Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Να διαβάσω τι??? Και δν ζηλεύω καθόλου...και γω έχω γράψει έναν πολύ καλό βαθμό και μπαίνω και σε πολύ καλή σχολή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Πρέπει να καταλάβετε το εξής, εδώ είναι ένα forum σχολικό και έτσι κατά κανόνα έχει "καλούς" μαθητές... Και βέβαια δεν αντικατοπτρίζει το δείγμα του ischool το σύνολο των υποψηφίων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Επειδή είναι σχολικό φορυμ έχει καλούς μαθητές , τι σχέση έχει το ένα με το άλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Kατα κανόνα οι μαθητές που δεν ενδιαφέρονται για τα μαθήματα,δεν θα κάτσουν να μπούν σε σχολικό φόρουμ...Ο μαθητής που θα μπεί σε αυτό το φόρουμ είναι αυτός που θέλει να ψαχτεί,να δεί το επίπεδο των συμμαθητών του και αυτό το αντιλαμβάνεται όχι μόνο μέσω των βαθμών αλλα με τις απορίες και τις λύσεις που ποστάρουν κατα τη διάρκεια της σχολικής χρονίας..Όσον αφορά τους βαθμούς,όντως είναι υψηλοί αλλά δεν έχω λόγο να τους αμφισβητήσω διότι το δείγμα των μαθητών εδώ απλά δεν είναι ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΤΙΚΟ.Τελος για την κοπέλα που είπαν οτι βγήκε πρώτη 19880 περίπου είναι μούφες γιατι με όλα 20 και 1 19.8 στην έκθεση βγάζεις 19997+ μόρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
18.8 οχι 19.8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
19.8 έγραφαν οι εφημερίδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μπορει οι προφορικοι της να ηταν χειροτεροι...
αν και δε ξερω για τι πραγμα λετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ο vamou90 18.8 έγραψε παραπάνω πάντως :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
ναι το είδα...έγραψε λάθος :)...αλλα λάθος έβγαλαν τα μόρια της κοπελιάς με τους βαθμούς αυτούς (αν υφίστανται),οι αρθρογράφοι της εφημερίδας ΤΑ ΝΕΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ε,ενταξει και εμενα η κοπελα μου εγραψε 19848:PΑν εγραφε 20 ΑΟΔΕ θα ηταν 1η σε ολη την Ελλαδα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Να διαβάσω τι??? Και δν ζηλεύω καθόλου...και γω έχω γράψει έναν πολύ καλό βαθμό και μπαίνω και σε πολύ καλή σχολή....

Sorry, σε μπέρδεψα μ' έναν με το ίδιο avatar. Τ' άλλα που είπα εξακολουθούν να ισχύουν και ήταν βέβαια αυτά με τη μεγαλύτερη σημασία.

Kατα κανόνα οι μαθητές που δεν ενδιαφέρονται για τα μαθήματα,δεν θα κάτσουν να μπούν σε σχολικό φόρουμ...Ο μαθητής που θα μπεί σε αυτό το φόρουμ είναι αυτός που θέλει να ψαχτεί,να δεί το επίπεδο των συμμαθητών του και αυτό το αντιλαμβάνεται όχι μόνο μέσω των βαθμών αλλα με τις απορίες και τις λύσεις που ποστάρουν κατα τη διάρκεια της σχολικής χρονίας..Όσον αφορά τους βαθμούς,όντως είναι υψηλοί αλλά δεν έχω λόγο να τους αμφισβητήσω διότι το δείγμα των μαθητών εδώ απλά δεν είναι ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΤΙΚΟ.Τελος για την κοπέλα που είπαν οτι βγήκε πρώτη 19880 περίπου είναι μούφες γιατι με όλα 20 και 1 19.8 στην έκθεση βγάζεις 19997+ μόρια..

Α γεια σου, αυτό είπα κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Στο σχολειο μου παντως, ημουν η 2η με ΓΒΠ 17,73 , ενω η πρωτη ειχε ΓΒΠ 17,87 ή καπου εκει. Στο 2ο και 3ο πεδιο ειχα τα περισσοτερα απ'ολους, 17617 και 17803 αντιστοιχα.. Οποτε, φανταστειτε επιπεδο σχολειου:P Οι μισοι κατω απο τη βαση. ΣΤη θεωρητικη 4 ή 5 παιδια εγραψαν πανω απο τη βαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Αυτό δν το ξέρω..... Αλλά όποιος παρακολούθησε απ την αρχή αυτό το θέμα....εύκολα θα καταλάβει ότι σχεδόν όλοι είναι αριστούχοι με φοβερά νούμερα..Δλδ οι βάσεις πάνε στα ύψη.... Απ την άλλη οι εφημερίδες γράφουν πως οι βάσεις θα πέσουν... πως όμως αν σε ένα μόνο σχολείο ο 10ος είναι με 19500???
Δηλαδη τι περιμενες να δεις σε σχολικο φορουμ?Πιστευεις οτι οι αθλιοι μαθητες του 9-10 υπηρχε περιπτωση να επισκεπτωνται ενα τετοιο φορουμ??Μην παρεξηγησετε τον ορο αθλιοι,δεν μιλαω για αυτους που εβγαλαν τοσο λογω καποιας ατυχιας κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Τέλος πάντων.... Sorry κιόλας δικό μου λάθος, γιατί εγώ αμφισβήτησα τους βαθμούς.. Όντως στο ischool ποστάρουν κατά κύριο λόγο άριστοι μαθητές... Απλά αναρωτιόμουν για τις βάσεις που θα πάνε αν είναι όλοι έτσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickzor

Νεοφερμένος

Ο nickzor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Σωστός ρε gregorie....... ο καλύτερος ήταν νομίζω 19870-90 όλα 20 και 18.8 έκθεση....... κατά τα άλλα βαθμοί κάπου 19600 που δημοσιεύονταν στις αθηναικές ήταν απ τους καλύτερους και δν υπάρχουν πολλοί τέτοιοι,,,....
εμένα στο σχολείο μου (Ιδιωτικό) υπάρχουν 3 τέτοιοι (και παραπάνω απο 19600) και ο δικός μου που είναι 136 μόρια παρακάτω (χάρη στην ανευθηνότητα μερικών διορθωτών).

Απλά είναι πολύ λογικό να υπάρχουν υψηλοί βαθμοί σε αυτό το forum. Είναι ανάλογα ποιον θα ρωτήσεις... ξέρω σχολεία που ο καλύτερος βαθμός μαθηματικά ήταν 15 (για τα υπόλοιπα δεν ξέρω) και μιλάμε για πάνω απο 100 παιδιά.
Αν πας να ρωτήσεις τους διακριθέντες απο την μαθηματική εταιρία (έστω οτι είναι 15) και πας και σε 15 τυχαίους τι περιμένεις να βρεις;;
Οι στατιστικές λένε οτι οι αριστούχοι στην τεχνολογική είναι κάπου 700+ (δεν θυμάμαι ακριβώς), βάλε και αυτούς στην θετική και θεωρητική σίγουρα είναι 1000+. Απο 1000 άτομα το θεωρείται αδύνατο τα 30-40 να είναι μέλη εδώ (forum για μαθητές και για αυτούς που θέλουν να ψαχτούν - εγώ έμπαινα εδώ μόνο για ασκήσεις μαθηματικών αφού έβρισκα κάποια καλά πράγματα).
Μην χτυπίεστε και ψέματα να λέει κάποιος το ίδιο και το αυτό είναι για εσάς, με το βαθμό σας πάτε και βλέπετε που μπαίνετε και ο άλλος ας λέει οτι έβγαλε 30.000 και 50.000.....


GRRRR μόλις είδα οτι όσα είπα τα έχουν πει και άλλοι lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ στο σχολείο μου είδα μέτριες , άριστες και κυρίως χάλια αποδώσεις , βέβαια πήγα και στο γειτονικό όπου οι περισσότεροι είχανε γράψει Μαθ. κατ. κάτω απο 2 !Έβλεπα 1,1 1,4 1,2 μέχρι και 0,9 για αυτό μην ανυσηχείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ο μικροτερος βαθμος που ειδα μαθ.κατ. ηταν 0.4!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγώ στη φυσική είδα 0.09 και στο ΑΟΔΕ ΜΗΔΕΝ απο αντιγραφή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Κολοκύθια τούμπανα. Το δείγμα των μαθητών που έχει ποστάρει εδώ μέσα δεν έχει καμία αξία, είναι εξωφρενικά μικρό και ανομοιογενές, και προφανώς το επίπεδο των μαθητών εδώ είναι πολύ ανεβασμένο και πολύ πιο πάνω απ' το κανονικό.

Κάτσε διάβασε, σταμάτα να ζηλεύεις, φιλιά.
+1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Ο μικροτερος βαθμος που ειδα μαθ.κατ. ηταν 0.4!
Λολ στο δικο μ το χειροτερο Μαθ.κατ ηταν 0.02 και το καλυτερο 19.7. Γενικοτερα οι βαθμοι ηταν γυρω στο 5-6:lol::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top