Τα πάντα για την Β' Λυκείου!

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
καλησπερα σας, σημερα η ταξη μου η β λυκειου θα πηγαινε μια εκδρομη και εγω επειδη ειχα ραντεβου με ενα γιατρο ειπα στον λυκειαρχη οτι δεν θα παω και μου ειπε για να μην μου βαλει απουσιες να του παω ενα χαρτι απο το γιατρο...σημερα οντως πηγα στο γιατρο και ξεχασα εντελως να του ζητησω χαρτιιι....τι να κανω τωρα;;;;μια βοηθεια αυριο θα μου ζητησει το χαρτι....ειναι κανεις οδοντιατρος απο εδω να βγαλει ενα χαρτι αν το στειλει με mail να το εκτυπωσω..αν μπορειτε βοηθηστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
καλησπερα σας, σημερα η ταξη μου η β λυκειου θα πηγαινε μια εκδρομη και εγω επειδη ειχα ραντεβου με ενα γιατρο ειπα στον λυκειαρχη οτι δεν θα παω και μου ειπε για να μην μου βαλει απουσιες να του παω ενα χαρτι απο το γιατρο...σημερα οντως πηγα στο γιατρο και ξεχασα εντελως να του ζητησω χαρτιιι....τι να κανω τωρα;;;;μια βοηθεια αυριο θα μου ζητησει το χαρτι....ειναι κανεις οδοντιατρος απο εδω να βγαλει ενα χαρτι αν το στειλει με mail να το εκτυπωσω..αν μπορειτε βοηθηστε...

Αυτό που ζητάς δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει! Είναι εξωπραγματικό.:confused:

Φαντάζομαι πως πήγες στο γιατρό με τη μητέρα σου, αν μπορεί ας πάει αύριο από το ιατρείο ( να φανταστώ σε δημόσιο πήγες) και ας του ζητήσει να της κάνει το χαρτί, δε μπορεί θα την θυμάται. :worry:
(Εδώ εγώ πέτυχα ίδιο γιατρό μετά από 1 χρόνο και με θυμόταν) Και ας περάσει μετά από το σχολείο αυτή να το αφήσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Αυτό που ζητάς δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει! Είναι εξωπραγματικό.:confused:

Φαντάζομαι πως πήγες στο γιατρό με τη μητέρα σου, αν μπορεί ας πάει αύριο από το ιατρείο ( να φανταστώ σε δημόσιο πήγες) και ας του ζητήσει να της κάνει το χαρτί, δε μπορεί θα την θυμάται. :worry:
(Εδώ εγώ πέτυχα ίδιο γιατρό μετά από 1 χρόνο και με θυμόταν) Και ας περάσει μετά από το σχολείο αυτή να το αφήσει. :P

μα γιατι να μην γινει καπως;;και δεν ειμα ικοντα στο γιατρο ειναι μια ωρα διαδρομη με αυτοκινητο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
καλησπερα σας, σημερα η ταξη μου η β λυκειου θα πηγαινε μια εκδρομη και εγω επειδη ειχα ραντεβου με ενα γιατρο ειπα στον λυκειαρχη οτι δεν θα παω και μου ειπε για να μην μου βαλει απουσιες να του παω ενα χαρτι απο το γιατρο...σημερα οντως πηγα στο γιατρο και ξεχασα εντελως να του ζητησω χαρτιιι....τι να κανω τωρα;;;;μια βοηθεια αυριο θα μου ζητησει το χαρτι....ειναι κανεις οδοντιατρος απο εδω να βγαλει ενα χαρτι αν το στειλει με mail να το εκτυπωσω..αν μπορειτε βοηθηστε...

Χαχαχαχα, δε πας καλά μου φαίνεται. Πήγαινε και ζήτα ενα χαρτί. 2 λεπτά υπόθεση είναι.
Το να σου στείλει χαρτί κανείς απο 'δω δεν παίζει γιατί:
  1. Θα καταλάβει οτι είναι απο υπολογιστή εκτυπωμένο. Μπαμ κάνει
  2. Αν το καταλάβει, και είναι μ@λ@κας, μπορεί να το τραβήξει κ άλλο και να βρει το μπελά του ο γιατρός (γιατί δε θα σε έχει γράψει σε βιβλιο ασθενών)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
καλησπερα σας, σημερα η ταξη μου η β λυκειου θα πηγαινε μια εκδρομη και εγω επειδη ειχα ραντεβου με ενα γιατρο ειπα στον λυκειαρχη οτι δεν θα παω και μου ειπε για να μην μου βαλει απουσιες να του παω ενα χαρτι απο το γιατρο...σημερα οντως πηγα στο γιατρο και ξεχασα εντελως να του ζητησω χαρτιιι....τι να κανω τωρα;;;;μια βοηθεια αυριο θα μου ζητησει το χαρτι....ειναι κανεις οδοντιατρος απο εδω να βγαλει ενα χαρτι αν το στειλει με mail να το εκτυπωσω..αν μπορειτε βοηθηστε...
Δηλαδή ζητάς δημόσια κάποιον να σου φτιάξει ένα πλαστό χαρτί? Έλεος!!! Γιατί δεν πας στο γιατρό σου να του ζητήσεις το αληθινό?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Δηλαδή ζητάς δημόσια κάποιον να σου φτιάξει ένα πλαστό χαρτί? Έλεος!!! Γιατί δεν πας στο γιατρό σου να του ζητήσεις το αληθινό?


ειαπ ειναι μακρια ο γιατρος.....μια ωρα με αυτοκινητο

Χαχαχαχα, δε πας καλά μου φαίνεται. Πήγαινε και ζήτα ενα χαρτί. 2 λεπτά υπόθεση είναι.
Το να σου στείλει χαρτί κανείς απο 'δω δεν παίζει γιατί:
  1. Θα καταλάβει οτι είναι απο υπολογιστή εκτυπωμένο. Μπαμ κάνει
  2. Αν το καταλάβει, και είναι μ@λ@κας, μπορεί να το τραβήξει κ άλλο και να βρει το μπελά του ο γιατρός (γιατί δε θα σε έχει γράψει σε βιβλιο ασθενών)

λεω να το γραψει με στυλο και το εκτυπωνω εγχρωμο...ελεοςς θα κοπωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
λεω να το γραψει με στυλο και το εκτυπωνω εγχρωμο...ελεοςς θα κοπωωω
Μπορείς να του πείς να σου βάλει τις απουσίες, να πάρεις δικαιολογητικό απο το σχολείο και να το συμπληρώσουν κανονικά οι γονείς σου και θα μετρηθούν ως δικαιολογημένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
μα γιατι να μην γινει καπως;;και δεν ειμα ικοντα στο γιατρο ειναι μια ωρα διαδρομη με αυτοκινητο...

Γιατί πολύ απλά ΔΕΝ γίνεται, ζητάς εξωφρενικά πράγματα δε μπορεί να πάρει τέτοια ευθύνη ο οποιοσδήποτε για να μη πάρεις εσύ 7ωρούλες απουσία. Το πολύ πολύ ρε κορίτσι μου θυσίασε μια μέρα κοπάνα, τι να κάνουμε έτσι πάνε αυτά.

Κάνε αυτό που σου είπα, αναγκαστικά κάποιος πρέπει να πάει να πάρει το χαρτί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Για να δικαιολογήσει κανείς μια μέρα θέλει δικαιολογητικό;;;;;;;;;;;;
Στο σχολείο μας (και στα περισσότερα σχολεία), πάει ο γονιός στο σχολείο, βάζει μια υπογραφή και τελείωσε η υπόθεση. Ας πάει η μάνα σου να πει οτι είχες λίγο πυρετό και σε κράτησε στο σπίτι.
Δικαιολογητικό θα πας οταν θα λείψεις πάνω απο 3 μέρες συνεχόμενες (που δε μπορεί να δικαιολογήσει ο γονιός)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Μπορείς να του πείς να σου βάλει τις απουσίες, να πάρεις δικαιολογητικό απο το σχολείο και να το συμπληρώσουν κανονικά οι γονείς σου και θα μετρηθούν ως δικαιολογημένες.

οκ θα το δοκιμασωω.....ευχαριστωωωωωωωωωωωω μεγαλεεε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ειαπ ειναι μακρια ο γιατρος.....μια ωρα με αυτοκινητο
ΛΥΣΗ 1η: Βρίσκεις τρόπο να πας.
ΛΥΣΗ 2η: Σου δικαιολογούν τις απουσίες οι γονείς.
ΛΥΣΗ 3η: Παίρνεις τις αδικαιολόγητες απουσίες σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Γιατί πολύ απλά ΔΕΝ γίνεται, ζητάς εξωφρενικά πράγματα δε μπορεί να πάρει τέτοια ευθύνη ο οποιοσδήποτε για να μη πάρεις εσύ 7ωρούλες απουσία. Το πολύ πολύ ρε κορίτσι μου θυσίασε μια μέρα κοπάνα, τι να κάνουμε έτσι πάνε αυτά.

Κάνε αυτό που σου είπα, αναγκαστικά κάποιος πρέπει να πάει να πάρει το χαρτί.

καταρχας δεν ειμαι κοριτσι και κατα δευτερον μου βρηκε λυση ο απο πανω σου μαγκας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
οκ θα το δοκιμασωω.....ευχαριστωωωωωωωωωωωω μεγαλεεε....
Μεγάλη! Ας τις δικαιολογήσουν οι ίδιοι οι γονείς σου αύριο, όπως είπαν τα παιδιά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Μεγάλη! Ας τις δικαιολογήσουν οι ίδιοι οι γονείς σου αύριο, όπως είπαν τα παιδιά.:)

οψχι θα κανω αυτο που μου ειπες...

ΛΥΣΗ 1η: Βρίσκεις τρόπο να πας.
ΛΥΣΗ 2η: Σου δικαιολογούν τις απουσίες οι γονείς.
ΛΥΣΗ 3η: Παίρνεις τις αδικαιολόγητες απουσίες σου.

οκ φιλε σ ευχαριστω και εσενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
οψχι θα κανω αυτο που μου ειπες...
Όπως θέλεις. Στο δικό μου σχολείο τουλάχιστον μπορούσαμε να ζητήσουμε απο τον υπεύθυνο της τάξης ένα δικαιολογητικό απουσιών, το συμπλήρωναν οι γονείς μας και την επομένη το παραδίδαμε στον υπεύθυνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Όπως θέλεις. Στο δικό μου σχολείο τουλάχιστον μπορούσαμε να ζητήσουμε απο τον υπεύθυνο της τάξης ένα δικαιολογητικό απουσιών, το συμπλήρωναν οι γονείς μας και την επομένη το παραδίδαμε στον υπεύθυνο.

Οκ φιλε θα το ζητησω εγω και βλεπουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Οκ φιλε θα το ζητησω εγω και βλεπουμε....
Κοπέλα είμαι παρεπιμπτόντως.:P Μακάρι να διευκολυνθείς. Δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι τόσο για τέτοια πράγματα, εξάλλου δεν έχετε φτάσει ούτε στα μέσα της σχολικής χρονιάς, δεν γίνεται να έχεις κάνει τόόόόσες απουσίες ώστε να κινδυνεύεις να κοπείς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Κοπέλα είμαι παρεπιμπτόντως.:P Μακάρι να διευκολυνθείς. Δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι τόσο για τέτοια πράγματα, εξάλλου δεν έχετε φτάσει ούτε στα μέσα της σχολικής χρονιάς, δεν γίνεται να έχεις κάνει τόόόόσες απουσίες ώστε να κινδυνεύεις να κοπείς.:)

εχω αρκετες παντως φιλη μου....:clapup:....ενταξει σε ευχαριστω πολυυ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πας σε δημοσιο νοσοκομειο και ζητας χαρτι ή στις δικαιολογουν οι γονεις σου.
End of story
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top