Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Στη χημεια ποσα 20αρια Ιωαννα; Ολοι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δεν είχε πολλά. Ένα πρέπει να 'χε μόνο αν θυμάμαι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Λιγοτερα 20αρια Χημεια απ' οτι Μαθηματικα-Φυσικη; Περιεργο...

Κι εμεις ειχαμε 2-3 100αρια Φυσικη-Μαθηματικα και μονο ενα Χημεια (:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki@qep

Νεοφερμένος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Στη χημεια ποσα 20αρια Ιωαννα; Ολοι; :P
μια που λες χημεια δεν περιμενα 15,5 πρεπει μαλλον να γραψα το χαμηλοτερο στην ταξη μου κ βιολογια (13,4) το ιδιο. τι να πω δεν εγραψα στα σχεδον σιγουρα μαθηματα κ εγραψα εκθεση 17,5 να το κοιταω κ να μην το πιστευω! ασχετο: ξερει καποιος να μου πει αν αγρονομων κ τοπογραφων ειναι καλη σχολη, αν εχει καλη αποκατασταση κ τεσπα τι ακριβως κανουν εκει μεσα γιατι πρωτη φορα τη βλεπω κ το σκεφτομαι αρκετα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexander

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μαθ. Κατ: 5,9
Φυσ. Κατ: 2,8
ΑΟΔΕ: 9,1
ΑΝ.ΕΦ: 12
Μαθ. Γεν: 15,9
'Εκθεση: 11,8

Λέω να πάω κλωστοϋφαντουργία :jumpy: !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
εγω
εκθεση 15,8
μαθ γεν.παιδειας 19,7
μαθ κατ 12
αοδε 19,9
φυσικη 16,4
αεππ 19,2
αοθ 19,7

αποτελεσμα:16716 στο 4ο,17935 στο 5ο....με φαγαν τα μαθ κατ...ηθελα κανα 15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Λιγοτερα 20αρια Χημεια απ' οτι Μαθηματικα-Φυσικη; Περιεργο...

Κι εμεις ειχαμε 2-3 100αρια Φυσικη-Μαθηματικα και μονο ενα Χημεια (:P).
Δεν ενθυμούμαι καλώς,αλλά δεν πρέπει να 'χε πάνω από ένα:P.Βασικά, ο Χημικός μας ήταν βλάκας.Εμένα πέρυσι στις εξετάσεις να φανταστείς μου έβαλε 10:(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
παιδια,κ εγω ειμαι θεωρητικη κ οσο γραφαμε γκρινιαζα οτι τα θεματα ηταν πανευκολα κ οτι θα εκτιναχθουν Κ ΑΛΛΟ οι βασεις...αλλα μετα που το ξανασκεφτηκα,δεν ηταν κ τοσο ευκολα..εκθεση,οκ,ολοι ξερουμε τι εγινε..(80 μ εβαλε ο πρωτος-66 ο δευτεροσ κ τωρα εμαθα οτι πηγε σε τριτο..παντως πηρα 15,5)..βιολογια,ηταν μονο θεωρισ,χωρισ ασκηση αρα μονο αν ησουν καλα διαβασμενος εγραφες..κειμενα το κειμενο παρολο που ηταν απο τα πιο ΣΟΣ,λιγοι το περιμεναν κ δεν το ειχαν δωσει πολυ σημασια..ασε που αν δεν ειχες διαβασει το αστερακι του βιβλιου(οπωσ την πατησαν πολλοι γνωστοι μου)εχανες αμεσωσ 20 μορια..ιστορια ηταν λιγο ακυρα τα κομματια που μπηκαν σε πηγεσ αλλα κ στην Α ομαδα μπορουσεσ να τα μπερδεψεις.αρχαια με εχουν καλυψει οι προηγουμενοι..μη αναμενομενα..κ λατινικα μ φανηκαν ευκολα....:) εγω εγραψα:
εκθεση-15,5
βιολογια-19,4
ιστορια-19,6 (ο πρωτος μου ειχε 100,χαθηκε να βαλει κ ο αλλος;:P)
κειμενα-18,1
αρχαια-18,2
λατινικα-18,9(0,4 απο μεταφραση εχασα-ελεος)

συνολο:18654 1ο
17272 3ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar_prin

Νεοφερμένος

Η mar_prin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ας πω και εγω τουσ δικουσ μου ...
πηρα : εκθεση 17 (ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!)
μαθηματικα κατευθυνσησ 18.7
φυσικη κατευθυνσησ 19.4
μαθηματικα γεν. 19.9 (ο ενασ μου χε 100 και ο αλλοσ 99 ο βλακασ :mad:)
αοδε 20
και αεππ δυστυχωσ 17.3:(
και βγαζω 18930 μορια αμα δεν ανεβουν πολυ οι βασεισ περναω μηχανολογουσ ΕΜΠ αλλιωσ θα παω πολιτικοσ μηχανικοσ θεσαλονικη..
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Μαθ. Κ 16.4
Φυσ. Κ 15.9 (μα να κανω τετοιο λαθος και παει το 4ο θεμα ....:'(:'(:'( )
ΑΕΠΠ 19.3
ΑΟΔΕΥ 18.7
Μαθ. Γ 19.9 ... no comments
Εκθεση 14.3
ΑΟΘ 19.5

Συνολο 17837 μορια ... και ελπιζω για ΗΜΜΥ ξανθης (αν δεν κανει κανα τρελο ανεβασμα οπως το 07)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Αφού είναι οι πιο πρόσφατες εκτιμήσεις ας πω ότι:

Εμένα μου φαίνεται λένε ΠΑΛΙ ότι νάναι.

Για παράδειγμα: "ενώ στο 3ο πεδίο, οι καλύτερες από τις αναμενόμενες επιδόσεις στη Βιολογία Κατεύθυνσης στρέφουν προς τα πάνω τα “βέλη” των Ιατρικών σχολών"

Από που το συμπεράναμε αυτό; Άντε οκ, στα μαθηματικά κατ. ανέβηκαν τα ποσοστά από πέρσυ των αριστούχων στην θετική κατά 15%. Όμως, έπεσαν κατά 11% στη φυσική και κατά 5% στη χημεία που είναι και βαρύτητας. Βιολογία μεν είχαμε μία αύξηση 0.30%... που δεν την κρίνω και τόσο μεγάλη. Άρα, δεν υπάρχει σχεδόν καθόλου διαφορά αριστούχων με πέρσυ.

Τώρα πως συμπέραναν ότι για παράδειγμα η βάση της Ιατρικής Αλεξ/πολης θα φτάσει τα 18850, άνοδος δηλαδή 150 μορίων, είναι εντελώς άγνωστο.

Άντε Θεσσαλονίκης και Αθήνας μου ακούγεται λογικό μία αύξηση 50-100 μορίων γιατί είναι και αστικά κέντρα... αλλά τα υπόλοιπα ότι νάναι.
φιλε μου το λενε αυτο διοτι στη βιολογια ολοι ελεγαν για αστρονομικα ποσοστα αποτυχιας και οτι ηταν πανδυσκολα τα θεματα ομως η νεκροψια εδειξε τελειως το αντιθετο με μικρη ανοδο των αριστουχων(οταν τα ελεγα με βριζατε). Χημεια δεν νομιζω να παιζει σπουδαιο ρολο αυτη η μειωση γιατι και παλι ειναι 1 στου 2 σχεδον.Στα αλλα ειμαστε στα ιδια με θαρρω την εκθεση στη θετικη να ειναι πολυ βελτιωμενη με περσι αλλα ακομα δε το χουμε αυτο το στοιχειο απο το υπουργειο. Η φυσικη που λετε οτι επεσε και παλι το ποσοστο ειναι τεραστιο κατεμε για ενα μαθημα σαν τη φυσικη διοτι περσι στο 40% ηταν μεσα και η σαβουρα που στα αλλα ειχε πατωσει και αρα ηταν για ψυχολογικους λογους φετος ομως δεν ηταν μεσα αυτο το ποσοστο αρα δεν παιζει καποιο ρολο για τις ιατρικες .Και ερχομαστε τωρα στον παραγοντα μαθηματικα που νομιζω θα καθορισει αρνητικα τις βασεις περσι οπως πηγαν τα πραγματα τα πραγματα αν δεν ηταν τα μαθηματικα οι ιατρικες ολες θα ηταν πανω απο 19 φετος. Δεν ξερω αν το παρατηρησατε η θετικη ειναι σε ολα τα μαθηματα πανω απο 25% ποσοστο ρεκορ. Εγω θεωρω οτι οι βασεις θα εχουν σαφη ανοδικη πορεια αλλα δε νομιζω και η τελευταια να ειναι 18850 αυτο ειναι λιγο υπερβολικο. Κατα την αποψη μου παμε για τσιμπημα 50-100 μοριων στου κεντρου και στις αλλες παλι τα ιδια με μια ελπιδα εξισορροπησης λογω της αυξησης θεσεων. Παντως αυτα που ακουγονταν περι μεγαλης πτωσης πηγαν περιπατο με τοο ποσοστο της βιολογιας:iagree:;) οκ το διορθωσα
-----------------------------------------
Λιγοτερα 20αρια Χημεια απ' οτι Μαθηματικα-Φυσικη; Περιεργο...

Κι εμεις ειχαμε 2-3 100αρια Φυσικη-Μαθηματικα και μονο ενα Χημεια (:P).
ενταξει στη χημεια πατροπαραδοτα καθε χρονο ετσι και φετος εχουμε αστρονομικα ποσοστα :iagree: σε ολα τα σχολεια μου του νομου τα 20 αρια ειδικα στην χημεια διαδεχονταν το ενα τα αλλα οπως και στα μαθηματικα παραδοξως φετος και για ευνοητους λογους που τους εχουμε αναφερει εδω και καιρο:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
φιλε μου το λενε αυτο διοτι στη βιολογια ολοι ελεγαν για αστρονομικα ποσοστα αποτυχιας και οτι ηταν πανδυσκολα τα θεματα ομως η νεκροψια εδειξε τελειως το αντιθετο με μικρη ανοδο των αριστουχων(οταν τα ελεγα με βριζατε) χημεια δεν νομιζω να παιζει σπουδαιο ρολο αυτη η μειωση γιατι και παλι ειναι 1 στου 2 σχεδον στα αλλα ειμαστε στα ιδια με θαρρω την εκθεση στη θετικη να ειναι πολυ βελτιωμενη με περσι αλλα ακομα δε το χουμε αυτο το στοιχειο απο το υπουργειο η φυσικη που λετε οτι επεσε και παλι το ποσοστο ειναι τεραστιο κατεμε για ενα μαθημα σαν τη φυσικη διοτι περσι στο 40% ηταν μεσα και η σαβουρα που στα αλλα ειχε πατωσει στα αλλα και αρα ηταν για ψυχολογικους λογους φετος ομως δεν ηταν μεσα αυτο το ποσοστο αρα δεν παιζει καποιο ρολο για τις ιατρικες και ερχομαστε τωρα στον παραγοντα μαθηματικα που νομιζω θα καθορισει αρνητικα τις βασεις περσι οπως πηγαν τα πραγματα τα πραγματα αν δεν ηταν τα μαθηματικα οι ιατρικες ολες θα ηταν πανω απο 19 φετος δεν ξερω αν το παρατηρησατε η θετικη ειναι σε ολα τα μαθηματα πανω απο 25% ποσοστο ρεκορ εγω θεωρω οτι οι βασεις θα εχουν σαφη ανοδικη πορεια αλλα δε νομιζω και η τελευταια να ειναι 18850 αυτο ειναι λιγο υπερβολικο κατα την αποψη μου παμε για τσιμπημα 50-100 μοριων στου κεντρου και στις αλλες παλι τα ιδια με μια ελπιδα εξισορροπησης λογω της αυξησης θεσεων παντως αυτα που ακουγονταν περι μεγαλης πτωσης πηγαν περιπατο με τοο ποσοστο της βιολογιας:iagree:;)
πρωτη φορα συμφωνω με ποστ του ρολινγκ

βαζε και καμια τελεια ομως που και που ρε μου βγηκαν τα ματια να το διαβασω ολο αυτο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ρε φιλε απορια το εχω γιατι επαναλαμβανεις συνεχεια οτι τα μαθηματικα ηταν γελοια φετος.Τι θες?Να κανουμε ξεχωριστο θεμα και να παραδεχτουν ολοι οι μαθητες-φοιτητες-αποφητοι-πτυχιουχοι και καθηγητες οτι το ειπες πρωτος και ειχες δικιο? Η οτι εγραψες πανω σε δυσκολοτερα θεματα? Πω ρε φιλε ενα κολλημα.Ηρεμησε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
πρωτη φορα συμφωνω με ποστ του ρολινγκ

βαζε και καμια τελεια ομως που και που ρε μου βγηκαν τα ματια να το διαβασω ολο αυτο:P
οκ θα το διορθωσω για να γινει πιο καλη η αναγνωση:iagree:
-----------------------------------------
Ρε φιλε απορια το εχω γιατι επαναλαμβανεις συνεχεια οτι τα μαθηματικα ηταν γελοια φετος.Τι θες?Να κανουμε ξεχωριστο θεμα και να παραδεχτουν ολοι οι μαθητες-φοιτητες-αποφητοι-πτυχιουχοι και καθηγητες οτι το ειπες πρωτος και ειχες δικιο? Η οτι εγραψες πανω σε δυσκολοτερα θεματα? Πω ρε φιλε ενα κολλημα.Ηρεμησε...
ρε φιλε δε το λεω εγω φανηκε απο το ποσοστο που ειναι το μεγαλυτερο στην ιστορια του καινουριου συστηματος αυτο κατι λεει πιστευω και σιγουρα το μεγαλυτερο της τελευταιας 20ετιας:iagree: δηλαδη απο το ποστ μου αυτο σου εμεινε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
φιλε μου το λενε αυτο διοτι στη βιολογια ολοι ελεγαν για αστρονομικα ποσοστα αποτυχιας και οτι ηταν πανδυσκολα τα θεματα ομως η νεκροψια εδειξε τελειως το αντιθετο με μικρη ανοδο των αριστουχων(οταν τα ελεγα με βριζατε) χημεια δεν νομιζω να παιζει σπουδαιο ρολο αυτη η μειωση γιατι και παλι ειναι 1 στου 2 σχεδον στα αλλα ειμαστε στα ιδια με θαρρω την εκθεση στη θετικη να ειναι πολυ βελτιωμενη με περσι αλλα ακομα δε το χουμε αυτο το στοιχειο απο το υπουργειο η φυσικη που λετε οτι επεσε και παλι το ποσοστο ειναι τεραστιο κατεμε για ενα μαθημα σαν τη φυσικη διοτι περσι στο 40% ηταν μεσα και η σαβουρα που στα αλλα ειχε πατωσει στα αλλα και αρα ηταν για ψυχολογικους λογους φετος ομως δεν ηταν μεσα αυτο το ποσοστο αρα δεν παιζει καποιο ρολο για τις ιατρικες και ερχομαστε τωρα στον παραγοντα μαθηματικα που νομιζω θα καθορισει αρνητικα τις βασεις περσι οπως πηγαν τα πραγματα τα πραγματα αν δεν ηταν τα μαθηματικα οι ιατρικες ολες θα ηταν πανω απο 19 φετος δεν ξερω αν το παρατηρησατε η θετικη ειναι σε ολα τα μαθηματα πανω απο 25% ποσοστο ρεκορ εγω θεωρω οτι οι βασεις θα εχουν σαφη ανοδικη πορεια αλλα δε νομιζω και η τελευταια να ειναι 18850 αυτο ειναι λιγο υπερβολικο κατα την αποψη μου παμε για τσιμπημα 50-100 μοριων στου κεντρου και στις αλλες παλι τα ιδια με μια ελπιδα εξισορροπησης λογω της αυξησης θεσεων παντως αυτα που ακουγονταν περι μεγαλης πτωσης πηγαν περιπατο με τοο ποσοστο της βιολογιας:iagree:;)
-----------------------------------------

ενταξει στη χημεια πατροπαραδοτα καθε χρονο ετσι και φετος εχουμε αστρονομικα ποσοστα :iagree: σε ολα τα σχολεια μου του νομου τα 20 αρια ειδικα στην χημεια διαδεχονταν το ενα τα αλλα οπως και στα μαθηματικα παραδοξως φετος και για ευνοητους λογους που τους εχουμε αναφερει εδω και καιρο:iagree:
\

ρε φιλε. να σε κανω μια ερωτηση;
εχει νοημα να κανεις προβλεψεις, απο τη στιγμη που δεν εχεις επαρκη στοιχεια; ετσι και αλλιως, γιατι ολη αυτη η λογικη του "σας τα ελεγα εγω"; θελεις να σου πουμε μπραβο;
-----------------------------------------
οκ θα το διορθωσω για να γινει πιο καλη η αναγνωση:iagree:
-----------------------------------------

ρε φιλε δε το λεω εγω φανηκε απο το ποσοστο που ειναι το μεγαλυτερο στην ιστορια του καινουριου συστηματος αυτο κατι λεει πιστευω και σιγουρα το μεγαλυτερο της τελευταιας 20ετιας:iagree: δηλαδη απο το ποστ μου αυτο σου εμεινε ?

ναι, μπορει επισης η αυτη η φουρνια να ειναι η καλυτερη στα μαθηματικα απ'ολες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
ρε φιλε. να σε κανω μια ερωτηση;
εχει νοημα να κανεις προβλεψεις, απο τη στιγμη που δεν εχεις επαρκη στοιχεια; ετσι και αλλιως, γιατι ολη αυτη η λογικη του "σας τα ελεγα εγω"; θελεις να σου πουμε μπραβο;
-----------------------------------------


ναι, μπορει επισης η αυτη η φουρνια να ειναι η καλυτερη στα μαθηματικα απ'ολες.
δεν ηταν η φουρνια φιλε μου αλλα ο χειρισμος των θεματων απο την επιτροπη τοσο απλο ειναι μην λεμε παλι τα ιδια:iagree: με την ιδια λογικη θα πεις οτι το 2000 ηταν η καλυτερη φουρνια? ε δεν νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δεν θυμαμαι τα θεματα του 2000. αλλα που ξερεις. μπορει να ηταν καλυτερη φουρνια
ενα ειναι που δεν μπορεις να καταλαβεις. δεν υπαρχει λογος σε αυτο που κανεις.
τα θεματα τα φετινα ηταν σιγουρα πιο ουσιοδη απο τα περσινα. δεν ειναι ο ρολος του εξεταζομενου να μαντευει λυσεις ασκησεων, αλλα να εξεταστει στην υπαρχουσα υλη, με σκοπο να δουν αν εχει κατανοησει ή οχι. απο κει και περα, διαφωνω και τη φυση των εξετασεων, αλλα και με τον τροπο διδασκαλιας των μαθηματων, που δεν σε προτρεπουν να αναλυσεις, αλλα σου μαθαινουν μεθοδολογιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
οκ θα το διορθωσω για να γινει πιο καλη η αναγνωση:iagree:
-----------------------------------------

ρε φιλε δε το λεω εγω φανηκε απο το ποσοστο που ειναι το μεγαλυτερο στην ιστορια του καινουριου συστηματος αυτο κατι λεει πιστευω και σιγουρα το μεγαλυτερο της τελευταιας 20ετιας:iagree: δηλαδη απο το ποστ μου αυτο σου εμεινε ?
δε μιλαω για αυτο το ποστ αλλα για ολα τα ποστ που κανεις και λες για την ευκολια των θεματων,τα ποσοστα των αριστουχων φετος και αλλα τετοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
δεν θυμαμαι τα θεματα του 2000. αλλα που ξερεις. μπορει να ηταν καλυτερη φουρνια
ενα ειναι που δεν μπορεις να καταλαβεις. δεν υπαρχει λογος σε αυτο που κανεις.
τα θεματα τα φετινα ηταν σιγουρα πιο ουσιοδη απο τα περσινα. δεν ειναι ο ρολος του εξεταζομενου να μαντευει λυσεις ασκησεων, αλλα να εξεταστει στην υπαρχουσα υλη, με σκοπο να δουν αν εχει κατανοησει ή οχι. απο κει και περα, διαφωνω και τη φυση των εξετασεων, αλλα και με τον τροπο διδασκαλιας των μαθηματων, που δεν σε προτρεπουν να αναλυσεις, αλλα σου μαθαινουν μεθοδολογιες
εισαι τελειος λαθος κατα την αποψη μου αλλα ειναι αποψη σου και οφειλω να την σεβαστω:iagree: τα θεματα του 2000 ηταν τα πιο γελοια που εχουν τεθει ποτε με μαθηματικα ακομα πιο ευκολα και απο τα φετινα στο τεταρτο θεμα τους ελεγε βρειτε την παραγωγο μιλαμε για απιστευτα πραγματα να φανταστεις η τελευταια ιατρικη τοτε ειχε 19500 μορια περιπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
δεν θυμαμαι τα θεματα του 2000. αλλα που ξερεις. μπορει να ηταν καλυτερη φουρνια
ενα ειναι που δεν μπορεις να καταλαβεις. δεν υπαρχει λογος σε αυτο που κανεις.
τα θεματα τα φετινα ηταν σιγουρα πιο ουσιοδη απο τα περσινα. δεν ειναι ο ρολος του εξεταζομενου να μαντευει λυσεις ασκησεων, αλλα να εξεταστει στην υπαρχουσα υλη, με σκοπο να δουν αν εχει κατανοησει ή οχι. απο κει και περα, διαφωνω και τη φυση των εξετασεων, αλλα και με τον τροπο διδασκαλιας των μαθηματων, που δεν σε προτρεπουν να αναλυσεις, αλλα σου μαθαινουν μεθοδολογιες
Εγώ πάλι θα συμφωνήσω με τον φάσντακ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top