Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
ειναι αρκετα μεγαλο?:hmm: γιατι αν δεν χωραει στο πορτοφολι στη μιση μερια δηλαδη να δω πως θα το κουβαλαω:whistle:
ειναι ιδιο μεγαθος με την αδεια οδηγησης, ή με μια debit ή credit καρτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αα ευτυχως γιατι με την καρτα σιτισης ειχα ενα προβλημα..στο κατω μερος εχει διπλωθει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
αα ευτυχως γιατι με την καρτα σιτισης ειχα ενα προβλημα..στο κατω μερος εχει διπλωθει :P

Εσάς σας έχουν και κάρτα σίτισης???:eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εσάς σας έχουν και κάρτα σίτισης???:eek::eek::eek:
ε ναι για την λεσχη..εβγαλα οταν εκανα την εγγραφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
ε ναι για την λεσχη..εβγαλα οταν εκανα την εγγραφη

Α μια χαρά.Εμάς δεν μας δώσαν καν κάρτα σίτισης και μου κανε εντύπωση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Α μια χαρά.Εμάς δεν μας δώσαν καν κάρτα σίτισης και μου κανε εντύπωση:P
αντε σε ενα μισαωρο θα παω να το παρω το πασο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ρε παιδιά εμένα το πάσο γράφει επάνω ΟΑΣΑ και όχι ΟΑΣΘ...στον τόπο διαμονής βέβαια έχει τη Θεσσαλονίκη και ο κωδικός της σχολής αντιστοιχεί στην Ιατρική Θεσσαλονίκης, αλλά εκείνο το ΟΑΣΑ με προβληματίζει...:worry:
Τι να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Χτες μου εστειλαν μηνυμα να παω να το παραλαβω... αλλά λόγο φόρτου εργασίας θα πάω την Παρασκευη το απόγευμα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Και εμένα τσάμπα η χαρά για το μήνυμα ότι είναι έτοιμο! Έπηξα και ακόμα δεν έχω πάει...Αύριο το πρωί!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Να κανω μια ακυρη ερωτηση..
Στην καρτα σιτισης του Καποδιστριακου, εκει που λεει Α.Μ. σχολης, συμπληρωνω τα 4 πρωτα φηφια του Α.Μ. μου, σωστα??
(Γιατι αυτο που τη μια αναφερεται ως τμημα και την αλλη ως σχολη, με τσαντιζει..!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kou_nikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Όταν η αίτησή σας εγκρίθηκε απο την γραμματεία σας έστειλαν κάποιο sms - email ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Όταν η αίτησή σας εγκρίθηκε απο την γραμματεία σας έστειλαν κάποιο sms - email ?

Όχι, το βλέπεις κάνοντας σύνδεση στο σύστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kou_nikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Πήγα σήμερα στην γραμματεία της σχολής και απ'ότι κατάλαβα "ενέκριναν" την αίτησή μου εκείνη την ώρα (απ'ότι μου είπαν) ...
Μπαίνω τώρα στο σύστημα και μου βγάζει αυτό


  • Η αίτησή σας έχει υποβληθεί επιτυχώς και βρίσκεται στη διαδικασία ελέγχου από τη Γραμματεία του Τμήματός σας

:P Πάλι πρέπει αύριο να πάω στην γραμματεία ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Πήγα σήμερα στην γραμματεία της σχολής και απ'ότι κατάλαβα "ενέκριναν" την αίτησή μου εκείνη την ώρα (απ'ότι μου είπαν) ...
Μπαίνω τώρα στο σύστημα και μου βγάζει αυτό


  • Η αίτησή σας έχει υποβληθεί επιτυχώς και βρίσκεται στη διαδικασία ελέγχου από τη Γραμματεία του Τμήματός σας

:P Πάλι πρέπει αύριο να πάω στην γραμματεία ?

Πάρε ένα τηλέφωνο καλύτερα, δεν είναι ανάγκη να πηγαίνεις εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Πήγα σήμερα στην γραμματεία της σχολής και απ'ότι κατάλαβα "ενέκριναν" την αίτησή μου εκείνη την ώρα (απ'ότι μου είπαν) ...
Μπαίνω τώρα στο σύστημα και μου βγάζει αυτό


  • Η αίτησή σας έχει υποβληθεί επιτυχώς και βρίσκεται στη διαδικασία ελέγχου από τη Γραμματεία του Τμήματός σας

:P Πάλι πρέπει αύριο να πάω στην γραμματεία ?
Κάτσε ρε φίλε λίγο. Πολύ παράλογος είσαι. Σου είπαν ότι μόλις την είχαν εγκρίνει όταν είχες πάει. Αυτό σημαίνει ότι σε κάνα δύωρο θα το έκαναν. Ε μέχρι να το περάσουν και στο internet έχεις ακόμα. Που ζεις?? Ελλάδα είμαστε.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Starouba45

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
χαχα δεν νομιζω να στους δωσουν...και εγω ρωτησα σημερα και μου ειπαν οτι πρεπει να παω η ιδια...οταν ανεβω για τη σχολη θα τους παρω...εσυ δεν θα πας καθολου στη σχολη σου?γιατι αν ειναι να μην πας εξηγησε το τους θα βρεθει λυση νομιζω...

Αυτο ειναι το θεμα....οτι δεν θα παω στη σχολη,τουλαχιστον φετος.Εχω απελπιστεί... έστω αν πηγενα στην αντίστοιχη σχολή στην Αθηνά,που μου πέφτει και πιο κοντά να τους πάρω..Θα απευθυνθώ και στο γραφείο αρωγής...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πλεον το εχω στα χερια μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ρε παιδιά εμένα το πάσο γράφει επάνω ΟΑΣΑ και όχι ΟΑΣΘ...στον τόπο διαμονής βέβαια έχει τη Θεσσαλονίκη και ο κωδικός της σχολής αντιστοιχεί στην Ιατρική Θεσσαλονίκης, αλλά εκείνο το ΟΑΣΑ με προβληματίζει...:worry:
Τι να κανω?

Σε όλα λέει ΟΑΣΑ γιατί ο ΟΑΣΑ τα εκδίδει για όλη την Ελλάδα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου θυμίσει πόσα δίνουμε για να το πάρουμε;
Πλεον το εχω στα χερια μου :D

Γιαννάκη σου αρέσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
2,46 ευρώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top