Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giannaa

Νεοφερμένος

Η giannaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Φ λογικά είναι το φροντιστήριο.

δηλαδη ?
διαλέξεις και εργαστηρια δεν εχει μονο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elliot 01

Νεοφερμένος

Ο Elliot 01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
δηλαδη ?
διαλέξεις και εργαστηρια δεν εχει μονο?


Στα φροντιστήρια λύνονται ασκήσεις (συνήθως από κάποιον μεταπτυχιακό ή διδακτορικό φοιτητή), οι οποίες είναι σχετικές με την θεωρία που παρουσιάστηκε στις διαλέξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannaa

Νεοφερμένος

Η giannaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Στα φροντιστήρια λύνονται ασκήσεις (συνήθως από κάποιον μεταπτυχιακό ή διδακτορικό φοιτητή), οι οποίες είναι σχετικές με την θεωρία που παρουσιάστηκε στις διαλέξεις.
Και μπορουν να τα παρακολουθησουν ολοι ετσι δεν είναι;
Ενω με τα εργαστηρια τι γίνεται; Για τις διαλεξεις ξερω οτι τις παρακολουθουν ολοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the purge

Νεοφερμένος

Ο the purge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
είσαι σίγουρη ότι θα πάρεις μετεγγραφή? το τμήμα ηλεκτρολόγων μηχανικών και μηχανικών υπολογιστών δεν είναι διαφορετικό από το ηλεκτρολόγων μηχανικών και τεχνολογίας υπολογιστών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannaa

Νεοφερμένος

Η giannaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
είσαι σίγουρη ότι θα πάρεις μετεγγραφή? το τμήμα ηλεκτρολόγων μηχανικών και μηχανικών υπολογιστών δεν είναι διαφορετικό από το ηλεκτρολόγων μηχανικών και τεχνολογίας υπολογιστών?
Τα δυο τμήματα ειναι αντιστοιχαα. Απλα επειδη ειχε ιδρυθει νωριτερα στη Πατρα τμημα μηχανικων υπολογιστων ονομαστηκε τεχνολογίας υπολογιστων.
Οσο για τη μετεγγραφη ειναι παρα πολυ πιθανο (ας μην πω σιγουρο ) εφοσον εχω 5 μορια απο οικονομικα κριτηρια και 1 απο αδελφο φοιτητή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the purge

Νεοφερμένος

Ο the purge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Τα δυο τμήματα ειναι αντιστοιχαα. Απλα επειδη ειχε ιδρυθει νωριτερα στη Πατρα τμημα μηχανικων υπολογιστων ονομαστηκε τεχνολογίας υπολογιστων.
Οσο για τη μετεγγραφη ειναι παρα πολυ πιθανο (ας μην πω σιγουρο ) εφοσον εχω 5 μορια απο οικονομικα κριτηρια και 1 απο αδελφο φοιτητή


εντάξει αφού το έχεις ψάξει κομπλέ είσαι... όσο για την μετεγγραφή και εγώ τα ίδια κριτήρια με εσένα έχω.. έχω εισόδημα κάτω από 12.500 και αδελφό που θα σπουδάσει πάτρα... το μονο που με αγχώνει είναι να μην χαθώ όταν πάω πάτρα σχετικά με τα μαθήματα, αφού η μετεγγραφή παίρνει αρκετά χρόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannaa

Νεοφερμένος

Η giannaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εντάξει αφού το έχεις ψάξει κομπλέ είσαι... όσο για την μετεγγραφή και εγώ τα ίδια κριτήρια με εσένα έχω.. έχω εισόδημα κάτω από 12.500 και αδελφό που θα σπουδάσει πάτρα... το μονο που με αγχώνει είναι να μην χαθώ όταν πάω πάτρα σχετικά με τα μαθήματα, αφού η μετεγγραφή παίρνει αρκετά χρόνο
Το μονο που με προβληματιζει ειναι μην αλλαξει κατι με την εγκυκλιο. Βεβαια σε συνεντευξη τύπου ειχε πει ο Γαβρογλου οτι θα ισχυσουν τα ιδια και φετος αλλα μεχρι να βγει η εγκυκλιος θα με τρωει το αγχος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the purge

Νεοφερμένος

Ο the purge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Το μονο που με προβληματιζει ειναι μην αλλαξει κατι με την εγκυκλιο. Βεβαια σε συνεντευξη τύπου ειχε πει ο Γαβρογλου οτι θα ισχυσουν τα ιδια και φετος αλλα μεχρι να βγει η εγκυκλιος θα με τρωει το αγχος :P


δεν νομίζω να αλλάξει κάτι με τα αδέρφια... έτσι κι αλλιώς παίζει και το εισόδημα... ξέρεις ποτε βγαίνει η εκγυκλιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannaa

Νεοφερμένος

Η giannaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
δεν νομίζω να αλλάξει κάτι με τα αδέρφια... έτσι κι αλλιώς παίζει και το εισόδημα... ξέρεις ποτε βγαίνει η εκγυκλιος?
Απ οτι ξερω πέρσι βγηκε 2 -3 μερες μετα την έναρξη των μαθημάτων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Η αδερφή μου έχει έρθει με μεταγραφή από το πανεπηστημιο της Κρήτης στην Πάτρα έχει το δικαίωμα να κάνει ξανά αίτηση μεταγραφής για την Αθήνα ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas83

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostas83 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Η αδερφή μου έχει έρθει με μεταγραφή από το πανεπηστημιο της Κρήτης στην Πάτρα έχει το δικαίωμα να κάνει ξανά αίτηση μεταγραφής για την Αθήνα
Γίνεται ναι, αλλά μόνο με κατ' εξαίρεση μετεγγραφή(για σοβαρούς και αποδεδειγμένους λόγους υγείας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannaprl

Νεοφερμένος

Η mariannaprl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδια ξερει κανεις τιποτα για τις αμοιβαιες μετεγγραφες; γενικα τη διαδικασια κλπ
(εδω το βρηκα: https://www.foititikanea.gr/meteggrafes/ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ahmetch

Νεοφερμένος

Ο ahmetch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια. Εχω περάσει Ιατρικη Εκπα αλλα επειδη μενω στην αλλη ακρη της χωρας θελω να παρω μετεγγραφη στην Ιατρικη Απθ. Λοιπον το θεμα ειναι οτι δεν ξερω τι ισχυει με τις μετεγγραφες. Πρεπει να παω να παρακολουθησω τα μαθηματα ή τουλαχιστον οσα ειναι υποχρεωτικα μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα των μετεγγραφων; Οταν βγουν τα αποτελεσματα θα μπορεσω εντος ολιγων ημερων να παρακολουθω τα μαθηματα κανονικα στην Απθ; Ξερω οτι τα περισσοτερα μαθηματα πχ. στο πρωτο εξαμηνο ειναι ιδια τι ισχυει ομως για τα διαφορετικα; Τι ισχυει για τα συγγραμματα; Και πως η μετεγγραφη θα επηρεασει το διαβασμα μου;Σας Ευχαριστω προκαταβολικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Γιατι δε δηλωσες το ΑΠΘ πρωτη επιλογη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ahmetch

Νεοφερμένος

Ο ahmetch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Νομιζα οτι δε θα το πιασω αλλα το δηλωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matinakimou

Νεοφερμένος

Η Matinakimou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλημερα!Περασα στο Διεθνων Ευρωπαικων κ Περιφερειακων σπουδων στο Παντειο και θελω να παρω μετεγγραφη στο αντιστοιχο του Παν.Μακεδονιας γιατι θελω να παω Θεσνικη.Με 7 μορια 4+3 θεωρειται κι εσεις οτι εχω πολλες πιθανοτητες να γινει; και αν γνωριζει καποιος περισσοτερες πληροφοριες για το τμημα της Θεσνικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Μπορώ να κάνω μεταγραφή για Πάτρα και μετά εάν γίνει να κάνω ένσταση για Αθήνα ;; Πλιζζζζζζζ πείτε μ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giannakoapo

Νεοφερμένος

Ο giannakoapo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδια μολις εμαθα οτι περασα στο πανεπιστημιο αιγαιου στο τμημα γεωγραφιας και θα ηθελα να κανω μεταγραφη στο αντιστοιχο τμημα στην Αθηνα .. εχω 9 μορια για την μεταγραφη 5 απο το εισοδημα 1 απο την αδελφη μου λογω αναπηριας 1 απο τον πατερα μου ο οποιος εχει πεθανει και 2 λογω πολυτεκνου. Πιστευετε οτι υπαρχει καποια πιθανοτητα να μην κερδισω την μεταγραφη?Επισης θα ηθελα να μαθω εαν θα γινεται να παρακολουθησω μαθηματα στην σχολη στην αθηνα μεχρι να επιβεβεωθει η μεταγραφη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the purge

Νεοφερμένος

Ο the purge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
πάντως η εγκύκλιος για μετεγγραφές αδελφών πέρυσι βγήκε το μάρτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Newone

Νεοφερμένος

Ο Newone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εχω 3 μόρια υπάρχει περίπτωση να παρω μεταγραφή απο χιο στον Πειραιά για το τμημα ναυτιλιακών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top