Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Γιούλη24995

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ποιά πόλη θέλεις κούκλα? Με το βαθμό σου νομίζω πως περνάς σε όποια φαρμακευτική θες...
θεσ/νικη
αλλα αμα ανεβουν πολυ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
αυτα τα συνθηματα ειναι απο κατι αποβρασματα που κανουν τετοιες οργα;νωσεις...οχι απο τους καθηγητες που διορθωνουν...

Τι λε ρε φίλε, δηλαδή το παιδάκι που έχει από τώρα τέτοιες πεποιθήσεις και σκατά μες στο κεφάλι του, έβγαλε ένα 15, μπήκε μαθηματικό και σε λίγο θα είναι καθηγητής-διορθωτής σταματά αυτόματα να έχει τέτοιες πεποιθήσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
αυτα τα συνθηματα ειναι απο κατι αποβρασματα που κανουν τετοιες οργα;νωσεις...οχι απο τους καθηγητες που διορθωνουν...αντιθετα το κομπλεξ πιτσευω οτι υπαρχει στην πλειοψηφεια των θεσσαλονικεων. Μητσε δεν ηθελα να σ επιτεθω, απλα σ λεω τι ακουγεται εδω. οχι αυτο με τη βουλγαρια δεν ισχυει..και δεν καουγεται πουθενα ο ορος συμπρωτευουσα...τι ακυρο ειναι αυτο??? συμπρωτευουσα??? εχεις ακουσει καμμια αλλη ευρωπαικη και μη χωρα ν εχει συμπρωτευουσα??? η πρωτευουσα καθε χωρας ειναι μια παιδια....Και απο κανενα μερος της ελλαδας δεν υπαρχει παραπονο για διορθωση στην αθηνα...αντιθετα η αθηνα εχει παραπονο για 4 μερη¨ιωαννινα, σαλονικα, κρητη, κερκυρα....



σχολια παρακαλω...

Τι να πρωτοσχολιασει κανεις....Και μονο το οτι λες οτι υπαρχουν παραπονα απο τους Αθηναιους καθηγητες-διορθωτες,ενω λογικα φετος δινεις και δεν εισαι καιρο μεσα στο συστημα ουτε εχεις ακουσει ιστοριες απο τους ιδιους τους καθηγητες μαλλον φανερωνει το κομπλεξ που λεγαμε....Και σιγα μη ζηλεψει κανεις την αθηνα με το νεφος που εχει καταντησει μονιμη συνηθεια:PΔεν υπαρχει λογος να πουμε τιποτα αλλο πιστευω(Ακους μητσο?:D) γιατι θα καταληξει σε καβγα....Αυτος ειναι ο τροπος που δουλευει το συστημα,χιλιαδες αδικηθηκαν σαν εσενα(αναμεσα τους και εγω που πηγαιναν τα γραπτα στο Ηρακλειο Αττικης) αλλα δεν κλαιγονται ουτε ετοιμαζονται να δειρουν.

Α,και μια χαρα βαθμολογητες ειχες βιολογια κατ..Μην εισαι και αχαριστος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mother

Νεοφερμένος

Η mother αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Σιγά μην καίγονται οι Θεσσαλονικιοί να κάψουν τους Αθηναίους για να φανούν καλύτεροι!!!!!
Έλα μωρέ τώρα!
Και στο κάτω κάτω τι τον νοιάζει τον κάθε καθηγητή!
Μήπως ξέρει ποιανού το γραπτό βαθμολογεί!
Το θέμα δεν είναι τοπικιστικό!Είναι καθαρά θέμα υπευθυνότητας του εκάστοτε βαθμολογητή!
Υπάρχουν οι σωστοί, υπάρχουν και οι μαλάκες που κοιτάζουν να τελειώσουν όσο το δυνατόν περισσότερα γραπτά για περισσότερα φράγκα!!!

Συμφωνώ με αυτά που λες. Έτσι κι αλλιώς όλοι λίγο ως πολύ πιστεύουν ότι αδικήθηκαν. Τα περισσότερα παιδιά πιστεύουν ότι έγραψαν καλύτερα. Άρα κάπου πρέπει να αποδώσουν την αδικία. Το Βόρειοι Νότιοι.. ή το μίσος όλων εναντίων των Αθηναίων ή των Αθηναίων κατά Θεσσαλονικών κλπ κλπ είναι μια εύκολη εξήγηση αυτής της 'αδικίας'.
Προσέξτε ότι οι μόνες θετικές εκπλήξεις κάποιων παιδιών είναι η έκθεση... εκεί που δεν υπάρχει κάποιο κριτήριο στο μυαλό τους για το πως έγραψαν, και άρα περιμένουν το χειρότερο σενάριο.. τους έρχεται κάτι καλύτερο. Σε όλα τα άλλα, ακόμα κι αυτοί που πήραν 19,9 θεωρούν ότι τους έκλεψαν αυτό το 0,1 άδικα.
Επίσης σκεφτείτε και αυτό.. όλοι οι βαθμολογητές της Σαλονίκης είναι Σαλονικείς και της Αθήνας είναι Αθηναίοι??? Της Θεσσαλίας Θεσσαλοί και της Ηπείρου ηπειρώτες??
Σκεφτείτε τις διαφορές στις βαθμολογίες... δεν βγήκαν από το ίδιο βαθμολογικό κέντρο???

Εξήγηση για το ότι κάποια σχολεία της επαρχίας παίρνουν πρωτιές.. οφείλεται περισσότερο στο ότι στις περιοχές αυτές υπάρχουν πάρα πολύ καλά φροντιστήρια και κάνουν απίστευτα καλή δουλειά. Στην Αθήνα χάνεσαι.. λογικά πηγαίνεις στο φροντιστήριο που είναι συνδιασμός του καλύτερου και του κοντύτερου στον τόπο διαμονής σου. Επίσης στην επαρχία τα παιδιά έχουν ακόμα ένα κίνητρο για να παλέψουν περισσότερο.. θέλουν να φύγουν από το χωριό τους ή από την μικρή τους πόλη να ζήσουν σε μια μεγαλύτερη.. είναι σημαντικό αυτό το κίνητρο, μην το υποτιμάτε.

Θα ήθελα να ρίξω τις ευθύνες για τις 'αδικίες' και τις μεγάλες διαφορές βαθμολογίας στην ανευθυνότητα αυτών που βαθμολογούν. Αλλά δεν θέλω να πιστεύω πως υπάρχουν παιδαγωγοί, που σε μια τόσο κρίσιμη στιγμή των παιδιών μας , σε μια τόσο κρίσιμη για την ζωή τους, λειτουργούν ανεύθυνα. Δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι. Ίσως δεν λειτουργούν όλοι όμως με το ίδιο αίσθημα ευθύνης, την ίδια προσοχή και τα ίδια κριτήρια

Όσο για το πως πληρώνονται.. νομίζω ότι φέτος πληρώνονται μεν με το κομμάτι αλλά είχαν μέγιστο αριθμό γραπτών που μπορούσαν να διορθώσουν ανά μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Τι να σας πω δεν ξέρω.Λογικά θα'χετε δίκιο γι'αυτό με το μέγιστο αριθμό γραπτών. Πάντως μέχρι πέρισυ 100% δεν υπήρχε όριο και οι βαθμολογητές πληρώνονταν με το γραπτό.

Όσο για τα τοπικιστικά και για το ποιος έχει το κόμπλεξ οι πάνω ή οι κάτω ας το αφήσουμε που λέει και ο PIL γιατί δε βγαίνει νόημα ότι και να πούμε και όντως θα καταλήξουμε σε καβγά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
οταν το ανωτερο χωρις μαθηματα επιλογης ειναι 20000??[/quote]


αν θελεις να περασεις ομως αρχιτεκτονας ειναι 22000 και κατι ψιλα,τα οποια δεν θυμαμαι γιατι δεν ενδιαφερομαι κιολας χαχαχαχα:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monion

Νεοφερμένος

Ο Monion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ειμαι καινούργιος εδω .... :D
Οι βαθμοί μου :

Μαθηματικά Κατ. : 20 (δεν το περιμενα,αφου δεν μου αρεσουν τα μαθηματικα κ τοσο πολυ τεσπα)
Φυσική Κατ. : 20 (παλι καλα,ουφ !)
Βιολογια Κατ. :
20 (το αγαπημενο μου μαθημα,περιμενα ομως λιγοτερο,νομιζα οτι εχασα μια λεξη)
Χημεία Κατ. : 20 (ποπο,ευτυχως,το ηθελα)
Μαθηματικά Γ.Π : 19,8 (που πηγε το 0,2 ?εκεινη την ημερα πως δεν τα εσπασα,ολο το σχολειο με ακουσε !)
Έκθεση : 19,4 (κ εδω που πηγε το υπολοιπο ?ο 1 μου εβαλε 100,ο 2 95 κ ο 3 97,τον βρηκα αυτοπροσωπος τον δευτερο βαθμολογητη(του τα εσυρα .....)

τελικα εβγαλα 19,936,πολυ καλα μορια αντικειμενικα,αλλα ηθελα λογιστικη,ητανε για τους γονεις μου,για φετος θελω περιπου 12,800 για λογιστικη Χαλκιδας,τελεια,το χω !!! μην με παρεξηγησετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Ειμαι καινούργιος εδω .... :D
Οι βαθμοί μου :

Μαθηματικά Κατ. : 20 (δεν το περιμενα,αφου δεν μου αρεσουν τα μαθηματικα κ τοσο πολυ τεσπα)
Φυσική Κατ. : 20 (παλι καλα,ουφ !)
Βιολογια Κατ. :
20 (το αγαπημενο μου μαθημα,περιμενα ομως λιγοτερο,νομιζα οτι εχασα μια λεξη)
Χημεία Κατ. : 20 (ποπο,ευτυχως,το ηθελα)
Μαθηματικά Γ.Π : 19,8 (που πηγε το 0,2 ?εκεινη την ημερα πως δεν τα εσπασα,ολο το σχολειο με ακουσε !)
Έκθεση : 19,4 (κ εδω που πηγε το υπολοιπο ?ο 1 μου εβαλε 100,ο 2 95 κ ο 3 97,τον βρηκα αυτοπροσωπος τον δευτερο βαθμολογητη(του τα εσυρα .....)

τελικα εβγαλα 19,936,πολυ καλα μορια αντικειμενικα,αλλα ηθελα λογιστικη,ητανε για τους γονεις μου,για φετος θελω περιπου 12,800 για λογιστικη Χαλκιδας,τελεια,το χω !!! μην με παρεξηγησετε.

Πως γίνεται να βρεις τον βαθμολογητή σου; mission impossible ξέροντας ότι είναι σε άλλη πόλη και διόρθωναι μαζί με άλλους 20 γύρω του:P
Και τελικά που πέρασες είπαμε; Καλά και θα ξαναδώσεις μόνο και μόνο για το ΑΟΘ για να περάσες λογιστική;:jumpy:
off topic alert: μιας και ήσουν καλός στην βιολογία μπορείς να μου πείς πως βρίσκουμε πιθανότητες απογόνων σε περίπτωση που έχουμε θνησιγόνο αλληλόμορφο όλο με μπερδεύει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Ειμαι καινούργιος εδω .... :D
Οι βαθμοί μου :

Μαθηματικά Κατ. : 20 (δεν το περιμενα,αφου δεν μου αρεσουν τα μαθηματικα κ τοσο πολυ τεσπα)
Φυσική Κατ. : 20 (παλι καλα,ουφ !)
Βιολογια Κατ. :
20 (το αγαπημενο μου μαθημα,περιμενα ομως λιγοτερο,νομιζα οτι εχασα μια λεξη)
Χημεία Κατ. : 20 (ποπο,ευτυχως,το ηθελα)
Μαθηματικά Γ.Π : 19,8 (που πηγε το 0,2 ?εκεινη την ημερα πως δεν τα εσπασα,ολο το σχολειο με ακουσε !)
Έκθεση : 19,4 (κ εδω που πηγε το υπολοιπο ?ο 1 μου εβαλε 100,ο 2 95 κ ο 3 97,τον βρηκα αυτοπροσωπος τον δευτερο βαθμολογητη(του τα εσυρα .....)

τελικα εβγαλα 19,936,πολυ καλα μορια αντικειμενικα,αλλα ηθελα λογιστικη,ητανε για τους γονεις μου,για φετος θελω περιπου 12,800 για λογιστικη Χαλκιδας,τελεια,το χω !!! μην με παρεξηγησετε.

E? Αστειευεσαι μαλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
έκθεση το μεγαλύτερο δεν ήταν 19.1?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.

Έκθεση : 19,4 (κ εδω που πηγε το υπολοιπο ?ο 1 μου εβαλε 100,ο 2 95 κ ο 3 97,τον βρηκα αυτοπροσωπος τον δευτερο βαθμολογητη(του τα εσυρα .....)

Συγγνώμη αλλά για να υπάρχει 3 βαθμολογητής δεν πρέπει η διαφορά να είναι μεγαλύτερη από 12 μόρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά για να υπάρχει 3 βαθμολογητής δεν πρέπει η διαφορά να είναι μεγαλύτερη από 12 μόρια?

σωστά:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
έκθεση το μεγαλύτερο δεν ήταν 19.1?

δεν νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Ρε παιδιά,ο τύπος μας δουλέυει ψιλό γαζί! Τι ψαχνεστε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ε ναι ρε...χεχε...απλώς διακωμωδεί κάποιες καταστάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
μαθημ.κατ.=11,2
φυσηκ.κατ.=7,8
εκθεση=9,3
αο8=14
αοδε=8,5
α.ε.=8,7
μαθηματικα,γεν=17,1
απο τεχν. 4ο=11000
5ο=12000
λαμια περασα :P
ξαναδινω φετοσ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
δεν νομίζω


το μεγαλύτερο στην έκθεση το είχε μια φίλη μου πέρισυ, 100 και οι 2 βαθμολογητές....... πανελλήνια πρωτιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Ειμαι καινούργιος εδω .... :D
Οι βαθμοί μου :

Μαθηματικά Κατ. : 20 (δεν το περιμενα,αφου δεν μου αρεσουν τα μαθηματικα κ τοσο πολυ τεσπα)
Φυσική Κατ. : 20 (παλι καλα,ουφ !)
Βιολογια Κατ. :
20 (το αγαπημενο μου μαθημα,περιμενα ομως λιγοτερο,νομιζα οτι εχασα μια λεξη)
Χημεία Κατ. : 20 (ποπο,ευτυχως,το ηθελα)
Μαθηματικά Γ.Π : 19,8 (που πηγε το 0,2 ?εκεινη την ημερα πως δεν τα εσπασα,ολο το σχολειο με ακουσε !)
Έκθεση : 19,4 (κ εδω που πηγε το υπολοιπο ?ο 1 μου εβαλε 100,ο 2 95 κ ο 3 97,τον βρηκα αυτοπροσωπος τον δευτερο βαθμολογητη(του τα εσυρα .....)

τελικα εβγαλα 19,936,πολυ καλα μορια αντικειμενικα,αλλα ηθελα λογιστικη,ητανε για τους γονεις μου,για φετος θελω περιπου 12,800 για λογιστικη Χαλκιδας,τελεια,το χω !!! μην με παρεξηγησετε.

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkissss

Νεοφερμένος

Ο alkissss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Dythor εγώ είμαι όλη μέρα έξω και χωρίς να ανοίξω βιβλίο θα γράψω 20 ΑΟΔΕκ.τ.λ...
:P:D:P:D

Πλάκα κάνω,αυτό το ΑΟΔΕ στους εφιάλτες μου το βλέπω!!!!



γιατί το φοβάσαι τόσο?εγώ εκεί βασίζομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
έχουν τα ΕΠΑΛ αοδέ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top