Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Οχι δεν νομιζω να ειναι η εξαιρεση!Πολλοι παρατανε το διαβασμα για να ασχοληθουν με τον υπολογιστη τους!Παντως οντως δεν θα ποσταραν εδω οι κακοι μαθητες,και γι'αυτο βλεπουμε ψηλες βαθμολογιες στους χρηστες του φορουμ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Και εγω τα πηγα αρκετα καλα αλλα εκει που πηγα καλυτερα απο ολα ηταν στην εκθεση που εγραψα 19,3!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
οι πολυ κακοι μαθητες αμφιβαλω αν γνωριζουν πως λειτουργει ενας υπολογιστης. εκτος απο αυτους που παιζουν συνεχεια στα ιντερντετ cafe.
Δεν ισχύει πάντα αυτό, τις περισσότερες φορές όμως ναι.

Αλλά είναι όπως είπατε, οι "κακοί" μαθητές δεν έχουν και πολλούς λόγους να συμμετέχουν στο forum, πόσο μάλλον να ποστάρουν τα αποτελέσματά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
+1 αυτο ακριβως λεω κι εγω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Μπορει καποιος να μου πει αν μπορω να παρω μεταγραφη απο το τμημα ηλεκτρολογων μηχανικων και τεχνολογιας υπολογιστων στο τμημα ηλεκτρολογων μηχανικων και μηχανικων Η/Υ του ΕΜΠ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
90% μπορείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalastras

Νεοφερμένος

Ο xalastras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
μαλλον παντως αρκετοι λετε βλακειες και βλεπω αρκετες μουφες.. Ο μικροτερος βαθμος που μπορει να παρει καποιος που εχει δοσει ενα νορμαλ γραπτο (εννοω που δεν παρεβει τους κανονες [δεν εχει μηδενιστει λογω υβρεων η αντιγραφης η οτιδηποτε αλλο] ) ειναι 1/100 , δλδ 0,2/20 τωρα πως εαν βεβαια εχει απαντησει καποιο ερωτημα που πιανει 1/100 , τοτε και παλι βαθμολογηται με 1/100 .. απλα ρε παιδι μου η λευκη κολλα ειναι 1/100 ... τωρα πως γινεται καποιοι να χουν 0.02 και 0.09 ειναι ομολογουμενως περιεργο.. τεεεσπα.. τι να πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demand

Νεοφερμένος

Ο Demand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Ειχαμε παντως και δυο μαθητες της θετικης που αριστευσαν.Μια κοπελα που πηρε σ'ολα 20 πλην της εκθεσης που πηρε 15 (εβγαλε 19427) κι ενα αγορι (μιλαμε για μεγαλο φυτο),που πηρε σ'ολα 20 πλην της εκθεσης που πηρε 19,8!Εννοειται πως βγηκε πρωτος στο σχολειο με...19976!

Πρέπει να είναι το μεγαλύτερο από ποτέ! Πέρσι , η πρώτη είχε 19928 και φέτος κάπου διάβασα ότι η πρώτη ήταν μάλλον μια με 19888.
Αλλά έκαναν λάθος προφανώς...
Σε ποια σχολή θα πάει , ξέρουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
μαλλον παντως αρκετοι λετε βλακειες και βλεπω αρκετες μουφες.. Ο μικροτερος βαθμος που μπορει να παρει καποιος που εχει δοσει ενα νορμαλ γραπτο (εννοω που δεν παρεβει τους κανονες [δεν εχει μηδενιστει λογω υβρεων η αντιγραφης η οτιδηποτε αλλο] ) ειναι 1/100 , δλδ 0,2/20 τωρα πως εαν βεβαια εχει απαντησει καποιο ερωτημα που πιανει 1/100 , τοτε και παλι βαθμολογηται με 1/100 .. απλα ρε παιδι μου η λευκη κολλα ειναι 1/100 ... τωρα πως γινεται καποιοι να χουν 0.02 και 0.09 ειναι ομολογουμενως περιεργο.. τεεεσπα.. τι να πω..

ότι αρκετοί λένε βλακείες, λένε, αλλά αυτό δεν γίνεται μόνο εδώ μέσα αλλά παντού, τώρα το έμαθες και εσύ..

όμως η βαθμολογία αυτή είναι αληθινή αφού 2 παιδιά και στο δικό μου σχολείο είχαν στα μαθκατ 0.08 και 0.09. Δεν πρόσεξα τι βαθμούς τους έβαλε ο κάθε βαθμολογητής, μου φάνηκε και εμένα παράξενο. Panellinies' believe it or not.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειχαμε παντως και δυο μαθητες της θετικης που αριστευσαν.Μια κοπελα που πηρε σ'ολα 20 πλην της εκθεσης που πηρε 15 (εβγαλε 19427) κι ενα αγορι (μιλαμε για μεγαλο φυτο),που πηρε σ'ολα 20 πλην της εκθεσης που πηρε 19,8!Εννοειται πως βγηκε πρωτος στο σχολειο με...19976!

Στη πολη μου δυο κοριτσια τα ειχα ολα 20!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

(απο οτι μου ειπαν δηλαδη...δεν το ειδα με τα ματια μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν έτσι αισθάνεται ωραία, μαγκιά του.


+100
Εξαλλου δεν επαθε και τιποτα που ηταν καλος μαθητης

εκτος κι αν ''χαζεψε''....τουλαχιστον θα τον πετυχε τον στοχο του.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Επειδή δημιουργήθηκε σύγχυση να σας εξηγήσω τι είναι αυτό το 008 που τόσος ντόρος έγινε πια. Πράγματι, τα αναρτημένα αποτελέσματα εμφανίζουν τέτοια νούμερα . Μόνο που αυτός που το μετέφερε αυτό το ανεκδιήγητο 0.08 δεν κατάλαβε τι ακριβώς εκφράζει το κάθε ψήφιο-άσε που αυθαίρετα μετατόπισε την υποδιαστολή. Λοιπόν το πρώτο μηδεν είναι δεκάδες, το δεύτερο είναι μονάδες και το οκτώ είναι το δεκαδικό ψηφίο. Δηλ. στα μαθηματικα π.χ. ένας πήρε 19.5 άλλος 9.5 και άλλος 0.5.Άρα αυτό το 008 είναι 00.8. Έξαλλου σε καμία βαθμολόγηση δε χρησιμοποιείται δεύτερο δεκαδικό.
Ελπίζω να σας φώτισα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickzor

Νεοφερμένος

Ο nickzor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Στη πολη μου δυο κοριτσια τα ειχα ολα 20!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

(απο οτι μου ειπαν δηλαδη...δεν το ειδα με τα ματια μου)

Βασικά μην γράφετε τι βαθμούς βγάλανε άλλοι μαθητές γιατί έχει καταντήσει σπαστικό. Δεν πιστεύω οτι πήρανε σε όλα 20 αλλά και να πήρανε δεν με συγκινεί καθόλου, αμα γράφουνε εκθέσεις για 20 ας πάνε να γίνουνε αρθρογράφοι.

Απλά βάλτε τους δικούς σας βαθμούς που τους έχετε δει κιόλας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hollaback

Νεοφερμένος

Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εμενα μια φιλη μου εγραψε 34 στα αρχαια, 58 στη λογοτεχνια και 31 στα λατινικα. εκθεση πηγε μετρια, εγραψε μονο 26. συνολικα εβγαλε καπου στα 37.000 μορια. τωρα δεν ξερει αν περναει εκει που θελει και προσπαθω να την παρηγορησω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vorbulon

Νεοφερμένος

Ο Vorbulon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Έλα μωρέ, σιγά! Τα νέα, η καθημερινή και το έθνος είπαν πως η νομική Αθήνας θα φτάσει κάπου στο 36000. Δεν τους εμπιστεύεται; Αφού κάθε χρόνο μέσα πέφτουν! Και μην ξαναπεί κανείς ότι εκμεταλλεύονται την αγωνία των υποψηφίων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Εμενα μια φιλη μου εγραψε 34 στα αρχαια, 58 στη λογοτεχνια και 31 στα λατινικα. εκθεση πηγε μετρια, εγραψε μονο 26. συνολικα εβγαλε καπου στα 37.000 μορια. τωρα δεν ξερει αν περναει εκει που θελει και προσπαθω να την παρηγορησω..

πως γινεται να εβγαλε 37000 μορια οταν το ανωτερο χωρις μαθηματα επιλογης ειναι 20000??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
πως γινεται να εβγαλε 37000 μορια οταν το ανωτερο χωρις μαθηματα επιλογης ειναι 20000??

Ε...Για πλακα το ειπε...:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top