Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Παιδια, εγω οριστικοποιησα την αιτηση στις 10/10, και εγκριθηκε σημερα..
Αρα, απο οτι καταλαβα, να περιμενω καμια οχταρια εργασιμες μεχρι να ειναι ετοιμο?
By the way, νομιζω ειναι αρκετα ελαστικοι στη φωτογραφια.. Εγω με τετοια που ανεβασα, δεν θα το ενεκρινα παντως..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Παιδια εγω εκανα την αιτηση στις 2/10 και μου ηρθε μηνυμα και email σημερα το πρωι οτι ειναι ετοιμο να το παραλαβω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Παιδια εγω εκανα την αιτηση στις 2/10 και μου ηρθε μηνυμα και email σημερα το πρωι οτι ειναι ετοιμο να το παραλαβω...
Ωραία.. Πότε εγκρίθηκε από τη γραμματεία του τμήματος σου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Παντως καντε κανα τηλ. στο Γερμανο (σας) .Εγω δεν ειχα καμια ειδοποιηση ,αλλα οταν τηλεφωνησα σημερα το πρωι μου ειπαν οτι εχει ερθει . Και παω για την παραλαβη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδια σημερα το πρωι μου ηρθε και μενα το μηνυμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Σήμερα πήρα το μαγικό καρτελάκι. Εντάξει δεν είναι και τίποτα ιδιαίτερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
παιδια σημερα το πρωι μου ηρθε και μενα το μηνυμα :D
Άντε ωραία...:) Εμένα που την είχαμε κάνει ίδια μέρα ακόμα να μου στείλουν..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Άντε ωραία...:) Εμένα που την είχαμε κάνει ίδια μέρα ακόμα να μου στείλουν..:worry:
ισως δεν την ενεκριναν την ιδια μερα οι γραμματειες:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Αν θυμάμαι καλά πρέπει να την είχαν εγκρίνει την Τρίτη 4/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
και εγω αυτο θυμομουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ρε γαμώτο, κάτι δεν πάει καλά!!! Εγώ έκανα την αίτηση 28/9, μου την ενέκρινε η γραμματεία 29/9 ή το αργότερο 30/9, και ακόμα τίποτα, ούτε SMS, ούτε e-mail, ούτε στο σάιτ γράφει κάτι διαφορετικό!!! Και απ' ότι βλέπω, όσοι λάβατε μηνύματα, σας είχαν εγκρίνει την αίτηση ίδιες ημερομηνίες με μένα ή και αργότερα...


Edit: Άκυρο!!!! Μόλις μου ήρθε!!!! :D 14.32 το SMS, 14.33 το e-mail. Επομένως, έκανε 8 με 9 εργάσιμες μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
επιτέλους εγκρίθηκε η αίτηση..στα διάλα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris93:)

Νεοφερμένος

Ο aris93:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εγω παιδια παλι εκανα το πασο 30/9..ειδα οτι μου εγκριθηκε 07/10 το πολυ!!! γτ δεν εμπαινα και καθε μερα !! ΠΟΤΕ να ελπιζω οτι θα παρω μηνυμα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
εγω παιδια παλι εκανα το πασο 30/9..ειδα οτι μου εγκριθηκε 07/10 το πολυ!!! γτ δεν εμπαινα και καθε μερα !! ΠΟΤΕ να ελπιζω οτι θα παρω μηνυμα;;;
Από βδομάδα σίγουρα... Μέσα και μετά...

Άσχετο: Ο Γερμανός σήμερα δεν είναι ανοιχτός το απόγευμα, ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Πρέπει να ακολουθεί το ωράριο καταστημάτων, οπότε όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εδω στη Λαρισα ειναι ανοιχτα σημερα αρα θα το παρω :P οσο για τον Αρη ..αν οχι την παρασκευη λογικα Δευτερα ή Τριτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Σήμερα πήγα και το πήρα.Σαν πιστωτική κάρτα είναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σήμερα πήγα και το πήρα.Σαν πιστωτική κάρτα είναι:P
ειναι αρκετα μεγαλο?:hmm: γιατι αν δεν χωραει στο πορτοφολι στη μιση μερια δηλαδη να δω πως θα το κουβαλαω:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
ειναι αρκετα μεγαλο?:hmm: γιατι αν δεν χωραει στο πορτοφολι στη μιση μερια δηλαδη να δω πως θα το κουβαλαω:whistle:

Όχι ρε μικρό είναι.Χωράει άνετα και σε θήκη πορτοφολιού και σε τσέπη παντελονιού:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top