Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ειμαι καινούργιος εδω .... :D
Οι βαθμοί μου :

Μαθηματικά Κατ. : 20 (δεν το περιμενα,αφου δεν μου αρεσουν τα μαθηματικα κ τοσο πολυ τεσπα)
Φυσική Κατ. : 20 (παλι καλα,ουφ !)
Βιολογια Κατ. : 20 (το αγαπημενο μου μαθημα,περιμενα ομως λιγοτερο,νομιζα οτι εχασα μια λεξη)
Χημεία Κατ. : 20 (ποπο,ευτυχως,το ηθελα)
Μαθηματικά Γ.Π : 19,8 (που πηγε το 0,2 ?εκεινη την ημερα πως δεν τα εσπασα,ολο το σχολειο με ακουσε !)
Έκθεση : 19,4 (κ εδω που πηγε το υπολοιπο ?ο 1 μου εβαλε 100,ο 2 95 κ ο 3 97,τον βρηκα αυτοπροσωπος τον δευτερο βαθμολογητη(του τα εσυρα .....)

τελικα εβγαλα 19,936,πολυ καλα μορια αντικειμενικα,αλλα ηθελα λογιστικη,ητανε για τους γονεις μου,για φετος θελω περιπου 12,800 για λογιστικη Χαλκιδας,τελεια,το χω !!! μην με παρεξηγησετε.
αποκλειεται!:D
μα γιατι καποιοι κοροιδευουν ενω οι αλλοι εχουν αγχος?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ναι ρε φίλε τι κάθεσαι και λές μαλακίες ενώ εμείς έχουμε μαμηθεί στο άγχος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Εγώ πέρυσι είχα τα εξής
Έκθεση 15
Βιολογία Γεν 18.4
Λογοτεχνία 16.3 (ή .4 δεν θυμάμαι:P)
Ιστορία 14.7
Αρχαία 17.8
Λατινικά 17.9
Αγγλικά 19
Γαλλικά 13.6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
ρε παιδεσ για μενα δν χρειαζετε δα και τοσο ανχοσ.....να σασ πω και κατι αλλο κατα 98% οπιοσ διαβασει σωστα περναει....αυτο ειναι η πανελλ..αυτο εχς καταλαβει μεχρι τωρα....διαβασεισ περνασ δν διαβασεισ δν περνασ....ενταξει και εγω εχς ενα ανχοσ....λιγοτερο μεν ισωσ επειδη δινω 2η φορα...αλλα δν τελενομαι κιολασ...ξερω οτι 8α παω εκει προετημασμενοσ για το οτιδιποτε...:)
και πιστεψτεμε η πανελ. ειναι μονο η αρχη....;)...αλλα αν ανχονεστε τοσο πολλη πιστευω πωσ δν 8α πατε και τοσο καλα :(8α χασετε τσαμπα μορια,,,,
anyway,,,υπομονη 1,5μηνασ εμεινε...σκεφτητε το μετα....εγς αυτο σκεφτομαι και πορονομαι!!!!xDD...to καλοκαιρακι.....παντοσ μην σταματισεστε κυριοσ τωρα να διαβασετε....αν το κανατε τωρα(το λεω αυτο γιατι οι περισοτερη κανουν επαναληψησ)το χασατε οχι και τοσο αλλα ενα μεγαλο μεροσ!!!!!παμε να τουσ τα παρουμε ολααα ρεεεεε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ειμαι καινούργιος εδω .... :D
Οι βαθμοί μου :

Μαθηματικά Κατ. : 20 (δεν το περιμενα,αφου δεν μου αρεσουν τα μαθηματικα κ τοσο πολυ τεσπα)
Φυσική Κατ. : 20 (παλι καλα,ουφ !)
Βιολογια Κατ. :
20 (το αγαπημενο μου μαθημα,περιμενα ομως λιγοτερο,νομιζα οτι εχασα μια λεξη)
Χημεία Κατ. : 20 (ποπο,ευτυχως,το ηθελα)
Μαθηματικά Γ.Π : 19,8 (που πηγε το 0,2 ?εκεινη την ημερα πως δεν τα εσπασα,ολο το σχολειο με ακουσε !)
Έκθεση : 19,4 (κ εδω που πηγε το υπολοιπο ?ο 1 μου εβαλε 100,ο 2 95 κ ο 3 97,τον βρηκα αυτοπροσωπος τον δευτερο βαθμολογητη(του τα εσυρα .....)

τελικα εβγαλα 19,936,πολυ καλα μορια αντικειμενικα,αλλα ηθελα λογιστικη,ητανε για τους γονεις μου,για φετος θελω περιπου 12,800 για λογιστικη Χαλκιδας,τελεια,το χω !!! μην με παρεξηγησετε.

Sorry 2 disappoint u m8 αλλα με 5 μορια διαφορα δεν παει για αναβαθμολόγηση!!!:nono::nono::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ρε, δε μιλάει σοβαρά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ως παλιός έδωσα πανελλήνιες εξετάσεις το 2001 στη Β΄ και 2002 στη Γ΄ Λυκείου ακολουθώντας και στις 2 χρονιές την θετική κατεύθυνση χωρίς να εξεταστώ στις Αρχές Οικονομικής Θεωρίας ή σε ειδικά μαθήματα.


Β΄ Λυκείου

Γεωμετρία Γενικής Παιδείας : 20 :D

Άλγεβρα Γενικής Παιδείας : 19,3 :D

Μαθηματικά Κατεύθυνσης : 20 :D

Φυσική Γενικής Παιδείας : 20 :D

Φυσική Κατεύθυνσης : 19,9 :D

Χημεία Κατεύθυνσης : 20 :D

Έκθεση-Έκφραση : 12,2 :'(

Ιστορία Γενικής Παιδείας : 17,1 :no1:

Αρχαία Ελληνική Γραμματεία Γενικής Παιδείας : 17,5 :no1:



Γ΄ Λυκείου

Μαθηματικά και στοιχεία στατιστικής Γενικής Παιδείας : 19,7 :D

Μαθηματικά Κατεύθυνσης : 19,6 :D

Φυσική Γενικής Παιδείας : 20 :D

Φυσική Κατεύθυνσης : 19,8 :D

Χημεία Κατεύθυνσης : 20 :D

Βιολογία Κατεύθυνσης : 11,4 :'(

Βιολογία Γενικής Παιδείας : 16,8 :)

Ιστορία Γενικής Παιδείας : 18,7 :D

Έκθεση-Έκφραση : 16 :)


Πέρασα και τελείωσα Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ και θα κάνω μηχανογραφικό με το 10% για Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών στην Πάτρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
γιατί δεν προσπαθήτε με κατατακτήριες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
γιατί δεν προσπαθήτε με κατατακτήριες?

Πρεπει να'χεις ηδη ενα πτυχιο (ΑΕΙ/ΤΕΙ) για να δωσεις κατατακτηριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πέρασα και τελείωσα Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ και θα κάνω μηχανογραφικό με το 10% για Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών στην Πάτρα.

για δες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ο στόχος είναι οι Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ, αλλά επειδή η βάση με το 10% είναι στο Θεό, θα δηλώσω Πάτρα που το πιάνω και θα δώσω κατατακτήριες στους Μηχανολόγους ΕΜΠ. Αν πέράσω τις εξετάσεις θα διαγραφώ από Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Κανω την αρχη για φέτος!!!

Εκθεση: 14,9
Μαθ Γεν: 19,8
Μαθ Κατ: 17,2
Φυσική Κατ: 15,9
ΑΕΠΠ: 19,4
ΑΟΔΕ: 19,8
ΑΟΘ: 19,4

4ο: 18189
5ο: 18661

Καλά αποτελέσματα σε όλους!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Κανω την αρχη για φέτος!!!

Εκθεση: 14,9
Μαθ Γεν: 19,8
Μαθ Κατ: 17,2
Φυσική Κατ: 15,9
ΑΕΠΠ: 19,4
ΑΟΔΕ: 19,8
ΑΟΘ: 19,4

4ο: 18189
5ο: 18661

Καλά αποτελέσματα σε όλους!!!!


ξερεις ηδη τους βαθμους σου?η τοσο υπολογιζεις?
και στις 2 περιπτωσεις συγχαρητηρια...μπραβο σου!!!τα πηγες πολυ καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Τους ειδα επισημως στο σχολείο μου...
Ειμαστε μικρό λύκειο!! Στις 9.20 βγηκαν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noobaki

Νεοφερμένος

Ο noobaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Kαταρχάς συγχαριτήρια πολύ καλός βαθμός!

Τι περίμενες?Ποιο χαμήλα/περισσότερο?Μπορείς να πας κάθε μάθημα ξεχωριστά για να ξέρουμε τι να περιμένουμε :P?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Τους ειδα επισημως στο σχολείο μου...
Ειμαστε μικρό λύκειο!! Στις 9.20 βγηκαν!!!



AAA μπραβο μπραβο...:no1::no1::no1:χαιρομαι πολυ για σενα!αντε να δουμε και τα δικα μας τα μαργαριταρια!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Κανω την αρχη για φέτος!!!

Εκθεση: 14,9
Μαθ Γεν: 19,8
Μαθ Κατ: 17,2
Φυσική Κατ: 15,9
ΑΕΠΠ: 19,4
ΑΟΔΕ: 19,8
ΑΟΘ: 19,4

4ο: 18189
5ο: 18661

Καλά αποτελέσματα σε όλους!!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Είσαι πολύ τυχερός! Πού περνάς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Μπράβο cJay. Ωραίος.:no1:

Σε περνάω για 5 μόρια στο 5ο πεδίο:lol:. (όταν έδινα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Κανω την αρχη για φέτος!!!

Εκθεση: 14,9
Μαθ Γεν: 19,8
Μαθ Κατ: 17,2
Φυσική Κατ: 15,9
ΑΕΠΠ: 19,4
ΑΟΔΕ: 19,8
ΑΟΘ: 19,4

4ο: 18189
5ο: 18661

Καλά αποτελέσματα σε όλους!!!!

Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ!! (λογικά πετυχαίνεις τον στόχο σου!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DK1991

Νεοφερμένος

Ο DK1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Εγω τους εμαθα προχθες απο εναν γνωστο μας υπαλληλο στο Υπουργειο..
ΑΟΘ ΓΠ 20
ΜΑΘ ΓΠ 20
ΧΗΜ 19.9
ΦΥΣ 19.8
ΜΑΘ Κ 19.7
ΒΙΟ 19.5
ΕΚΘ 19.3!!!!!!!!

Εχω να για την βαθμολογηση για οσους περιμενετε και ανυσυχειται πως Μαθ ΓΠ ηταν πολυ επιεικεις, Μαθ ΚΑΤ λιγο επιεικεις, Βιο κατ αυστηροι και Εκθεση οχι τοσο αυστηροι αν και καποιοι αριστοι μαθητες που ειχαν 20αρια και 19 σε ολα τα αλλα βρεθηκαν με 14-15 οποτε δεν ξερω..

Καλη επιτυχια μαγκες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top