Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Τι σημαίνει "ΗΜΜΥ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγοι/Ηλεκτρονικοί Μηχανικοί και Μηχανικοί Υπολογιστών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki22065

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
εγω πρώτο πεδιο 18.520 και 3ο πεδίο 17.280..Εκθεση:17.9,Βιολογία :19.4,Λογοτεχνία:16.6,Iστορία:19.1,Αρχαία:18.1 και Λατινικά:19.9...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Έλεος τι πάθανε όλοι με αυτό το ΕΜΠ...λες και δίνει αλλο πτυχίο να πούμε...δηλαδή σε χαλάει να πας θεσσαλονίκη?

Ναι ρε το χαλάει το παιδί τι θες εσύ τώρα!!!
Βάλε Πάτρα παλικάρι μου!!!
Και έχω γράψει καλύτερα!!!
Δεν το λέω για το συγκεκριμένο, γενικά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Ναι ρε το χαλάει το παιδί τι θες εσύ τώρα!!!
Βάλε Πάτρα παλικάρι μου!!!
Και έχω γράψει καλύτερα!!!
Δεν το λέω για το συγκεκριμένο, γενικά....
Δεν παίζει να καταλαβες κ ο ίδιος τι είπες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Δεν παίζει να καταλαβες κ ο ίδιος τι είπες...

Εγώ μια χαρά κατάλαβα.
Εννοώ ότι όσοι θέλουν ΕΜΠ να βάζουν 2η επιλογή Πάτρα αν θέλουν σώνει και καλά ΤΗΜΜΥ.
Μην κοιτας εσύ που δεν εχεις πρόβλημα.
Αν όλοι όσοι δεν πιάσουν οριακά το Μετσόβιο δηλώσουν ΑΠΘ είναι κάμποσα άτομα που θα'χουν γράψει καλύτερα από μενα και θα το'χουν 2η επιλογή ενώ εγώ το'χω πρώτη.
Οπότε καλύτερα να δηλώσουν Πάτρα που είναι και πιο κοντά και δε μας τρωνε τζάμπα τις θέσεις!!!Ειδικά όσοι θα πάρουν μεταγραφη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Εγώ μια χαρά κατάλαβα.
Εννοώ ότι όσοι θέλουν ΕΜΠ να βάζουν 2η επιλογή Πάτρα αν θέλουν σώνει και καλά ΤΗΜΜΥ.
Μην κοιτας εσύ που δεν εχεις πρόβλημα.
Αν όλοι όσοι δεν πιάσουν οριακά το Μετσόβιο δηλώσουν ΑΠΘ είναι κάμποσα άτομα που θα'χουν γράψει καλύτερα από μενα και θα το'χουν 2η επιλογή ενώ εγώ το'χω πρώτη.
Οπότε καλύτερα να δηλώσουν Πάτρα που είναι και πιο κοντά και δε μας τρωνε τζάμπα τις θέσεις!!!Ειδικά όσοι θα πάρουν μεταγραφη!!!
Τι λες αγορίνα μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Τι λες αγορίνα μου....

Για να στο κάνω λιανά...
Φέτος η βάση στο ΕΜΠ λένε ότι θα είναι γύρω στο 19000.
εγώ έχω βαθμό 18876.
Πόσα άτομα υπάρχουν μεταξύ του 19000 και του 18876 που δήλωσαν 1η ΕΜΠ?
Αν αυτοί δηλώσουν 2η επιλογή ΑΠΘ μου τρώνε εμένα θέση που θέλω ΑΠΘ.
Αν δηλώσουν Πάτρα δε μου τρώνε θέση κατάλαβες??
Έχω περισσότερες πιθανότητες εννοώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PrIdE FanatiX

Νεοφερμένος

Η PrIdE FanatiX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
στην ειπε με λιγα λογια..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Όπου γουστάρουν θα δηλώσουν σιγά μη σε ρωτήσουν κιόλας έλεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Για να στο κάνω λιανά...
Φέτος η βάση στο ΕΜΠ λένε ότι θα είναι γύρω στο 19000.
εγώ έχω βαθμό 18876.
Πόσα άτομα υπάρχουν μεταξύ του 19000 και του 18876 που δήλωσαν 1η ΕΜΠ?
Αν αυτοί δηλώσουν 2η επιλογή ΑΠΘ μου τρώνε εμένα θέση που θέλω ΑΠΘ.
Αν δηλώσουν Πάτρα δε μου τρώνε θέση κατάλαβες??
Έχω περισσότερες πιθανότητες εννοώ...

Είχε δίκιο ο πούστης ο Einstein...

Και είναι ντροπή ρε γαμώ την Ελλάδα μου, το σύστημα κι αυτόν που το 'φτιαξε που θα πατήσεις εσύ το πόδι σου στην τριτοβάθμια εκπαίδευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Για να στο κάνω λιανά...
Φέτος η βάση στο ΕΜΠ λένε ότι θα είναι γύρω στο 19000.
εγώ έχω βαθμό 18876.
Πόσα άτομα υπάρχουν μεταξύ του 19000 και του 18876 που δήλωσαν 1η ΕΜΠ?
Αν αυτοί δηλώσουν 2η επιλογή ΑΠΘ μου τρώνε εμένα θέση που θέλω ΑΠΘ.
Αν δηλώσουν Πάτρα δε μου τρώνε θέση κατάλαβες??
Έχω περισσότερες πιθανότητες εννοώ...

Πω καταστροφη.....ελεος ρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Είχε δίκιο ο πούστης ο Einstein...

Για τι πράγμα είχε δίκιο??

Πω καταστροφη.....ελεος ρε!

Φίλε ποτέ δεν ξες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Είχε δίκιο ο πούστης ο Einstein...

Και είναι ντροπή ρε γαμώ την Ελλάδα μου, το σύστημα κι αυτόν που το 'φτιαξε που θα πατήσεις εσύ το πόδι σου στην τριτοβάθμια εκπαίδευση.

Σώπα ρε φίλε και ποιος είσαι εσύ που θα μου πεις ότι είναι ντροπή!Με τον τρόπο που το λες στο ίδιο λούκι μεμένα μπαίνεις επειδή είσαι από πάτρα!
Εγώ ξέρω πολλά ατομα από Αθήνα που μπορούν να πάρουν μεταγραφή και δηλώνουν Θεσσαλονίκη για να φύγουν μετά πάλι στην Αθήνα!!
Ε δε γουστάρω να μου φάει αυτός τη θέση!!
Ας δηλώσει Πάτρα,Ξάνθη, Χανιά όπου γουστάρει....

Κακά τα ψέμματα οι Πανελλήνιες είναι ο θάνατός σου η ζωή μου!!!!Είτε σαρέσει είτε όχι φίλε!!!Όπως είπες το σύστημα φταίει όχι εγω!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
ΕΓΩ ΕΒΓΑΛΑ 19.464 ΚΙ ΕΒΑΛΑ ΑΠΘ ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΩ ΤΗ ΘΕΣΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
ΕΓΩ ΕΒΓΑΛΑ 19.464 ΚΙ ΕΒΑΛΑ ΑΠΘ ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΩ ΤΗ ΘΕΣΗ!

Και όσον αφορά τους Αθηναίους έτσι για να βάλεις και λίγο μυαλό τους λέω να βάζουν Πάτρα επειδή είναι πολύ πιο κοντά!!!!

Εσένα αγόρι μου τι να σου πω....Είσαι το λιγότερο βλακας.

Κάτσε κάνε ταξίδι 700 χιλιόμετρα ενώ έχεις τμήμα στην πόλη σου η αν σου φαίνεται κάπως κατώτερο στην Αθηνα!!!!

Τι συζητάμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Πλακα σου κανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Γιατί το ΑΠΘ προφανώς έχει χαμηλότερη βάση, έλεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickzor

Νεοφερμένος

Ο nickzor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
ΕΓΩ ΕΒΓΑΛΑ 19.464 ΚΙ ΕΒΑΛΑ ΑΠΘ ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΩ ΤΗ ΘΕΣΗ!
πλάκα ξεπλάκα τόσα μόρια είχα και σκεφτόμουν να βάλω ΑΠΘ μιας και έχω και συγγενείς Θεσσαλονίκη... τελικά δεν έβαλα όμως.. o dythor έχει υπερφυσικές ικανότητες :D

ρε φίλε τι πρόβλημα έχεις εσύ με τους Αθηναίους να πούμε, βγάλε το βαθμό σου και μπες εκεί που πρέπει. Στην τελική δεν μπορείς να κατηγορήσεις κάποιον άλλο με παραπάνω μόρια για την επιλογή του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raster

Νεοφερμένος

Ο raster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Και στο κάτω κάτω, το υπουργείο φταίει, γιατί αν είχε μεταφέρει τις περισσότερες θέσεις στην Αθήνα δεν θα αναγκάζονταν οι "κακοί" Αθηναίοι να "σου φάνε τη θέση".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top