Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Jacques - Clese

Νεοφερμένος

Ο Jacques - Clese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Στα σχολεία σας τι βαθμούς είχαν οι πρώτοι? Σε εμάς πάντως με 19480 ήμουν 8ος το σχολείο μας δεν είναι να πεις και υπερπληθές ( 200 άτομα περίπου )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ειχατε καλη χρονια απο οτι φαινεται...8ος απο ολες τις κατευθυνσεις ή μονο απο τη θετικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Αυτό που λες δν παίζει με τίποτα.... με 19480 και αν ήταν ο πρώτος στον νομό μου και είσαι εσύ 8ος στο σχολείο σου? ο πρώτος πόσο είχε??? 19890 μήπως?? Οι βαθμοί που λέτε πολλοί είναι εξωπραγματικοί...με λίγα λόγια ένα παιδί στα 18500 δν πιάνει καν μια πολυτεχνική σχολή...π.χ. Πολιτικών μηχανικών...που απ ότι λένε τόσα αρκούν για να μπεις... Εσείς πια έχετε αλλάξει όλες τις στατιστικές.... Δν μπορεί το 80% να έχει πάνω από 19000
Στο σχολείο μου κάπου στα 5 παιδιά είχαν πάνω από 19000 με μεγαλύτερο στα 19200-19300
Οι αριστούχοι ήταν γύρω στους 20 νομίζω... και μιλάμε για σχολείο με πολύ καλά ποσοστά,,,,.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Στο σχολειο μου οι πρωτοι ειχαν 19.600 παρα κατι και ηταν απο θετικη/τεχνολογικη. Στη θερωρητικη δεν υπηρχε ατομο με πανω απο 19.000 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arisdim

Νεοφερμένος

Ο arisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Οι μαθητές της θετικής και τεχνολογικής (ένα και δύο) που είχαν φέτος γβπ 19-20 ήταν 1444. Η Ελλάδα έχει 51 νομούς, άρα βγαίνουν κατά μέσο όρο 28 μαθητές ανά νομό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Αυτο το στατιστικο στοιχειο arisdim απο που το βρηκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Εμάς ο πρώτος στο σχολείο είχε 19800 περίπου.Εγώ με 19226 ήμουν 5ος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μια εφημεριδα (Τα Νεα νομιζω) ειχε δημοσιευσει εναν πινακα που ειχε την κλιμακωση των βαθμων προσβασης ανα κατευθυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arisdim

Νεοφερμένος

Ο arisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
https://www.mixanografiko.gr, πάνε στατιστικά βαθμολογιών 2008, κλιμάκωση γενικού βαθμού πρόσβασης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
vamou90, μην ξεχνάς ότι στο σχολείο σου έγινε και ένας μήνας κατάληψη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
και τι σημασία έχει αυτό? τα φροντιστήρια κανονικά λειτουργούσαν... Το θέμα είναι ότι πολλά παιδιά εδώ μέσα λένε ΨΕΜΑΤΑ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Εξόφθαλμα,όμως, ψέματα.Λες και τρώμε κουτόχορτο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ποιό λόγο θα είχαν να πούνε ψέματα στο ιντερνετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Αυτό δν το ξέρω..... Αλλά όποιος παρακολούθησε απ την αρχή αυτό το θέμα....εύκολα θα καταλάβει ότι σχεδόν όλοι είναι αριστούχοι με φοβερά νούμερα..Δλδ οι βάσεις πάνε στα ύψη.... Απ την άλλη οι εφημερίδες γράφουν πως οι βάσεις θα πέσουν... πως όμως αν σε ένα μόνο σχολείο ο 10ος είναι με 19500???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annamaria

Νεοφερμένος

Η Annamaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Οταν βρισκεσαι πισω απο μια οθονη εχεις τη δυνατοτητα να παρουσιαστεις ως καποιος που μπορει να ηθελες να ησουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Το χρήμα πολλοί εμίσησαν, τους φτηνούς εντυπωσιασμούς ουδείς!
Για να αποδείξω το άτοπο μερικών ισχυρισμών τα ΝΕΑ ανέφεραν ότι το μεγαλύτερο το συγκέντρωσε μια κοπελιά με 18800 και κάτι ψηλά στην Κρήτη.Από την Τρίτη μέχρι σήμερα πρέπει καμιά 30αριά να συγκέντρωσαν 19800 και βάλε. Μπράβο στα παιδιά αν το επέτυχαν αλλά επιτρέψτε μου να είμαι δυσπιστος.Αν αναλογιστώ επίσης ότι το επιτηδευμένο κομπλάρισμα είναι η νέα μόδα της ελληνικής νεολαίας που κουβαλάει τα απωθημένα μιας ακραιφνώς ιμπρεσιονιστικής(με την κακή έννοια) γενιάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Οταν βρισκεσαι πισω απο μια οθονη εχεις τη δυνατοτητα να παρουσιαστεις ως καποιος που μπορει να ηθελες να ησουν...
Αν γινεται αυτο, σημαινει οτι καποιος δεν τα εχει καλα με τον εαυτο του. Παντως κι εγω οταν πηρα τα αποτελεσματα, ανοιγοντας αυτο το θεμα ειπα οτι αν εχει γραψει ετσι ολη η Ελλαδα με τα 15.900 κατι μορια που εχω στο 2ο δεν μπαινω ουτε ιχθυοκαλλιεργειες. Απ' την αλλη μπορει οντως τα παιδια να εχουν γραψει τοσο καλα, δεν νομιζω οτι λενε ψεματα. Το δειγμα αλλωστε δεν ειναι ενδεικτικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ρε σεις,μη σκατε,και εγω σοκαρομαι με τους βαθμους που διαβαζω εδω(αν και εχω μια υψηλη βαθμολογια) αλλα δεν εχει σημασια....Σε 1,5 μηνα θα γνωριζετε που περασατε εσεις,οχι τι κανουν οι αλλοι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Σωστός ρε gregorie....... ο καλύτερος ήταν νομίζω 19870-90 όλα 20 και 18.8 έκθεση....... κατά τα άλλα βαθμοί κάπου 19600 που δημοσιεύονταν στις αθηναικές ήταν απ τους καλύτερους και δν υπάρχουν πολλοί τέτοιοι,,,....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Αυτό δν το ξέρω..... Αλλά όποιος παρακολούθησε απ την αρχή αυτό το θέμα....εύκολα θα καταλάβει ότι σχεδόν όλοι είναι αριστούχοι με φοβερά νούμερα..Δλδ οι βάσεις πάνε στα ύψη.... Απ την άλλη οι εφημερίδες γράφουν πως οι βάσεις θα πέσουν... πως όμως αν σε ένα μόνο σχολείο ο 10ος είναι με 19500???

Κολοκύθια τούμπανα. Το δείγμα των μαθητών που έχει ποστάρει εδώ μέσα δεν έχει καμία αξία, είναι εξωφρενικά μικρό και ανομοιογενές, και προφανώς το επίπεδο των μαθητών εδώ είναι πολύ ανεβασμένο και πολύ πιο πάνω απ' το κανονικό.

Κάτσε διάβασε, σταμάτα να ζηλεύεις, φιλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top