Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Το έχω πάρει από προχτές :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πάλι ακριβώς 2 εβδομάδες έκανε η λατρεμένη Γραμματεία μου να με εγκρίνει, είναι τέτοιο déjà vu που καταντά cliché. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Και πάνω που πήρα τον κωδικό, δεν μπορώ να μπω στο https://paso.minedu.gov.gr/

WTF???????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πηρα σημερα το πασουλινι!:clapup:
Ειναι πολυ γουτσου!:P

Μαλακια ειναι.Μονο των διδακτορικων αξιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Η αίτησή σας έχει υποβληθεί επιτυχώς ! :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω την τριτη εκανα την αιτηση για πασο και την τεταρτη εγκρίθηκε απο την γραμματεια του τμηματος μ ! Ποτε λετε να το παρω ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Και πάνω που πήρα τον κωδικό, δεν μπορώ να μπω στο https://paso.minedu.gov.gr/

WTF???????????????????????

γιατί η διεύθυνση είναι https://academicid.minedu.gov.gr ;

λέω εγώ... μήπως;:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Πήρα τον κωδικό κτλ...Πάω να μπω...''Λάθος κωδικός ή όνομα χρήστη''...
Πατώ 100 φορές το ίδιο. Τίποτα.
Μετά μπαίνω στο σαιτ της σχολής, με βάζει.
Αλλάζω τον κωδικό, πάω πάλι για την φοιτητική ταυτότητα ξανά το ίδιο! 'Λάθος κωδικός ή όνομα χρήστη''...
Τι γίνεται;;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Πήρα τον κωδικό κτλ...Πάω να μπω...''Λάθος κωδικός ή όνομα χρήστη''...
Πατώ 100 φορές το ίδιο. Τίποτα.
Μετά μπαίνω στο σαιτ της σχολής, με βάζει.
Αλλάζω τον κωδικό, πάω πάλι για την φοιτητική ταυτότητα ξανά το ίδιο! 'Λάθος κωδικός ή όνομα χρήστη''...
Τι γίνεται;;:(
Κι εγώ είχα τέτοιο πρόβλημα, αλλά άλλαξα τον κωδικό και έκανα την αίτηση...
Ρώτησες την Γραμματεία του τμήματός σου μήπως γνωρίζει κάτι παραπάνω (εμένα μου είχαν πει να πάρω τηλέφωνο κάπου:P);:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Κι εγώ είχα τέτοιο πρόβλημα, αλλά άλλαξα τον κωδικό και έκανα την αίτηση...
Ρώτησες την Γραμματεία του τμήματός σου μήπως γνωρίζει κάτι παραπάνω (εμένα μου είχαν πει να πάρω τηλέφωνο κάπου:P);:worry:

Α καλά σώθηκα.:P
Εκτός του ότι είναι πολύυυυ εξυπηρετική... :P
Μας είπε μια καθηγήτρια ότι μπορεί να έχουν απεργία μέχρι την Τρίτη. >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
μόνο εμείς στο ΑΠΘ δεν θα πάρουμε πάσο ποτέ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Edomustang

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
δυομιση βδομάδες και τίποτα.. λέτε να αρχίσω να ανησυχώ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
παιδια εχει περασει υπερβολικα ο χρονος..

Aκυρο.Μολις εγκριθηκε μουχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μετά από 2+ βδομάδες είναι έτοιμη. Το απόγευμα θα πάω να την παραλάβω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Βασικά ανάλογα τη σχολή ....διότι πρώτα η γραμματεία το εγκρίνει μετά ειδοποιεί το Υπ.παιδειας το οποιο στέλνει το πάσο στο καταστημα διανομής..... πάντως απο ότι είχα δφιαβάσει 5εργασιμες μέρες περιμένεις ΄!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ε δεν γίνεται αυτό..κάθε φορά που πάω, η ουρά φτάνει μέχρι έξω από το μαγαζί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
γιατί η διεύθυνση είναι https://academicid.minedu.gov.gr ;

λέω εγώ... μήπως;:rolleyes:

Και στο paso.minedu.gov.gr να πας να μπεις, θα σε παραπέμψει απευθείας στο academicid, οπότε δεν νομίζω να φταίει αυτό. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ε δεν γίνεται αυτό..κάθε φορά που πάω, η ουρά φτάνει μέχρι έξω από το μαγαζί!

Same.:P
Νέα ακαδημαϊκή ταυτότητα: είμαι κι εγώ πλέον κάτοχος αυτήςςςς! :happy: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Αναλόγως τη σχολή ρε παιδιά είναι με τον χρόνο. Σε ένα τμήμα πχ νομική που παίρνει 400 άτομα θα κάνει περισσότερο χρόνο να εγκριθεί απο ένα τμήμα που παίρνει 60..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Αν εγκριθει απο την γραμματεια του τμηματος σ μετα απο ποσες μερες το παιρνεις στα χερια σ αυτο δεν εχω καταλαβει ??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top