Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εγώ έκανα την αίτηση τη Δευτέρα και ακόμα να εγκριθεί :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
σορρυ κοριτσια αλλα εγω την εκανα προχτες και χτες εγκριθηκε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
έχω το καλύτερο.
ακόμα δεν έχω κάνει αίτηση :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
σορρυ κοριτσια αλλα εγω την εκανα προχτες και χτες εγκριθηκε :P

Όνειρο είναι...καποια στιγμή θα ξυπνήσεις.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Όνειρο είναι...καποια στιγμή θα ξυπνήσεις.:devil:
Γιατι ρε παιδια?? Και μενα την επομενη απο την υποβολη της αιτησης εγκριθηκε απο τη γραμματεια..
Υποθετω ειναι αναλογα το αν εχει καταληψη η σχολη και τα κεφια της γραμματειας βεβαια..
Αλλα νομιζω, η γρηγοραδα θα αντισταθμιστει με καθυστερηση μεχρι να παει στο σημειο παραλαβης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιατι ρε παιδια?? Και μενα την επομενη απο την υποβολη της αιτησης εγκριθηκε απο τη γραμματεια..
Υποθετω ειναι αναλογα το αν εχει καταληψη η σχολη και τα κεφια της γραμματειας βεβαια..
Αλλα νομιζω, η γρηγοραδα θα αντισταθμιστει με καθυστερηση μεχρι να παει στο σημειο παραλαβης..
εμενα απο την γραμματεια εγκριθηκε σχεδον κατευθειαν και σε 6 εργασιμες ηρθε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
εμενα απο την γραμματεια εγκριθηκε σχεδον κατευθειαν και σε 6 εργασιμες ηρθε:D
Θα δουμε.. Μπορει να σταθουμε τυχεροι..
Παντως εμενα εγκριθηκε Τριτη, και ελπιζω μεχρι Σαββατο, να το παρω το @@..
Οχι τιποτα αλλο, ανυπομονω να τους αδειασω τα ψιλα μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Δεν την παλευουν τελικα.. Εμενα σημερα μου εστειλαν οτι απορριφθηκε η αιτηση εξαιτιας της φωτογραφιας. Θελουν λεει ουδετερο φοντο κλπ..

Eπειδη μου ειναι δυσκολο να φτιαξω την φωτογραφια οπως την θελουν αυτοι, ξερετε αν μπορω να τους παω μια ετοιμη φωτογραφια στον Γερμανο μπας και τελειωνω επιτελους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Αίτηση βράδυ Τετάρτης,12/10 - έγκριση από γραμματεία μεσημέρι Παρασκευής, 14/10. Not bad.:) Περιμένω sms για την παραλαβή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν την παλευουν τελικα.. Εμενα σημερα μου εστειλαν οτι απορριφθηκε η αιτηση εξαιτιας της φωτογραφιας. Θελουν λεει ουδετερο φοντο κλπ..

Eπειδη μου ειναι δυσκολο να φτιαξω την φωτογραφια οπως την θελουν αυτοι, ξερετε αν μπορω να τους παω μια ετοιμη φωτογραφια στον Γερμανο μπας και τελειωνω επιτελους?

Δοκίμασε να βγάλεις μία με το κινητό, με φόντο τον τοίχο (να είναι μονόχρωμος...!)
Δεν έχει να κάνει τίποτα ο Γερμανός, καθώς δεν τα φτιάχνουν εκεί. Πρέπει να την ανεβάσεις ηλεκτρονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Δε ξέρω τι γίνεται ! Εμένα μου την έχουν δεχτεί απο τις 2 Οκτωβρίου παρακαλώ , και ακόμα δεν εχω sms...
Ελπίζω να έρθει μες στην εβδομάδα, θα δούμε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Δε ξέρω τι γίνεται ! Εμένα μου την έχουν δεχτεί απο τις 2 Οκτωβρίου παρακαλώ , και ακόμα δεν εχω sms...
Ελπίζω να έρθει μες στην εβδομάδα, θα δούμε !
Παρε κανα τηλ. στο Γερμανο ή περνα απο εκει αν σου ειναι ευκολο, γιατι η αδελφη μου πηρε το πασο χωρις να εχει παρει μηνυμα απλα πηρε τηλ. της ειπαν οτι ηταν ετοιμο κ πηγε κ το πηρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δε ξέρω τι γίνεται ! Εμένα μου την έχουν δεχτεί απο τις 2 Οκτωβρίου παρακαλώ , και ακόμα δεν εχω sms...
Ελπίζω να έρθει μες στην εβδομάδα, θα δούμε !
πιθανον να εχει παει στο γερμανο..ειναι πολλες μερες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris93:)

Νεοφερμένος

Ο aris93:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
παντως και μενα ακομα να μου ερθει αυτο το ___μηνυμα!! τα νευρα μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
και ναι!
μόλις πήρα τους κωδικούς.
πάω για εγγραφή->προπτυχιακοί φοιτητές->επιλέγω πανεπιστήμιο κρήτης->γράφω όνομα και κωδικό και μου εμφανίζει αυτό
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, helpdesk@grnet.gr and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.

ουάου? τι κάνω? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
και ναι!
μόλις πήρα τους κωδικούς.
πάω για εγγραφή->προπτυχιακοί φοιτητές->επιλέγω πανεπιστήμιο κρήτης->γράφω όνομα και κωδικό και μου εμφανίζει αυτό
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, helpdesk@grnet.gr and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.

ουάου? τι κάνω? :hmm:
Ίσως να έχει κολλήσει ή κάτι τέτοιο επειδή μπαίνουν πολλοί τέτοια ώρα. Δοκίμασε καλύτερα το βραδάκι, εγώ τότε έκανα την αίτηση και δεν είχα κανένα πρόβλημα, ενώ έχω ακούσει από πολλούς ότι το μεσημέρι κολλάει/πέφτει.

Btw, σήμερα μου εγκρίθηκε, επιτέλους:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top