Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

MakisH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Δεν μπορεί να σου πει κάτι... Μπορεί εσύ να το μετανιώσεις έτσι κι αλλιώς και να πηγαίνεις. Και στο κάτω-κάτω δεν είναι δουλειά της να σε ελέγξει ως προς κάτι τέτοιο.
Μην ξεχνάς όμως ότι υπάρχει περιορισμός στον χρόνο φοίτησης όπως και στο ότι αν δεν γραφτείς για δυο εξάμηνα συνεχόμενα δεν θεωρείσαι πλέον "ενεργός φοιτητής" (υπό την έννοια του νόμου 4009/2011).
Δεν έχω ιδέα τι γίνεται αν ξαναδώσεις και περάσεις σε άλλη σχολή ενώ έχεις πάρει πάσο και συγγράμματα από την προηγούμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
το πόσο γρήγορα θα το πάρεις το πάσο εξαρτάται από την καταπληκτική γραμματεία , πόσο γρήγορα θα ελένξει τα στοιχεία που θα δώσεις για να προχωρήσει η διαδικασία!

Αύριο θα γίνεται ένας ψιλοχαμός πιστεύω να μην κολλάει το σύστημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Πότε τελειώνει η προθεσμία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ενταξει εμενα η δικια μου γραμματεια ειναι πολυ ορεξατη και γρηγορη.Ετσι τους εκοψα οταν πηγα εκει... και γενια ολες τις ανακοινωσεις τους τις εβγαλαν πολυ γρηγορα και με χαροποιει ιδιαιτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
δεν έχουν πει μέχρι πότε είναι προθεσμία αλλά πρέπει να είναι για πολύ καιρό μην ανχώνεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
δεν έχουν πει μέχρι πότε είναι προθεσμία αλλά πρέπει να είναι για πολύ καιρό μην ανχώνεσαι
Ευχαριστώ, μου έφυγε το άγχος. Να 'σαι καλά.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
έχω μια απορία. εγώ που είχα κάνει και πέρυσι αίτηση και θέλω να αλλάξω τη φωτογραφία θα μπορέσω να την αλλάξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Φυσικά, αφού κάνεις νέα αίτηση και τυπώνεται άλλη κάρτα, από την αρχή!
Αν και μάλλον δεν θα μπορείς έτσι απλά να την αλλάζεις αργότερα, οπότε φτιάξε τράβηξε καλή φωτογραφία, σιγούρεψε ότι σου αρέσει, αποφάσισε χρώμα στο μαλλί (λέμε τώρα :P) κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
εγώ την ίδια θα βάλω μωρέ σιγά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
θα το σπασω το μπουρδελο σημερα.Εχω εδω και 20 λεπτα που παταω το ''υποβολη αιτησης'' και η ιστοσελιδα με γραφει κανονικοτατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Καλά δεν σου βγάζει συννεφάκι που λέει "Η δυνατότητα υποβολής αιτήσεων blah blah blah θα είναι διαθέσιμη από τις 24/9/2012 στις 14:00";

Υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Λεπτομέρειες!!! :) :)
Είναι μεσημεριανοί τύποι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Οχι δεν μου εβγαλε τιποτα απολυτως.Απλα με γραφει στα παπουτσακια του!Ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
To πασο περυσι μετα την υποβολη σε ποσες μερες το πηρατε;

σε κάνα δεκαήμερο σου στελναν μήνυμα να πας να το πάρεις. ανάλογα και πότε θα κάνεις και την αίτηση βέβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
...και το πόσο καλά καταφέρνει να λειτουργεί η γραμματεία του τμήματος. :P

(Εγώ το πήρα σε 20 μέρες+ και έγραφε και λάθος σχολή. :loltooth:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
τι;;; μετά τις 2 είναι οι αιτήσεις; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
τι;;; μετά τις 2 είναι οι αιτήσεις; :eek:

Για να μην ξυπνήσουμε πρωί πρωί το έκαναν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
εγώ μπαίνω κανονικα με την αίτηση νομίζω.
Και μου λεει Επιλέγοντας το παρακάτω checkbox, η Ακαδημαϊκή Ταυτότητα που θα τυπωθεί δεν θα έχει ισχύ Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου.
Είμαι ήδη κάτοχος τίτλου πρώτου κύκλου σπουδών
Να πατήσω το κουτάκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Και εγώ μόλις την έκανα κανονικά!

Να σου πω, είσαι με πανελλήνιες στη δεύτερη σχολή;
Νομίζω αυτό είναι για αυτούς με τις κατατακτήριες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
όχι ρε κανονικά θα μπω 4ο έτος, θα πατήσω το κουτάκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top