Τι πιστεύουν οι γύρω σας ότι σπουδάζετε και πως σας αντιμετωπίζουν όσοι δεν σπουδάζουν ;

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Περασε πολυτεχνειο ο (ΟΝΟΜΑ_ΜΟΥ)ακης και μαγκεψε


Ντεμλοτζικάκης και δε συμμαζεύεται .

:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αετός

Νεοφερμένος

Ο Αετός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Όταν λέω ότι πέρασα νομική Αθηνών μου λένε διαζύγια θα βγάλεις; πφφφ και νευριάζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Όταν λέω ότι πέρασα νομική Αθηνών μου λένε διαζύγια θα βγάλεις; πφφφ και νευριάζω

και εσυ να απαντασ ναι διαζυγια θα βγαζω ..τα δικα σασ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Εγω νευριαζω απιστευτα, οταν μου λενε οτι το επαγγελμα που διαλεξα δεν ειναι για γυναικες:mad::mad::mad:
Ευτυχως,ελαχιστες φορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
εγω εχω αλλο θεμα...λεω φιλολογια κομοτηνης και λενε: γιατι καλε θεσ/νικη δεν περνουσες μαλλον.....και εκει νευριαζω ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΕΣΥ ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΣ??????????? και μετα λεω περασα εκτη και λενε κριμα τα μορια σου χαραμιζεσαι ΣΘΔΨΗΣΦΗΔΣΚΓΦΕΣΚΓΗΣΚΓΘΗ:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω νευριαζω απιστευτα, οταν μου λενε οτι το επαγγελμα που διαλεξα δεν ειναι για γυναικες:mad::mad::mad:
Ευτυχως,ελαχιστες φορες.
Δεν ειναι :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixariti

Νεοφερμένος

Η mixariti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εμενα δεν καταλαβαινουν, ειδικα γιαγιαδες! αρκουνται στο "πολυτεχνειο στην Αθηνα" και δεν τις νοιαζει να μαθουν τι ειναι!!
ελεος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
εμενα δεν καταλαβαινουν, ειδικα γιαγιαδες! αρκουνται στο "πολυτεχνειο στην Αθηνα" και δεν τις νοιαζει να μαθουν τι ειναι!!
ελεος!!!

Μιλα τους για πυρηνικη φυσικη για να φυγουν!!:P
Καλη σταδιοδρομια,η σχολη αυτη ειναι πολυ δυσκολη.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixariti

Νεοφερμένος

Η mixariti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Μιλα τους για πυρηνικη φυσικη για να φυγουν!!:P
Καλη σταδιοδρομια,η σχολη αυτη ειναι πολυ δυσκολη.:whistle:

ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλα δε θελει μονο παπαγαλια, μη τα ισοπεδωνουμε ολα.Την παπαγαλια και ο πιο βλακας την πετυχαινει.Γιατι δε γραφουν ολοι 18+? Btw αυτο με τον ελυτη που κολλουσε?:P

Δεν ειπα τη λεξη μονο καπου... :P κ δεν ειπα οτι ολοι μπορουν να παπαγαλιζουν ολοι.Προσωπικα ειμαι πολυ καλος
Παπαγαλο,,αλλα δε μ αρεσει η λογικη των πανελληνιων κ για αυτο την κατηγορω την παπαγαλια.Αυτο με τον ελυτη κολλαει επειδη πιο πριν μιλαγαμε για την επιτυχια που μερικοι τη υγχεουν με τις πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Σε ποια περιοχή της Ελλάδος η σχολή ΗΜΜΥ θεωρείται μουράτη;
Γιατί αν δεν ειναι γνωστή στην επαρχία, αλλά ούτε και στην πρωτεύουσα, μάλλον οι αυριανοί μου συμφοιτητές αυτοανακυρήχθηκαν μουράτοι :P

Τα δικά μου τα έχω πει 2-3 φορές από τότε που είχα σκοπό να πάω να ημμυτηθώ.
«Μετσόβιο πολυτεχνείο πέρασα, Αθήνα», λέω, και ξεχνάνε να με ρωτήσουν ποια σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
2.Οι ημμυτες ειναι καταδικασμενοι στον κοινωνικο αποκλεισμο διοτι παρολο που βγαζουν 19+ δεν τυγχανουν αναλογης κοινωνικης αποδοχης.Ωστοσο αυτο δεν μειωνει την επιτυχια τους να εισαχθουν σε μια σχολη που σου μπαινει ο πελεκυς βαθια.Επισης,να μην ξεχασουμε τα στερεοτυπα για τους φοιτητες αυτων των σχολων περι δυσκολιας ευρεσης θηλυκου ταιριου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Εγώ λέω Ιατρική και μου λενε ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!
Και μετά πετάνε και τη σποντίτσα...αλλά και οι γιατροί μωρέ...απλήρωτους τους έχουν τους κακόμοιρους!Παλί καλά βέβαια που εισαι Αθήνα στο σπιτάκι σου και δε θα χρειάζεται να σε πληρώνουν οι γονείς σου!Αλλά και πάλι ΜΠΡΑΒΟ!
Και ο εγκεφαλός μου είναι σε φάση: Κρύο-Ζέστη-Καίγεται....:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
τρώγονται τα δικά σας, εγω λέω Φυσικό και μου λένε αντε καλό κουραγιο ελπίζω να την βγάλεις τη σχολή (αφηστε αγχώνομαι)!!!¨Οσο για τους μεγαλύτερους με λενε ''ααα δηλαδή φυσικός -καθηγητης θα είσαι '' --αντε να πεις οτι έχει άλλες 50 διεξόδους αν και δύσκολα στην ελλαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
οποιος θελει πληρογοριες η καποια γνωμη για σεμφε ας μου στειλει ..εγραψα φετος 18.952 και περασα δευτερος γιατι ειναι μια σχολη που ψαχνω απο 3η γυμνασιου ..εχω ρωτησει καθηγητες ,εχω διαβασει τ παντα κτλ...ειναι σουπερ η σχολη και μην ακουτε τι σας λενε ..(απευθυνομαι στους σεμφιτες η σε οσους ενδιαφερονται ) ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ας τονισω καποια πραγματα.
1.Η θεωρητικη ειναι η κατευθυνση της παπαγαλιας και του κατακερματισμου της σκεψης.Οποιος εχει διαφορετικη αποψη,ας δοκιμασει τις αλλες κατευθυνσεις.
2.Οι ημμυτες ειναι καταδικασμενοι στον κοινωνικο αποκλεισμο διοτι παρολο που βγαζουν 19+ δεν τυγχανουν αναλογης κοινωνικης αποδοχης.Ωστοσο αυτο δεν μειωνει την επιτυχια τους να εισαχθουν σε μια σχολη που σου μπαινει ο πελεκυς βαθια.Επισης,να μην ξεχασουμε τα στερεοτυπα για τους φοιτητες αυτων των σχολων περι δυσκολιας ευρεσης θηλυκου ταιριου.
Πω πω,αυτό με τη δυσκολία εύρεσης θηλυκού ταιριού θα 'πρεπε να με αγχώνει ε.......?:worry::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Πω πω,αυτό με τη δυσκολία εύρεσης θηλυκού ταιριού θα 'πρεπε να με αγχώνει ε.......?:worry::P:P

οχι καλε στα ωπα ωπα θα σε χουν στη σχολη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
τρώγονται τα δικά σας, εγω λέω Φυσικό και μου λένε αντε καλό κουραγιο ελπίζω να την βγάλεις τη σχολή (αφηστε αγχώνομαι)!!!¨Οσο για τους μεγαλύτερους με λενε ''ααα δηλαδή φυσικός -καθηγητης θα είσαι '' --αντε να πεις οτι έχει άλλες 50 διεξόδους αν και δύσκολα στην ελλαδα
ασε συναδελφε τα ιδια ακουω και γω(αν διαβασεις και ενα δικο μου ποστ πιο πριν)...αλλα ειμαι αισιοδοξος πως θα βγει η σχολη σιγα μην κωλοσουμε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Τα μαθηματικα ειναι σαν το ΣΚΑΚΙ. Για να πετυχεις, πρεπει 1ον Να σου κοβει, 2ον Να εξασκηθεις αρκετα.
εχεις δικιο σε αυτα που λες..ομως τα μαθηματικα που εξεταζουν στην γ'λυκειου ειναι μια σταγονα στον ωκεανο κ πιστεψε με κ μονο τις μεθοδολογιες να ξερεις γραφεις και 18 μην σου πω ..και στ λεω εγω που ποτε δεν τις διαβαζα ιδιαιτερα ..
ειδα επισησ που ειπες οτι το μαθηματικο ειναι φοβερο αλλα σαν τουσ ημμυ τιποτα..αλλα νομιζω πως συγκρινεις ανομια πραγματα ..στους ημμυ δεν εισαι μαθηματικος και τα μαθηματικα που ξερει ενασ μαθηματικος καλοσ η κακωσ δεν θα τα μαθεις ..ξερεις βεβαια πολλα αλλα πραγματα εξισου ενδιαφερονται ..περνουσα και στις δυο σχολες αλλα διαλεξα να γινω μαθηματικος ..αρα για μενα σαν τη σεμφε καμια οπωσ λεσ κ συ ;) (γραφω με ολο τον σεβασμο στα πλαιδια παντα συζητησης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top