Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Πολυ απλα,εσυ που καιγεσαι για θεσσαλονικη,ας ειχες φροντισει να εγραφες καλυτερα στις εξετασεις ωστε να μην εχεις τωρα αυτες τις αντιδρασεις...Καθενας στηριζεται στη δικη του επιτυχια,οχι στην αποτυχια των αλλων.Δε θα σε ρωτησουν οι υπολοιποι τι θα δηλωσουν 1ο ή 2ο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Πολυ απλα,εσυ που καιγεσαι για θεσσαλονικη,ας ειχες φροντισει να εγραφες καλυτερα στις εξετασεις ωστε να μην εχεις τωρα αυτες τις αντιδρασεις...Καθενας στηριζεται στη δικη του επιτυχια,οχι στην αποτυχια των αλλων.Δε θα σε ρωτησουν οι υπολοιποι τι θα δηλωσουν 1ο ή 2ο;)

Ναι πίστεψέ με αυτό είχα ως στόχο στην αρχή αλλα τι να κάνουμε!!!
Λες ναχα καμιά όρεξη να κάθομαι να σκέφτομαι τι θα βάλει ο κάθε αθηναίος!!!
Και δεν είπα ότι είναι "κακοί" οι Αθηναίοι και εννοείται ότι ο καθένας θα βάλει οτι θέλει!!
Εμένα το είπα μου τη σπάνε κυρίως αυτοί που βάζουν ΑΠΘ και μετά σκοπεύουν να πάρουν μεταγραφή ΕΜΠ.
Με όσους Αθηναίους έρχονται Θεσσαλονίκη επειδή θεωρούν ότι το ΤΗΜΜΥ ΑΠΘ είναι καλύτερο από το ΕΜΠ(που όλοι το λένε) και από το τμήμα της Πάτρας εννοείται ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Δικαιωμα τους ειναι να κανουν οτι θελουν;)Με αυτη τη λογικη και το παιδι απο την Ξανθη θα εχει πρροβλημα με το καρντασι απο τη Θσσαλονικη που θα ερθει θα του φαει τη θεση και θα παρει μεταγγραφη στο ΑΠΘ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ναι πίστεψέ με αυτό είχα ως στόχο στην αρχή αλλα τι να κάνουμε!!!
Λες ναχα καμιά όρεξη να κάθομαι να σκέφτομαι τι θα βάλει ο κάθε αθηναίος!!!
Και δεν είπα ότι είναι "κακοί" οι Αθηναίοι και εννοείται ότι ο καθένας θα βάλει οτι θέλει!!
Εμένα το είπα μου τη σπάνε κυρίως αυτοί που βάζουν ΑΠΘ και μετά σκοπεύουν να πάρουν μεταγραφή ΕΜΠ.
Με όσους Αθηναίους έρχονται Θεσσαλονίκη επειδή θεωρούν ότι το ΤΗΜΜΥ ΑΠΘ είναι καλύτερο από το ΕΜΠ(που όλοι το λένε) και από το τμήμα της Πάτρας εννοείται ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα!!!!!!

Και γιατί ρε να σκεφτούν εσένα και όχι ένα Χ παιδί που θα πετάξουν έξω απ' την Κρήτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Και γιατί ρε να σκεφτούν εσένα και όχι ένα Χ παιδί που θα πετάξουν έξω απ' την Κρήτη;
Σωστά...Μήτσο αυτοκτόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Και γιατί ρε να σκεφτούν εσένα και όχι ένα Χ παιδί που θα πετάξουν έξω απ' την Κρήτη;

Απτην Κρητη δεν παιρνουν μεταγραφες στο ΑΠΘ και λογικα ουτε στο Μετσοβιο!!!!
ΧΑΧΑ στην ειπα!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Στοχω πει 10 φορες αμα ερθει ενας αθηναιος εδω και παρακολουθησει δεν εχω προβλημα!Με τις μεταγραφες εχω!!

Και περα απο την πλακα γιατι εγω προφανως εχω βγαλει μεγαλυτερη βαθμολογια και αξιζω περισσοτερο να μπω εκει που θελω απο καποιον απο τους τελευταιους της Κρητης, της Πατρας η της Ξανθης!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
παιδια αντι να τα βαζετε μεταξυ σας βαλτε τα με το συστημα που ειναι απο τη φυση του ανταγωνιστικο..δε θυμαμαι ποιος αλλα καποιος το ειχε ονομασει συστημα παραγκωνισμου..ο καθενας προσπαθει να παρει μια θεση αντι καποιου αλλου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
[...]
Και περα απο την πλακα γιατι εγω προφανως εχω βγαλει μεγαλυτερη βαθμολογια και αξιζω περισσοτερο να μπω εκει που θελω απο καποιον απο τους τελευταιους της Κρητης, της Πατρας η της Ξανθης!!!!


Το ποιός αξίζει περισσότερο φαίνεται αρχικά μέσα στη σχολή και έπειτα στην αγορά εργασίας. Δηλαδή, θεωρείς κάποιος που έβγαλε 18900 είναι πιο έξυπνος και αξίζει περισσότερο από κάποιον που έβγαλε 18400;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Το οτι εβγαλες λιγα μορια παραπανω απο καποιον αλλον δε σημαινει οτι το αξιζει περισσοτερο γιατι μπορει να ησουν και πιο τυχερος....Δεν εχει νοημα να το συζηταμε,δεν μπορεις να καταλαβεις τι εννοουν ολοι γυρω σου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giou

Νεοφερμένος

Η giou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ πανελλήνιες έδωσα πέρυσι...αλλά τώρα ανακάλυψα τυχαία τη σελίδα!!!!Είχα γράψει
έκθεση 15,4
λογοτεχνία 17,7
ιστορία 19,8
λατινικά 19,7
βιολογία 19,7
αρχαία 19,5
σύνολο 19090 μόρια στο πρώτο πεδίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Το ποιός αξίζει περισσότερο φαίνεται αρχικά μέσα στη σχολή και έπειτα στην αγορά εργασίας. Δηλαδή, θεωρείς κάποιος που έβγαλε 18900 είναι πιο έξυπνος και αξίζει περισσότερο από κάποιον που έβγαλε 18400;

Εννοείται και έχεις απόλυτο δίκιο σαυτό που λες.
Μπορώ να σου πω ένα σωρο παιδιά που ίσως να αξίζαν να γράψουν καλύτερα από μενα.Αλλα μιλάμε για διαφορές maximum γύτω στα 500 μόρια.Μόνο που οι τελευταίοι της Κρήτης και της Θράκης έχουν γύρω στα 1000- 1500 μόρια διαφορά από μενα(Πέρισυ το ΤΗΜΜΥ κρήτης είχε βάση 17404!!!!!!.Για τέτοιες διαφορές μη μου πεις ότι φταίει μόνο η ατυχία!!!
Ξέρω άτομα τα οποία έχουν παραπάνω μόρια από μενα μόνο και μόνο επειδή είχαν 2-3 βαθμούς παραπάνω από μενα έκθεση ενώ εγώ έχω γράψει σε 4 η 5 μαθηματα καλύτερα απαυτούς.τι σχέση έχει η έκθεση με το ΤΗΜΜΥ.!!Δε βγάζεις ακρη μαυτή τη λογική πίστεψέ με!!Άστο!!
Θα μου πέσουν τα μαλλιά μου μαυτά που ακούω.

Το οτι εβγαλες λιγα μορια παραπανω απο καποιον αλλον δε σημαινει οτι το αξιζει περισσοτερο γιατι μπορει να ησουν και πιο τυχερος....Δεν εχει νοημα να το συζηταμε,δεν μπορεις να καταλαβεις τι εννοουν ολοι γυρω σου.;)

Τα παραπάνω και για σένα.
Και καταλαβαίνω μια φορά τι εννοουν οι γύρω.
Και συ πρέπει να καταλάβεις ότι έχω πρόβλημα μόνο με αυτούς που παίρνουν μεταγραφή.
Και θα στο πω και σένα.Έτσι είναι το σύστημα είτε σαρέσει είτε όχι.
Και σκέψου ότι στα λέω εγώ που 99% μπαίνω στη σχολή!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα τι σε πειράζουν αυτοί που παίρνουν μετεγγραφή. Δεν σου τρώνε την θέση. Αυτός που θα περάσει πχ ΗΜΜΥ ΑΠΘ, μπήκε με την αξία του δεν σου έφαγε την θέση. Απλώς μετά πήρε πχ μετεγγραφή για ΗΜΜΥ ΕΜΠ. Και αντίστροφα αν κάποιος περάσει ΗΜΜΥ στην Θράκη και πάρει μετεγγραφή ΗΜΜΥ ΑΠΘ δεν σου τρώει την θέση. Είναι extra σε αυτούς που ήδη έχουν μπει.

Και στο κάτω κάτω και 17000 μόρια να έχει βγάλει και δεν είναι τόσο καλός όσο λες, θα φανεί αυτό μέσα στην σχολή. Μην ξεχνάμε ότι το πολυτεχνείο δεν είναι παίξε γέλασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Το ξέρω ότι αυτοί που έρχονται από Θράκη δεν τρώνε θέση. Μόνο γιαυτούς που έρχονται από Αθήνα μόνο σου λέω...Και στο κάτω κάτω προκειμένου να μπω εκεί που θέλω τι σε πειράζει εσένα να πω σε καποιον από την Αθήνα βάλε Πάτρα ή Ξάνθη για να μη μου φας τη θέση αφού έτσι κι αλλιώς θα πάρει μεταγραφή μετά!!!

Τόσο κακό είναι!!
κι άμα δεις όλο αυτό το σκηνικό ξεκίνησε απο μια παπαριά και μισή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Παιδιά, νομίζω ότι αυτοί που γίνονται μεταγραφή είναι ανεξάρτητοι από τον αριθμό των εισακτέων στη σχολή, επομένως κανείς δεν τρώει τη θέση κανενός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Παιδιά, νομίζω ότι αυτοί που γίνονται μεταγραφή είναι ανεξάρτητοι από τον αριθμό των εισακτέων στη σχολή, επομένως κανείς δεν τρώει τη θέση κανενός.

Ναι mostel εγώ δε λέω γιαυτούς που θα έρθουν με μεταγραφή στο ΑΠΘ. Εγώ λέω γιαυτούς που φεύγουν με μεταγραφή απτο ΑΠΘ στο Μετσόβιο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Α, τότε αλλάζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konask

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Κατά κάποιο τρόπο έχει δίκιο σ΄ αυτό που λέει ο mitsos_312 γιατί θα είναι άσχημο κάποιος να χάσει για ελάχιστα μόρια τη θέση που θα έπαιρνε σε περίπτωση που δεν θα υπήρχαν μεταγραφές. Όμως όπως και να το κάνεις όσοι μπουν δικαίως θα μπουν εφόσον έχουν βγάλει τα μόρια και κανείς δεν μπορεί να τους πει που θα δηλώσουν (ανήκω και εγώ σε αυτή την κατηγορία).:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Τώρα την ανακάλυψα τη σελίδα! Φέτος έδινα και ήμουν θετική!

Μαθηματικά κατ.: 17
Φυσική κατ.: 19,6
Χημεία κατ.: 19,5
Βιολογία κατ.: 18,3
Βιολογία γεν.: 19,9
Έκθεση: 16,2

Mόρια: 18823 στο 3ο και 18669 στο 2ο-4ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top