Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Εγώ εχω ηδη γραψει τα αποτελεσματα μου.Οπως ειπε καποιος ολοι οι αριστουχοι εχουν απαντησει εδω..κι εγω..!Τι βαθμοι ειναι αυτοι ρε σεις?? πως τους γραφεται? χαχ!!
Το πιο κουλο για μενα, αρχισα διοικηση μεσα μαρτιου..δν ηξερα τπτ.. κ εγραψα 20 OMG κ στην αρχη ηταν το χειροτερο μου μαθημα! Αγια η καθηγητρια μου! εκθεση δν εκανα φροντ τπτ μονο σχολειο.ειμαι ευχαριστημενη με τους βαθμους γτ μονο εγω ξερω πως περασα αυτη τη χρονια κ για το διαβασμα κ για ολα τ εχω παει μια χαρα για μενα.. ε και αυτο εχει σημασια!
Δε ξενυχτουσα κοιμομουν νωρις,ελειπα απο το σπιτι ωρες..ε κ τα καταφερα... κι ομως το πιο τρελο.. μια φιλη μου, ηθελε πολυ ψηλα..ΣΣΑΣ κ τετοια.. πηγαινε στη χειροτερη 17.. απο θετικη, λοιπον σας πληροφορω βγαλε 13.8 νμζω.. παρολο που στην εκθεση τ πηγε πολυ καλα, δν μπορεσα να το πιστεψω δν το φανταζομουν! με ΤΠΤ ! Γινονται κι αυτα τελικα, ποτε δε ξερεις!

Σας συγχαίρω ολους κυριως για τν αγωνα που κανατε ανεξαρτητα βαθμολογιων, κ σας ευχομαι τ καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalastras

Νεοφερμένος

Ο xalastras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
μαθ κατ.. ο ενας 14.2 ο αλλος 19 και ο αλλος 14.4 :-Ρ λοοοοοοοοοολ

Μπραβο μου :-Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Σε γενικές γραμμες καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
μαθ κατ.. ο ενας 14.2 ο αλλος 19 και ο αλλος 14.4 :-Ρ λοοοοοοοοοολ

Μπραβο μου :-Ρ

Ελεος ρε συ δεν εχουν το θεο τους οι διορθωτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ε όχι και δεν έχουν το Θεό τους, προφανώς ο 19 ήταν πιωμένος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εσύ πόσο περίμενες;; Κοντά στο 19 ή στο 14;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Βλέπω ότι οι περισσότεροι είσαστε πολύ καλοί... Τι γίνεται? Όλες οι ιδιοφυΐες εδώ μαζευτηκαν??​



Καλό. Τώρα μάθαμε ότι οι πανελλαδικές αναδεικνύουν τις ιδιοφυϊες... ΛΟΛ! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Καλό. Τώρα μάθαμε ότι οι πανελλαδικές αναδεικνύουν τις ιδιοφυϊες... ΛΟΛ! :lol:
Εσύ mostel πώς τα πήγες?Άριστα να υποθέσω ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Καλό. Τώρα μάθαμε ότι οι πανελλαδικές αναδεικνύουν τις ιδιοφυϊες... ΛΟΛ! :lol:

Το αγαπώ αυτό το παιδί, bear in mind ότι έβγαλε 19,4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalastras

Νεοφερμένος

Ο xalastras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εσύ πόσο περίμενες;; Κοντά στο 19 ή στο 14;;;

Εγώ περίμενα γύρω στο 18 με τα λαθάκια που έκανα :( Απλά δύο ερωτήματα τα έλυσα με μεθοδους που δεν δόθηκε πουθενά (αν θέλετε σας τις λέω ) :ο . Ο καθηγητής μου (και πατέρας μου) μου είπε ότι ήτο ολόσωστα (το ίδιο και ένας καθηγητής απ'την ΕΜΜΕ) αλλά μου είπαν ότι αν είμαι άτυχος και πέσω σε άσχετο την π00τσισα ... κατά τ'άλλα τα ερωτηματα αυτά (3δ και 4α) δίναν σύνολο αρκετά μόρια και όντος αν προστεθούν στο 14.4 φτάνουμε το βαθμό που περίμενα .. Ας μην ξεχνάμε ότι οι βαθμολογητές σπάνια ξεφεύγουν από τις δοσμένες ,δύο-τρεις εναλλακτικές, λύσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Καλό. Τώρα μάθαμε ότι οι πανελλαδικές αναδεικνύουν τις ιδιοφυϊες... ΛΟΛ! :lol:

Δεν διαφωνώ μαζί σου φίλε mostel... Δεν μιλούσα σοβαρά.. Πάντως, γενικά το ischool έχει ένα πολύ καλό επίπεδο χρηστών, απ΄ότι παρατηρώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Δεν διαφωνώ μαζί σου φίλε mostel... Δεν μιλούσα σοβαρά.. Πάντως, γενικά το ischool έχει ένα πολύ καλό επίπεδο χρηστών, απ΄ότι παρατηρώ..

Ρε πλακα κανετε...Εννοειται αυτο. 1 στους 20 εδω εχει βγαλει πανω απο 19000. Αν ηταν και το πραγματικο ποσοστο σε ολη την Ελλαδα αυτο καηκαμε ρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Εγώ περίμενα γύρω στο 18 με τα λαθάκια που έκανα :( Απλά δύο ερωτήματα τα έλυσα με μεθοδους που δεν δόθηκε πουθενά (αν θέλετε σας τις λέω ) :ο . Ο καθηγητής μου (και πατέρας μου) μου είπε ότι ήτο ολόσωστα (το ίδιο και ένας καθηγητής απ'την ΕΜΜΕ) αλλά μου είπαν ότι αν είμαι άτυχος και πέσω σε άσχετο την π00τσισα ... κατά τ'άλλα τα ερωτηματα αυτά (3δ και 4α) δίναν σύνολο αρκετά μόρια και όντος αν προστεθούν στο 14.4 φτάνουμε το βαθμό που περίμενα .. Ας μην ξεχνάμε ότι οι βαθμολογητές σπάνια ξεφεύγουν από τις δοσμένες ,δύο-τρεις εναλλακτικές, λύσεις

Αν αυτό το post λέει 100% αλήθεια τότε έκανα λάθος, συγγνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jacques - Clese

Νεοφερμένος

Ο Jacques - Clese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Λοιπόν :
Έκθεση : 19 ( 96 και 94 οι βαθμολογητές )
Βιολογία ΓΠ : 19,8 ( 100 κ 98 )
Βιολογία Κ : 19,8 ( 99 κ 99 )
Μαθηματικά : 16,5 ( 85 κ 80 ) και δεν κατάλαβα ακριβώς γιατί
Χημεία : 20
Φυσική : 20

Σύνολο μορίων : 19.483 στο 3ο πεδίο... και 19100+ σε 2ο και 4ο

Πάντως στο λύκειό μου στην Κατερίνη ( 4ο ) καμιά 20 έχουν πάνω από 19000 μόρια από όλες τις κατευθύνσεις.... και 10 πάνω από 19400!!!!! Είχαμε τρομερούς βαθμούς...!!! Για το πόσοι δε ήταν πάνω από 18.000 ? πάρα πολλοί ακόμα.... Δεν ξέρω μάλλον πολύ καλή φουρνιά. Είχαμε βαθμολογία : 19.856 στη Θετική και 19705 στη θεωρητική!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jacques - Clese

Νεοφερμένος

Ο Jacques - Clese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Με 17425 περνάς μαθηματικό Θεσσαλονίκης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Ανετα περνάς:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ρε παιδιά στην ΑΟΔ ο ένας μου εβαλε 89 και ο άλλος 95. wtf?
Μαθηματικά ο ένας 100 και ο άλλος 99. Ο ψωριάρης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mad cow

Νεοφερμένος

Ο mad cow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
φυσικη 20
μαθηματικα κατ 20
μαθηματικα γεν 20
χημεια 20
βιολογια 17.6(οι βαθμολογητες ειχαν 10 μορια διαφορα:'()
εκθεση 16,2 :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hollaback

Νεοφερμένος

Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Πειτε μου οτι υπαρχουν και αλλοι σε αυτο το φορουμ που βγαλαν κατω απο 19000 μορια επειδη εχω αρχισει και τρελλενομαι με αυτα που βλεπω.. :mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top