Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Εμένα μου τους έστειλαν με mail αφού τους πήρα τηλέφωνο όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

euaggelia86011

Νεοφερμένος

Η euaggelia86011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εμένα μου τους έστειλαν με mail αφού τους πήρα τηλέφωνο όμως.
δηλαδη αμα δεν τους παρω τηλεφωνο δεν θα μου τους στειλουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδια αντιμετωπιζω προβλημα!
κανω τη διαδικασια υποβολης αιτησεων και οταν πρεπει να εισαγαγω το username kai ton kwdiko μου απο το πανεπιστημιο , ενω μου εχουν δθει απο το πανεπ. δεν γινονται δεκτοι!
να σημειωσουμε σε αυτο το σημειο οτι οι ιδιοι κωδικοι ισχυουν και για το μαιλ του πανεπιστημιου και στο χαρτι που μου δοθηκε ελεγε οτι ο φοιτητης πρεπει οταν μπει στο μειλ του να αλλαξει κωδικο και ετσι εκανα, ωστοσο με κανεναν απο τους δυο -ουτε τον προηγουμενο ουτε το νεο - δε μπορω να μπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
παιδια αντιμετωπιζω προβλημα!
κανω τη διαδικασια υποβολης αιτησεων και οταν πρεπει να εισαγαγω το username kai ton kwdiko μου απο το πανεπιστημιο , ενω μου εχουν δθει απο το πανεπ. δεν γινονται δεκτοι!
να σημειωσουμε σε αυτο το σημειο οτι οι ιδιοι κωδικοι ισχυουν και για το μαιλ του πανεπιστημιου και στο χαρτι που μου δοθηκε ελεγε οτι ο φοιτητης πρεπει οταν μπει στο μειλ του να αλλαξει κωδικο και ετσι εκανα, ωστοσο με κανεναν απο τους δυο -ουτε τον προηγουμενο ουτε το νεο - δε μπορω να μπω

Και γω στην αρχή έβαλα τα logins του πανεπιστημίου που δώσανε με το μητρώο κλπ και δεν τα δεχόταν. Όμως μετά θυμήθηκα ότι είχα δημιουργήσει νέα logins για την ηλεκτρονική γραμματεία της σχολής. Μήπως και εσύ έχεις και κάποιον άλλο κωδικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πάω να κάνω την αίτηση τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Και γω στην αρχή έβαλα τα logins του πανεπιστημίου που δώσανε με το μητρώο κλπ και δεν τα δεχόταν. Όμως μετά θυμήθηκα ότι είχα δημιουργήσει νέα logins για την ηλεκτρονική γραμματεία της σχολής. Μήπως και εσύ έχεις και κάποιον άλλο κωδικό;
να σου πω τι εχω?
εχω αριθμο μητρωου username password email address για προσβαση σε πορους επικοινωνιων και πληροφορικης! ετσι λεει...
αυτα δλδ ειναι και για το μειλ του πανεπιστημιου , ομως επειδη ειναι υποχρεωτικο να αλλαξω τον κωδικο του μειλ το εκανα και τωρα βαζω και παλιους και καινούς με πάγιο username και τπτ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Την έκανα χτες, αφού φωτοσόπαρα επιμελώς τη φωτογραφία :hehe:


να σου πω τι εχω?
εχω αριθμο μητρωου username password email address για προσβαση σε πορους επικοινωνιων και πληροφορικης! ετσι λεει...
αυτα δλδ ειναι και για το μειλ του πανεπιστημιου , ομως επειδη ειναι υποχρεωτικο να αλλαξω τον κωδικο του μειλ το εκανα και τωρα βαζω και παλιους και καινούς με πάγιο username και τπτ :(

Βάλε τον αριθμό μητρώου χωρίς το πρώτο γράμμα και το καινούριο pass, εφόσον το άλλαξες σωστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Την έκανα χτες, αφού φωτοσόπαρα επιμελώς τη φωτογραφία :hehe:




Βάλε τον αριθμό μητρώου χωρίς το πρώτο γράμμα και το καινούριο pass, εφόσον το άλλαξες σωστά.
ελπίζω να μην την τροποποίησες τόσο πολύ και στο τέλος δεν σε καταλαβαίνουν:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Βάλε τον αριθμό μητρώου χωρίς το πρώτο γράμμα και το καινούριο pass, εφόσον το άλλαξες σωστά.
στο πεδιο password?
στον αριθμο μητρωου μου δεν εχει ετσι κι αλλιως γραμμα , μονο αριθμο! θα το δοκιμασω..εχω απογοητευθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eγώ παίρνω και ξαναπαίρνω τη γραμματεία αυτές τις μέρες και δε λένε να το σηκώσουν,
μπας και δώσουν τους κωδικούς.
3 φορές τηλεφώνησα σήμερα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Σήμερα έχει γενική απεργία, δεν θα τους βρεις πιθανότατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

euaggelia86011

Νεοφερμένος

Η euaggelia86011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Eγώ παίρνω και ξαναπαίρνω τη γραμματεία αυτές τις μέρες και δε λένε να το σηκώσουν,
μπας και δώσουν τους κωδικούς.
3 φορές τηλεφώνησα σήμερα!:mad:

Εδω ακομα δεν εχουν βγαλει προγραμμα μαθηματων:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Αα δε το ήξερα για την απεργία. Αλλά ούτε χθες το σήκωναν, ούτε προχθές. -.-
Και γενικά και άλλες φορές που τους έπαιρνα για πληροφορίες της εγγραφής τίποτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Τι ώρες έπαιρνες; Συνήθως οι γραμματείες έχουν συγκεκριμένες μέρες-ώρες που δέχονται το κοινό. Αλλά τηλέφωνα υποτίθεται ότι σηκώνουν κανονικά όλες τις ώρες που είναι εκεί. Πρέπει να σχολάνε κάπου στις 2-3 πάντως.

(εκτός αν πρέπει να καλέσεις κάποιο άλλο τηλέφωνο βέβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
'Εχω παρει και κατά τις 9 και 10 και 11.:P
Ε τι στο καλό; Υποτίθεται ότι τις εγγραφές τις κάνουν 9-11.
Έτσι είχαν πει. Εκεί είναι. >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ρε παιδια δε γινεται με τπτ..ουτε στο σαιτ της σχολης γινομαι δεκτη! ελεοοοοος
τα νευρα μου δεν ειναι καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Η αίτησή σας έχει υποβληθεί επιτυχώς και βρίσκεται στη διαδικασία ελέγχου από τη Γραμματεία του Τμήματός σας


Τωρα την ελεγχουν τα καμαρια μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Η αίτησή σας για απόκτηση Ακαδημαϊκής Ταυτότητας εγκρίθηκε από τη Γραμματεία του Τμήματός σας και αναμένεται η εκτύπωσή της.
Θα ενημερωθείτε με SMS και E-mail μόλις η Ακαδημαϊκή Ταυτότητα γίνει διαθέσιμη στο Σημείο Διανομής που δηλώσατε.

ποσο καιρο κανει να τυπωθει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Η αίτησή σας έχει υποβληθεί επιτυχώς και βρίσκεται στη διαδικασία ελέγχου από τη Γραμματεία του Τμήματός σας


Τωρα την ελεγχουν τα καμαρια μου;
Τωρα πιθανοτατα να μην ειναι καν εκει!:P
Υποθετω οτι θα παρει καποιες μερες ,γιατι εγω την υπεβαλα Δευτερα και ακομα να εχω καποια ενημερωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Η αίτησή σας για απόκτηση Ακαδημαϊκής Ταυτότητας εγκρίθηκε από τη Γραμματεία του Τμήματός σας και αναμένεται η εκτύπωσή της.
Θα ενημερωθείτε με SMS και E-mail μόλις η Ακαδημαϊκή Ταυτότητα γίνει διαθέσιμη στο Σημείο Διανομής που δηλώσατε.

ποσο καιρο κανει να τυπωθει?

Μέχρι 5 εργάσιμες λέει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top