Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τωρα πιθανοτατα να μην ειναι καν εκει!:P
Υποθετω οτι θα παρει καποιες μερες ,γιατι εγω την υπεβαλα Δευτερα και ακομα να εχω καποια ενημερωση!
ε δεν είναι και παράλογο να μην την έχουν ελέγξει μέσα σε μόνο 2 μέρες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Τωρα πιθανοτατα να μην ειναι καν εκει!:P
Υποθετω οτι θα παρει καποιες μερες ,γιατι εγω την υπεβαλα Δευτερα και ακομα να εχω καποια ενημερωση!

Κι εγω Δευτερα πρωι την υπεβαλα, απλα εχω την εντυπωση πως αρχικα εγραφε οτι "Η αιτηση σας υποβληθηκε επιτυχως και αναμενεται η αξιολογηση της απο τη γραμματεια του τμηματος" και σημερα πρεπει να αλλαξε. Τεσπα, θα φανει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αυτό έγραφε στην αρχή.
:)

Αυτό που σου έβγαλε τώρα σημαίνει ότι αρχίζουν να ελέγχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Κι εγω Δευτερα πρωι την υπεβαλα, απλα εχω την εντυπωση πως αρχικα εγραφε οτι "Η αιτηση σας υποβληθηκε επιτυχως και αναμενεται η αξιολογηση της απο τη γραμματεια του τμηματος" και σημερα πρεπει να αλλαξε. Τεσπα, θα φανει.
Σε e-mail στο εστειλαν αυτο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Αυτό έγραφε στην αρχή.
:)

Αυτό που σου έβγαλε τώρα σημαίνει ότι αρχίζουν να ελέγχουν.

Αντε, καλη αρχη λοιπον:P...

Σε e-mail στο εστειλαν αυτο?:hmm:

Οχι, μπαινεις ξανα στο συστημα και συνδεεσαι ως προπτυχιακος φοιτητης και στο εμφανιζει πανω-πανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Έχω να δηλώσω ότι είμαι ΒΑΘΥΤΑΤΑ συγκινημένη γιατί μόλις μου ήρθε SMS και email ότι η ταυτότητά μου είναι έτοιμη να την πάρω από το σημείο παραλαβής. Παγκόσμιο ρεκόρ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Η αίτησή σας για απόκτηση Ακαδημαϊκής Ταυτότητας εγκρίθηκε από τη Γραμματεία του Τμήματός σας και αναμένεται η εκτύπωσή της.
Θα ενημερωθείτε με SMS και E-mail μόλις η Ακαδημαϊκή Ταυτότητα γίνει διαθέσιμη στο Σημείο Διανομής που δηλώσατε.

ποσο καιρο κανει να τυπωθει?

μπράβο στη γραμματεία σου. από τις λίγες που ασχολούνται....!!


Έχω να δηλώσω ότι είμαι ΒΑΘΥΤΑΤΑ συγκινημένη γιατί μόλις μου ήρθε SMS και email ότι η ταυτότητά μου είναι έτοιμη να την πάρω από το σημείο παραλαβής. Παγκόσμιο ρεκόρ! :clapup:

θέλω και γωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έχω να δηλώσω ότι είμαι ΒΑΘΥΤΑΤΑ συγκινημένη γιατί μόλις μου ήρθε SMS και email ότι η ταυτότητά μου είναι έτοιμη να την πάρω από το σημείο παραλαβής. Παγκόσμιο ρεκόρ! :clapup:
πες το κόλπο σου Ρεβέκκα :sly:
πέρυσι σε εμάς δεν είχαν ζητήσει ημερομηνία εγγραφής και απορώ γιατί...ενώ σε άλλα τμήματα ξέρω πως ζητούσαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδια δε μπορω με τιποτα..γτ σε μενα? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Σε εμάς έχουν βάλει ένα άτομο που κάνει μόνο αυτό! Οπότε είναι λογικό να τσουλάει το σύστημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Έχω να δηλώσω ότι είμαι ΒΑΘΥΤΑΤΑ συγκινημένη γιατί μόλις μου ήρθε SMS και email ότι η ταυτότητά μου είναι έτοιμη να την πάρω από το σημείο παραλαβής. Παγκόσμιο ρεκόρ! :clapup:

Κανεις πλακα, ετσι;

Την Τριτη πηρες την εγκριση απο τη γραμματεια και σημερα ειναι κιολας ετοιμη;
Αντε, πηγαινε να την παρεις, να μας πεις εντυπωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ένα παιδί πήρε σήμερα το πάσο του απο την ΑΣΟΕΕ. :P
Ρεβέκκα, τι ώρα έκανες την αίτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν παίζει να ντυθώ τώρα, αύριο! :P

Κατά τις 10 το πρωί τη Δευτέρα την έκανα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
That's it!!!



AX AX AX!!!
Το σήμα της σχολάρας μου χαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Κι εγώ έκανα χθες την αίτηση αλλά τίποτις. :P Εντωμεταξύ φεύγω -μόνιμα πια- την Κυριακή και αγχώνομαι γιατί δεν ξέρω αν θα την έχουν έτοιμη μέχρι τότε. :/

Ρεβέκκα περιμένουμε εντυπώσεις !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Θα σας πω αύριο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
μου ηρθε email..
Η αίτησή σας υποβλήθηκε επιτυχώς και πήρε κωδικό ****-****-****-

Εφόσον ολοκληρωθεί η έγκρισή της από τη Γραμματεία της Σχολής σας, θα σας σταλεί ενημερωτικό e-mail και SMS μόλις η Ακαδημαϊκή Ταυτότητα γίνει διαθέσιμη στο Σημείο Διανομής που δηλώσατε.

οποτε ειμαι ενταξει απλως περιμενω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Κι εγώ έκανα χθες την αίτηση αλλά τίποτις. :P Εντωμεταξύ φεύγω -μόνιμα πια- την Κυριακή και αγχώνομαι γιατί δεν ξέρω αν θα την έχουν έτοιμη μέχρι τότε. :/

Ρεβέκκα περιμένουμε εντυπώσεις !

Γιατι δε δηλωσες ως σημειο παραλαβης καποιο καταστημα στην Τριπολη;
Φυσικα και δε θα ειναι ετοιμη μεχρι την Κυριακη.

μου ηρθε email..
Η αίτησή σας υποβλήθηκε επιτυχώς και πήρε κωδικό ****-****-****-

Εφόσον ολοκληρωθεί η έγκρισή της από τη Γραμματεία της Σχολής σας, θα σας σταλεί ενημερωτικό e-mail και SMS μόλις η Ακαδημαϊκή Ταυτότητα γίνει διαθέσιμη στο Σημείο Διανομής που δηλώσατε.

οποτε ειμαι ενταξει απλως περιμενω??

Ακριβως. Τωρα εισαι στην περιοδο αναμονης κι εσυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σε εμάς έχουν βάλει ένα άτομο που κάνει μόνο αυτό! Οπότε είναι λογικό να τσουλάει το σύστημα!

ε, να νοιωσουμε και λιγο ΄΄ευρωπαιοι! ΄΄
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top