτοπόνηρους ξερόλες έχω πέσει κι εγώ, αλλά τόσο δηλητήριο δεν μου έχει τύχει από φίλους...:|

δεν καταλαβαίνω ειλικρινά τι παίζει! :hmm:

Κάνεις καλύτερο κάστινγκ στους φίλους προφανώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ἠ μπορεί ο κοινωνικός σου περίγυρος να μην έχει τέτοιο τουπέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top