Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Μπορεί τα δύο τμήματα μεταξύ τους να είναι αντίστοιχα και να υπάρχει το δικαίωμα μετεγγραφής αλλά εαν δεν πληροίς ορισμένα κριτήρια(οικονομικά και άλλα) τότε δεν δικαιούσαι με τίποτα μετεγγραφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLIKTRAS

Νεοφερμένος

Ο PLIKTRAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Στη πολη μου δυο κοριτσια τα ειχα ολα 20!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

(απο οτι μου ειπαν δηλαδη...δεν το ειδα με τα ματια μου)


καλα παρα πολλα ωεματα τι να πω ...στην εκθεση ειδικα δε σου βαζει κανεις και ποτε 20 ειναι καραντι αυτο γι αυτο κοωτε τα ψεματα λιγο χαλαρωστε και προσαρμοστειτε στην πραγματικοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Ε...Για πλακα το ειπε...:what:

μηπως του εφυγε ενα 3
και ηθελε να πει οτι εβγαλε 7,000 μορια?
γιατι με τετοιους βαθμους μαλλον καπου εκει βγαζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Μπορεί τα δύο τμήματα μεταξύ τους να είναι αντίστοιχα και να υπάρχει το δικαίωμα μετεγγραφής αλλά εαν δεν πληροίς ορισμένα κριτήρια(οικονομικά και άλλα) τότε δεν δικαιούσαι με τίποτα μετεγγραφή.

κατα 95% δικαιουμαι μεταγραφη για αυτο το λογο ρωταω..
Πηγα και ρωτησα στη γραμματεια των ηλεκτρολογων στο πολυτεχνιο και μπορω να πω οτι δεν με διαφωτισαν...μα καθολου ομως...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLIKTRAS

Νεοφερμένος

Ο PLIKTRAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μεταγραφες ολοι τριτεκνοι μπορουν να κανουν και αυτοι που σπουδαζουν τα αδερφια τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Πάντως το γεγονός ότι τους βαθμούς τους ποστάρουν κυρίως οι άριστοι εχει μια εξήγηση ότι απλούστατα αυτοί που δεν γράψαν καλά δεν είχαν και καμιά όρεξη να τα παρουσιάσουν.
Απ'την άλλη όμως υπάρχουν απίστευτα τρελές βαθμολογίες!!!!

Έχω δει τουλάχιστον 15-20 παιδιά που έχουν γράψει Μαθηματικά Κατεύθυνσης πάνω απο 19,5 τη στιγμή που στο σχολείο μου υπήρχε μόνο 1 γραπτό πάνω από 19.Και μιλάμε για πολύ καλο σχολείο(Πέρισυ βγήκαν 5 γιατροί 3 Η/Μ και 2 Π/Μ για να καταλάβετε).Και να μη μιλήσω για την έκθεση!!!!!

Εγώ έχω γράψει Μαθ.Κατ 17,4(Καλά να πάθω με τις μαλακιές που έκανα στο 2ο και στο 3α.Μόνο το μισό 4γi δεν μπόρεσα να κάνω)
Φυσ.Κατ 20
Χημ.Κατ 19,8
Βιολ.Κατ 19,9
Μαθ.Γεν 19,4(Γαμώ τις μπαταρίες μου)
Έκθεση 15,5(Και λέω πάλι καλά.;Όχι 18αρια και 19ρια που βλέπω εδώ)

Βγάζω 18876 για 4ο 19116 για 3ο και λογικά περνάω ΤΗΜΜΥ ΑΠΘ.

Ευτυχώς που οι περισσότεροι αριστούχοι του φόρουμ (αν έχουν γραψει όσο λένε) είναι από Αθήνα αλλιώς θα τό'χα πάρει απόφαση ότι δεν περνάω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Δηλαδή εσύ τώρα θα περάσεις ΗΜΜΥ και δεν ξέρεις πως να συγκρίνεις ποιά μπαταρία είναι πιο συμφέρουσα επειδή δεν το διδάχτηκες απ' τη μεθοδολογία.

Γαμώ τα συστήματα μου γαμώ κι αυτόν που τα 'φτιαξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Δηλαδή εσύ τώρα θα περάσεις ΗΜΜΥ και δεν ξέρεις πως να συγκρίνεις ποιά μπαταρία είναι πιο συμφέρουσα επειδή δεν το διδάχτηκες απ' τη μεθοδολογία.

Γαμώ τα συστήματα μου γαμώ κι αυτόν που τα 'φτιαξε.

ενα παιδι εκτης δημοτικου θα μπορουσε να λυσει αυτο το θεμα...
ηταν και ασκηση Γ ομαδας στο βιβλιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Φυσικά. Αλλά ήταν "ΑΔΙΔΑΚΤΟ", "ΕΚΤΟΣ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ", "ΠΡΟΑΠΑΙΤΟΥΣΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΥΝΟΗΘΗΚΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΟΘ" (μέχρι κι αυτό άκουσα)

Να τρελένεσαι είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLIKTRAS

Νεοφερμένος

Ο PLIKTRAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ρε παιδια ρωτησα και τον πατερα μου που ειναι μαθημαικος στη μπαταρια τη θεωρει χαζη ερωτηση πχ ενας μπορει να πει οτι ειμαι τσιγκουνης και θα παρω τη φτηνη τεκμηριωσε την απαντηση του ....αυτη επρεπε να πιαστει στους περισσοτερους σωστη ...το θεμα το συζητησα και με αλους μαθηματικους και θεωρητε χαζο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,033 μηνύματα.
Φυσικά. Αλλά ήταν "ΑΔΙΔΑΚΤΟ", "ΕΚΤΟΣ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ", "ΠΡΟΑΠΑΙΤΟΥΣΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΥΝΟΗΘΗΚΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΟΘ" (μέχρι κι αυτό άκουσα)

Να τρελένεσαι είναι.
Μόνο την απλή λογική ξέχασαν. :lol:

Καλά το να λένε ότι ευνοήθηκαν αυτοί που είχαν Οικονομία είναι ό,τι πιο κουλό. (μήπως το είπε κανένας άσχετος γονέας αυτό; )

Ευνοήθηκαν αυτοί που είχαν μυαλό και δεν ήταν και αγχωμένοι.



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ημουν τοσο τυχερος που ειδα την ασκηση την προηγουμενη μερα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLIKTRAS

Νεοφερμένος

Ο PLIKTRAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ημουν τοσο τυχερος που ειδα την ασκηση την προηγουμενη μερα!!!!


που την ειδες παλί εσυ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
που την ειδες παλί εσυ?????
Προφανώς απ' το βιβλίο θα την είδε, είχε μία παρόμοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
σχεδον ιδια ηταν
και αρχικα δεν καταλαβαινα τι επρεπε να κανω...
δεν ζητουσε μεσο ορο και τετοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

na_s_ia

Νεοφερμένος

Η na_s_ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ας απαντησω κ εγω εδω..αρχικα συγχαρητηρια σε ολους..ρε παιδια τι βαθμοι ειναι αυτοι???κ μετα λενε οτι θα πεσουν οι βασεις..εσεισ μαθηματικα κατ. σκισατε..που ειναι τα 1,2,3,4....που εβλεπα εγω???λοιπον εγω ειμαι απο θεωρητικη κατευθυνση..αυτα εκανα

ΕΚΘΕΣΗ 14,3(να πω την μαυρη αληθεια με ειχαν για καλο βαθμο..κ εγω δλδ πιστυα σε μενα..φτου μου!)
ΒΙΟΛΟΓΙΑ 17,2(μεγαλη ιστορια!)
ΚΕΙΜΕΝΑ 15(αξιοπρεπης βαθμος θα λεγα)
ΑΡΧΑΙΑ 16,5(εγω κ τα αρχαια εχηροι!τα μισω..αρα καλα πηγα)
ΙΣΤΟΡΙΑ 19,2(κ ο ενας μου χε βαλει 100!να ψοφησει ο αλλος!)
ΛΑΤΙΝΙΚΑ 19,2(οκ αυτο περιμενα)

Απολογισμος?ενα 17477...δ ειμαι αχαριστη οκ ειναι καλη βαθμολογια..απλα καποια πραγματα θα ηθελα να την καλυτερα..δ ειναι δικαιολογιες οτι εφταιγε καποιος..εγω εφταιγα............αλλα τεσπα δικα μας ειναι τα λαθη κ τα αγαπαμε..παιδια καλη επιτυχια σ ολους!καλη σταδιοδρομια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hollaback

Νεοφερμένος

Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ας απαντησω κ εγω εδω..αρχικα συγχαρητηρια σε ολους..ρε παιδια τι βαθμοι ειναι αυτοι???κ μετα λενε οτι θα πεσουν οι βασεις..εσεισ μαθηματικα κατ. σκισατε..που ειναι τα 1,2,3,4....που εβλεπα εγω???λοιπον εγω ειμαι απο θεωρητικη κατευθυνση..αυτα εκανα

ΕΚΘΕΣΗ 14,3(να πω την μαυρη αληθεια με ειχαν για καλο βαθμο..κ εγω δλδ πιστυα σε μενα..φτου μου!)
ΒΙΟΛΟΓΙΑ 17,2(μεγαλη ιστορια!)
ΚΕΙΜΕΝΑ 15(αξιοπρεπης βαθμος θα λεγα)
ΑΡΧΑΙΑ 16,5(εγω κ τα αρχαια εχηροι!τα μισω..αρα καλα πηγα)
ΙΣΤΟΡΙΑ 19,2(κ ο ενας μου χε βαλει 100!να ψοφησει ο αλλος!)
ΛΑΤΙΝΙΚΑ 19,2(οκ αυτο περιμενα)

Απολογισμος?ενα 17477...δ ειμαι αχαριστη οκ ειναι καλη βαθμολογια..απλα καποια πραγματα θα ηθελα να την καλυτερα..δ ειναι δικαιολογιες οτι εφταιγε καποιος..εγω εφταιγα............αλλα τεσπα δικα μας ειναι τα λαθη κ τα αγαπαμε..παιδια καλη επιτυχια σ ολους!καλη σταδιοδρομια


Μια χαρα εισαι. Εγω τι να πω που στην εκθεση ο ενας μου εβαλε 11 ( στα 20) και ο αλλος 16? :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ας απαντησω κ εγω εδω..αρχικα συγχαρητηρια σε ολους..ρε παιδια τι βαθμοι ειναι αυτοι???κ μετα λενε οτι θα πεσουν οι βασεις..εσεισ μαθηματικα κατ. σκισατε..που ειναι τα 1,2,3,4....που εβλεπα εγω???
Έχουμε πει πολλές φορές οτι το δείγμα μαθητών του forum δεν είναι καθόλου αντιπροσωπευτικό. Τις στατιστικές του υπουργείου δες, αυτές ισχύουν μόνο, μη βγάζεις συμπεράσματα απο εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

na_s_ia

Νεοφερμένος

Η na_s_ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πω πω..καλα δ ξερουν τι τους γινεται μου φαινεται!ελεος!!11 κ 16??καλα δ παιζει αυτο..αυτοι θελουν κρεμασμα!!ο 3ος τι σου εβαλε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

na_s_ia

Νεοφερμένος

Η na_s_ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Arnaki λεον με οσα εχω δει απο τα Μ.Μ.Ε,απο τον καθενα γενικοτερα που λεει το μακρυ του κ το κοντο του δ δινω βαση σε κανενα..ξερεις μονο σ αυτα που με συμφερουν..χεχε:no1:(πλακα κανω)..γενικοτερα περιμενω τον αυγουστο γιατι η ζητηση παιζει μεγαλο πολο..κ σαφως κανεισ δ ξερει τι δηλωνει ο καθε μαθητης στο μηχανογραφικο ρτου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top