Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

haroulistasos

Νεοφερμένος

Ο Tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
καταρχιν (ετσι γραφεται ή με "η"???) , θα πω οτι ζω στην Αθηνα. Ασχετο για πολλους αλλά προσεξτε: ειμαι μισος κρητικός και την ημέρα π πηρα τς βαθμους μισησα την κρητη οσο ποτε. Μισησα την τακτικη τ υπουργειου να βαθμολογουνται με μεγαλυτερη, πολυ μεγαλυτερη επιεικεια τα παιδια της καθε επαρχιας παρα εμεις. Ακουσα διαφορες δικιολογιες, μεχρι και το οτι "τα παιδια στεναχωρηθηκαν με τις φωτιες και χρειαζονταν παρηγορια!!!" ΤΙ ΛΕΤΕ ΜΩΡΕ???? στις πανελλαδικες που ειναι το σφαγειο της ελλαδας βρηκατε ν τς παρηγορησετε??? εκει που εμενα μ εφυγε ο πατος να γραψω κτ αξιολογο?!?!?!? ΚΑΙ ΜΕ αδικουν κι απο πάνω!!!
Οποιος με αμφισβητει μπορει να μου το πει και ας κοιταξει λιγο ποσα παιδια ανα νομο αριστευσαν απο επαρχιες και ποσα απο αθηνα... και δεν ειναι καθολου τυχαια. Τα βαθμολογικα κεντρα σε Θεσσαλονκη, ηρακλειο, κερκυρα και ιωαννινα ακουσα οτι εχουν τρομερο κομπλεξ με τους αθηναίους.

Οι βαθμοι μου το 2008, θετικη, 3 φορες/βδομαδα φροντ, μερα παραμερα 11 ωρες υπνος, Δεν ειμαι και πολυ μελετηρος γενικα εκτος απο τη βιολογια κατ.

ΕΚΕΘΕΣΗ: 15,2- περιμενα τουλαχιστον 16,5 αλλα τι ν α πεις?? εκθεση σου λεει υποκειμενικη κριση.

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ κ.: 17,5- Ε_Λ_Ε_Ο_Σ ειμαι 100% σιγουρος οτι εχω γραψει 18,1+++

Βιολογια γεν: 19-οσο ακριβως περιμενα.

Φυσικη κατ(ε ρε γλεντια): 19,2 και τον κακο τους τον καιρο!! εγω εγραψα 20 ολοστρόγγυλο. κοβω το χερι μου( γτ δ μ επιτρεπει το σαιτ ν πω οτι κοβω κτ αλλο) οτι τ γραπτο μ ητανε αψεγαδιαστο!!! ειχα νευριασει τοσο πολυ εκεινη τη μερα που πηρα τηλεφωνο στο βαθμολογικο ηρακλειου να ρωτησω το γραπτο μου σε ποιο τμημα πηγε, να παω να τς βρω και ν τ ανοιξουν μπροστα μ + ν τς σαπισω στ ξυλο τλκ δ τ σηκωσε κανεις...¨(

χημεια: 19,3- αυτο ητανε 19,8 στην πραγματικοτητα με τους παλιο μακακες

Βιολογια 20- οσο το περιμενα εγω.η Φαση ειναι οτι στο φροντ μ ειπαν οτι εγραψα 95 το πολυ+τς απογοητευσα γτ ημουν ο μονος π περιμεναν για 100 αρι...και με το που βγαινουν παω κ βρισκω το βιολογΟ: ΑΓΟΡΙ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!! τρελη χαρα.

θελω να γινει κατι και να τιμωρηθουν αυτοι που βαθμολογουν τς επαρχιωτες κλυτερα απο εμενα!!!
οκ εβγαλα 18909 στο 3ο και 18655 στο 2,4 αλλα θα μπορουσα ν ειχα τουλαχιστον 19κ τωρα:(

Ελεινη η κατασταση, θελουν πολυ ξυλο αυτοι οι ανθρωποι. Σκεφτομουν να τους αναγκασω να κανουν το σακο στη σχολη π κανω κικ μποξιν....ζαμπιδης θα γινομουν ετσι....

συγχαρητηρια στους αριστευσαντες, καλη επιτυχια αυριο ε την ανακοινωση των βασεων.(αυριο δεν ειναι η κανω λαθος?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Με αυτη τη λογικη οτι υπαρχει κομπλεξισμος απο τους καθηγητες της επαρχιας και δη της Θεσσαλονικης απεναντι στους Αθηναιους,θα επρεπε να ισχυει το ιδιο και για τους Αθηναιους απεναντι στους Θεσσαλονικεις....Ωστοσο,δεν μπορουμε να κανουμε κατι...Ετσι διασφαλιζεται το λεγομενο και αδιαβλητο των εξετασεων,οπου μερικοι αδικουνται και αλλοι ευνοουνται και εχουν την τυχη να πεσουν σε καλους βαθμολογητες:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Σιγά μην καίγονται οι Θεσσαλονικιοί να κάψουν τους Αθηναίους για να φανούν καλύτεροι!!!!!
Έλα μωρέ τώρα!
Και στο κάτω κάτω τι τον νοιάζει τον κάθε καθηγητή!
Μήπως ξέρει ποιανού το γραπτό βαθμολογεί!
Το θέμα δεν είναι τοπικιστικό!Είναι καθαρά θέμα υπευθυνότητας του εκάστοτε βαθμολογητή!
Υπάρχουν οι σωστοί, υπάρχουν και οι μαλάκες που κοιτάζουν να τελειώσουν όσο το δυνατόν περισσότερα γραπτά για περισσότερα φράγκα!!!
Προφανώς το παλικάρι αν είναι όπως τα λέει έπεσε στους δεύτερους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Σιγά μην καίγονται οι Θεσσαλονικιοί να κάψουν τους Αθηναίους για να φανούν καλύτεροι!!!!!
Έλα μωρέ τώρα!
Και στο κάτω κάτω τι τον νοιάζει τον κάθε καθηγητή!
Μήπως ξέρει ποιανού το γραπτό βαθμολογεί!
Το θέμα δεν είναι τοπικιστικό!Είναι καθαρά θέμα υπευθυνότητας του εκάστοτε βαθμολογητή!
Υπάρχουν οι σωστοί, υπάρχουν και οι μαλάκες που κοιτάζουν να τελειώσουν όσο το δυνατόν περισσότερα γραπτά για περισσότερα φράγκα!!!
Προφανώς το παλικάρι αν είναι όπως τα λέει έπεσε στους δεύτερους!!

Μητσαρα,δεν ειναι ετσι...Εχουν παρατηρηθει τετοια φαινομενα τοπικισμου στο παρελθον και πολυ εντονα(τα πρωτα χρονια ειδικα).Ο καθε βαθμολογητης διορθωνει ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ αριθμο γραπτων καθημερινα και δεν μπορει με τιποτα να τον ξεπερασει,οποτε δε γινεται για τα φραγκα προχειροδουλεια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroulistasos

Νεοφερμένος

Ο Tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παντως εγω πιστευω οτι ο κομπλεξικος μονο κ μονο που ξερει οτι διορθωνει αθηνα θα εξαφανισει την επιεικεια του ρε [αιδεια.εκει δηλαδη οπου το ζητημα ειναι λεπτοτατο κ προκειται γ κτ πολυ αμφιλεγομενο, ε αυτος θα παρει τη λαθος αποψη. για τετοιου ειδους ανισοτητα μιλαω...Καλα ας μην πουμε για την εκθεση που οτι και ν σ βαλουν δε μπορει ν τους την πει κανεις...οκ υπαρχει ενα υποδειγμα αλλα απο κει και περα ο διορθωτης ειναι το κουμαντο. Κι αν θελει να σε καψει, στην εκθεση στο κανει , σου βζει την υπογραφη του και λες και ενα τραγουδι μετα.....ε ρε να βρω κανα τετοιο και θα τον κανω μαυρο στο ξυλο!!!! να μη μπορει να ξαναδιορθωσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
παιδιά πιστέψτε με ότι ούτε θέμα τοπικισμού είναι ούτε τίποτα!είναι καθαρά ανευθυνότητα των βαθμολογητών. Το πως βαθμολογούνται τα γραπτά, το τι σημάδια πέφτουνε δε μπορείτε να φανταστείτε!ούτε που αντιλαμβάνονται την ευθύνη που έχουν εκείνη τη στιγμή που διορθώνουν τα γραπτά!κάτι ξέρω πιστέψτε με!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroulistasos

Νεοφερμένος

Ο Tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Με αυτη τη λογικη οτι υπαρχει κομπλεξισμος απο τους καθηγητες της επαρχιας και δη της Θεσσαλονικης απεναντι στους Αθηναιους,θα επρεπε να ισχυει το ιδιο και για τους Αθηναιους απεναντι στους Θεσσαλονικεις....Ωστοσο,δεν μπορουμε να κανουμε κατι...Ετσι διασφαλιζεται το λεγομενο και αδιαβλητο των εξετασεων,οπου μερικοι αδικουνται και αλλοι ευνοουνται και εχουν την τυχη να πεσουν σε καλους βαθμολογητες:iagree:

1, το κομπλεξ ειναι μονοδρομο:οι, καποιοι οχι ολοι, θεσσαλονικεις που αυτο-αποκαλουνται συμπρωτευουσα, εχουν κομπλεξ με εμας. Ειναι κοινη ομολογια αυτο απο το οποιοδηποτε. παμε πανω και μας συμπεριφερονται λες κ ειμαστε σκυλια. Αυτο δεν το εχει η Αθηνα απεναντι σε καμμια επαρχια, συμπεριλαμβανομενης και της Θεσ/νικης.

2, το αδιαβλητο πιστευω σημαινει οτι ειναι αξιοπιστο, εγκυρο δηλαδη και αληθες, αμεροληπτο και αδιαμφισβητητο (λεεεμε τωρα). Οχι οτι ειναι θεμας κωλοφαριδας για το αν θα πεσεις σε καλο ή οχι ανθρωπο. Αυτο λεγεται καζινο και οχι αδιαβλητο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Μητσαρα,δεν ειναι ετσι...Εχουν παρατηρηθει τετοια φαινομενα τοπικισμου στο παρελθον και πολυ εντονα(τα πρωτα χρονια ειδικα).Ο καθε βαθμολογητης διορθωνει ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ αριθμο γραπτων καθημερινα και δεν μπορει με τιποτα να τον ξεπερασει,οποτε δε γινεται για τα φραγκα προχειροδουλεια;)

Λάθος κάνεις PIL με το γραπτό βαθμολογούν ρώτα τους καθηγητές σου και θα δεις!
Οπότε μπαίνει και το θέμα ρευστού στη μέση!!!
Όσον αφορά το θέμα τοπικιστικών αντιλήψεων είναι πάλι ανάλογα το βαθμολογητή!!Δεν μπορεις να κρίνεις!

Α και Heroulistasos η Θεσσαλονίκη δεν είναι επαρχία!Αυτή είναι η δικιά σας βλακεία!νομίζετε ότι είστε εσείς και μετά το χάος!Και είμαστε συμπρωτεύουσα είτε σαρέσει είτε όχι!Και μη με λες ότι και οι Αθηναίοι δε βγάζουν καθόλου κόμπλεξ!!Εγώ τρώω το δούλεμα της αρκούδας για το με και το σε κάθε φορά που κατεβαίνω κάτω!Άσε που οι άνθρωποι είναι πολύ πιο κρύοι!
Το κόμπλεξ απλά πηγάζει απ'το γεγονός ότι ενώ και η Θεσσαλονίκη είναι μια μεγαλούπολη όχι τόσο μεγάλη σαν την Αθήνα αλλά και πάλι εχει 1,5 εκατ κόσμο και παρόλα αυτά όλα τα μεγάλα έργα γίνονται κάτω και εδώ δεν έχει γίνει τίποτα!!
Και δε νομίζω να σε μισεί ο κόσμος στα ίσια!!
Όσο κι αν δε θες να το παραδεχτείς οι Θεσσαλονικείς είναι πολύ πιο ζεστοί άνθρωποι από τους Αθηναίους και σου συμπεριφέρονται πολύ πιο ευγενικά είτε σαρέσει είτε όχι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Λάθος κάνεις PIL με το γραπτό βαθμολογούν ρώτα τους καθηγητές σου και θα δεις!
Οπότε μπαίνει και το θέμα ρευστού στη μέση!!!

Αυτό που λες ίσχυε μέχρι πέρσι...Φέτος πληρώνονται με τη μέρα ανεξαρτήτως του πλήθους των γραπτών που διορθώνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Α οκ πάσο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Τωρα,μην τρελαθουμε που δεν εχουν κομπλεξ οι Αθηναιοι....Απο τη λαρισα και πανω ειναι βουλγαρια για τους περισσοτερους(βλεπε αντεθνικα συνθηματα.....Μητσο,οπως σου ειπανε ηδη,δεν ειναι πλεον με το γραπτο.Παντως,πολλοι ειναι ανευθυνοι:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elante???

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
σιγα βρε παιδια να μην διορθωνουν με βαση απο που εισαι..
στο κατω κατω δεν νομιζω να τους νοιαζει κιολας..
κ συμφωνω απολυτα με οσα ειπε ο μιτσος γιατι οντως οι αθηναιοι την εχετε δει καπως κ τους βλεπω τωρα που εχει κατεβει κρητη η μιση αθηνα το μονο που κανουν ειναι να σνομπαρουν οτι δουν...αν δεν σας αρεσει καθηστε σπιτι σας................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrissssss

Νεοφερμένος

Ο Chrissssss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω εδωσα φετος απο Θετικη κατευθυνση. Οι βαθμοι μου ηταν

Μαθηματικά Κ. 16.1
Φυσική Κ. 19.8
Βιολογία Κ. 17.4
Χημεια Κ. 19.9
Μαθηματικα ΓΠ 18.8
Εκθεση 17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia90

Νεοφερμένος

Η αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κίσσαμος (Χανιά). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγω εδωσα φετος απο Θετικη κατευθυνση. Οι βαθμοι μου ηταν

Μαθηματικά Κ. 16.1
Φυσική Κ. 19.8
Βιολογία Κ. 17.4
Χημεια Κ. 19.9
Μαθηματικα ΓΠ 18.8
Εκθεση 17

πολυ καλοι βαθμοι!και για ποια σχολη ενδιαφερεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
σωστοοοοοοος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
ρε παιδια μου βγαζει ενα μηνυμα που λεει οτι δεν μπορω να στειλω αλλα προσωπικα μηνυματα γιατι δεν ειμαι μελος σε ενα community ουτε που καταλαβαινω τι λεει.... μπρει κανεις να με βοηθησει???αν γινεται με προσωπικο μηνυμα μη μπαινοβγαινω συνεχεια στο blog
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
εγραψα
εκθεση 13,2
φυσικη 16,6
μαθηματικα 9,8 (ΕΛΕΟΣ!!!)
χημεια 16
βιλογια 18,5
βιλογια γενικης 18,6

και περναω μαθηματικο το που δεν ξερω ακομα..... ειδωμεν στις 27 του μηνος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιούλη24995

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλά αν σοβαρά τσατίστηκες για το 19,8 και για το 19,9 και αν πιστεύεις ότι σέφαγαν τ'αριθμητικά είσαι για κλάμματα.

Πάντως φαρμακευτική λογικά περνάς!!!
δεν ειναι κριμα να χανω μορια απο κει?
και ισως και την πολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroulistasos

Νεοφερμένος

Ο Tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τωρα,μην τρελαθουμε που δεν εχουν κομπλεξ οι Αθηναιοι....Απο τη λαρισα και πανω ειναι βουλγαρια για τους περισσοτερους(βλεπε αντεθνικα συνθηματα.....Μητσο,οπως σου ειπανε ηδη,δεν ειναι πλεον με το γραπτο.Παντως,πολλοι ειναι ανευθυνοι:down:

αυτα τα συνθηματα ειναι απο κατι αποβρασματα που κανουν τετοιες οργα;νωσεις...οχι απο τους καθηγητες που διορθωνουν...αντιθετα το κομπλεξ πιτσευω οτι υπαρχει στην πλειοψηφεια των θεσσαλονικεων. Μητσε δεν ηθελα να σ επιτεθω, απλα σ λεω τι ακουγεται εδω. οχι αυτο με τη βουλγαρια δεν ισχυει..και δεν καουγεται πουθενα ο ορος συμπρωτευουσα...τι ακυρο ειναι αυτο??? συμπρωτευουσα??? εχεις ακουσει καμμια αλλη ευρωπαικη και μη χωρα ν εχει συμπρωτευουσα??? η πρωτευουσα καθε χωρας ειναι μια παιδια....Και απο κανενα μερος της ελλαδας δεν υπαρχει παραπονο για διορθωση στην αθηνα...αντιθετα η αθηνα εχει παραπονο για 4 μερη¨ιωαννινα, σαλονικα, κρητη, κερκυρα....



σχολια παρακαλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
δεν ειναι κριμα να χανω μορια απο κει?
και ισως και την πολη!

Ποιά πόλη θέλεις κούκλα? Με το βαθμό σου νομίζω πως περνάς σε όποια φαρμακευτική θες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top