Γενικό - Τι δε θα ξεχάσετε ποτέ από το Γυμνάσιο;

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
To πως με άφηναν να κυκλοφορώ έτσι έξω στον κόσμο.. :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τίποτα δεν θα ξεχάσω γιατί το λύκειο είναι ακριβώς δίπλα στο γυμνάσιο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Τον πληροφορικάριο που ήταν πολύ εντάξει και ξηγημένος καθηγητής-παιδαγωγός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Τίποτα δεν θα ξεχάσω γιατί το λύκειο είναι ακριβώς δίπλα στο γυμνάσιο..
χαχα, μία απ' τα ίδια!

πλάκα πλάκα τι μπορείς να ξεχάσεις άμα βλέπεις κάθε μέρα τις μουράκλες τους :P:D

δεν θα ξεχάσω ποτέ τις ανεπανάληπτες ατάκες, τους καθηγητές, τις βλακείες που κάναμε στην τάξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matthaios

Νεοφερμένος

Ο Matthaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Αν και το λύκειο συστεγάζεται με το γυμνάσιο, δεν θα ξεχάσω τις υπέροχες καθηγήτριες που γνώρισα και τις όμορφες στιγμές που πέρασα στα μαθήματά τους. Ήταν πολύ δύσκολη η περασμένη χρονιά, επειδή προετοιμαζόμουν για το Proficiency και το άγχος ήταν μεγάλο. Θα τη θυμάμαι παντα αυτή τη χρονιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Δεν θα ξεχασω τον Μαθηματικό που είχαμε ... Υπέροχος καθηγητής ! Πολύ εντάξει άνθρωπος και με αισθηση χιουμορ και μεσα στη ταξη . Ηταν ο μοναδικος ανθρωπος που με εκανε να μου αρεσουν εστω και για λιγο τα Μαθηματικά και να μάθω καποια βασικα και πολύ χρησιμα πραγματα .
(Ειδικα για μενα ηταν αθλος αυτό , γιατι δεν σκαμπάζω απο τετοιου είδους μαθήματα , τα βαριεμαι και μου φαινονται ''βουνό''.. Είμαι του Θεωρητικου περισσότερο :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Εμένα μου έχει μείνει ένα συμβάν. Που ήταν ένας συμμαθητής στον δεύτερο όροφο του σχολείου, μου πετάει ένα μπουκάλι για να το γεμίσω. Ε, το γεμίζω και παω να του το πετάξω.Το πετάω μια φορά και χτυπάει στον τοίχο. Την δεύτερη φορά έφτασε πάνω αλλά με το πρώτο χτύπημα στον τοίχο είχε ανοίξει στον αέρα!
Και όταν έφτασε πάνω έπεσε πάνω σε μια καθηγήτρια και την έκανε μούσκεμα! <--> αποβολή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Εμένα μου έχει μείνει ένα συμβάν. Που ήταν ένας συμμαθητής στον δεύτερο όροφο του σχολείου, μου πετάει ένα μπουκάλι για να το γεμίσω. Ε, το γεμίζω και παω να του το πετάξω.Το πετάω μια φορά και χτυπάει στον τοίχο. Την δεύτερη φορά έφτασε πάνω αλλά με το πρώτο χτύπημα στον τοίχο είχε ανοίξει στον αέρα!
Και όταν έφτασε πάνω έπεσε πάνω σε μια καθηγήτρια και την έκανε μούσκεμα! <--> αποβολή!
χαχαχαχα ! Ωραίος :D.. Εντάξει δεν το ηθελες.. αλλά ειναι απο αυτα που περιμενεις την αποβολή οταν συμβουν .. Αναγκαιο κακό που λενε.. :/: Τουλαχιστον αξιζε τον κοπο ; :DΗταν στρίγκλα αυτη η καθηγητρια;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑmyC

Νεοφερμένος

Η ΑmyC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
θα μου λειψει η δυνατοτητα επιλογης στις εξετασεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Το γυμνάσιο είναι το καλύτερο ever , χαρά , παιχνίδι , τέλειες εκδρομές και ωραία και ξεκούραστα μαθήματα δεν θα το ξεχάσω ποτέ ακόμα και τωρα το επισκέπτομαι καθώς είναι στο ίδιο κτήριο με το λύκειο και πάντα πι καθηγητές μου είναι χαρούμενοι .Για εμενα το γυμνάσιο έχει μια ξεχωριστή θέση στην καρδιά μου .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
για εμενα παλι το γυμνασιο ειναι τα χειροτερα σχολικα χρονια κι ας ειμαι β λυκειου ακομα. Το αγχος για τους βαθμους , οι συμμαθητες μου που μου κολλουσαν ταμπελες για αυτους , οι αδιαφοροι καθηγητες , ο φοβος που ενιωθα καθες μερα οτι δεν ταιριαζω με τους συμμαθητες μου ...επειδη δεν μ'αφηναν οι γονεις μου να βγαινω οσο και οπου αυτοι, επειδη δεν ειχα τοσα και τετοια ρουχα , επειδη διαβαζα παραπανω , επειδη δεν εβριζα και δεν επινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Μην δίνεις σημασία εσύ να κανείς αυτο που θέλεις .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Μην δίνεις σημασία εσύ να κανείς αυτο που θέλεις .
ναι οχι τωρα ειμαι καλα στο λυκειο αλλαξα σχολειο και ειχα την ευκαιρια να δω τ πραγματα αλλιως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Και πάλι μην δίνεις σημασία .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό που δεν θα ξεχάσω ποτέ από το γυμνάσιο είναι προφανώς εκείνη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Το εννοείς .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Απ' το γυμνασιο για εμενα τιποτα,στο λυκειο ηταν τα καλυτερα για εμενα .....οταν πηγενεται εκδρομες να κανετε οτι σας κατεβει(ως ενα οριο) ,εγω οταν πηγαινα εκδρομες στο λυκειο φλερταρα με ολες στο ξενοδοχειο(σε περιπτωση που υπηρχαν αλλα σχολεια),δεν κοιμόμουν λεπτό ,χορεία στους διάδρομους,στις πόλεις όταν βγαίναμε βόλτες κλπ.!!! Καντε τα ολα πριν τα 18 !!! με το που περασετε τα 18 ηεχαστε τα αυτα, ηρθε η στιγμη της σοβαροτητας !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Gtr δίκιο έχεις .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την φιλόλογο - ερμηνεύτρια όπερας, τον μαθηματικό με τη βέσπα, τον Γυμνασιάρχη, από τους καλύτερους διευθυντές που έχω γνωρίσει, τον πρώτο "έρωτα", τις πρώτες "σοβαρές" εκδρομές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
  • Το γυμναστή που έπιανε και λίγο μπουτάκι δείχνοντας πως γίνεται η πάσα στο βόλει
  • Τη γωνία εκεί πίσω που πήγαιναν τα αλάνια και κάπνιζαν-φασώνονταν
  • Τις πρώτες μέρες που από το δημοτικό στο τμήμα μου ήταν μόνο δυο κορίτσια :/:
  • Τα παγωτά που έβαζε ο κυρ Χάρης στο κυλικείο τα καλοκαίρια (και τα βάραγε) και το χαρτάκι για τα μάτια του κόσμου που είχε κολλήσει στο ψυγείο με τα αναψυκτικά "ΓΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ"
  • Τα κάγκελα που ενίοτε πηδάγαμε για να πάρουν άλλοι τσιγάρα και άλλοι παγωτά σε χαμηλότερη τιμή απ' τον Κυρ Χάρη
  • Το μπουρδέλο που γινότανε με τον καθηγητή Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή(?). Κάποιοι (είχαμε/είχαν, αυτό δεν το θυμάμαι) φάει μονοήμερη επειδή είχε ανέβει video στο youtube από το μάθημά του
  • Τη γκωλάρα της Μαρίνας :redface:
  • Τη διήμερη που πήγαμε (ούτε καν τριήμερη ρε φίλε) στην Πάτρα όπου γνωριστήκαμε με τον καφέ φίλτρου και το ημίγλυκο :redface:
  • Το πόσο σκράπας ήμουν στα μαθήματα στην 3η
  • Τις απουσίες που συνήθως έκανα μαζεμένες στο τέλος της σεζόν (ποτέ δεν αφήναμε υπόλοιπα)
  • Το crush μου
  • Τον μαθηματικό της 1ης που όλοι τον δουλεύαμε και όσο ήμασταν στην δευτέρα μάθαμε ότι έπαθε εγκεφαλικό και τον λυπόμασταν :(
  • Τη γαλλικού που ήθελε ντε και καλά να τα λέμε με προφορά και εμείς σκαλώναμε στην αρχή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top