Γενικό - Τι δε θα ξεχάσετε ποτέ από το Γυμνάσιο;

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ καθόμουνα στο πρώτο θρανίο πρώτη σειρά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Τις βλακείες που ένανα όταν είχα ξεσαλώσει στη Γ' γυμνασίου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Αυτό θα αλλάξει στο Λύκειο! :P :lol:
Θα κάτσω στη σωστή θέση!!!!

Να κατσεις αριστερα-αριστερα τελευταιο θρανιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω δεν θα ξεχασω ποτε εκεινη την ημερα που ειχαμε κανει αποχη στις 08/12 για τον θανατο του 15χρονου(καλα για καταληψη ουτε συζητηση) και μας εκκλιπαρούσαν να κανουμε μαθημα...:P

Ωραιες στιγμες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
1η-->πραγματικά δεν θυμάμαι τιιιίποτα!!!!(μονο ότι ήμουνα πολύ μικρή και φοβισμένη:P)
2α-->θέλω να ξεχάσω τα πάντα από αυτή την τάξη...
3η-->οι παρέες οι βολτίτσες που πια άρχισαν να γίνονται πιο συχνές η μονοήμερη κι ένας μαθηματικός τον οποίο δεν θα ξεάσω ποτέ ούτε σαν καθηγητή ούτε σαν άνθρωπο για πολλούς λόγους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εμενα θα μου κατσει στο λαιμο ο φετινος μαθηματικος μας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εμενα θα μου κατσει στο λαιμο ο φετινος μαθηματικος μας...:P

Και μένα!! Μήπως είναι συγγενείς?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
3 χρόνια.. Πότε ήμασταν Α γυμν και πότε Γ δεν ξέρω πώς πέρασε... Δε θα ξεχάσω ποτέ μου τίποτα.. Κάθε χρονιά είχε καλά και άσχημα γεγονότα! Θα μου λείψει πολύ το γυμνάσιο.. Αλλά ένα νέο σχολείο θα μας υποδεχτεί-ανεχτεί για τα υπόλοιπα 3 χρόνια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
θυμαμαι τη χαρα που ενιωσα οταν τελειωσα το γυμνασιο ...
τελευταιο μαθημα...τελευταια μερα , τους ειχα βαρεθει ολους εκει μεσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Θυμάμαι μια συμμαθήτριά μου που καθόταν ακριβώς από μπροστά μου,2 χρόνια μεγαλύτερη από μένα και με περίεργο όνομα (από Τουρκία ο μπαμπάς) και το θέαμα που πρόσφερε σ'εμένα και τον διπλανό μου κάθε πρωί...

Το παντελόνι χωρίς ζώνη και η stringάρα να δεσπόζει!Κι αυτή να γέρνει τόσο που μόνο την τρύπα της δεν βλέπαμε!8)Good old times...

Πλέον είμαι στη Μηχανολογία και το πολύ-πολύ να δω καμιά αντρική...οπισθότριχα!:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πρώτα από όλα δεν θα ξεχάσω τις βλακείες με τους συμμαθητές μου..κρίμα που δεν θα είμαστε όλοι μαζί του χρόνου. :( Πραγματικά θα μου λείψουν. Θα θυμάμαι την φετινή μας ομαδική κοπάνα, τους τσακωμούς αλλά και τα αστεία μας. Θα θυμάμαι επίσης τις 2 τέλειες καθηγήτριες μου, που με βοήθησαν σε πολλά πράγματα. Δεν θα ξεχάσω τους 3 καθυστερημένους γυμναστές που είχαμε από την πρώτη - ειδικά τον φετινό, και τους τσακωμούς μαζί του..Πραγματικά εύχομαι να μην τον ξανασυναντήσω ποτέ. Τέλος, δεν θα ξεχάσω την τρελάρα την αγγλικού και τον Χίτλερ στα Γερμανικά!:P Γενικώς θα μου λείψει το Γυμνάσιο, γιατί το αγάπησα περνώντας τόσο όμορφα εκεί..Όμως από Σεπτέμβρη θα μας υποδεχτεί το Λύκειο, με νέες στιγμές, καλές αλλά και άσχημες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Μια υπέροχη καθηγήτρια. Κάτι περίεργοι καθηγητές, τα μαθήματα, οι χαζομάρες που λέγαμε την ώρα όλων των μαθημάτων και αρκετά ακόμα. Ουσιαστικά ό,τι έζησα εκεί. Και μία απίστευτα αντιπαθητική αγγλικού που μου έκανε τη ζωή δύσκολη:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Τον ηλιθιο γυμνασιαρχη που ειχαμε.κοιμοταν μεσα στο σχολειο για να μη κανουμε καταληψη.Δεν εχω γνωρισει στη ζωη μου μεγαλυτερο φασιστα.Ακομα και τις τελευταιες μερες του σχολειο αποβολες εδινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αν πω οτι ειναι για πολυ ξύλο λιγα θα πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Καλα ολα τα γελια, οι φαρσες, οι φασαριες, οι τσακωμοι, η παρεα και τα υπολοιπα!
Δεν θα ξεχασω ποτε την καθηγητρια που ειχα στο μαθημα της πληροφορικης στην Α Γυμανσιου!
Απλα εξαιρετικη απο καθε αποψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Χμμμ...

Τις φιλίες που απέκτησα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yamcha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Τους καθηγητες και τις πλακες που καναμε σαν ταξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Δεν θα ξεχάσω την χθεσινή μέρα που παίξαμε volley και basket με τους καθηγητές,αλλά και τις άλλες περιπέτειες που περάσαμε μάζι.Τις πλάκες μας μέσα στη τάξη,τα γέλια μας,ακόμα και τις άσχημες μέρες που περάσαμε...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τον πρώτο μου έρωτα! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ααααχ βαχ τελιωνει το γυμνασιο!Μονο οι εξετασεις εμειναν :( Λοιπον....
.... πρωτα απο ολα δε θα ξεχασω 4 υπεροχες φιλες που απεκτησα (μια απο αυτες και η Τσιγιο) και με τις οποιες ελπιζω να κανουμε παρεα και μετα απο πολλα πολλα χρονια.
.....δε θα ξεχασω τις Βιολογους μας , την υπεροχη καθηγητρια των Αγγλικων , τον περσινο μαθηματικο και φυσικα δε θα ξεχασω ποτε τη φιλολογο της Δρ.Ποιησης.Η πρωτη και ισως η τελευταια γυναικα που εχει τοσο μα τοσο παθος για τη δουλεια της.
.....δε θα ξεχασω την περσινη 3μερη στην Αρτα και τη φετινη στα Γιαννενα
.....δε θα ξεχασω την κατσικα , τον Λεων , το παντα , τον ταυρο καθως και τις αμετρητες ωρες που μιλουσαμε με την Τσιγιο γι΄αυτους :P :P:P
.... δε θα ξεχασω το φετινο μας θεατρικο
....τις φοβερες βουτες μου στα σκαλια του σχολειου
Τελος δε θα ξεχασω ποτε τις χαρες , τις λυπες , τις ομορφες και δυσαρεστες στιγμες με τους συμμαθητες μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top