Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αν σε έδειχνε καλά, δεν υπήρχε θέμα!
Εγώ δεν είχα λαιμό, απλά την κατέβασα λίγο!!! :P
Α οχι εγω δειχνω και λιγο απο λαιμο και εχω κεντραρει στο πανεμορφο προσωπακι μου.Οποτε πιστευω οτι ειναι ολα κομπλε.Απλα βλεπω τις αλλεργιες και γελαω λιγο γιατι οντως ειμαι αλλεργικος στην πενικιλλινη ασπιρινη και μελισσα/σφηκα απλα τα βλεπω να ειναι πολλα και μου φαινεται λιγακι αστειο :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
εγω την φτιάχνω στο κατάλληλο ύψος και πλάτος και δεν μου την παίρνει γαμώτο :(
τι ήθελα να αλλάξω φωτο πφφφφφφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Έγινε! Για να δούμε πότε θα έλθει η έγκριση. "Μετράμε" ταχύτητα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
και εγώ την έκανα αν και δεν είχε την αλλεργία στην γλουτένη να βάλω :/
έβαλα άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
μου αρέσει που θέλει και αλλεργίες ή συναίνεση για δωρεά οργάνων... xD

ρε παιδιά, η ακαδημαϊκή ταυτότητα μου θυμίζει πολύ αυτά που λένε για κάρτα πολίτη....:hmm:
πάλι εμείς είμαστε τα πειραματόζωα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Την υπεβαλα κι εγω την αιτηση και περιμενω την εγκριση απο τη γραμματεια του τμηματος. Επειδη ξερω ακριβως πως δουλευουν, θα περιμενουν πρωτα να τελειωσουν οι εγγραφες των πρωτοετων, μιλαμε για τεραστιο φορτο εργασιας:P, και απο τις 29 και μετα θα αρχισουν να ελεγχουν τις αιτησεις.

Παντως για οσους ειχαμε υποβαλει ηδη περυσι την αιτηση για το φοιτητικο πασο, η διαδικασια ειναι πολυ απλη και πολυ γρηγορη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
και εγώ την έκανα αν και δεν είχε την αλλεργία στην γλουτένη να βάλω :/
έβαλα άλλο

Εχουν αυτοι δικες του αλλεργιες να βαλεις?Σε περιοριζει δηλαδη σε καποια ειδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μολις εκανα την αιτηση!

γενικα συμφωνω με το να αναφερεις ποιες αλλεργιες εχεις (αν και στο αλλο θα προτιμουσα να γραψεις τι εννοεις)


αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι πρεπει να τα παιρνουμε απο την vodafone (νομιζω δλδ):confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Γιατί αυτή προφανώς κέρδισε τον διαγωνισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Εχουν αυτοι δικες του αλλεργιες να βαλεις?Σε περιοριζει δηλαδη σε καποια ειδη?

ναι.

κάτι άκυρο, κάνατε προεπισκόπηση?
έχετε και σεις αυτό το απαίσιο πράσινο χρώμα πάνω στην κάρτα? -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εγώ έχω κίτρινο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Γιατί αυτή προφανώς κέρδισε τον διαγωνισμό.

εννοω ομως με ποια λογικη να τα παιρνουμε απο μια εταιρια (οπως περσι με τον γερμανο). επιπλεον τα 2,5 ευρω θα τα δινουμε και φετος?

ναι.

κάτι άκυρο, κάνατε προεπισκόπηση?
έχετε και σεις αυτό το απαίσιο πράσινο χρώμα πάνω στην κάρτα? -.-

ωω ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Όχι, φέτος είναι δωρεάν.

Στους διαγωνισμούς, εταιρείες κατεβάζουν προσφορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
ναι.

κάτι άκυρο, κάνατε προεπισκόπηση?
έχετε και σεις αυτό το απαίσιο πράσινο χρώμα πάνω στην κάρτα? -.-

Μα δεν εχει μεσα αρκετες αλλεργιες.Πχ δεν εχει οπως προαναφερθηκε στην γλουτενη.
Ναι,ολοι οι προπτυχιακοι εχουμε πρασινακι :P

Εγώ έχω κίτρινο! :)

Εσυ εισαι διδακτορικη :sly:
:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αν είναι στο μεταπτυχιακό, ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Αν είναι στο μεταπτυχιακό, ναι!

χαχαχχ kinda funny.... ούτε ζώνες καράτε να μοίραζαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Βασικά, άκυρο, στο μεταπτυχιακό είναι μπλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Και οι πρωτοετείς κάνουν δήλωση στο https://academicid.minedu.gov.gr/ σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top