Τα θρησκευτικά στο σχολείο

Θρησκευτικά στα σχολεία: Να καταργηθούν ή όχι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 407)
  • Να καταργηθούν τελείως

    Ψήφοι: 124 30.5%
  • Να μείνουν ως έχουν

    Ψήφοι: 77 18.9%
  • Να μην καταργηθούν αλλά να αναφέρονται γενικά στις θρησκείες

    Ψήφοι: 198 48.6%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 8 2.0%

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
εμενα με ενοχλει το γεγονος οτι η εκκλησια εχει πολυ κακους αντιπροσωπους...δλδ ελεος, με τις πραξεις τους...τι Βατοπεδι τι παιδεραστες...χανεται η πραγματικη εννοια του χριστιανισμου...οσο για τα θρησ/κα σαν μαθημα δεν θεωρω οτι ειναι απαραιτητο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
δεν μπορώ να πω ότι αν κάποιος θέλει να πιστέψει σε κάποια άλλη θρησκεία δεν του το επιτρέπουν...
Εννοώ ότι όσοι είναι πραγματικά χριστιανοί δεν πρέπει μετά να <<ξεφύγουν>> από το δρόμο του Χριστού...το σέβομαι ότι ο καθένας μπορεί να πιστεύει ότι θέλει...και αυτό που βγήκε τώρα , ότι τα Θρησκευτικά είναι μάθημα επιλογής, είναι κάποια παιδιά από το τμήμα μου και έχουν πάρει απαλλαγή από το μάθημα των Θρησκευτικών επειδή όπως λένε : <<Τα βαριόμαστε!!!>>...ενώ είναι χριστιανοί και το παραδέχονται!!!!:mad:

:jumpy::jumpy:Ο σωσίας του SIMAIOFOROS είναι αυτός;;;;:P
Τέσπα, αν το βαριούνται καλά κάνουν δεν θα τους πει κανείς τίποτα. Οποιοδήποτε πρόβλημα έχουν με ένα μάθημα που ΟΙ ΙΔΙΟΙ και ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΛΟΙ πιστεύουν ότι δεν χρειάζεται σε τίποτα, τότε η λύση είναι η απαλλαγή. Δηλαδή τα μαθηματικά χρειάζονται, δεν μπορείς να πεις, δεν μ' αρέσουν δεν τα κάνω (κάτι που θα έπρεπε να γίνεται σε 1 ή 2 άλλα μαθήματα αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση). Εσύ τι πρόβλημα έχεις που παίρνουν απαλλαγή; Εγώ μέχρι πέρυσι έλεγα πως είμαι Χριστιανός, αλλά κάτι δεν μου πήγαινε καλά. Μιας και τα επιχειρήματα είναι πολλά, άνετα πια δηλώνω άθεος.
-----------------------------------------
εμενα με ενοχλει το γεγονος οτι η εκκλησια εχει πολυ κακους αντιπροσωπους...δλδ ελεος, με τις πραξεις τους...τι Βατοπεδι τι παιδεραστες...χανεται η πραγματικη εννοια του χριστιανισμου...οσο για τα θρησ/κα σαν μαθημα δεν θεωρω οτι ειναι απαραιτητο

Αν αυτοί είναι κακοί, ή πολύ κακοί, οι χειρότεροι απατεώνες της χώρας ποιοί είναι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
:jumpy::jumpy:Ο σωσίας του SIMAIOFOROS είναι αυτός;;;;:P
Τέσπα, αν το βαριούνται καλά κάνουν δεν θα τους πει κανείς τίποτα. Οποιοδήποτε πρόβλημα έχουν με ένα μάθημα που ΟΙ ΙΔΙΟΙ και ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΛΟΙ πιστεύουν ότι δεν χρειάζεται σε τίποτα, τότε η λύση είναι η απαλλαγή. Δηλαδή τα μαθηματικά χρειάζονται, δεν μπορείς να πεις, δεν μ' αρέσουν δεν τα κάνω (κάτι που θα έπρεπε να γίνεται σε 1 ή 2 άλλα μαθήματα αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση). Εσύ τι πρόβλημα έχεις που παίρνουν απαλλαγή; Εγώ μέχρι πέρυσι έλεγα πως είμαι Χριστιανός, αλλά κάτι δεν μου πήγαινε καλά. Μιας και τα επιχειρήματα είναι πολλά, άνετα πια δηλώνω άθεος.
-----------------------------------------


Αν αυτοί είναι κακοί, ή πολύ κακοί, οι χειρότεροι απατεώνες της χώρας ποιοί είναι;;;

πιστεψε με δεν ειναι ολοι το ιδιο...εισαι ακομα α γυμνασιου και μην αφηνεις τους αλλους να σε καθοδηγουν εκει που θελουν....η ουσια ειναι η θρησκεια μας και οχι οι αντιπροσωποι της...αμα κι εγω εκρινα με βαση αυτους τους απατεωνες αθεη θα ημουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
εμενα με ενοχλει το γεγονος οτι η εκκλησια εχει πολυ κακους αντιπροσωπους...δλδ ελεος, με τις πραξεις τους...τι Βατοπεδι τι παιδεραστες...χανεται η πραγματικη εννοια του χριστιανισμου...οσο για τα θρησ/κα σαν μαθημα δεν θεωρω οτι ειναι απαραιτητο

Οι παιδεραστές είναι στους Καθολικούς, να με συγχωρείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
πιστεψε με δεν ειναι ολοι το ιδιο...εισαι ακομα α γυμνασιου και μην αφηνεις τους αλλους να σε καθοδηγουν εκει που θελουν....η ουσια ειναι η θρησκεια μας και οχι οι αντιπροσωποι της...αμα κι εγω εκρινα με βαση αυτους τους απατεωνες αθεη θα ημουν....

Ξέρω πως δεν είναι όλοι το ίδιο. Ξέρω κάποιους που τους σέβομαι και καταλαβαίνω. Για παράδειγμα όταν είχε έρθει ο Πατριάρχης Κωσταντινουπόλεως στη Λαμία, είχαν έρθει να τον υποδεχτούν οι παππάδες και τέσπα κάπως ήρθαν τα πράγματα άκουσε ένας τους ένα φίλο μου να βρίζει. Να μου λέει: Καλά, είσαι εντελώς μ@λάκ@ς; Και ο παππάς αντί να του πει: Κωλόπαιδο! Σαν δε ντρέπεσαι! Κάθισε και μας ανέλυσε τι σημαίνει η λέξη μαλακία, και ότι υπάρχει και στα Ευαγγέλια και πως είναι παρεξηγημένη λέξη που σημαίνει αρρώστια. Ε, τώρα αν ο διπλανός του είχε μπει μπροστά μας και δεν βλέπαμε μία, και τον ρώτησα να πάει λίγο παρακεί και αυτός μου απάντησε εγώ άμα θέλω θα κάτσω, τράβα κοίτα από αλλού, αυτό δεν έχει ουδεμία σημασία. Πάντως αυτός ο πρώτος ήταν προσγειωμένος. Κρίμα που τότε δεν ήξερα πολλά πράγματα, μήπως του άνοιγα συζήτηση. Υπάρχουν παππάδες με μαγάλα αξιώματα (λαλάκες) και κατώτεροι (προσγειωμένοι).

Υ.Γ. Πάω έκτη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ξέρω πως δεν είναι όλοι το ίδιο. Ξέρω κάποιους που τους σέβομαι και καταλαβαίνω. Για παράδειγμα όταν είχε έρθει ο Πατριάρχης Κωσταντινουπόλεως στη Λαμία, είχαν έρθει να τον υποδεχτούν οι παππάδες και τέσπα κάπως ήρθαν τα πράγματα άκουσε ένας τους ένα φίλο μου να βρίζει. Να μου λέει: Καλά, είσαι εντελώς μ@λάκ@ς; Και ο παππάς αντί να του πει: Κωλόπαιδο! Σαν δε ντρέπεσαι! Κάθισε και μας ανέλυσε τι σημαίνει η λέξη μαλακία, και ότι υπάρχει και στα Ευαγγέλια και πως είναι παρεξηγημένη λέξη που σημαίνει αρρώστια. Ε, τώρα αν ο διπλανός του είχε μπει μπροστά μας και δεν βλέπαμε μία, και τον ρώτησα να πάει λίγο παρακεί και αυτός μου απάντησε εγώ άμα θέλω θα κάτσω, τράβα κοίτα από αλλού, αυτό δεν έχει ουδεμία σημασία. Πάντως αυτός ο πρώτος ήταν προσγειωμένος. Κρίμα που τότε δεν ήξερα πολλά πράγματα, μήπως του άνοιγα συζήτηση. Υπάρχουν παππάδες με μαγάλα αξιώματα (λαλάκες) και κατώτεροι (προσγειωμένοι).

Υ.Γ. Πάω έκτη ;)

βρε συ στην ηλικια της αδερφης μου εισαι...πολυ μικρουλης εισαι ακομα...:D...αλλα να θυμασαι να μην αφηνεις τους αλλους τησ τηλεορασης να σε προσανατολιζουν εκει που θελουν...να ακους την γνωμη τους ναι,αλλα πρεπει να βλεπεις ολες τις σκοπιες για να μπορεις να κρινεις...και ναι υπαρχουν πολυ καλοι παπαδες οι οποιοι αξιζουν....:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
πιστεψε με δεν ειναι ολοι το ιδιο...εισαι ακομα α γυμνασιου και μην αφηνεις τους αλλους να σε καθοδηγουν εκει που θελουν....η ουσια ειναι η θρησκεια μας και οχι οι αντιπροσωποι της...αμα κι εγω εκρινα με βαση αυτους τους απατεωνες αθεη θα ημουν....

Ξέρω πως δεν είναι όλοι το ίδιο. Ξέρω κάποιους που τους σέβομαι και καταλαβαίνω. Για παράδειγμα όταν είχε έρθει ο Πατριάρχης Κωσταντινουπόλεως στη Λαμία, είχαν έρθει να τον υποδεχτούν οι παππάδες και τέσπα κάπως ήρθαν τα πράγματα άκουσε ένας τους ένα φίλο μου να βρίζει. Να μου λέει: Καλά, είσαι εντελώς μ@λάκ@ς; Και ο παππάς αντί να του πει: Κωλόπαιδο! Σαν δε ντρέπεσαι! Κάθισε και μας ανέλυσε τι σημαίνει η λέξη μαλακία, και ότι υπάρχει και στα Ευαγγέλια και πως είναι παρεξηγημένη λέξη που σημαίνει αρρώστια. Ε, τώρα αν ο διπλανός του είχε μπει μπροστά μας και δεν βλέπαμε μία, και τον ρώτησα να πάει λίγο παρακεί και αυτός μου απάντησε εγώ άμα θέλω θα κάτσω, τράβα κοίτα από αλλού, αυτό δεν έχει ουδεμία σημασία. Πάντως αυτός ο πρώτος ήταν προσγειωμένος. Κρίμα που τότε δεν ήξερα πολλά πράγματα, μήπως του άνοιγα συζήτηση. Υπάρχουν παππάδες με μαγάλα αξιώματα (λαλάκες) και κατώτεροι (προσγειωμένοι).

Υ.Γ. Πάω έκτη ;)

Υ.Γ.2 Υπάρχουν συγκεκριμένοι λόγοι που έγινα άθεος*.

*Ο αδερφός μου με λέει «Μοναδικό πανθεϊστή στη Λαμία» (:P) αλλά δεν ξέρω τι να πιστέψω. Πάντως μετά από μια σειρά γεγονότα κατάλαβα πως δεν υπάρχει θεός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
φυσικα και εχεις το δικαιωμα να εισαι ο,τι θες,αλλα δεν εισαι λιγο μικρουλης για να εισαι καθετος σε καποια πραγματα???....:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rotzcp

Νεοφερμένος

Ο Rotzcp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Θα ήθελα κι εγώ να πω τη γνώμη μου και κανένας να μην κοροϊδέψει. Υπάρχουν πολλοί κληρικοί υψηλού αξιώματος τους οποίους πρέπει να έχουμε ως παραδείγματα και να τους μοιάζουμε αλλά πριν λίγο καιρό άκουσα στις ειδήσεις για έναν τέτοιο που ήταν μέσα σε κυκλώματα παιδικής πορνογραφίας. Γι' αυτό και πιστεύω ότι καλός Χριστιανός δεν είναι ένας που ακολουθεί τα έθιμα ακριβώς(εκκλησία την Κυριακή κτλ.) και στην υπόλοιπη ζωή του είναι ένας εγκληματίας αλλά ένας που αγαπάει τους άλλους, είναι τίμιος και εργατικός(δηλαδή ακολουθεί το δρόμο του Θεού), ανεξάρτητα από το αν πηγαίνει τακτικά στην εκκλησία.

Βέβαια υπάρχουν και καλοί και προοδευτικοί :papas:
-----------------------------------------
φυσικα και εχεις το δικαιωμα να εισαι ο,τι θες,αλλα δεν εισαι λιγο μικρουλης για να εισαι καθετος σε καποια πραγματα???....:xixi::xixi:

στην ηλικία ναι αλλά μπορεί να είναι πολύ πιο ώριμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

444ever

Νεοφερμένος

Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
πρεπει να μεινει ως εχει . αντε βλακιες:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rotzcp

Νεοφερμένος

Ο Rotzcp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
πρεπει να μεινει ως εχει . αντε βλακιες:mad:

Μια συζήτηση κάνουμε, να δέχεσαι και τις γνώμες των άλλων, δεν έχεις το δικαίωμα να τις αποκαλείς "βλακείες".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Θα ήθελα κι εγώ να πω τη γνώμη μου και κανένας να μην κοροϊδέψει. Υπάρχουν πολλοί κληρικοί υψηλού αξιώματος τους οποίους πρέπει να έχουμε ως παραδείγματα και να τους μοιάζουμε αλλά πριν λίγο καιρό άκουσα στις ειδήσεις για έναν τέτοιο που ήταν μέσα σε κυκλώματα παιδικής πορνογραφίας. Γι' αυτό και πιστεύω ότι καλός Χριστιανός δεν είναι ένας που ακολουθεί τα έθιμα ακριβώς(εκκλησία την Κυριακή κτλ.) και στην υπόλοιπη ζωή του είναι ένας εγκληματίας αλλά ένας που αγαπάει τους άλλους, είναι τίμιος και εργατικός(δηλαδή ακολουθεί το δρόμο του Θεού), ανεξάρτητα από το αν πηγαίνει τακτικά στην εκκλησία.

Βέβαια υπάρχουν και καλοί και προοδευτικοί :papas:
-----------------------------------------


στην ηλικία ναι αλλά μπορεί να είναι πολύ πιο ώριμος

μπορει,ναι...αλλα αλλο πειρα και αλλο ωριμοτητα....:xixi:

Μέγα λάθος παντού και πάντα υπάρχουν εγκληματίας πχ δεν είναι όλοι οι Τούρκοι κακοί και όλοι οι Έλληνες καλοί. Παντού υπάρχουν καλοί και κακοί!

νομιζω το ειπε ειρωνευτικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

444ever

Νεοφερμένος

Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ο μονος θεος που υπαρχει ειναι αυτος που διδασκεται στα ελληνικα σχολεια.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rotzcp

Νεοφερμένος

Ο Rotzcp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
νομιζω το ειπε ειρωνευτικα...

Α τότε το παίρνω πίσω. Είμαι και λίγο βραδύστροφος:P
-----------------------------------------
ο μονος θεος που υπαρχει ειναι αυτος που διδασκεται στα ελληνικα σχολεια.:mad:

Συγγνώμη αν θεωρηθώ προσβλητικός αλλά αυτό είναι ο φανατισμός. Φίλε μου δεν είναι σωστό να πιστεύεις σε κάτι και μόνο σε αυτό δέξου και άλλες γνώμες και άλλες απόψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Πάλι ειρωνικά το είπε:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Απλά έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
ο μονος θεος που υπαρχει ειναι αυτος που διδασκεται στα ελληνικα σχολεια.:mad:
Aν το λες για πλακα τοτε εχεις ενα point...
Αν το λες σοβαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rotzcp

Νεοφερμένος

Ο Rotzcp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Πάλι ειρωνικά το είπε:P...

δεν το είπε για πλάκα...

Πάντως nioniosmeg αξίζεις συγχαρητήρια που έχεις το θάρρος της γνώμης σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Φυσιολογικό δεν είναι; Αυτό που πιστεύω υποστηρίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Για μένα υπάρχουν δεν υπάρχουν, το ίδιο είναι. Πάλι με σκονάκι θα γράφω οπότε δνε με επηρεάζουν καθόλου. Άσε που λέω ότι πίπα μου κατεβαίνει κι ακούω και μπράβο που έχω καλλιεργημένη κριτική σκέψη :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top