Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

krikos

Νεοφερμένος

Ο krikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 67 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Βασικά 0.2 θα ήταν...δεν υπάρχει βαθμός 0.02
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ναι ρε,0.02 ειναι 0.1 μορια!Πως γινεται αυτο?Μαλλον θα του εβαλαν κι οι 2 απο 1 μοριο και θα πηρε 0.2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Βασικά και εγώ είδα 0,07... και δεν είδα λάθος...ίσως αυτοί μπερδεύτηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Και εγω στα λατινικα που πηγα να κοιταξω για τον κολλητο μου που ελειπε ειδα 00,02 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ο χαμηλότερος βαθμός που είδα (στα Μαθ. Κατ νομίζω) ήταν 00,4. 2 μόρια απο κάθε βαθμολογητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Εγω ειδα εναν συμμαθητη μου απ'την κατευθυνση που πηρε και στα 4 μαθηματα κατω απο 1:P...Τον συναντησα την επομενη της εκδοσης των αποτελεσματων και μου ειπε πως ειχε βγαλει για το 1ο πεδιο...673 μορια!

Ειχαμε παντως και δυο μαθητες της θετικης που αριστευσαν.Μια κοπελα που πηρε σ'ολα 20 πλην της εκθεσης που πηρε 15 (εβγαλε 19427) κι ενα αγορι (μιλαμε για μεγαλο φυτο),που πηρε σ'ολα 20 πλην της εκθεσης που πηρε 19,8!Εννοειται πως βγηκε πρωτος στο σχολειο με...19976!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Άσχετο αλλά το παιδί αυτό ήταν φυσιολογικό(κατάλαβαίνεις τι εννοώ) ή όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Οταν λες "φυσιολογικο",υποθετω πως εννοεις ενα παιδι που βγαινει με φιλους του,εχει αλλα ενδιαφεροντα κ.λ.π.Εχω να σου πω πως απειχε παρασαγγας απ'το "φυσιολογικο"!Να μην σχολιασω πως ηταν ο μονος απ'ολη την Γ' λυκειου που προσεχε (και μαλιστα με θρησκευτικη ευλαβεια) τα μαθηματα της γενικης παιδειας.Να πω πως απ'το γυμνασιο που τον ξερω,δεν εχει υπαρξει ουτε μια στιγμη που να τον εχω δει χωρις να κραταει βιβλιο στα χερια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Απλα ΕΛΕΟΣ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν έτσι αισθάνεται ωραία, μαγκιά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hollaback

Νεοφερμένος

Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
19976??!! Υπαρχει αλλος στην Ελλαδα που εβγαλε περισσοτερο αραγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Αν έτσι αισθάνεται ωραία, μαγκιά του.

Καλα,αυτο εννοειται.Ασχετα που διαφωνω με τον τροπο που ζει,δεν εχω το παραμικρο δικαιωμα να του πω πως η ζωη του ειναι χαλια.Την διαφωνια μου μπορω να την περιορισω στα να μην υιοθετησω κι εγω αυτο το στυλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Εγω ειδα εναν συμμαθητη μου απ'την κατευθυνση που πηρε και στα 4 μαθηματα κατω απο 1:P...Τον συναντησα την επομενη της εκδοσης των αποτελεσματων και μου ειπε πως ειχε βγαλει για το 1ο πεδιο...673 μορια!

Ειχαμε παντως και δυο μαθητες της θετικης που αριστευσαν.Μια κοπελα που πηρε σ'ολα 20 πλην της εκθεσης που πηρε 15 (εβγαλε 19427) κι ενα αγορι (μιλαμε για μεγαλο φυτο),που πηρε σ'ολα 20 πλην της εκθεσης που πηρε 19,8!Εννοειται πως βγηκε πρωτος στο σχολειο με...19976!

Ή εσύ ή αυτός λέτε ψέμματα. Τους πρώτους τους έβγαλαν όλους οι εφημερίδες της Αθήνας και ο πρώτος πρώτος είχε βγάλει περίπου 19.800.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ας εβγαλε οσο θελει ρε παιδια...Αυτη η βαθμολαγνεια εχει καταντησει κουραστικη πλεον...Μην ασχολειστε με τον καθενα...Οπως πολυ σωστα παρατηρησε ο gregoire,στοιχειο του νεου πλεον αποτελει η προσπαθεια να σπασει το ηθικο των υπολοιπων;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Σωστότατος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ή εσύ ή αυτός λέτε ψέμματα. Τους πρώτους τους έβγαλαν όλους οι εφημερίδες της Αθήνας και ο πρώτος πρώτος είχε βγάλει περίπου 19.800.

Εγω παντως,ειδα τους βαθμους του (πλην της εκθεσης) και ειχε σ'ολα 20...Τωρα,αν μου ειπε ψεμματα για την εκθεση,δεν ξερω...Και δεν μ'απασχολει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
το παιδι αυτο εχει κοπελα??

ασχετο
αν καποιος εχει γραψει 1 στα 100 τοτε ειναι 2 στα 200 η αλλιως 0.02.
αρα γινεται να γραψει καποιος τοσο...

οι βαθμοι μου ειναι
μαθ γεν: 19.7 (δεν ξερω που μου εκοψαν)
μαθ κατ:17.9
φυσικη:19.9
Αοδε:19,8 (αυτη η καταραμενη τελεια...παντα την ξεχναγα)
ΑΕΠΠ:17.4(!)(τα εκανα χαλια στη θεωρια)
εκθεση:16 (και ειχα μεσο ορο 15.5...:hmm:)

εβγαλα 18705
θα δηλωσω Ηλεκτρολογους ΕΜΠ
και μετα πατρα
ασχετο ειναι σιγουρο οτι δικαιουμαι μεταγραφη απο το τμημα ηλεκτρολογων μηχανικων και τεχνολογιας Η/Υ στο εμπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Τέλος πάντων.... Sorry κιόλας δικό μου λάθος, γιατί εγώ αμφισβήτησα τους βαθμούς.. Όντως στο ischool ποστάρουν κατά κύριο λόγο άριστοι μαθητές... Απλά αναρωτιόμουν για τις βάσεις που θα πάνε αν είναι όλοι έτσι....

οι πολυ κακοι μαθητες αμφιβαλω αν γνωριζουν πως λειτουργει ενας υπολογιστης. εκτος απο αυτους που παιζουν συνεχεια στα ιντερντετ cafe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
αν καποιος εχει γραψει 1 στα 100 τοτε ειναι 2 στα 200 η αλλιως 0.02.
αρα γινεται να γραψει καποιος τοσο
1 στα 100=0.2 στα 20...Ελπιζω να νιωθεις ;)
οι πολυ κακοι μαθητες αμφιβαλω αν γνωριζουν πως λειτουργει ενας υπολογιστης. εκτος απο αυτους που παιζουν συνεχεια στα ιντερντετ cafe.
Αυτο δεν ισχυει!Ξερω ΑΘΛΙΟ μαθητη που εχει αριστη γνωση Η/Υ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
1 στα 100=0.2 στα 20...Ελπιζω να νιωθεις ;)
εχεισ ενα δικιο τορα που το σκεφτομαι...
Αυτο δεν ισχυει!Ξερω ΑΘΛΙΟ μαθητη που εχει αριστη γνωση Η/Υ!!!
η εξαιρεση...
και γνωριζω ενα τετοιο

αλλα και παλι δεν νομιζω οτι αυτοι που θα εβγαζαν 5 με 6 χιλιαδεσ ενδιαφερονταν για τισ πανελληνιες...
οποτε για πιο λογο να ποσταρουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top