Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
το πολυ- πολυ να σου πουνε να ξανακανεις αιτηση .. Παρε τηλ αυριο και καλα ξεμπερδεματα.. :redface:

και δλδ θα ξαναπληρώσω??????? :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ρε παιδιάαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κάναν λάθος τη σχολή μου!!! Αντί για γαλλική φιλολογία μου βάλαν "Μηχανικών σχεδίασης προΪόντων και συστημάτων". Δηλαδή ΠΟΣΟ άχρηστοι παίζει να είναι???????? Τώρα τί θα κάνω?? Στο γερμανό μου είπαν ότι αυτοί δεν μπορούν να κάνουν τπτ. Παίρνω στα τηλ π έχει μέσα στο γραμμα με το πάσο κάνουν ότι μιλάνε. Τι θα κάνω??????? ΣΟΣ
Αυτό που πήγες να κάνεις και τώρα, μέχρι να σου απαντήσουν. Εναλλακτικά ρώτα στη γραμματεία σου.
Εκτός Παν/μίου δεν νομίζω να πειράξει που έχει άλλο τμήμα. Το πάσο είναι πάσο.
Τώρα εντός του παν/μίου ίσως να έχεις πρόβλημα αν σου ζητήσουν πάσο την ώρα που γράφεις μάθημα.

και δλδ θα ξαναπληρώσω??????? :no:
Ντάξει, πιες ένα καφέ λιγότερο. :P
Εγώ πάντως θα ζήταγα να πληρώσει η γραμματεία, εάν το λάθος ήταν δικό τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
καλα λεει ο γιωργος εκτος σχολης σκασιλα σου.το θεμα ειναι μηπως γενικα εισαι καταχωρημενη λαθος...και στο τελος βρεθεις οτι δεν σπουδαζεις καν εκει...(φανταζεσαι να σου ερθει τετοια κεραμυδα?) αμα απλως ειναι λαθος του γερμανου τοτε be cool μην σκας.εγω στη θεση σου θα πηγαινα στο γερμανο να δω τι παιζει.

γιατι ομως να ζητησουν πασο στις εξετασεις αν εχεις κοτζαμ τριπτυχο και ταυτοτητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Καλημερα, το πασο μου εγκριθηκε 3/10 και επιτελους σημερα 15/10 μου ηρθε το πολυποθητο μηνυμα! Αυτο που με προβληματιζει ειναι πως το μηνυμα γραφει το ονομα μου με λατινικους χαρακτηρες. π.χ ΠΡΟΣ Papadopoulou Maria κτλ.το πασο ειναι ετοιμο προς παραδοση απο το σημειο διανομης που εχετε επιλεξει! Λετε να γραφει το ονομα μου με λατινικους χαρακτηρες μονο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Καλημερα, το πασο μου εγκριθηκε 3/10 και επιτελους σημερα 15/10 μου ηρθε το πολυποθητο μηνυμα! Αυτο που με προβληματιζει ειναι πως το μηνυμα γραφει το ονομα μου με λατινικους χαρακτηρες. π.χ ΠΡΟΣ Papadopoulou Maria κτλ.το πασο ειναι ετοιμο προς παραδοση απο το σημειο διανομης που εχετε επιλεξει! Λετε να γραφει το ονομα μου με λατινικους χαρακτηρες μονο?
Δε γνωρίζω, αλλά αν είναι έτσι προς τι ο προβληματισμός? Και στην ταυτότητά σου με λατινικούς χαρακτήρες δεν είναι γραμμένο? Δε θα έχεις πρόβλημα ταυτοποίησης, αν αυτό σε ανησυχεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ρε παιδιάαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κάναν λάθος τη σχολή μου!!! Αντί για γαλλική φιλολογία μου βάλαν "Μηχανικών σχεδίασης προΪόντων και συστημάτων". Δηλαδή ΠΟΣΟ άχρηστοι παίζει να είναι???????? Τώρα τί θα κάνω?? Στο γερμανό μου είπαν ότι αυτοί δεν μπορούν να κάνουν τπτ. Παίρνω στα τηλ π έχει μέσα στο γραμμα με το πάσο κάνουν ότι μιλάνε. Τι θα κάνω??????? ΣΟΣ

Το ίδιο πρόβλημα παρουσιάστηκε με τα πάσο της σχολης μου,μάλιστα η γραμματέας έβγαλε ανακοίνωση να επιστραφούν τα πάσο ώστε να ξανά εκτυπωθούν χωρίς χρηματικό αντίτυπο....ελπίζω την τεταρτη που θα πάω να το παραλάβω από τον γερμανό,να μην βρω καμια έκπληξη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Ρε παιδιάαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κάναν λάθος τη σχολή μου!!! Αντί για γαλλική φιλολογία μου βάλαν "Μηχανικών σχεδίασης προΪόντων και συστημάτων". Δηλαδή ΠΟΣΟ άχρηστοι παίζει να είναι???????? Τώρα τί θα κάνω?? Στο γερμανό μου είπαν ότι αυτοί δεν μπορούν να κάνουν τπτ. Παίρνω στα τηλ π έχει μέσα στο γραμμα με το πάσο κάνουν ότι μιλάνε. Τι θα κάνω??????? ΣΟΣ

στην προεπισκοπηση στο σαιτ σου ελεγε κανονικα γαλλικη? και το προβλημα προεκυψε αργοτερα?
και δλδ θα ξαναπληρώσω??????? :no:
αφου ηταν λαθος δεν θα επρεπε να το παραλαβεις ποσο μαλλον να το πληρωσεις... δικο τους λαθος... γιατι να πληρωνεις εσυ τις βλακειες τους? αφου το πηρες ομως, βολεψου προσωρινα και τη δευτερα βουρ στη γραμματεια να βγαλεις ακρη απο κοντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλημερα, το πασο μου εγκριθηκε 3/10 και επιτελους σημερα 15/10 μου ηρθε το πολυποθητο μηνυμα! Αυτο που με προβληματιζει ειναι πως το μηνυμα γραφει το ονομα μου με λατινικους χαρακτηρες. π.χ ΠΡΟΣ Papadopoulou Maria κτλ.το πασο ειναι ετοιμο προς παραδοση απο το σημειο διανομης που εχετε επιλεξει! Λετε να γραφει το ονομα μου με λατινικους χαρακτηρες μονο?
και σε μενα ετσι ηρθε στο μηνυμα το ονομα..τιποτα σημαντικο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
γιατι ομως να ζητησουν πασο στις εξετασεις αν εχεις κοτζαμ τριπτυχο και ταυτοτητα?
Κάποιες σχολές (φερ' ειπείν η - πρώην - δική μου) δίνουν μόνο πάσο. Θεωρείται ότι το πάσο σου αρκεί για να σε ταυτοποιήσουν και δεν χρειάζεσαι εξτρά χαρτούρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Το πήρα κι εγώ. Τελείως της πλάκας είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

nicolayyy

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
δηλαδη εγω που εκανα σημερα την αιτηση καλος Νοεμβριος το πασο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
στην προεπισκοπηση στο σαιτ σου ελεγε κανονικα γαλλικη?

Ναι, έλεγε γαλλική. Και ακόμα λέει γιατί μπήκα και το ξανακοίταξα :/:
Η μα..κία είναι δικιά τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
δηλαδη εγω που εκανα σημερα την αιτηση καλος Νοεμβριος το πασο...

Τι ημερομηνία έναρξης είχε το OTP σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ δεν πήρα το πάσο όταν έκανα την εγγραφή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ δεν πήρα το πάσο όταν έκανα την εγγραφή..
Έχει αλλάξει το σύστημα. Οι αιτήσεις θα γίνονται πλέον ηλεκτρονικά εδω: https://paso.minedu.gov.gr/
Οι κωδικοί σου είναι οι ίδιοι που πήρες από τη σχολή σου για ηλεκτρονική γραμματεία και εύδοξο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 276 μηνύματα.
παιδες δεν ξερω αν το εχει ρωτησει αλλος πριν αλλα ιδου η απορια μου: εγω λογω κοινωνικων κριτηριων, πηρα μεταγραφη στη Ξανθη απο τα Χανια.
πηγα και εκανα κανονικα την εγγραφη μου, αλλα μου ειπαν επειδη ειμαι απο μετεγγραφη η περιπτωση μου πρεπει να περασει απο συμβουλιο και οτι ειναι τυπικο το θεμα.
αλλα, λογω καταληψεων μεχρι προσφατως, και αργοσχολιας της σχολης μου, αυτη η συνελευση δεν εγινε ακομα, αρα εγω τυπικα δεν γραφτηκα, επομενως δεν εχω και κωδικους για να βγαλω πασο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
πηγα και εκανα κανονικα την εγγραφη μου, αλλα μου ειπαν επειδη ειμαι απο μετεγγραφη η περιπτωση μου πρεπει να περασει απο συμβουλιο και οτι ειναι τυπικο το θεμα.
αλλα, λογω καταληψεων μεχρι προσφατως, και αργοσχολιας της σχολης μου, αυτη η συνελευση δεν εγινε ακομα, αρα εγω τυπικα δεν γραφτηκα, επομενως δεν εχω και κωδικους για να βγαλω πασο...
...άρα κάνω υπομονή μέχρι να δεήσουν να συνεδριάσουν, να βγάλουν την την ανακοίνωση που θα με καλεί για εγγραφή, στη συνέχεια παίρνω τους κωδικούς μου και μετά κάνω αίτηση για πάσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
εγω ανοιγω την εκατοστη σελιδα.ποσο κανει μεχρι να σου στειλουν μηνυμα αφου εγκριθει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
3 βδομάδες και ακόμα περιμένω έγκριση από την γραμματεία..:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top