Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ιστοριας και αρχαιολογιας Ιωαννινα
Φιλοσοφιας Πατρα
Κοινωνιολογιας Παντειο
Ιστορίας Ιονιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
19215 2o και 4o
19157 3o
αλλα θελω 4ο πολυτεχνειο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ιστοριας και αρχαιολογιας Ιωαννινα
Φιλοσοφιας Πατρα
Κοινωνιολογιας Παντειο
Ιστορίας Ιονιου
κ απο το τριτο πεδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ολα τα ΤΕΙ εκτος απο φυσικοθεραπειας αθηνα-θεσσαλονικη και διατροφολογιας θεσσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
15.100 στο πρωτο πεδιο και 14336 στο τριτο μπορειτε να με βοηθησετε κ να μου πειτε τι σχολοες ποιανω????????
:'(

https://www.google.gr/search?q=τει+3...&rls=org.mozilla:el:official&client=firefox-a


και πατα το πρωτο link που θα σου βγει...εκει θα δεις ολες τις βασεις για αει και τει 3ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
κρις εσυ δεν ελεγες οτ ιειχες 100 μαθηματικα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ:20
ΧΗΜΕΙΑ:20
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΓΕΝ:20
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ:19,7
ΦΥΣΙΚΗ:19,4
ΕΚΘΕΣΗ:17,2

2ο-4ο:19596
3o:19598

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥΣ!!!
:bravo::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εχουμε κανενα νεο για τις βασεις η εστω τα στατιστικα στοιχει για τη θεωρητικη τα τελευταια χρονια (μαζι με τα φετινα!!)?? Οποιος μπορει ας βαλει καποιο λινκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Μην ασχολείστε ρε από τώρα με τις βάσεις έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Ρε παιδια μονο εγω ειμαι απογοητευμενος απο τα αποτελεσματα;:PΟχι τοσο με τα δικα μου,οσο με των υπολοιπων, γιατι εβλεπα συμμαθητες μου πολυ χειροτερους απο μενα και απο αλλα παιδια, που διαπρεψανε.
Λογος;ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ

Ο καθενας μπορουσε ανετα να γραψει 18+.Τεσπα μην παω εκει την κουβεντα.

Εγω εβγαλα 18100 2ο-4ο πεδιο.Οι αρχικοι μου στοχοι ηταν μαθηματικο αθηνας-σεμφε-πληροφορικη και τηλεπικοινωνιων ΕΚΠΑ-μηχανικων Η/Υ και πληροφορικης πατρας.

Απεχω τουλαχιστον 700 μορια απο τι μεγιστη βαση απο τις 4 περσινες των σχολων αυτων(17300 πληροφορικης ΕΚΠΑ),οποτε νιωθω μια μικρη ασφαλεια,αν και ποτε δεν ξερεις που θα φτασουν οι βασεις.

Συγχαριτηρια σε ολους για την οποια προσπαθεια καταβαλανε για να αποκτησουν αυτους τους βαθμους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Εχουμε κανενα νεο για τις βασεις η εστω τα στατιστικα στοιχει για τη θεωρητικη τα τελευταια χρονια (μαζι με τα φετινα!!)?? Οποιος μπορει ας βαλει καποιο λινκ...

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΥΠΕΠΘ

https://www.ypepth.gr/el_ec_categoryssn3365.htm YΠΕΠΘ!!!
παρατηρησα οτι περυσι που ηταν χαλια τα στατιστικα σε σχεση με το 2007...μπορουσε καποιος να προβλεψει την πρωση!!! αν και φετος γινει το ιδιο...ετοιμαστιειτε για ανοδο...!!!σε 2ο,4ο και πιο πολυ...5ο!!!!Θα το καταλαβεται και μονοι σας αμα τα δειτε λιγο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John_Megadeth

Νεοφερμένος

Ο John_Megadeth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Να και οι δικοι μου: Εκθεση 17,7
Μαθηματικα Γενικης 20
Μαθηματικα Κατευθυνσης 20
ΑΟΔΕ 20
Φυσικη 14,7
ΑΕΠΠ 17,8

απ' οτι φαινεται το μαθηματικο της Αθηνας θα εχει αλλον ενα φοιτητη του χρονου!:P Βαθμος σε 2ο - 4ο πεδιο 18495
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deina

Νεοφερμένος

Η deina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους !!!!!
Μήπως ξέρει κανείς αν μπορείς να ζητήσεις αναβαθμολόγηση γραπτού ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stam

Νεοφερμένος

Ο Stam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ε... παιδια χρειαζομαι λιγη βοηθεια!!!
Εβγαλα 19304(:D) μορια και δεν ξερω πως να τα αξιοποιησω!!!
Επιλογες (μοναδικες)
1. Μηχανολογος Μηχανικος ΕΜΠ
2.Ηλεκτρολογος κτλ. Μηχανικος ΕΜΠ
3.Πολιτικος Μηχανικος ΕΜΠ

Δωστε ενα χερακι ;)!!!
Βασικα αυτο που ψαχνω ειναι και επαγγελματικη αποκατασταση...
Δεν μου αρκει να ειναι κορυφαια η σχολη...
Ευχαριστω πολυ !!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexTheGood

Νεοφερμένος

Ο AlexTheGood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τα πήγα γενικος χαλια. Καταρχας γεια σας. Ειμαι καινουργιος στο Σιτε. Αν και τελειωσα το Λυκειο, τωρα μπαινω στην Δημόσια Συζητηση.

Λοιπον ειμαι μαθητης ΕΠΑΛ (Β' Ομαδας) και οι βαθμοι μου ειναι:

Μαθηματικα Κατευθηνσης: 0,4
Φυσικη Κατευθυνσης: 3,0
Νεοελληνικη Γλωσσα: 6,5
Ιστορια: 7,5
Δομημενος Προγραμματισμος: - (Δεν εχουν βγει ακομα οι βαθμοι)
Δυκτια Υπολογιστων: - (Δεν εχουν βγει ακομα οι βαθμοι)

Καλα δεν τα πηγα? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!!
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗ ΓΡΑΠΤΟΥ ?

Αυτό δεν γίνεται για το λόγο ότι θα γινόταν μεγάλος χαμός, γιατί φαντάσου ότι το 99% των μαθητών δεν είναι πλήρως ευχαριστημένοι με τη βαθμολογία τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Τα πήγα γενικος χαλια. Καταρχας γεια σας. Ειμαι καινουργιος στο Σιτε. Αν και τελειωσα το Λυκειο, τωρα μπαινω στην Δημόσια Συζητηση.

Λοιπον ειμαι μαθητης ΕΠΑΛ (Β' Ομαδας) και οι βαθμοι μου ειναι:

Μαθηματικα Κατευθηνσης: 0,4
Φυσικη Κατευθυνσης: 3,0
Νεοελληνικη Γλωσσα: 6,5
Ιστορια: 7,5
Δομημενος Προγραμματισμος: - (Δεν εχουν βγει ακομα οι βαθμοι)
Δυκτια Υπολογιστων: - (Δεν εχουν βγει ακομα οι βαθμοι)

Καλα δεν τα πηγα? :'(
Προφανως για να γραφεις τετοιους βαθμους, δεν σε ενδιεφερε να περασεις. Εκτος αν περιμενες να ερθουν τα μορια ουρανοκατεβατα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
να ρωτισω κατι αν εχουμε διαφορα μεγαλυτερη των 10 βαθμων δν παει σε 3 βαθμολογητη το γραπτο???? π.χ. στα μαθ κατ ειχα 79 και 68 ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PzH-2000GR

Νεοφερμένος

Ο PzH-2000GR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
να ρωτισω κατι αν εχουμε διαφορα μεγαλυτερη των 10 βαθμων δν παει σε 3 βαθμολογητη το γραπτο???? π.χ. στα μαθ κατ ειχα 79 και 68 ????

Χωρίς να είμαι σίγουρος νομίζω ότι πάει όταν είναι πάνω από 13 μονάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Χωρίς να είμαι σίγουρος νομίζω ότι πάει όταν είναι πάνω από 13 μονάδες.
Πολυ σωστα 13 μοναδες και πανω!! Ευτυχως στα αρχαια ειχα ακριβως 13 μοναδες διαφορα και πηγα σε τρτο βαθμολογητη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top